Williams [ Pretorianin ]
Allegro
Cześć mam pytanie wystawiłem przedmiot na allegro i kiedy skończyły mi sie sieden dni to spowrotem wystawiłem trzeci raz nie wystawiałem ale przysłali mi z allegro że mam do zapłacenia rachunek jakiś
Saldo bieżące: -40,00 zł
Musze to zapłacić a jak nie to jakie beda tego konsekfencje?
Dzięki z góry pierwszy raz robiłem cokolwiek na allegro wiec prosze o wyrozumiałość
A mogę zapłacić przelewem tymi czerwonymi kartkami na poczcie co są?
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
zablokuja ci konto i pozniej oddadza ten dlug do firmy windykacyjnej :)
Paradox [ Loon ABO mode ]
Po pierwsze - tak musisz zapłacic, bo przeciez nie jesteś złodziejem i jeśli ktoś robi coś dla Ciebie, to musisz mu za to zapłacić.
Po drugie - tak musisz zapłacić, bo inaczej spotkają Cię przykre nie tylko konsekfencje, ale nawet i konsekwencje.