halohalohalo [ Konsul ]
Eragon - film
jak wam się podobał ten film?
mi sie podobał,duzo akcji,fajne dialogi,ciekawy
Drackula [ Bloody Rider ]
zrypana fabula, beznadziejna gra aktorska :)

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Ten film to totalna klapa, wszystko jest w tym filmie nudne. Odradzam oglądania, lepiej przeczytać książkę!

Kaileena [ Empress of Time ]
Książka zdecydowanie lepsza...
W sumie nie nastawiałam się na nic fascynującego, bo dużo wcześniej czytałam ciekawostki i przeglądałam zdjęcia. Już wtedy dało się zauwazyć mnóstwo odstępstw, w szczególności wśród aktorów (Eragon i Arya zupełnie niepodobni...), lecz nie tylko - np. ostatnia scena jest bardziej tworem wyobraźni pana reżysera niż Paoliniego. Poszłam do kina, bo książka wciągnęła mnie od pierwszej strony i jak się później okazało - straciłam czas. Po 10 minutach oglądania miałam ochotę wyjść. Dlatego niestety, ale film im się po prostu nie udał.