GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 - save potrzebny

07.02.2007
15:25
[1]

Karrde [ Generaďż˝ ]

Gothic 3 - save potrzebny

Najchętniej urwałbym głowę wszystkim producentom którzy wpadli na genialny pomysł trzymania savegame'ów w Documents na partycji systemowej a nie w katalogu z grą. Dzięki temu straciłem masę czasu gry w Gothica.

Więc czy ktoś dysponowałby save'em z G3 PL 1.12, mniej więcej z miejsca pierwszej rozmowy z królem Rhobarem (po przeteleportowaniu się do miast do świątyni i wyrżnięciu wszystkich orków w ruinach)? Większość questów ukończonych po drodze mile widziana, i oczywiście Orkom, mówimy nie, więc każdy quest wykonany po stronie rebeliantów. Postać najlepiej pośrodku między "złodziejem", a "wojownikiem".

Tak, wiem - duże wymagania. :P
Nie wszystkie muszą być spełnione, zadowolę się w sumie każdym save'em po stronie rebeliantów z tego obszaru.

Z góry dzięki. :)

07.02.2007
16:57
[2]

Karrde [ Generaďż˝ ]

Upik^

07.02.2007
17:22
smile
[3]

Smoleń [ Sumatran Rat-Monkey ]

Mogę Ci przesłać swoje, ale odinstalowałem już grę. Grałem wojownikiem, będziesz musiał sprawdzić sejwy, bo nie pamiętam który będzie z tego czasu co Cie interesuje. Ale to dopiero późnym wieczorem.

07.02.2007
20:34
smile
[4]

Karrde [ Generaďż˝ ]

I upik, gdyby z użytkownikiem powyżej nie wyszlo. :)

07.02.2007
21:32
smile
[5]

Smoleń [ Sumatran Rat-Monkey ]

Oj tam oj tam




Btw. Jak będą za późne lub za wczesne, to daj znać, bo spakowałem środkowe.

07.02.2007
21:59
smile
[6]

Karrde [ Generaďż˝ ]

Dzięki wielkie, paczka odebrana.
Zagram dopiero troche później i wtedy sprawdzę - dam Ci wtedy znać.

07.02.2007
23:59
[7]

Karrde [ Generaďż˝ ]

Niestety są za poźne, prosiłbym o jakies 8-10 dni (growe dni) wcześniejsze. :)

08.02.2007
00:56
smile
[8]

Smoleń [ Sumatran Rat-Monkey ]

Mówisz masz

08.02.2007
14:58
smile
[9]

Karrde [ Generaďż˝ ]

Idealne!
Dzięki przeogromne. :]

08.02.2007
15:04
smile
[10]

gruby99999 [ Pretorianin ]

ej ma ktoś savy z baldur's gate II bo potrzebne mi savy po pokonaniu iluzjonisty w tym namiocie(początek gry), jak ktoś ma to prosze żeby mi dał

08.02.2007
16:20
smile
[11]

ali.ziomex [ Centurion ]

oj nie moge znaleźć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.