GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kamera cyfrowa - przechwytywanie, obróbka

08.02.2007
08:56
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Kamera cyfrowa - przechwytywanie, obróbka

Kamerę cyfrową mam i masę kaset.
Tak sobie myślę ,że przydałoby się pozgrywać to na kompa , obrobić, ponagrywać na płyty.
Czy bawi sie ktoś w edycję i obróbkę filmów?
Od czego zacząć, jakich programów uzyć ?
Wiem , że są Ulead Studio, Adobe Premiere, Virtual DUB,

Może stworzyć seryjny wątek odnośnie tego zagadnienia?

08.02.2007
09:02
[2]

GBreal.II [ floydian ]

Ja zaczynalem od Pinnacle Studio. Wedlug mnie dobry program na poczatek, tylko na poczatyku czasami trudno znalezc niektore opcje, ale do tego mozna bardzo szybko dojsc.

08.02.2007
09:04
smile
[3]

John_Kruger [ Baron ]

od razu seryjny;)
tu jest watek programowy:)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5984866&N=1

ja mam oprogramowanie od Sony akurat, ale mozna poszukac w necie jakiś zastepczych programow:)

08.02.2007
10:40
[4]

Kaczorowy [ Konsul ]

Tylko, że Adobe Premiere, to zdaje się 800USD, stać Cię na to? No bo chyba nie będziesz kradł? :) Oprogramowanie dodawane do tunerów Pinnacle jest całkiem niezłe (np. Studio 10), tylko że wersja zgrywająca materiał w HD kosztuje dodatkowe 80 dolców.

08.02.2007
12:21
[5]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Ale np taki Ulead tylko 169 zł . Miał ktoś z nim do czynienia.



GBreal.II >> w tym programie można zrobic wszystko ? Włącznie ze skompresowanie

08.02.2007
12:31
[6]

GBreal.II [ floydian ]

Tak - wlacznie z kompresja (sam sobie ustawiasz jaka).

Nie jestem pewny jak z authoringiem DVD, ale zawsze mozna sie wtedy posilkowac Neronem (Vision Express chociazby)
gacek - masz kamere HD? Ile miejsca zajmuje material zgrany z niej? W jakim jest formacie?

08.02.2007
12:48
[7]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Kamerkę mam taką PANASONIC NVGS 11 miniDV

Minuta zgranego materiału poprzez wbudowany program Windows zajmuje 176 MB

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.