
Tiger999 [ Legionista ]
HELP HELP HELP!
Mam problem. Gdy robię coś na kompie lub gram w jakąś grę, to od pewnego czasu wyłącza mi się twardy dysk, i pokazuje się napis na niebieskim tle :"Zrzut pamięci fizycznej" troche niżej była nazwa pliku systemowego Win32k.sys, lub Ntfs.sys. Instalowałem nowy system i nic. POMOCY
hohner111 [ TransAm ]
na 99% uszkodzona część w kompie, albo ram, albo hdd, albo plyta albo proc albo zasilacz ;P Reszta nie ma znaczenia raczej, ale najbardziej bym stawial na RAM