Łyczek [ Legend ]
Otwarcie Złotych Tarasów o 14:00 - Warszawa
Wybiera się ktoś na otwarcie Złotych Tarasów ? Jutro o 7:00 otwierają Saturn...
Ja mam zamiara za 30 min wyjść i pojechać :)

stanson [ Szeryf ]
Ja muszę być służbowo niedaleko tego pieprznika punkt 14, więc mi to otwarcie tarasów akurat nie pasuje :/
A naet jakbym miał wolne to bym nie pojechał, będą korki, tłumy, smród, itp., nie lubię tego.

piokos [ Malpa w czerwonym ]
hołota się zbiegnie i będą korki
dobrze, że ominę centrum
gladius [ Subaru addict ]
Znowu tłumy zombie będą się snuły po centrum handlowym :/ całe szczęście, że nie muszę jechać w tamte okolice.

twostupiddogs [ Senator ]
Najchętniej jakbym mógł to bym wysadził to gówno w powietrze. Kto w ogóle pozwolił na budowę tego kloca w centrum? Czy ktoś pomyślał jak zwiększy się ruch w centrum? Jak wiadomo W-wa jest cudownym miastem i nie ma żadnych problemów komunikacyjnych.
Rondo Babka (oj przepraszam zgrupowania AK "Radosław") to będzie teraz małe piwo (zresztą kolejny przykład indolencji władz miejskich, jakoś gdzie indziej inwestorzy mogą być zmuszeni do budowy estakad i żyją).

4400 [ Pretorianin ]
Eee nic nadzwyczajnego :/ piokos ma racje ;)
Jak już troche ludzie ochloną to sie przejde :D
stanson [ Szeryf ]
twostupiddogs --> zgadzam się w pełni, to jest paranoja, żeby w centrum dużego, wiecznie zakorkowanego miasta, które nie ma nawet cholernej obwodnicy budować jeszcze jakieś tandetne centrum handlowe (i to jeszcze badziew postawili koło rozpadającego się centralnego, co za wspaniały kontrast). Za jaja tylko powiesić tego, kto na takie coś pozwala.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pojadę odwiedzić za jakiś miesiąc, jak już się trochę w tych tarasach rozluźni.
Arczens [ Legend ]
To ma byc cos takiego jak Arkadia ?
mons [ Generaďż˝ ]
z chęcią pojadę, żeby zobaczyć architekturę tego budynku, z tego co widziałem w gazecie ma bardzo fikuśny dach :PPP
Edit: Arczens - największy zaraz po Arkadii .

mirencjum [ operator kursora ]
Będzie w TV bezpośrednia transmisja? Chętnie bym zobaczył wyścig głodnych warszawiaków.
stanson [ Szeryf ]
Ja pier... przecież to jest otwarcie CENTRUM HANDLOWEGO a nie jakiegoś Stadionu Narodowego. Ludzie... Jeszcze brakuje, zeby do centrum w godzinach szczytu sie cala Warszawa zjechala i jej okolice, bo sklep otwieraja. No załamać się tylko i na pal organizatorów.
gladius [ Subaru addict ]
stanson - to nie Warszawa się zjedzie, tylko Skierniewice, Żyrardów, Zielonka, Milanówek, a może i Radom :P
piokos [ Malpa w czerwonym ]
Dzień Krwawych Tarasów uważam za otwarty!
twostupiddogs [ Senator ]
piokos
Chyba złotych dresów :)
mons [ Generaďż˝ ]
weźcie na wstrzymanie :)
edit: złote dresy mnie rozwaliły;)

Łyczek [ Legend ]
Dobra jadę tam :D Jak przeżyję to coś dziś napiszę :D

kiowas [ Legend ]
Co tam sklepy - w Tarasach od marca czynne będzie Akwarium!!

piokos [ Malpa w czerwonym ]
ja tam mam zamiar odwiedzić tylko "Hard Rock Cafe"
kiowas [ Legend ]
piokos ---> eee, przereklamowana tandeta. BYłem w londynskim - pub jakich wiele (jedyna różnica to parę 'gwaizdorskich' rekwizytów).

twostupiddogs [ Senator ]
piokos,kiowas
Bunt na sprzedaż? Ależ proszę bardzo ile kg buntu chce Pan/Pani kupić?

