
Michal-Er! [ Junior ]
- Jaka to piosenka? -=- [cz.1] - I love song!
REGULAMIN
1.Zagadką jest umieszczenie kilku* wersów refrenu wybranej piosenki.
2.Piosenka może być w języku - a) Polski b) Angielski c) Niemiecki d) Francuski. Pisze to tylko dlatego żeby ktoś nie wyskoczył z refrenem jakiejś tureckiej piosenki ;)
3.Punktacja jest następująca :
a)Za podanie artysty +1 (obowiązkowe do dobrej odpowiedzi)
b)Za podanie artysty i nazwy piosenki +2 (dodatkowe)
c)Za podanie artysty, nazwy piosenki oraz nazwy albumu +3 (dodatkowe)
4.Zeby odpowiedż została uznana trzeba mieć minimum nazwe artysty.
5.Jeśli po 3 godzinach zagadka nie zostanie rozwiązana to +1 punkt otrzymuje właściciel zagadki i on tworzy kolejną.
6.Nie można edytować postów by zmieniać odpowiedzi!
7.Kolejny wątek tworzymy po 170 postach!
8.Punktacje zapisujemy w tz. drzewku (tak jak w innych karczmach tego typu)
9.Nową część tworzy osoba, która jako ostatnia udzieliła poprawnej odpowiedzi. Jeśli taka osoba odmówi stworzenia wtedy wątek tworzy osoba obojętna.
10.Każdy może sie bawić!!!
11.Zadajemy utwory takie co umieściły sie na płycie wykonawcy, NIE single! Jeśli już musicie to podajecie przy zagadce że ta piosenka nie ma albumu!
* - kilka wersów [żeby nie była łatwo ale żeby też nie trudno czyli najlepiej od 2 do 4 wersów refrenu!]
Zagadka
Nie wiem jak dalej żyć,
nie wiem nie umiem śnić,
gdy nie ma blisko Cie..nie ma - Do zdobycia +3
Powodzenia!
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
Gosia Andrzejewicz - "Trochę ciepła" - album:Lustro
Michal-Er! [ Junior ]
bojan997 +3 - Dopisujesz sie do listy i dajesz zagadke.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Przepraszam... może niezbyt rozumiem idee... ale czy w tym wątku sprawdzamy swoją prędkość łącza i umiejętność szybkiego kopiowania tekstu do googli?
Michal-Er! [ Junior ]
wiesz, gdybyś był uczciwy to byś nie kopiował!.. i nie chodzi o to! :P

Volk [ Generaďż˝ ]
LOL

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
w jakim Ty świecie żyjesz?
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
Ranking:
3 - bojan997
zagadka:
I niech to tak już tak zostanie
Dotykasz moich rąk jak śpię
A przed momentem wojna serc
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Wojna serc - Szymon Wydra - Niewłaściwa kategoria
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
Narmo - 2 punkty
album:bezczas

Narmo [ Naczelny Maruda ]
Ranking:
3 - bojan997
2 - Narmo
I'm the only one I know
I'm the only gay eskimo
In my tribe
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
Wyclef Jean - I'm The Only Gay Eskimo
albumu nie znam :)
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
dobrze czy zle ?
Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]
Legolas Greenleaf
Narmo [ Naczelny Maruda ]
bojan997 --> Częściowo dobrze. Miałem na myśli Tenacious D, ale tą piosenkę śpiewało wielu wykonawców.
bojan997 +2
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
Ranking:
5 - bojan997
2 - Narmo
zagadka:
nie chce nic więcej,
tak to mi wystarczy,
aby któregoś dnia z Tobą tam zatańczyć
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6001657&N=1

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]
oops :O sorry za [14] się zagapiłem i nie tu napisałem...