GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

- Jaka to piosenka? -=- [cz.1] - I love song!

08.02.2007
11:14
smile
[1]

Michal-Er! [ Junior ]

- Jaka to piosenka? -=- [cz.1] - I love song!

REGULAMIN
1.Zagadką jest umieszczenie kilku* wersów refrenu wybranej piosenki.
2.Piosenka może być w języku - a) Polski b) Angielski c) Niemiecki d) Francuski. Pisze to tylko dlatego żeby ktoś nie wyskoczył z refrenem jakiejś tureckiej piosenki ;)
3.Punktacja jest następująca :
a)Za podanie artysty +1 (obowiązkowe do dobrej odpowiedzi)
b)Za podanie artysty i nazwy piosenki +2 (dodatkowe)
c)Za podanie artysty, nazwy piosenki oraz nazwy albumu +3 (dodatkowe)
4.Zeby odpowiedż została uznana trzeba mieć minimum nazwe artysty.
5.Jeśli po 3 godzinach zagadka nie zostanie rozwiązana to +1 punkt otrzymuje właściciel zagadki i on tworzy kolejną.
6.Nie można edytować postów by zmieniać odpowiedzi!
7.Kolejny wątek tworzymy po 170 postach!
8.Punktacje zapisujemy w tz. drzewku (tak jak w innych karczmach tego typu)
9.Nową część tworzy osoba, która jako ostatnia udzieliła poprawnej odpowiedzi. Jeśli taka osoba odmówi stworzenia wtedy wątek tworzy osoba obojętna.
10.Każdy może sie bawić!!!
11.Zadajemy utwory takie co umieściły sie na płycie wykonawcy, NIE single! Jeśli już musicie to podajecie przy zagadce że ta piosenka nie ma albumu!

* - kilka wersów [żeby nie była łatwo ale żeby też nie trudno czyli najlepiej od 2 do 4 wersów refrenu!]

Zagadka

Nie wiem jak dalej żyć,
nie wiem nie umiem śnić,
gdy nie ma blisko Cie..nie ma
- Do zdobycia +3

Powodzenia!

08.02.2007
11:17
[2]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Gosia Andrzejewicz - "Trochę ciepła" - album:Lustro

08.02.2007
11:17
[3]

Michal-Er! [ Junior ]

bojan997 +3 - Dopisujesz sie do listy i dajesz zagadke.

08.02.2007
11:20
smile
[4]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Przepraszam... może niezbyt rozumiem idee... ale czy w tym wątku sprawdzamy swoją prędkość łącza i umiejętność szybkiego kopiowania tekstu do googli?

08.02.2007
11:21
[5]

Michal-Er! [ Junior ]

wiesz, gdybyś był uczciwy to byś nie kopiował!.. i nie chodzi o to! :P

08.02.2007
11:21
smile
[6]

Volk [ Generaďż˝ ]

LOL

08.02.2007
11:26
smile
[7]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

w jakim Ty świecie żyjesz?

08.02.2007
11:27
[8]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Ranking:
3 - bojan997


zagadka:
I niech to tak już tak zostanie
Dotykasz moich rąk jak śpię
A przed momentem wojna serc

08.02.2007
11:30
[9]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Wojna serc - Szymon Wydra - Niewłaściwa kategoria

08.02.2007
11:30
[10]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Narmo - 2 punkty
album:bezczas

08.02.2007
11:33
smile
[11]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ranking:
3 - bojan997
2 - Narmo

I'm the only one I know
I'm the only gay eskimo
In my tribe

08.02.2007
11:35
[12]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Wyclef Jean - I'm The Only Gay Eskimo
albumu nie znam :)

08.02.2007
11:46
[13]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

dobrze czy zle ?

08.02.2007
11:47
[14]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]

Legolas Greenleaf

08.02.2007
11:48
[15]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

bojan997 --> Częściowo dobrze. Miałem na myśli Tenacious D, ale tą piosenkę śpiewało wielu wykonawców.
bojan997 +2

08.02.2007
11:50
[16]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

Ranking:
5 - bojan997
2 - Narmo

zagadka:

nie chce nic więcej,
tak to mi wystarczy,
aby któregoś dnia z Tobą tam zatańczyć

08.02.2007
12:03
[17]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6001657&N=1

08.02.2007
12:14
smile
[18]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]

oops :O sorry za [14] się zagapiłem i nie tu napisałem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.