GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

diody na telefonach a baterie

07.02.2007
17:58
smile
[1]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

diody na telefonach a baterie

dostalem diode na telefon i nakleiłem - fajnie wyglada :)
uslyszalem ze taka dioda obciaza baterie, pomyslalem ze to bzdura bo niby w jaki spsob, jedy co to mogla by zasieg zmniejszac
ale zauwazylem ze mi bateria krocej trzyma :|
trzymala do 2 dni, wczorja ładowalem i teraz tez ładuje :|

jak to jest z ta dioda ?

07.02.2007
21:08
smile
[2]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

up

07.02.2007
21:10
smile
[3]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

Miałem Nokię 3100, po naklejeniu diody ilość kresek zasięgu spadała z 7 na dwa...odkleiłem i było z powrotem 7 wiec jednak cos w tym jest...coż wygląd albo użyteczność ;-)

08.02.2007
10:48
[4]

Kaczorowy [ Konsul ]

Spadła, bo zasłoniła antenę. Taki sam efekt będziesz miał jak ręką przesłonisz. Nowe telefony antenę mają wbudowaną w tylną ściankę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.