
@$D@F [ Generaďż˝ ]
diody na telefonach a baterie
dostalem diode na telefon i nakleiłem - fajnie wyglada :)
uslyszalem ze taka dioda obciaza baterie, pomyslalem ze to bzdura bo niby w jaki spsob, jedy co to mogla by zasieg zmniejszac
ale zauwazylem ze mi bateria krocej trzyma :|
trzymala do 2 dni, wczorja ładowalem i teraz tez ładuje :|
jak to jest z ta dioda ?

@$D@F [ Generaďż˝ ]
up

Viroxis [ s.n.a.f.u ]
Miałem Nokię 3100, po naklejeniu diody ilość kresek zasięgu spadała z 7 na dwa...odkleiłem i było z powrotem 7 wiec jednak cos w tym jest...coż wygląd albo użyteczność ;-)
Kaczorowy [ Konsul ]
Spadła, bo zasłoniła antenę. Taki sam efekt będziesz miał jak ręką przesłonisz. Nowe telefony antenę mają wbudowaną w tylną ściankę.