
matisf [ X ]
Ddw Cwtwwszdnk. I zapraszam old crew
Witam,
Bez abonamentu, nie uprzywilejowani, podenerwowani, ze straconą wiara w ludzi…
Wiem że może być ciężko, jestem pewien ze cześć tego nie przetrwa, ale sadze ze warto.
Bo jeśli pisaliśmy w ddw tylko dla szpanu to jest mi wstyd, wyniosłem z tego wątku dużo dobrego, i mogłem porozmawiać z zajebistymi ludźmi. Rzeczy przemijają nazwy się zmieniają, my zostaniemy sobą. Mam nadzieje ze prawdziwego ducha DDW jesteśmy w stanie stworzyć wszędzie.
Co wy na to ?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
piersi

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Wiedziałem, że ktoś to prędziej czy później zrobi. Ciekawe czy reszta zdecyduje się wrócić na stare nowe śmieci?

EwUnIa_kR [ Legend ]

matisf [ X ]
Czesc Ewunia

Loon [ jaki by tu stopien? ]
btw matisf w pierwszym zdaniu jest blad "nieuprzywilejowani" razem, poza tym odpisz mi tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5999581&N=1
o co Ci chodzi :D
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Matisf, i proponuję wkleić w pierwszym poście odpowiedź Soulcatchera, tak na wypadek żeby nikogo z góry nie korcił przycisk "Delete".

EwUnIa_kR [ Legend ]
no cześć cześć;)
patrzę co kombinujecie;)

matisf [ X ]
Z premium nam sie kazano wyprowadzic, szukam miejca dla reszty, ale widze ze moze byc ciezko :)

TyTuSPL [ Love United ]
Kurde...a myślałem, że dostałem darmowy abonament :D Witam. Może jeszcze mnie pamiętacie. :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
oo nic nie wiem na ten temat.zara wykupię abonament i obadam.
peeyack [ Weekend Warrior ]
A co sie stalo z DDW? Moze jakies info dla niewtajemiczonych?

Paradox [ Loon ABO mode ]
peeyack - ocenzurowano :P. Nie no, zostalo zamkniete z powodu niezrozumialego tytulu :)
frer [ Freelancer ]
Joł ziomy, mi się właśnie abo skończyło wczoraj, a dzięki Soulowi nie mam zamiaru już kupować. :)
Btw gdzie japońce i jak się w końcu zakończył spór z Soulem ??
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Peeyack --> Podaj swojego maila to Ci coś podeślę.
Buby [ Perfekt ]
Czyli DDW na premium padło? Z tego co rozumiem?
A swoją drogą...
Witam wszystkich :)
I może mi ktos wyjaśnić, co się stało się ?
TyTuSPL [ Love United ]
Szkoda, że już nie będzie abo ddw, albo dobrze :D nie muszę kupować abonamentu...
frer [ Freelancer ]
Ale w sumie co za różnica, przynajmniej kasy nie trzeba w błoto wyrzucać. Ja osobiście poza ddw do niczego abonamentu nie potrzebowałem. ;P
piokos [ Malpa w czerwonym ]
DDW Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 623 tak bardzo kuło w oczy w pREMIUM, że zostało skasowane.
żałosne :/
Jeszcze tydzień temu chciałem wykupić abonament na dłużej, ale teraz nie widzę powdu dla którego miałbym to zrobić. Nie będzę dofinansowywać instytucji, która wirtualnie bije ludzi w mordę...
Jeckyl [ Rekrut ]
O co w ogóle tam poszło?

matisf [ X ]
Jeckyl -> o nazwe...
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Shifty, zdążyłeś zapisać wątek, czy tylko ja go mam na dysku? :>

Jeckyl [ Rekrut ]
mastif--> Nie rozumiem. Przez nazwę wątek został skasowany i przeniesiony do karczm? Przecież to bez sensu :/
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Hitman --> Mam do postu 443 włącznie. Czyli niekompletny.
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Mam do 464. Chcesz? :>

Shifty007 [ 101st Airborne ]
:O Pewnie! Jeszcze się pytasz?
Jeckyl [ Rekrut ]
Hitman czy i ja mógłbym prosić?
Zobaczę sobie o co poszło.
peeyack [ Weekend Warrior ]
==>Shifty
Moj mail to nick + wp.pl
zarith [ ]
z czystej ciekawości poproszę też, [email protected] - chociaż w życiu nie przypuszcxzałem że z własnej woli będę czytał stare odcinki ddw.
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
burżuazja w jednym miejscu. odpalić lont!

