Ghorri [ Konsul ]
Problem z kompem.
Mój kumpel ma problem, bo gdy chce włączyć komputer wyskakuje mu okienko uzytkownika ( tam gdzie hasło sie wpisuje), on nie ma hasła, więc naciska enter i jest napis "trwa ładowanie systemu windows" i komputer sie wyłącza. Kumpel mowi, ze ma w h@# wirusów, więc ja podejrzewam ze format pomoze, ale chciałbym zobaczyc rady forumowiczów.

berentzen [ Konsul ]
zrob format
Ghorri [ Konsul ]
Do tego sam doszedlem...
Volk [ Generaďż˝ ]
Uruchom w trybie awaryjnym i zrob skan antywirusowy.
Ghorri [ Konsul ]
tylko tyle ze kumpel kiedys mi mowil, ze nie da sie usunac NODa 32, a chcial usunac, bo juz mu sie nie uruchamial
xircom [ Generaďż˝ ]
Online-owy skaner z mks albo onetu. Inna sprawa moze byc fakt, ze przy uruchamianiu kompa jakis wirus moze laczyc sie z netem. Wtedy uruchom kompa najpierw w awaryjnym. Wlacz firewall jakis, pozniej restart i sprawdz czy sie uruchomi normalnie. Jak nie, to znow awaryjny z siecia i zrob skana. Lub zassaj inny program antywirusowy. Na plytkach w kiosku sa rozne antywirusy darmowe.
Volk [ Generaďż˝ ]
Jak nie usunac to chociaz wylaczyc i zainstalowac cos innego.