GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przeglądarka Internetowa

07.02.2007
22:47
[1]

WojtasJerzy [ Centurion ]

Przeglądarka Internetowa

Powiedcie mi jaka jest najlepsza przeglądarka internetowa.

07.02.2007
22:48
smile
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

było, archiwum, szukajka, szukaj.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5655906

07.02.2007
22:48
smile
[3]

Hakim [ ]

Opera.

ps. zaraz się zacznie ;)

07.02.2007
22:49
[4]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Firefox wymiata;]
Nie wierzysz?
Obejrzyj


Api15- Świat wdług Ludwiczka. Odcinek gdy zmarła Ludwikowi babcia i chciał zdobyć adres do nieba :P

07.02.2007
22:49
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Używam FF 2 i IE 7.

07.02.2007
22:49
smile
[6]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Jeden rabin powie, że Opera, a drugi rabin powie, że Firefox

(Ktoś mi powie z jakiej to bajki jest? :> )

08.02.2007
00:30
smile
[7]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Firefox and nothing else matters :)

08.02.2007
00:32
[8]

Migot3k [ Chor��y ]

1) IE7
2) Firefox
3) Opera

08.02.2007
00:37
[9]

Żuraf101 [ Centurion ]

głównie Opera, czasami firefox, internet (s)explorer- do sciagania z megaupload

08.02.2007
00:42
smile
[10]

luk11 [ Generaďż˝ ]

A ja używam Maxthona i jestem bardzo zadowolony. Tak, tak, wiem że jest na silniku IE. Ale mimo to jest bardzo wygdna, posiada to wszystko czego w FF i Operze mi brakuje.

08.02.2007
00:43
[11]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

posiada to wszystko czego w FF i Operze mi brakuje.
czyli co?

08.02.2007
01:04
[12]

Volk [ Generaďż˝ ]

IE 7

Z wielkiej trojki ta chodzi mi najszybciej, szkoda ze jest mniej funkcjonalna niz rywale.

08.02.2007
01:23
[13]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Przejrzysty, czytelny interfejs, a jednocześnie mnogość opcji. Wszystko mam "pod ręką", niczego nie muszę szukać w czeluściach opcji programu. Bardzo dobry filtr PopUp. Otwieranie ostatnio zamkniętych stron, np. po "awarii". automatyczne przewijanie i odświerzanie, czy zabezpieczanie hasłem danej zakładki. Bardzo dobra organizacja Ulubionych itd. Pewnie to wszystko jest sprawą wzgledną, ale to jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi go podzielać.

08.02.2007
13:31
smile
[14]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Przejrzysty, czytelny interfejs, a jednocześnie mnogość opcji. Wszystko mam "pod ręką", niczego nie muszę szukać w czeluściach opcji programu. Bardzo dobry filtr PopUp. Otwieranie ostatnio zamkniętych stron, np. po "awarii". automatyczne przewijanie i odświerzanie, czy zabezpieczanie hasłem danej zakładki. Bardzo dobra organizacja Ulubionych itd. Pewnie to wszystko jest sprawą wzgledną, ale to jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi go podzielać.

Jesteś pewien, że pisałeś o IE, a nie o Firefoxie?

08.02.2007
13:34
smile
[15]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

OPERA

08.02.2007
13:42
smile
[16]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

luk11 -->

08.02.2007
13:51
[17]

wysia [ Generaďż˝ ]

Narmo --> Niezbyt celne, maxthon istnieje dluzej, niz ff. A pluginy to raczej fajerfoks potrzebuje, zeby miec jakakolwiek funkcjonalnosc..

Behemoth --> Oczywiscie, ze nie pisal o IE. Problemy z czytaniem?

08.02.2007
13:51
smile
[18]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

wysia --> Szczegóły ;)

BTW. Komiks jest z 2 września 2005 jeżeli bo to kogoś interesowało :P

08.02.2007
14:21
[19]

danieldanek [ Take me home, United road ]

takie wątki powinno się kasować...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.