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Shifty, Jeckyl, peeyack, zarith --> Poszło. :)

siwCa [ Legend ]
Witam.
Teraz trzeba siedzieć wśród plebsu i brzydoty, ale co poradzić.
[ ed ] Hitman, czekam zanim pójdzie. :)

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
siwCa, chyba coś puka ci na skrzynkę. :>
Buby i piokos - wam też.

siwCa [ Legend ]
* idzie otworzyć *
* dziękuje *
piokos [ Malpa w czerwonym ]
ja też poproszę
[mój nick na GOLu]@interia.pl
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Piokos, Buby --> odbierzcie pocztę.

TyTuSPL [ Love United ]
Też można prosić ? :P
[email protected]
dzięki wielkie :D

Deepdelver [ Legend ]
Nie ma lepszego sposobu promocji wątku na GOLu niż jego skasowanie. :)
BTW rozbijanie mikrospołeczności to teraz jakaś ogólnonarodowa świecka tradycja?

zarith [ ]
ech ci admini... i oni mają czelność wyzywać innych od dzieci (mazia naprzykład). co prawda ddw straciło dla mnie to 'coś' jakieś 400-500 odcinków temu, ale tak czy owak z przykrością przyjąłem wiadomość o śmierci niegdyś mojego ulubionego wątku. dobrze chociaż, że specjalnie na okoliczność tego pogrzebu został zmieniony regulamin forum - jak się bawić, to z orkiestrą:)
[`]
btw, kiedyś w tytule ddw nie było skrótu, tylko pełna nazwa. może po prostu wrócicie do tego rozwiązania?
piokos [ Malpa w czerwonym ]
zarith => taka nazwa też się w ncy z pon na wtorek pojawiła i została zmieniona przez admina na coś takiego
Stranger => napisałeś posta i sam go skasowałeś po minucie?
kastore [ Troll Slayer ]
Piokos nazwa adekwatna do banera co się pojawił na górze :)
btw czy "DDW ...." to skrót od czegoś, bo nie dotarłem do pierwszego wątka. Archiwum zeczyna się na numerze 5 DDW.
Edit znalazłem
Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.

EG2006_43991898 [ Krasnoludki w klatce ]
o co loto tutaj bo nie w temacie

siwCa [ Legend ]
kastore, bo trzeba bardziej powęszyć.
DDW - Dzień Dobry Wieczór.
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
kastore --> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1733062

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Kastore --> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1733062

Pawelinho [ Pretorianin ]
Co to znaczy Ddw Cwtwwszdnk?
wiem, to juz nie jest śmieszne
kastore [ Troll Slayer ]
No już znalazłem, szukałem po "ddw" ale później sie skapowałem że wcześniej była właśnie ta normalna długa nazwa, to poszukałem wątków tworzonych przez Angelorda i
Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.

siwCa [ Legend ]
kastore, gratulacje. :)
Ale i tak to nie to co było choćby przedwczoraj.
Flyby [ Outsider ]
..Witajcie moi mili ..piszę to ze względu na Was, tych którzy mnie znają lub prawie, trochę lubią lub nie bardzo ;) ..w zasadzie decyzję już podjąłem tylko pewnie ciężko mi będzie ją wykonać .. Chciałbym uniknąć owego "rozdzierania szat" o którym z przekąsem wspomina Soul .. Nie cierpię kiedy ludzi i miejsce zabawy traktuje się instrumentalnie - zmieniając w zależności od potrzeb i widzenia własnego zasady i regulaminy ..Zawsze starałem się być z nimi w zgodzie ale okazuje się że to za mało - w trakcie zabawy okazuje się że bawisz się człowieku nie tak - że ktoś lepiej od ciebie wie jak się masz bawić tylko dlatego że ma inne poczucie humoru i spojrzenie na świat..
..To jego prawo, rządzi tym wirtualnym światkiem i chce go widzieć tak a nie inaczej i byłoby to w porządku gdyby jak o tym wspominałem wyżej, było wiadomo czego się trzymać.. A tak nie jest..
..
kastore [ Troll Slayer ]
Siwca --> myśle że po upublicznieniu wątka nie bede pierwszym i nie ostatnim który o to zapyta. Poza tym parę razy już gościłem na premium i DDW nie korciło mnie żeby wejść do środka wątka. A już na pewno nie przeszkadzała mi nazwa, w końcu to premium, niby bez cenzury.
siwCa [ Legend ]
kastore, a komu miała przeszkadać ? był to wątek dl aosób, których ona interesowała i tylko dla nich. widocznie przeszkadzał.. :/
kastore [ Troll Slayer ]
Siwca --> może odstraszała od kategorii premium. Gdzie przez długie tygodnie była jedynym wątkiem.
Buby [ Perfekt ]
Ja powiem tylko jedno...
Reakcja Admina spóźniona o jakieś 600 wątków.
Reszty nie chcę komentować, by nie rozpoczynać tu jakichkolwiek, nazwijmy to, "burd".
piokos [ Malpa w czerwonym ]
kastore => to nie banner, to logo wstawione przez zakładającego :)
[edit]
może odstraszała
raczej ci co kupowali abonamenty nie mieli nic ciekawego do powiedzenia w tej kategorii, woleli napisać to na ogólnym, bo spektrum odbiorców szersze
Flyby [ Outsider ]
..trzeba było Buby zjawić się w Ddw i tam wypisać swoje krytyki - byłoby o czym pogadać ;)
kastore [ Troll Slayer ]
Piokos --> prorocze :) btw, smok, ddw, co teraz?

