GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro

07.02.2007
13:41
[1]

Williams [ Pretorianin ]

Allegro

Cześć mam pytanie wystawiłem przedmiot na allegro i kiedy skończyły mi sie sieden dni to spowrotem wystawiłem trzeci raz nie wystawiałem ale przysłali mi z allegro że mam do zapłacenia rachunek jakiś



Saldo bieżące: -40,00 zł

Musze to zapłacić a jak nie to jakie beda tego konsekfencje?

Dzięki z góry pierwszy raz robiłem cokolwiek na allegro wiec prosze o wyrozumiałość



A mogę zapłacić przelewem tymi czerwonymi kartkami na poczcie co są?

07.02.2007
13:43
[2]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

zablokuja ci konto i pozniej oddadza ten dlug do firmy windykacyjnej :)

07.02.2007
13:43
[3]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Po pierwsze - tak musisz zapłacic, bo przeciez nie jesteś złodziejem i jeśli ktoś robi coś dla Ciebie, to musisz mu za to zapłacić.

Po drugie - tak musisz zapłacić, bo inaczej spotkają Cię przykre nie tylko konsekfencje, ale nawet i konsekwencje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.