
bart-2 [ Konsul ]
Prośba do Dj-ów lub znających sie na muzyce
Siema
mam taką sprawe, mianowicie od pewnego czasu słucham radia Eska, i jest tam taka jedna piosenka która mi sie podoba tylko nie znam jej tytułu. I moja prośba jest taka, podacie mi tytuł ? :)
ps: To było nagrywane z radia telefonem więc jakość jest bardzo kiepska (ale ci którzy też słuchają eski powinni sie zoriętować co to za utwór). i jest to w formacie amr więc przydałby sie Quick time do odtworzenia tego
z góry thx

djforever [ eXplorer ]
To jest oczywiście Gove Me Madafaka autorstwa szmakiry ziooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
bart-2 [ Konsul ]
pytam poważnie
jamkgh [ YA RLY ]
Nie dziala link.
bart-2 [ Konsul ]
jeśli tamten nie działa to tu jest poprawny
Fogish [ Junior ]
To jest!! eee..Jak to sie nazywało? To było yyy? Wiem! To była Eska! :P
Włącz Eske i za 15 minut będzie ten sam utwór.

bart-2 [ Konsul ]
spoko, tylko że mi chodzi o tytuł :P
puszczyk [ Generał brygady ]
Faktycznie kiepawa jakość...
Eiffel 65 mi to zalatuje, tytułu nie wymagaj ;)
Toolism [ GameDev ]
znam się na muzyce i mówię , że ten utwór jest tragicznie obciachowo kiepskawy.