GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GMail problem

08.02.2007
12:16
[1]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

GMail problem

Dzisiaj po wlaczeniu GMaila w FireFoxie zobaczylem cos takiego ->
gdy klikam "przelacz do widoku standardowego" odswieza sie strona i znow jest widok HTML... co powinienem zrobic?

A chcialem dodac, ze ostatnio dostaje duzo spamu (trafia do folderu SPAM) chyba z reklamą wiagry ... ale sam nie wiem nie czytam tego...

08.02.2007
12:34
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

W innych przegladarkach dziala?

08.02.2007
12:37
[3]

Reavek [ Konsul ]

mam to samo ;)
w innych przeglądarkach działa ;P
w moim przypadku FF się posypał, uninstall i ponowna instalacja nic nie pomaga

08.02.2007
12:52
[4]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Jak w takim razie mogę to uratować ? (korzystam tylko z FireFoxa juz od ponad roku i to pierwszy tego typu problem)

08.02.2007
12:53
smile
[5]

polak111 [ T42 ]

U mnie w FF 2 jest wszystko dobrze :)

08.02.2007
12:54
[6]

Auxarius [ Generaďż˝ ]

Moze ctrl+f5 ? Nigdy nic nie wiadomo ;)

08.02.2007
12:55
[7]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

ctrl+f5 nie pomoglo ;p

08.02.2007
12:58
[8]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

U mnie na FF też wszystko OK , może to nie wina przeglądarki?

08.02.2007
13:02
[9]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Fajny scyzoryk kupiłes

08.02.2007
13:03
smile
[10]

elv33 [ Konsul ]

Ja też to miałem ale mi przeszło sam :P (przynajmniej tak mi się wydaje :P)

08.02.2007
13:05
[11]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

niezła stronka o mnie:)
i żeby na Tibie kase wydawać ....
a co to jest ten Tungsram ???

08.02.2007
13:06
[12]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

toaster -> jakie Tungsram? nie offtopuj prosze czekam na jakies porady...

08.02.2007
13:08
[13]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

no te twoje aukcje na allegro , ale scyzoruk niezły:)
kogo chcesz poharatać???
no i co to ten Tungsram ?
A powinieneś mieć opcję pod okienkiem z mailami w której możesz sobie wybrać tryb wyświtlabia

I nie pisz Toaster tylko Toster

08.02.2007
13:12
[14]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Podnieciles sie juz ze potrafisz znalezc uzytkownika na allegro? Scyzoryk nie jest dla mnie tylko na prezent ...

I jakbys nie zauwazyl ta opcja jest NA GORZE

08.02.2007
13:26
[15]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

a powinna być na dole.
Nie podniecam się tylko stwierdzam fakty, że kupujesz jekieś Tungsramy :)

08.02.2007
13:56
[16]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Ja stwierdzam ze masz jakies zwidy bo ja nic takiego nie kupuje :]

08.02.2007
14:34
[17]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

up

08.02.2007
14:42
[18]

Kozako2 [ Pretorianin ]

ja tak mam w FF jak mam zmienione w opcjach żeby można było z megaupload ściągać

08.02.2007
14:42
[19]

Belm [ Konsul ]

Sprawdź w opcjach, czy masz włączoną obsługę JavaScriptu

08.02.2007
14:43
[20]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Kozako -> no wlasnei mam wlaczona "sztuczke" ze moge z MU sciagac, da sie jakos to zmienic zeby GMail sie normalnie wyswietlal?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.