GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam uszkodzone 3 pliki

08.02.2007
07:33
[1]

szpieguel [ Junior ]

mam uszkodzone 3 pliki

jeśli ktoś posiada grę Delta Force: Black Hawk Down to może by mi podesłał plili które u mnie są uszkodzone.
Lokalizacja na płycie w folderze DFBHD
Pliki: DFBHDO.BIK ; DFBHDI.BIK ; RESOURCE
PROSZĘ O PRZESŁANIE NA PODANY E-MAIL : [email protected]

08.02.2007
08:19
[2]

Swink [ Fantasy ]

pirat/oryginał ?

08.02.2007
08:39
smile
[3]

berentzen [ Konsul ]

raczej to pirat bo chyba sciagl uszkodzone pliki z inetu

08.02.2007
09:22
[4]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Trudno, żeby w oryginale sobie pliki z płyty usunął.

08.02.2007
09:30
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Po pierwsze gra jest stara.
Po drugie może mieć uszkodzoną płytę CD.
Po trzecie - chyba niesądzicie, że ściągał pojedyńcze pliki do gry? :O


Po czwarte panowie detektywi - sami nie wiecie o co wam chodzi.

szpieguel ==> Nie mam niestety BHD, bo bym Ci podesłał.

08.02.2007
09:43
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie wiem czy pirat, czy nie. Nie jestem oficerem dochodzeniowo - śledczym. Ale nie ma jak tego przesłać, nawet po skompresowaniu, to będzie wielkie. To tyle z mojej strony na ten temat.

08.02.2007
09:46
[7]

Volk [ Generaďż˝ ]

Jezeli masz zarejestrowana gre, to dystrybutor powinien przyslac ci nowy nosnik. W przeciwnym wypadku lipa bo w tych plikach to praktycznie cala gra jest.

08.02.2007
09:52
[8]

Ruinort [ Jónior ]

w ostatecznosci mozesz poszuakc na google ludzie takie cos udostepniaja w siecii :/

08.02.2007
10:56
[9]

__slim_sas__ [ Pretorianin ]

wyrazy współczucia

08.02.2007
19:00
smile
[10]

meryphillia [ Progressive ]

Miałem coś podobnego w zakupionych w UK Mechwarrior i Neverwinter Nights... Niestety pomocy sie nie doczekałem i gry poleciały do kosza ;(
Dobrze chociaż, że w Polsce dostałem NW ;]. Niestety genialny Mechwarrior był juz nie do zdobycia ;(.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.