GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

płyta + procek

07.02.2007
11:29
smile
[1]

czesterek [ Konsul ]

płyta + procek

Witam,

zaczynam się zastanawiać nad zakupem nowego "starego" serduszka do mojego kompa. Obecnie pracuje na Celku 1.7, który do wydajnych nie należy. W wyborze ogranicza mnie karta graficzna, którą defacto niedawno kupiłem i jest pod AGP ( Radeon 9600XT).

1 zestaw:
płyta:
procek:

2 zestaw
procek + płyta:

3 zestaw
wizyta na giełdzie i zakup używanego Athlona XP 1800+ wraz z płytą.

P.S. sprzęt będzie wykorzystywany do grania ( medium detal) w css, bo na tym co mam obecnie wyciągam max 20-30fps ( w stress teście), a na innym kompie Athlonie 1800+ z GF 3ti mam ok 60 :(

pzdr.
Czester

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.