boskijaro [ Generaďż˝ ]
GMail problem
Dzisiaj po wlaczeniu GMaila w FireFoxie zobaczylem cos takiego ->
gdy klikam "przelacz do widoku standardowego" odswieza sie strona i znow jest widok HTML... co powinienem zrobic?
A chcialem dodac, ze ostatnio dostaje duzo spamu (trafia do folderu SPAM) chyba z reklamą wiagry ... ale sam nie wiem nie czytam tego...
wysia [ Generaďż˝ ]
W innych przegladarkach dziala?
Reavek [ Konsul ]
mam to samo ;)
w innych przeglądarkach działa ;P
w moim przypadku FF się posypał, uninstall i ponowna instalacja nic nie pomaga
boskijaro [ Generaďż˝ ]
Jak w takim razie mogę to uratować ? (korzystam tylko z FireFoxa juz od ponad roku i to pierwszy tego typu problem)

polak111 [ T42 ]
U mnie w FF 2 jest wszystko dobrze :)
Auxarius [ Generaďż˝ ]
Moze ctrl+f5 ? Nigdy nic nie wiadomo ;)
boskijaro [ Generaďż˝ ]
ctrl+f5 nie pomoglo ;p
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
U mnie na FF też wszystko OK , może to nie wina przeglądarki?
Toster.ziom [ Pretorianin ]
Fajny scyzoryk kupiłes

elv33 [ Konsul ]
Ja też to miałem ale mi przeszło sam :P (przynajmniej tak mi się wydaje :P)
Toster.ziom [ Pretorianin ]
niezła stronka o mnie:)
i żeby na Tibie kase wydawać ....
a co to jest ten Tungsram ???
boskijaro [ Generaďż˝ ]
toaster -> jakie Tungsram? nie offtopuj prosze czekam na jakies porady...
Toster.ziom [ Pretorianin ]
no te twoje aukcje na allegro , ale scyzoruk niezły:)
kogo chcesz poharatać???
no i co to ten Tungsram ?
A powinieneś mieć opcję pod okienkiem z mailami w której możesz sobie wybrać tryb wyświtlabia
I nie pisz Toaster tylko Toster
boskijaro [ Generaďż˝ ]
Podnieciles sie juz ze potrafisz znalezc uzytkownika na allegro? Scyzoryk nie jest dla mnie tylko na prezent ...
I jakbys nie zauwazyl ta opcja jest NA GORZE
Toster.ziom [ Pretorianin ]
a powinna być na dole.
Nie podniecam się tylko stwierdzam fakty, że kupujesz jekieś Tungsramy :)
boskijaro [ Generaďż˝ ]
Ja stwierdzam ze masz jakies zwidy bo ja nic takiego nie kupuje :]
boskijaro [ Generaďż˝ ]
up
Kozako2 [ Pretorianin ]
ja tak mam w FF jak mam zmienione w opcjach żeby można było z megaupload ściągać
Belm [ Konsul ]
Sprawdź w opcjach, czy masz włączoną obsługę JavaScriptu
boskijaro [ Generaďż˝ ]
Kozako -> no wlasnei mam wlaczona "sztuczke" ze moge z MU sciagac, da sie jakos to zmienic zeby GMail sie normalnie wyswietlal?