GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomoc z Apletem w Sagem Myx6-2

08.02.2007
12:04
[1]

baro2zx [ Konsul ]

Pomoc z Apletem w Sagem Myx6-2

Witam mam mały problem otóż gdy wrzucam gre na karte pamięci i instaluje ją to przy odpalaniu gry wyskakuje mi taki komunikat "Nie kompatybilny Aplet" co jest tego przyczyną prosze o pomoc!

08.02.2007
12:05
[2]

Regis [ ]

Mysle ze przyczyna jest niekompatybilnosc apletu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.