GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Magnum PI - oglada ktos? ;))))

07.02.2007
13:32
smile
[1]

D65 [ Pretorianin ]

Magnum PI - oglada ktos? ;))))

Codziennie od Poniedziałku do Piątku na TVP2 puszczaja Magnum PI, oglada ktos ten serial legende??;))

07.02.2007
13:55
smile
[2]

Torn [ Legend ]

Ja jak mogę to rzucę okiem :)

Zawsze się jednak zastanawiam, widząc ten serial, co by było jakby Tom Selleck nie otrzymał oferty zagrania Magnuma i zamiast przyjął rolę Indiany Jonesa...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.