U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Vista Inspirat - dwa pytania
Bawiłem się wczoraj wieczorem tą nakładką i mam dwa pytania:
1. Czy można sprawić, żeby pasek u dołu ekranu był takiej samej wysokości jak w standardowym XP?
2. Jak pozbyć się kosza z pulpitu?
TyTuSPL [ Love United ]
1. Nie. To zależy od kompozycji.
2.
START - > Uruchom -> Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Desktop\NameSpace\ i usuwamy klucz
645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E. Teraz odświerzamy pulpit i juz na pulpicie nie ma kosza.
Usunac kosz można tez programem TweakUI.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
A można użyć innej nakładki, która nie będzie kłócić się z VI i która zmieni ten pasek?

TyTuSPL [ Love United ]
Hmm...lepiej nie instalować dwóch nakładek na jeden system...ale przecież możesz zmienić kompozycję.
Tenshay [ Konsul ]
1. Chyba raczej nie..... <---EDIT---> sory pytanie nie zrozumiałem, można go usunąć, ale ja zrozumiałem, że ty chcesz go mieć na górnym pasku z ikonkami
2. mój kolega miał tę nakładkę.... nie da się....
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Trudno. Dzięki w każdym bądź razie za ten śmietnik.
Tenshay ---> W ogóle nie chce mieć kosza, bo jest mi do niczego nie potrzebny.
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Impaler jak sie nazywa ten pasek na gorze ktory masz? i skad go masz? :)

Azorsky [ Konsul ]
ze sklepu ispot
Aceofbase [ El Mariachi ]
Babiczka --> taki pasek mozna uzyskac np. korzystajac z programu ObjectDock lub RocketDock
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Aceofbase - > thx :)
stanson [ Szeryf ]
UV --> mógłbyś dać namiar na tą ikonkę firefoxa, którą sobie umieściłeś na tym górnym pasku?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
stanson ---> Cały pakiet musisz ściągnąć. Nazywa się Pack 3D i można go pobrać stąd:

stanson [ Szeryf ]
Dzięki :)