Fribejs [ Pretorianin ]
Brutalna gra
Czy wyszlo cos po Manhuncie, co mialoby podobny poziom przemocy? Ale ze smaczkiem oczywiscie. Moze byc FPP, tak ze np. moge wyrwac komuc reke i nim nap[ierdakac. Cos jak Postal, tylko ze otoczenie wiecej by sie rozpiercniczalo.

boskijaro [ Generaďż˝ ]
Koledzy sie z ciebie smieja w szkole?
hohner111 [ TransAm ]
xP ło matko...pograj w nie wiem...dark messiah...tez krwawe...

gladius [ Subaru addict ]
Pewnie nosi okulary, ma pryszcze, czesze się z przedziałkiem i jest najniższy w klasie
mons [ Generaďż˝ ]
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3917
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4537
edit:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6827
Fribejs [ Pretorianin ]
Nie fikajscie tak nie fiakjcie bo moze sie kiedys postkamy
Na Peceeta

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Punisher
Laios [ Zarzew ]
wierzysz w to ? ;)

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
wierze bo on jest taki wielki i straszny, taki, ze, ze..., ze naj**al bym go xD
MDstc [ Pretorianin ]
edit:ehh coś nie działa
MDstc [ Pretorianin ]
Aceofbase [ El Mariachi ]
"Nie fikajscie tak nie fiakjcie bo moze sie kiedys postkamy"
i co wtedy? rozmieszysz mnie na smierc? czy moze zabijesz mnie swoim pustym zeszytem od gramatyki?

zalo [ Generaďż˝ ]
Aceofbase -------> nie, on przyjdzie ze swoim starszym 10-letnim bratem...
Pirat099 [ Lack of degree ]
hmm... Jak brutalna to polecam Doom 3

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Brutalna? DOOM?? Hahahahaha! Tam nie ma w ogóle brutalności! Parę milionów trupów zombie, wszechobecna krew, odrąbywanie wspomnianym zombiakom głów itd. Co to jest?

Pirat099 [ Lack of degree ]
Maccpol--> Czy Ty grałeś kiedykolwiek w Doom'a 3 ?

Bojak [ Konsul ]
A pograj sobie w postal2 i wyżyj się do woli ;)