GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kompem.

08.02.2007
09:07
[1]

Ghorri [ Konsul ]

Problem z kompem.

Mój kumpel ma problem, bo gdy chce włączyć komputer wyskakuje mu okienko uzytkownika ( tam gdzie hasło sie wpisuje), on nie ma hasła, więc naciska enter i jest napis "trwa ładowanie systemu windows" i komputer sie wyłącza. Kumpel mowi, ze ma w h@# wirusów, więc ja podejrzewam ze format pomoze, ale chciałbym zobaczyc rady forumowiczów.

08.02.2007
09:21
smile
[2]

berentzen [ Konsul ]

zrob format

08.02.2007
09:39
[3]

Ghorri [ Konsul ]

Do tego sam doszedlem...

08.02.2007
09:48
[4]

Volk [ Generaďż˝ ]

Uruchom w trybie awaryjnym i zrob skan antywirusowy.

08.02.2007
09:51
[5]

Ghorri [ Konsul ]

tylko tyle ze kumpel kiedys mi mowil, ze nie da sie usunac NODa 32, a chcial usunac, bo juz mu sie nie uruchamial

08.02.2007
09:53
[6]

xircom [ Generaďż˝ ]

Online-owy skaner z mks albo onetu. Inna sprawa moze byc fakt, ze przy uruchamianiu kompa jakis wirus moze laczyc sie z netem. Wtedy uruchom kompa najpierw w awaryjnym. Wlacz firewall jakis, pozniej restart i sprawdz czy sie uruchomi normalnie. Jak nie, to znow awaryjny z siecia i zrob skana. Lub zassaj inny program antywirusowy. Na plytkach w kiosku sa rozne antywirusy darmowe.

08.02.2007
09:54
[7]

Volk [ Generaďż˝ ]

Jak nie usunac to chociaz wylaczyc i zainstalowac cos innego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.