GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Eragon - film

08.02.2007
13:15
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Eragon - film

jak wam się podobał ten film?

mi sie podobał,duzo akcji,fajne dialogi,ciekawy

08.02.2007
13:16
[2]

Drackula [ Bloody Rider ]

zrypana fabula, beznadziejna gra aktorska :)

08.02.2007
13:18
smile
[3]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Ten film to totalna klapa, wszystko jest w tym filmie nudne. Odradzam oglądania, lepiej przeczytać książkę!

08.02.2007
13:29
smile
[4]

Kaileena [ Empress of Time ]

Książka zdecydowanie lepsza...

W sumie nie nastawiałam się na nic fascynującego, bo dużo wcześniej czytałam ciekawostki i przeglądałam zdjęcia. Już wtedy dało się zauwazyć mnóstwo odstępstw, w szczególności wśród aktorów (Eragon i Arya zupełnie niepodobni...), lecz nie tylko - np. ostatnia scena jest bardziej tworem wyobraźni pana reżysera niż Paoliniego. Poszłam do kina, bo książka wciągnęła mnie od pierwszej strony i jak się później okazało - straciłam czas. Po 10 minutach oglądania miałam ochotę wyjść. Dlatego niestety, ale film im się po prostu nie udał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.