szpieguel [ Junior ]
mam uszkodzone 3 pliki
jeśli ktoś posiada grę Delta Force: Black Hawk Down to może by mi podesłał plili które u mnie są uszkodzone.
Lokalizacja na płycie w folderze DFBHD
Pliki: DFBHDO.BIK ; DFBHDI.BIK ; RESOURCE
PROSZĘ O PRZESŁANIE NA PODANY E-MAIL : [email protected]
Swink [ Fantasy ]
pirat/oryginał ?

berentzen [ Konsul ]
raczej to pirat bo chyba sciagl uszkodzone pliki z inetu
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Trudno, żeby w oryginale sobie pliki z płyty usunął.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Po pierwsze gra jest stara.
Po drugie może mieć uszkodzoną płytę CD.
Po trzecie - chyba niesądzicie, że ściągał pojedyńcze pliki do gry? :O
Po czwarte panowie detektywi - sami nie wiecie o co wam chodzi.
szpieguel ==> Nie mam niestety BHD, bo bym Ci podesłał.
mirencjum [ operator kursora ]
Nie wiem czy pirat, czy nie. Nie jestem oficerem dochodzeniowo - śledczym. Ale nie ma jak tego przesłać, nawet po skompresowaniu, to będzie wielkie. To tyle z mojej strony na ten temat.
Volk [ Generaďż˝ ]
Jezeli masz zarejestrowana gre, to dystrybutor powinien przyslac ci nowy nosnik. W przeciwnym wypadku lipa bo w tych plikach to praktycznie cala gra jest.
Ruinort [ Jónior ]
w ostatecznosci mozesz poszuakc na google ludzie takie cos udostepniaja w siecii :/
__slim_sas__ [ Pretorianin ]
wyrazy współczucia

meryphillia [ Progressive ]
Miałem coś podobnego w zakupionych w UK Mechwarrior i Neverwinter Nights... Niestety pomocy sie nie doczekałem i gry poleciały do kosza ;(
Dobrze chociaż, że w Polsce dostałem NW ;]. Niestety genialny Mechwarrior był juz nie do zdobycia ;(.