GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gazety mowia prawde :)

07.02.2007
21:18
[1]

hopkins [ Zaczarowany ]

Gazety mowia prawde :)

OSIEMNASTKA Z PRZYGODAMI

W sobotę w nocy, pomiędzy godziną 0.50 a 1.15, w okolicach jednego z pubów przy ul. Pszczyńskiej w Gliwicach doszło do chuligańskiego napadu na uczestników uroczystości urodzinowej. Świętująca osiemnastkę grupa młodych ludzi bawiła się tam w wynajętym lokalu. W pewnym momencie przed pubem stanęła piątka podchmielonych młodych mężczyzn, próbujących dostać się do wnętrza. Rozwścieczeni odmową wpuszczenia do środka, z wielką furią zaczęli rozbijać szyby w drzwiach i oknach. Aby przeciwdziałać dalszej dewastacji, na zewnątrz wyszli uczestnicy zabawy urodzinowej. Czwórka napastników nie dała się jednak odstraszyć - ruszyli oni na dwóch 18-latków bijąc i kopiąc ich dotkliwie. W tym czasie nadjechały z dwóch stron radiowozy policyjne powiadomione przez oficera dyżurnego. Załoga jednego z radiowozów natychmiast zatrzymała dwóch sprawców. Drugi radiowóz z komendantem Komisariatu III pojechał w kierunku uciekającej pozostałej trójki rozbójników. Po krótkim pościgu między budynkami komendant wraz z policjantami wyłapał przestępców. Wszyscy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Zatrzymani sprawcy zniszczenia mienia i bójki są znani funkcjonariuszom, gdyż w przeszłości dopuszczali się różnych drobnych przestępstw. Wszyscy to mieszkańcy Gliwic, są w wieku 17, 18 i 20 lat, a dwóch to 19-latkowie. Pobici przed pubem chłopcy mają liczne stłuczenia i zasinienia, jeden z nich stracił dwa zęby. Wartość zniszczonych szyb została oszacowana na 6 tys. zł. O losach zatrzymanych zadecyduje prokurator i sąd. Sprawcom grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Zrodlo: Nowiny Gliwickie

Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem. Gazeta pisze bzdury jak nic. Bylem na tej 18 i smiac mi sie chce jak czytam co z tego zrobiono... Jedna szyba wybita butelka, reszta lekko naruszona.
Kolega nie stracil dwoch zebow tylko ma jeden nadlamany. Napisali, ze tamci ruszyli na 2, a bylo nas tez z 5. Policja przyjechala pare minut po wydarzeniu, a nie jak napisali odrazu. Coraz czesciej sie w zyciu ucze, ze nie moge brac na powaznie wszystkiego co czytam albo slysze...

07.02.2007
21:20
smile
[2]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Mnie mało obchodzi co się wydarzyło w Gliwicach. Mogą się spalić a ja i tak będę to olewał....

07.02.2007
21:21
smile
[3]

Paradox [ Loon ABO mode ]

To i tak delikatnie wypaczyli :). Potrafią lepiej, uwierz, wiem na wlasnej skorze :).

07.02.2007
21:21
smile
[4]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Prawda swoją drogą.
Ale ta wersja prasowa brzmi o wiele bardziej efektownie :]

07.02.2007
21:22
smile
[5]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

poza tym ktoś pisał to chyba pod wpływem... wagarów na matmie w podstawówce -

Czwórka napastników

a

zatrzymała dwóch sprawców + pozostałej trójki rozbójników

07.02.2007
21:25
[6]

Finthos [ Konsul ]

Maccpol-jaki Ty jesteś misiaczku czuły na krzywdę ludzką i pełen empatii :) Podziwiam, podziwiam. Tylko po co się wpisujesz w takim razie? Dla kolejnego +1? :)

hopkins==> Nic nowego. Naginali, naginają i będą naginać fakty jeśli im to wyjdzie na korzyść. Niewdzięczny zawód ten dziennikarz.

07.02.2007
21:25
smile
[7]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Fajna musiala być impreza, szkoda że tylko jedna szyba poszła i była tylko jedna bójka. W artykule to wyglądało dużo lepiej i barwniej.

07.02.2007
21:27
[8]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Finthos---> Ok może i dlatego że nie mam nic do robocizny bo mecz nudny jak flaki z bebechami....
Ale uważam że to nie jest jakiś specjalny powód. Takich przypadków jest masa. Na przykład z wypadkami drogowymi. Podają fałszywą liczbę ofiar itd.

07.02.2007
21:29
[9]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Nie wiem czy ktoś kojarzy "Aferę Węglową" we Wrocławiu : ) - Jak ktoś kojarzy to będzie wiedział o co chodzi, bo to mówi wszystko o tym jak media przedstawiają "prawdę" : )


... tak tylko trochę w inny sposób ; )

07.02.2007
21:30
[10]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Moja wieś jest podzielona na 2 części tak jakby (teoretycznie są to 2 oddzielne wsie z tą samą nazwą ale z dopisanymi numerkami [1 i 2]). Jakiś czas temu w wyniku bójki zginął jeden z mieszkańców "dwójki" (upadł głową na krawężnik). W jednej z gazet (Kurier Lubelski) niedługo potem pojawił się artykuł. Z niego to się dowiedziałem, ze mieszkańcy obu wsi się cały czas nienawidzą, a teraz jeszcze przez ten incydent każdy chodzi z nożem i strach wyjść z domu. Ech. Musiałem kupić gazetę żeby się o tym dowiedzieć. Normalnie żyłem w niewiedzy. A jak by mnie ktoś w nocy zabił? Dziękujmy za gazety pokroju Faktu! Ocalą nam kiedyś życie!

07.02.2007
21:42
[11]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

No artykuły w gazetach są w ogóle super. Ostatnio przed feriami przyjechali do naszej szkoły(a raczej pod szkole) dziennikarze z regionalnej gazety, byli sie pytać jak uczniowie spędzają ferie. Akurat trafili na moją koleżankę. Przepytali ją , a ona im powiedziała od niechcenia, że "bedzie chyba siedzieć w domu , bo nie ma nic do roboty". Jak skończyli "wywiad" to powiedzieli jej, że może byc ale troche to zmienią. Nazajutrz w gazecie zdjęcie kumpeli i "jej" wypowiedź, mniej więcej: "Ferie spędzę w domu , przygotowując sie do sprawdzianów, bo mamy ich w szkole bardzo dużo, a po za tym w naszym regionie nie ma zbyt wielu miejsc gdzie można by było spędzić ferie, a na wyjazd gdzieś dalej mnie nie stać " Jak to z koleżanką przeczytaliśmy to zdębieliśmy :/ Kumpela sie tak wk***iła, że następnego dnia pojechała do redakcji z ojcem i zrobili tam takiego rabanu, ze przez 2 tygodnie przepraszali ją na ramach pisma i chcieli dać jej jako zadośćuczynienie dożywotnią prenumeratę ich świetnej gazety, oczywiście odmówiła.

Normalnie artykuły w dzisiejszych gazetach wymiatają.

07.02.2007
21:51
smile
[12]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

ze przez 2 tygodnie przepraszali ją na ramach pisma


zmyślaj dalej

edit, chyba, że to jakaś gazetka parafialna czy cuś.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.