GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vista Inspirat - dwa pytania

08.02.2007
14:02
[1]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Vista Inspirat - dwa pytania

Bawiłem się wczoraj wieczorem tą nakładką i mam dwa pytania:

1. Czy można sprawić, żeby pasek u dołu ekranu był takiej samej wysokości jak w standardowym XP?
2. Jak pozbyć się kosza z pulpitu?

08.02.2007
14:05
[2]

TyTuSPL [ Love United ]

1. Nie. To zależy od kompozycji.
2.
START - > Uruchom -> Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Desktop\NameSpace\ i usuwamy klucz
‹645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E›. Teraz odświerzamy pulpit i juz na pulpicie nie ma kosza.

Usunac kosz można tez programem TweakUI.

08.02.2007
14:08
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

A można użyć innej nakładki, która nie będzie kłócić się z VI i która zmieni ten pasek?

08.02.2007
14:10
smile
[4]

TyTuSPL [ Love United ]

Hmm...lepiej nie instalować dwóch nakładek na jeden system...ale przecież możesz zmienić kompozycję.

08.02.2007
14:14
[5]

Tenshay [ Konsul ]

1. Chyba raczej nie..... <---EDIT---> sory pytanie nie zrozumiałem, można go usunąć, ale ja zrozumiałem, że ty chcesz go mieć na górnym pasku z ikonkami
2. mój kolega miał tę nakładkę.... nie da się....

08.02.2007
14:40
[6]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Trudno. Dzięki w każdym bądź razie za ten śmietnik.

Tenshay ---> W ogóle nie chce mieć kosza, bo jest mi do niczego nie potrzebny.

08.02.2007
14:45
[7]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

Impaler jak sie nazywa ten pasek na gorze ktory masz? i skad go masz? :)

08.02.2007
14:47
smile
[8]

Azorsky [ Konsul ]

ze sklepu ispot

08.02.2007
14:58
[9]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Babiczka --> taki pasek mozna uzyskac np. korzystajac z programu ObjectDock lub RocketDock

08.02.2007
14:58
[10]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

Aceofbase - > thx :)

08.02.2007
15:54
[11]

stanson [ Szeryf ]

UV --> mógłbyś dać namiar na tą ikonkę firefoxa, którą sobie umieściłeś na tym górnym pasku?

08.02.2007
15:57
[12]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

stanson ---> Cały pakiet musisz ściągnąć. Nazywa się Pack 3D i można go pobrać stąd:

08.02.2007
16:14
smile
[13]

stanson [ Szeryf ]

Dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.