WojtasJerzy [ Centurion ]
Przeglądarka Internetowa
Powiedcie mi jaka jest najlepsza przeglądarka internetowa.

jamkgh [ YA RLY ]
było, archiwum, szukajka, szukaj.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5655906

Hakim [ ]
Opera.
ps. zaraz się zacznie ;)
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Firefox wymiata;]
Nie wierzysz?
Obejrzyj
Api15- Świat wdług Ludwiczka. Odcinek gdy zmarła Ludwikowi babcia i chciał zdobyć adres do nieba :P
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Używam FF 2 i IE 7.

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Jeden rabin powie, że Opera, a drugi rabin powie, że Firefox
(Ktoś mi powie z jakiej to bajki jest? :> )

Behemoth [ Kocham Marysię ]
Firefox and nothing else matters :)
Migot3k [ Chor��y ]
1) IE7
2) Firefox
3) Opera
Żuraf101 [ Centurion ]
głównie Opera, czasami firefox, internet (s)explorer- do sciagania z megaupload

luk11 [ Generaďż˝ ]
A ja używam Maxthona i jestem bardzo zadowolony. Tak, tak, wiem że jest na silniku IE. Ale mimo to jest bardzo wygdna, posiada to wszystko czego w FF i Operze mi brakuje.
Behemoth [ Kocham Marysię ]
posiada to wszystko czego w FF i Operze mi brakuje.
czyli co?
Volk [ Generaďż˝ ]
IE 7
Z wielkiej trojki ta chodzi mi najszybciej, szkoda ze jest mniej funkcjonalna niz rywale.
luk11 [ Generaďż˝ ]
Przejrzysty, czytelny interfejs, a jednocześnie mnogość opcji. Wszystko mam "pod ręką", niczego nie muszę szukać w czeluściach opcji programu. Bardzo dobry filtr PopUp. Otwieranie ostatnio zamkniętych stron, np. po "awarii". automatyczne przewijanie i odświerzanie, czy zabezpieczanie hasłem danej zakładki. Bardzo dobra organizacja Ulubionych itd. Pewnie to wszystko jest sprawą wzgledną, ale to jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi go podzielać.

Behemoth [ Kocham Marysię ]
Przejrzysty, czytelny interfejs, a jednocześnie mnogość opcji. Wszystko mam "pod ręką", niczego nie muszę szukać w czeluściach opcji programu. Bardzo dobry filtr PopUp. Otwieranie ostatnio zamkniętych stron, np. po "awarii". automatyczne przewijanie i odświerzanie, czy zabezpieczanie hasłem danej zakładki. Bardzo dobra organizacja Ulubionych itd. Pewnie to wszystko jest sprawą wzgledną, ale to jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi go podzielać.
Jesteś pewien, że pisałeś o IE, a nie o Firefoxie?

Babiczka [ Generaďż˝ ]
OPERA

Narmo [ Naczelny Maruda ]
luk11 -->
wysia [ Generaďż˝ ]
Narmo --> Niezbyt celne, maxthon istnieje dluzej, niz ff. A pluginy to raczej fajerfoks potrzebuje, zeby miec jakakolwiek funkcjonalnosc..
Behemoth --> Oczywiscie, ze nie pisal o IE. Problemy z czytaniem?

Narmo [ Naczelny Maruda ]
wysia --> Szczegóły ;)
BTW. Komiks jest z 2 września 2005 jeżeli bo to kogoś interesowało :P
danieldanek [ Take me home, United road ]
takie wątki powinno się kasować...