GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba do Dj-ów lub znających sie na muzyce

07.02.2007
22:41
smile
[1]

bart-2 [ Konsul ]

Prośba do Dj-ów lub znających sie na muzyce

Siema

mam taką sprawe, mianowicie od pewnego czasu słucham radia Eska, i jest tam taka jedna piosenka która mi sie podoba tylko nie znam jej tytułu. I moja prośba jest taka, podacie mi tytuł ? :)

ps: To było nagrywane z radia telefonem więc jakość jest bardzo kiepska (ale ci którzy też słuchają eski powinni sie zoriętować co to za utwór). i jest to w formacie amr więc przydałby sie Quick time do odtworzenia tego

z góry thx



07.02.2007
22:46
smile
[2]

djforever [ eXplorer ]

To jest oczywiście Gove Me Madafaka autorstwa szmakiry ziooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

07.02.2007
23:02
[3]

bart-2 [ Konsul ]

pytam poważnie

07.02.2007
23:04
[4]

jamkgh [ YA RLY ]

Nie dziala link.

07.02.2007
23:10
[5]

bart-2 [ Konsul ]



jeśli tamten nie działa to tu jest poprawny

07.02.2007
23:21
[6]

Fogish [ Junior ]

To jest!! eee..Jak to sie nazywało? To było yyy? Wiem! To była Eska! :P

Włącz Eske i za 15 minut będzie ten sam utwór.

07.02.2007
23:26
smile
[7]

bart-2 [ Konsul ]

spoko, tylko że mi chodzi o tytuł :P

08.02.2007
00:00
[8]

puszczyk [ Generał brygady ]

Faktycznie kiepawa jakość...
Eiffel 65 mi to zalatuje, tytułu nie wymagaj ;)

08.02.2007
00:19
[9]

Toolism [ GameDev ]

znam się na muzyce i mówię , że ten utwór jest tragicznie obciachowo kiepskawy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.