GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HELP HELP HELP!

08.02.2007
13:43
smile
[1]

Tiger999 [ Legionista ]

HELP HELP HELP!

Mam problem. Gdy robię coś na kompie lub gram w jakąś grę, to od pewnego czasu wyłącza mi się twardy dysk, i pokazuje się napis na niebieskim tle :"Zrzut pamięci fizycznej" troche niżej była nazwa pliku systemowego Win32k.sys, lub Ntfs.sys. Instalowałem nowy system i nic. POMOCY

08.02.2007
13:44
[2]

hohner111 [ TransAm ]

na 99% uszkodzona część w kompie, albo ram, albo hdd, albo plyta albo proc albo zasilacz ;P Reszta nie ma znaczenia raczej, ale najbardziej bym stawial na RAM

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.