GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tuner satelitarny

07.02.2007
21:08
[1]

marcincinek007 [ Chor��y ]

tuner satelitarny

witam mam jedno pytanie jeśłi kupie tuner satelitarny do komputera i gratis dostanę karte cyfre+ to czy będe musiał wykupić jakiś abonament żeby oglądać cyfre+ czy nie będe musiał

07.02.2007
21:09
smile
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

jak dostaniesz gratis oplacona karte to nie.

08.02.2007
10:49
[3]

Kaczorowy [ Konsul ]

Oczywiście, że będziesz musiał, bo dostaniesz tylko zwykłą kartę. Co prawda można to obejść, ale ostatnio mocno się za takich policja wzięła i interes staje się niebezpieczny.

08.02.2007
11:52
[4]

Olek12 [ Pomocnik ]

możesz ją nabic również u koogoś kto się na tym zna ale wtedy jesteś piratem to tzw. sharing
[edit]
...a za to łapioł ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.