Scatterhead [ łapaj dzień ]
Jeszcze troche i zaczną robić dobre gry?
Hej
Ostatnio rozmyślałem nad ciągłym dążeniem do doskonałości w grach 3D.
Z grami 2D było prosto. Były coraz lepsze, ładniejsze, aż w końcu przeewulowały w gry 3D.
Jak będzie z grami 3D? Niedługo dojdziemy do standardu, gdzie renderowane sceny będą wręcz podobne do ekranów kinowych. Co wtedy? Czy nadal producenci gier będą stawiać głównie na grafikę zostawiając gameplay na drugim planie? Czy może nareszcie jako główny cel obiorą grywalność, ciekawą fabułę itp?
Szybki Rozporek Nie jest Zły [ Pretorianin ]
To co widzisz na ekranie komputera to nie jest 3D. 3D to będzie jak zamontujesz w ścianach rzutniki i będziesz biegał nagą Larą Croft po mieszkaniu. Albo rozegrasz bitwę z Władcy Pierścieni na swoim podwórku, czy postrasysz dzieciaka sąsiada Spidermenem. Dotąd to zmierza. Jest jeszcze wiele do zrobienia w dziedzinie programowania i grafiki, uwierz mi.
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Marzy mi się powrót do epoki 2D ale to niemożliwe.