kiowas [ Legend ]
2sd ---> masz na myśli batoniki Bounty?
Goofy23 [ FC Barcelona ]
Jako,że pracuję obok w takim duuuużym budynku :> to mam pogląd co siętam dzieje.
Od ok.2 godzin dzieje się już sajgon :D
Służba zdrowia,pełno psiaków,ludzie z wyraźnie powiększonymi źrenicami.
Krótko mówiąc,nie polecam się tu pojawiać.
A jutro będzie jeszcze gorzej ---> czytaj otwarcie saturna :D

piokos [ Malpa w czerwonym ]
kiowas => no widzisz, ja w Lądku nie byłem, mam okazję zobaczyć niejako "na miejscu" :)
twostupiddogs => jaki bunt, ja tam pojadę jak się obrzeżanie* wymordują
* Skierniewice, Żyrardów, Zielonka, Milanówek, a może i Radom :P

Łyczek [ Legend ]
Właśnie wróciłem :) Nie było takiej dziczy jak przy otwarciu Blue City... W sumie nic nadzwyczajnego, ale tego to raczej każdy się spodziewał. Jedyną nowością będzie Burger King :D Ale nawet go nie otworzyli... Są jakieś konkursy gdzie można wygrać np. buty Adidasa, czy jakieś sukienki. Sukienkę widziałem, że wygrała 75 letnia babcia, więc na stare lata będzie mogła się wystroić :D Ogólnie rzecz biorąc Złote Tarasy to normalne centrum handlowe...

stanson [ Szeryf ]
Ogólnie rzecz biorąc Złote Tarasy to normalne centrum handlowe.
Taaaaa?
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
How sweet! Nienawidze tego! Ciesze sie, ze mieszkam na Bielanach i moge sie nie martwic!
edit: Przypomnialem sobie szkolne wycieczki z pacanowa jadace tramwajami pelnymi spracowanego ludu, by tylko zobaczyc Arkadie!
kiowas [ Legend ]
Łyczek ---> to nie rozrzucali 50-ciozłotówek w tłumie jak zapowiadano?

^Piotrek^ [ Siła tkwi w cieście ]
Mógłby teraz spaść konkretny śnieg, ten przeszklony dach nie wygląda zbyt solidnie z zewnątrz. Jakby się tałatajstwo zawaliło to może i Centralny by sprzątneli za jednym zamachem.
Łyczek [ Legend ]
stanson ---> Chodziło mi o to, że nic tam specjalnego nie ma... Złote Tarasy można porównać do Reduty :P
kiowas ---> Nie :P Ale przy "Hard Rock Cafe" był koncert i koleś rozwalał gitarę i rzucał kawałkami tej gitary w tłum :D
[Edit] KABANOS ---> Nie to nie moja babcia :P Burger King ten jest jedyny w Warszawie (i chyba w Polsce:P)
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Piotrek-->No wiesz kolo mnie jest bialo jak cholera!
Lyczek-->A to nie twoja babcia? :P Burger King? fajnie! Ale i tak tam nie mam zamiaru jechac!
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Bylem ... :) Spotkalem Steczkowska,Maseraka,Flinte... dlugo by wypisywac :D widzialem wszystkich z odelgosci 30 cm :D i nawet rozmawialem :D
Najlepszy to byl szampan w sklepie z najstarszymi dzinsami :D najebalem sie : o :D

Raz3r [ Generaďż˝ ]
eee, bylem i powiem ze nic ciekawego nie zobaczylem :). Na miejsce przyszedlem 13:50 a 5 minut później sposobem bylem 3 osoba najblizej wejscia ;p. Po 20minutach bylo tyle ludzi ze nie dalo sie wytrzymac więc postanowilem sie ewakuowac. Przez ten czas udalo mi sie zlapac czwarta Cywilizacje za 25zł w empiku :>, to chyba jedyny plus wyjscia
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
To ci dopiero...

gladius [ Subaru addict ]
Steczkowska,Maseraka,Flinte
Kto to jest? Tę Steczkowską to jeszcze kojarzę, ileś tam lat temu w radio ją puszczali, a te pozostałe?

Babiczka [ Generaďż˝ ]
gladius Ty czasami odchodzisz od kompa ?
Maserak to ten tancerz z tanca z gwiazdami :D
Łyczek [ Legend ]
gladius ---> Justyna Steczkowska :) Ewelina Flinta (ta z Idola) :P Maseraka to nie wiem :P
gladius [ Subaru addict ]
babiczka - jasne, a co?
A, z Idola. Nic dziwnego, że nie znam :)))
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
gladius nie snobuj sie na olewacza wspolczesnej popkultury, bo to rowni obciachowe jak ogladanie Idola! ;)

