Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Podział internetu w sieci lan - coś z innej beczki
Mam neostradę 512kb/s i udostępniam ją drugiemu komputerowi w sieci. Jednak chciałbym, że drugi komputer dostawał jedynie część łącza, powiedzmy 100kb/s a ja, żebym miał 412kb/s dostępne. Da się to zrobić, lecz nie kojarzę jak. Może mi ktoś pomóc?
wysia [ Generaďż˝ ]
NetLimiter podobno to umie..
legrooch [ MPO Squad Member ]
wysiu ==> Niestety nie.
Edit:
W teorii tak - ustawić go trzeba na stacji, na której ma być wprowadzone ograniczenie. Ale centralnie z bramy się nie da.