
anatri [ Centurion ]
Gothic 3 - problem z bugiem!
Posiadam wersję zpatchowaną do 1.12, otóż problem polega na tym, że nie mogę zmieniać broni,
oczywiście mam wystarczająco dużo siły, wszystkie 3 umiejętności w walce mieczem, podobnie jeśli chodzi o łuk, ale gdy zmienię łuk czy miecz, widzę go tylko na plecach, po wyjęciu broni z powrotem zmienia się ona na początkową. Ze wszystkich umiejętności mogę korzystać normalnie, jedynie
problem polega na tym, że nie mogę zmieniać broni. Czy ktoś miał podobny problem? Czy raczej
mogę sobie już dać spokój z tą gra? Pomóżcie!
Puynny [ Generaďż˝ ]
Sobie miecz przypisz do klawisza "1", a łuk do klawisza "2" i będziesz miał problem z głowy. To żaden bug.

anatri [ Centurion ]
Rzeczywiście gapa ze mnie, dziękuję najmocniej.