gladius [ Subaru addict ]
MGR - popkulturę olewam ogólnie, nie tylko współczesną. I zawsze olewałem.
Azzie [ bonobo ]
Ja tez bylem na otwarciu. Ludzi nie bylo tak strasznie duzo, ale wchodzilem od Zlotej czyli od tylca :) Z frontu bylo chyba wiecej ludzi bo potem w srodku bylo dosc tloczno. Ale co ciekawe tloczno bylo na korytarzach, w sklepach malo ludzi :)
Najbardziej pchali sie staruchy do wejscia i jakis bezdomny prawie mnie zdeptal tak sie pchal :)
Ogolnie nic ciekawego, tlum, goraco, glosno, zero warunkow do chodzenia po sklepach, szybko ewakuowalismy sie do Arkadii.
Korkow dookola wcale nie bylo, straszyli ze cale centrum sie zakorkuje a nawet Zlota byla przejezdna.
Najbardziej rozbawily mnie scenki rodzajowe ktorych bylem swiadkiem: otoz do centrum weszlo sporo dziewczyn z wielkim napisem na plecach "A moze kupisz to taniej na Allegro?" ktore ganiala ochrona i wyrzucala je z centrum handlowego, one sie klocily, oni wzywali posilki przez radio :) stalem obok i sie smialem :)))
zadnych slaw nie widzialem, ale nic dziwnego bo ja nikogo znanego z twarzy nie kojarze, moze jak bym kaczynskiego zdeptal to bym sie zorientowal...

Łyczek [ Legend ]
Azzie ---> Też widziałem jak ludzie w kurtkach Allegro śmigali :) Ochroniarz jeden jak sprinter biegł :) Też się z tego mocno śmiałem...
[Edit] Podobno Hanka Waltz był na otwarciu :P
ereyty [ Bragiel ]
Bardzo fajnie, że Warszawa ma coraz to nowe atrakcje.
Osoby które narzekają, marudzą i smędzą, są po prostu śmieszne.
Jak ktoś nie interesuje się numizmatyką to nie idzie na otwarcie wystawy numizmatycznej a nie smędzi, że te wystawy są takie i owakie.
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Jest tam jakiś sklep z elektroniką? Bo najbliższy, z dogodnym dojazdem, mam na drugim końcu Warszawy - w Arkadii.
Ogólnie, nie widzę w otwarciu nic ekscytującego. Ot, kolejne centrum handlowe. Zapewne nie wybiorę się tam w najbliższym czasie, bo nie znoszę przecieskania się przez tłumy. A wiadomo - jeżeli coś nowego otworzyli, to od razu gawiedź leci zobaczyć. Później, może, choćby dla samego HRC.
Azzie [ bonobo ]
Macu: Nie bardzo rozumiem, Zlote Tarasy i Arkadia sa na roznych koncach Warszawy??? Przeciez one sa obok siebie!
Azzie [ bonobo ]
A i zapomnialem sie pochwalic ze jako jeden z pierwszych puscilem zlotego szczocha w Zlotych Tarasach :) Pierwsze co zrobilem po wejsciu to kierunek WC :)
gladius [ Subaru addict ]
Azzie, ale zdążyłeś dobiec do WC? Czy zrobiłeś tak, jak robi się kupę na Placu Czerwonym?

piokos [ Malpa w czerwonym ]
a są tam złote pisuary?
$heyk [ Master Chief ]
piokos ---> Były... póki nie wpuścili tłumu :)

Kucyś [ BIE(L)ANY ]
ja pojade za jakies 4 dnie mam nadzieje ze bedzie troche mniej ludu ale i tak wole arkadie :P:P

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
a ja pojde tam tylko po to zeby zobaczyc/sprobowac czy burger king jest tak samo niedobry jak kiedys .. :)) wie ktos jakie tam ceny sa...? :)
edit
Łyczek >> aaaaha :)
Łyczek [ Legend ]
QrczakJR ---> Post [25] nowością będzie Burger King :D Ale nawet go nie otworzyli...
Kucyś ---> 4 dni*

Raynor [ Big Man ]
QrczakJR -> Tak jak mówi Łyczek. Też chciałem skosztować BK ale za chiny nie mogłem znaleźć. Mi najbardziej się podobały te panienki w złotych strojach, niektóre były całkiem sympatyczne. :)

