GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podział internetu w sieci lan - coś z innej beczki

07.02.2007
15:24
[1]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Podział internetu w sieci lan - coś z innej beczki

Mam neostradę 512kb/s i udostępniam ją drugiemu komputerowi w sieci. Jednak chciałbym, że drugi komputer dostawał jedynie część łącza, powiedzmy 100kb/s a ja, żebym miał 412kb/s dostępne. Da się to zrobić, lecz nie kojarzę jak. Może mi ktoś pomóc?

07.02.2007
15:24
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

NetLimiter podobno to umie..

07.02.2007
15:27
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

wysiu ==> Niestety nie.

Edit:
W teorii tak - ustawić go trzeba na stacji, na której ma być wprowadzone ograniczenie. Ale centralnie z bramy się nie da.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.