GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 - problem z bugiem!

08.02.2007
09:42
smile
[1]

anatri [ Centurion ]

Gothic 3 - problem z bugiem!

Posiadam wersję zpatchowaną do 1.12, otóż problem polega na tym, że nie mogę zmieniać broni,
oczywiście mam wystarczająco dużo siły, wszystkie 3 umiejętności w walce mieczem, podobnie jeśli chodzi o łuk, ale gdy zmienię łuk czy miecz, widzę go tylko na plecach, po wyjęciu broni z powrotem zmienia się ona na początkową. Ze wszystkich umiejętności mogę korzystać normalnie, jedynie
problem polega na tym, że nie mogę zmieniać broni. Czy ktoś miał podobny problem? Czy raczej
mogę sobie już dać spokój z tą gra? Pomóżcie!

08.02.2007
09:50
[2]

Puynny [ Generaďż˝ ]

Sobie miecz przypisz do klawisza "1", a łuk do klawisza "2" i będziesz miał problem z głowy. To żaden bug.

08.02.2007
10:06
smile
[3]

anatri [ Centurion ]

Rzeczywiście gapa ze mnie, dziękuję najmocniej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.