Łyczek [ Legend ]
Ray ---> Większość dziewczyn na złoto ubrane były cudowne :)
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Co za czasy, żeby ważnym punktem w kalendarzu i wydarzeniem na skalę krajową było otwarcie nowego centrum handlowego. Na skalę krajową bo nawet w Wiadomościach o tym mówili. Paranoja.
BTW Na przykładzie tego "wydarzenia" widać w 100% chorobę społeczeństwa ukazaną w skeczu "Otwarcie hipermarketu" kabaretu Ani Mru Mru.
Nawet z waszych wypowiedzi widać, że "największym wzięciem cieszyły się hostessy".
Lookash [ Senator ]
Burger King wraca? Whoa! Zawsze uważałem, że mają lepsze żarcie. Każda buła miała chyba sezam, w przeciwieństwie do McD ;) Keczup za darmo można było brać z dozownika ;] Stare czasy...
Babiczka [ Generaďż˝ ]
To w zlotych tarasach jest Burger King ? Gdzie !?!?!?!? omg przeszedlem cale i nie widzialem :D :(((((( On jest pyszny ! :D
Łyczek--> sry ale szczerze mowiac :P nie czytalem Twojego postu :P wybacz <kwiaty>
Łyczek [ Legend ]
Hmmm... Widzę, że druga osoba nie potrafi czytać...
Post [25] i [52]... nowością będzie Burger King :D Ale nawet go nie otworzyli...
QrczakJR [ capo di tutti capo ]
Łyczek >> umiem czytac tylko wyobraz sobie jakos nie chce mi sie czytac tego watku dlatego nie wiedzialem ze napisales w 25 poscie ze burger king jest zamkniety ...

Łyczek [ Legend ]
Qrczak ---> Ciekawe :) Wypowiadać się w wątku, którego się nie czyta.
Yoghurt [ Legend ]
Jedyne co mnie interesuje:
1.Z roboty do tarasów mam ze 100 metrów, piechotką mogę się przejsc do Burger Kinga (alez sie kurde stęskniłem, podwójny whooper z serem był nie do wyjebania), wieczorem skoczyc do Saturna i ewentualnie do jakiegoś lepszego kina niz siermiężna kinoteka. Ale to wszystko w przyszłości, bo na razie bydła tyle, że nie warto wchodzić, a i nie wszystko pootwierali i chwilowo odwiedzać nadal bedzie trzeba arkadie, przebijając się przez ukochane rondo Babka (ale podobno mają postawić tam, PO 3 LATACH OD OTWARCIA CENTRUM, JOB ICH MAĆ, światła). o dziwo, jak sie obudziłem i zobaczyłem snieg za oknem, to stwierdziłem, ze sprzeżenie tego z otwarciem tarasów równa sie 2h spóźnienia do pracy. Na szczescie bydło widac rowerami przyjechało.
Problem w tym, ze prezentują sie te tarasy wizualnie nieciekawie (by nie rzec- iście do dupy), doskonale wrecz komponuja się z Dworcem Centralnym i Pekinem, no i to dodatkowe dopchanie samiuskiego centrum.... Chyba ma zapobiec totalnemu zapieprzeniu okolic parking za 5 zł\h, zeby tylko tzw. jelita sobie przyjeżdżała. Mnie tam ryba, staje pod kadetami za darmoche.
-=chudy=- [ ]
Eee, to pamiętam jak otwierali Galerię Mokotów to były fajerwerki :) Z ciekawości odwiedzę Burger Kinga i Hard Rock Cafe... i chyba tyle :P
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Burger wraca? Kanapki mają świetne, niestety frytki to tragedia :>

Da_Mastah [ Elite ]
W Burgerze mają lepsze niż w Macu :-> I z majonezem dają :-)))

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
Łyczek>> czy jak chce sie wypowiedzie na temat ktory zostal zaczety w pierwszym poscie to musze czytac inne ?
Narel [ Pretorianin ]
w Tarasach ejst Burger King? trzeba bedzie sie wybrac xD

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Z majonezem? Idż się utop, nadawałbyś się do Gullandii Da_Mastah, tam wszystko karwa z majonezem podają :>

Da_Mastah [ Elite ]
Ej milcz, bo się nie znasz! Pewnie nie jadłeś nawet frytek z majonezem :->

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Usilnie starałem się kiedyś wytrzeć moje frytki z majonezu w ichniejszym barze, niestety kilka sztuk ubabrało się na maksa i musiałem przełknąć, toć wyrzucać nie będę ;>

Łyczek [ Legend ]
QrczakJR ---> Ale Ty zacząłeś gadkę na temat Burger King a nie Złotych Tarasach :)
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Azzie ---> No faktycznie trochę przynudziłem. No ale patrząc od południa, ze trzy stacje metra będzie + nieco większe dojście do Arkadii.

