GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brutalna gra

08.02.2007
13:01
[1]

Fribejs [ Pretorianin ]

Brutalna gra

Czy wyszlo cos po Manhuncie, co mialoby podobny poziom przemocy? Ale ze smaczkiem oczywiscie. Moze byc FPP, tak ze np. moge wyrwac komuc reke i nim nap[ierdakac. Cos jak Postal, tylko ze otoczenie wiecej by sie rozpiercniczalo.

08.02.2007
13:04
smile
[2]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Koledzy sie z ciebie smieja w szkole?

08.02.2007
13:05
[3]

hohner111 [ TransAm ]

xP ło matko...pograj w nie wiem...dark messiah...tez krwawe...

08.02.2007
13:05
smile
[4]

gladius [ Subaru addict ]

Pewnie nosi okulary, ma pryszcze, czesze się z przedziałkiem i jest najniższy w klasie

08.02.2007
13:05
[5]

mons [ Generaďż˝ ]

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3917
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4537

edit:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6827

08.02.2007
13:23
[6]

Fribejs [ Pretorianin ]

Nie fikajscie tak nie fiakjcie bo moze sie kiedys postkamy


Na Peceeta

08.02.2007
13:26
smile
[7]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

Punisher

08.02.2007
13:46
[8]

Laios [ Zarzew ]

wierzysz w to ? ;)

08.02.2007
13:48
smile
[9]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

wierze bo on jest taki wielki i straszny, taki, ze, ze..., ze naj**al bym go xD

08.02.2007
13:59
[10]

MDstc [ Pretorianin ]


edit:ehh coś nie działa

08.02.2007
14:01
[11]

MDstc [ Pretorianin ]

08.02.2007
14:53
[12]

Aceofbase [ El Mariachi ]

"Nie fikajscie tak nie fiakjcie bo moze sie kiedys postkamy"

i co wtedy? rozmieszysz mnie na smierc? czy moze zabijesz mnie swoim pustym zeszytem od gramatyki?

08.02.2007
15:02
smile
[13]

zalo [ Generaďż˝ ]

Aceofbase -------> nie, on przyjdzie ze swoim starszym 10-letnim bratem...

08.02.2007
15:04
[14]

Pirat099 [ Lack of degree ]

hmm... Jak brutalna to polecam Doom 3

08.02.2007
15:06
smile
[15]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Brutalna? DOOM?? Hahahahaha! Tam nie ma w ogóle brutalności! Parę milionów trupów zombie, wszechobecna krew, odrąbywanie wspomnianym zombiakom głów itd. Co to jest?

08.02.2007
15:13
smile
[16]

Pirat099 [ Lack of degree ]

Maccpol--> Czy Ty grałeś kiedykolwiek w Doom'a 3 ?

08.02.2007
18:00
smile
[17]

Bojak [ Konsul ]

A pograj sobie w postal2 i wyżyj się do woli ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.