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
Łyczek>> a kto napisal w poscie nr 25 o burger kingu ?? :P
no uwzalem ze skoro sie tam znajduje burger king (w zlotych tarasach) to jest to post na temat .. :)
z mojej strony to na tyle nie chce mi sie o tym gadac bo glodny jestem a w mojej lodowce pozostal tylko lod :P
pozdro ;)

zbm [ Unlimited Test Driver ]
wpisywałem w wyszukiwarce Złote, a tu w temacie złotych:P
założyłem niepotrzebnie wątek, wiec przykleję tutaj:
Dzisiaj jak na prawdziwego mieszczucha przystało pobiegłem zobaczyć co rozdają
z okazji otwarcia Złotych Tarasów.
Oczywiście na odstrzał Empik.
ogólnie drożyzna, a juz na pewno media czy saturn odstają na korzyść klienta.
ale
Dodatek do Heroes'ów V za 19zł
Gothic 3 za 49
Medieval 2 TW za 49 <mniam, kupiłem>
PES najnowszy za 59 bodajże
Civ 4 (nie wiem dokładnie, ale miała naklejkę nowość) za 24zł
kilka gierek z platynowych kolekcji za 19 zamiast 44zł, było w czym wybierać.
kilka ciekawszych filmów DVD za 19zł, miło było pooglądać.
Nie wiem jak będzie jutro, ale fanów Gothica albo Total War chyba nie musze namawiać:)
Azorsky [ Konsul ]
Burger King będzie otwarty dopiero za około miesiąc w ZT. Wraca do Polski i wprowadza go firma od Pizza Hut i KFC.
Azorsky [ Konsul ]
A i bedzie na samej górze 3 piętro

Łyczek [ Legend ]
Azorsky ---> Używaj edycji postu...
Ja jutro liczę na to, że w Saturnie można będzie jakoś złapać tanio X360 :)
Azorsky [ Konsul ]
Wątpię. Z promocji to Ipod shuffle za 160 zeta. Call Of Duty 2 za 30 dychy i 3 płytowe zestawy gier cenegi z tej serii po 24 zł za dychę (3 sztuki za dychę). Konsol nie przeceniają. A i Wii wróciło do empiku :)
Chacal [ Senator ]
Chyba lepiej by wyszło jakby postawili jakigoś kloca z wielkiej płyty. Lepiej by się komponował z pkin i skrajnie obrzydliwym dworcem centralnym wraz z tą pętlą autobusową. W ogóle co za ironia, że stawia się nowobogackie centrum handlowe o szumnej nazwie Złote Tarasy 40 metrów od sypialni, jadalni, bawialni i sralni połowy warszawskich meneli.
Pójdę pozwiedzać za jakieś 3 miesiące, jak przewali się pierwszy tłum oraz jeszcze większy tłum tych co chcą miesiąc-dwa odczekać aż będzie luźniej.
twostupiddogs [ Senator ]
Teraz trzeba chodzić do Arkadii :) Zapewne podzieli los Galerii Mokotów, po wybudowaniu tejże właśnie. Nareszcie spokojnie dało coś się tam załatwić :)
Arczens [ Legend ]
W radio mowili, ze tłumow nie bylo, ale troche osob czekało od północy.

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Z tymi kurtkami z Allegro, to jest przykład marketingu partyzanckiego, który nie polega na sprzedaży chleba, amunicji, nafty, cygar partyzantom lecz atakach zaczepnych na terytorium wroga.

Raz3r [ Generaďż˝ ]
Dzisiaj z rana bylem na wyprzedazy w saturnie :). Pojechalem bo chcialem nabyc jakis HDTV, ale niestety te co byly, byly albo bardzo drogie, albo niewarte zakupu. Kupilem za to dwie sztuki CoD2 ktore sprzedam z zyskiem, oraz dla siebie na poleczke 3 gry z serii kolekcji klasyki za cale 10zl wszystkie :), do tego wczoraj Civ 4 za 25zł, moim zdaniem warto bylo ( z punktu widzenia gracza^^).
stanson [ Szeryf ]
Arczens --> było tam więcej policji niż ludzi odwiedzających ten pieprznik, przejeżdżałem tamtędy o 15 i gdyby policja ruchem nie kierowała to by nawet korka nie było.
Volk [ Generaďż˝ ]
stanson <- To kiepska policje macie w stolicy. W Gdansku jak kierowali w czasie remontow to duzo sprawniej szlo niz z sygnalizacja.
Adamzzz [ Pretorianin ]
Ja tam czekam na te promocje. Jutro tam jadę!
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Są tam jakieś sklepy fotograficzne? Jeśli tak to jakie?
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Canon

ronn [ moralizator ]
W hard rock cafe nie ma przez tydzień alkoholu i mają plakat "budki syflera" na ścianie oO