ronn [ moralizator ]
Tak, wyszło na to, że chodzi o nazwę. "Ddw Cwtwwszdnk" okazało się bowiem oficjalną nazwą jakiegoś towarzysta wędkarskiego i chcieli wytoczyć golowi proces o bezprawne wykorzystanie skrótu oO
Kerth [ Pretorianin ]
Htiman14, wyślesz mi też ? jeszcze niedawno jak miałem abonament wątek normalnie działał, a teraz nagle już nie pasuje :|

siwCa [ Legend ]
Jak wyglądacie, bo nazwa będzie niezrozumiała.
ALbo Bezzsennność w trosce o to, że GOLowiczenie śpią, a to źle dla ich zdrowia.

piokos [ Malpa w czerwonym ]
kastore => smok jeszcze niedokończony :)
Buby [ Perfekt ]
Flyby -> abonament mi się skończył :)
A zapewne i tam bym się nie dopisywał... postałbym z boku, a potem może, może... :]

Deepdelver [ Legend ]
kastore --> zapomniałeś o CMHQ :D

Paradox [ Loon ABO mode ]
Teraz to troche glupie, bo akurat karczmy do niepopularnych kategorii nie naleza ;)
Flyby [ Outsider ]
..szkoda Buby - wierz mi, różnie było z Ddw ..wygłupy, spamerstwo ..niemniej rozmawialiśmy tam o wszystkim ..o grach, serialach, sprawach codziennych ..i był specyficzny humor ..nie wiem, może on się nie podobał?..a może to było złe że rzeczywiście była to "mikrospołeczność" ? ;)
Buby [ Perfekt ]
Flyby -> był taki okres czasu (ok. 5 dni... ale zawsze :) ) gdy udzielałem się dość mocno ;)
edit. poprawka stylistyzna
Szczerze mówiąc, nic do DDW nie mam. Choć na początku "troszkę" ciężko się wgryźć w klimat, to potem już z górki :)
Flyby [ Outsider ]
..masz większy staż ..mogło to być dosyć dawno ..wybacz, jeżeli za moich czasów, to nie pamiętam
..kiedy tam zawitałem, różnie bywało ;)

Mortan [ ]

Buby [ Perfekt ]
Flyby -> Czy większy staż ma znaczenie? Nie, raczej nie... przynajmniej dla mnie
Zwłaszcza, że miałem przerwę (ok. 1 roku), podczas której wogóle się nie udzielałem tutaj.
Staż nic nie oznacza, liczy się tylko to, jak się zachowujesz, o :) I jak często się udzielasz.
Przynajmniej ja tak uważam...i dotyczy to tego forum.
Swoją drogą, DDW odkryłem ok. rok temu :) Mnie przez długo okres czasu wogóle nie
interesował abonament. Teraz wykupywałem, bo GOL'e mi się uzbierały i chciałem tego
zasmakować ;)
Właśnie, peeyack mi przypomniał.
Dziękuję za przysłanie mi tych maili :)
peeyack [ Weekend Warrior ]
Dzieki za maila. Sporo wyjasnia.
Garbizaur [ Legend ]
Wiedziałem, że ktoś to zrobi wcześniej czy później... :-]
btw. gdzie jest nr 624? :)
btw2. jeżeli można również prosić o DDW 623... [email protected]
dziex za e-maila! :)
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
To ja tez poprosze o maila, brutu[at]wp.pl, w sumie premium i roczny abonament mialem dawno temu i niespecjalnie mnie owo "kolko wzajemnej adoracji" interesowalo, ale chetnie poczytam coz to sie wydarzylo, bo w sumie chyba nikomu nie powinien owy watek przeszkadzac...

Gilmar [ Easy Rider ]
Witam zgromadzonych.
Pozwolicie, że nieśmiało zapytam...
piokos ---------> co to znaczy smok jeszcze niedokończony :) ???
Tłumacz się tu zaraz [Małpo w czerwonym]. :-))
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6008099&N=1
ssummoner [ ]
Mnie też wyślecie? Nie wiem kto się tym teraz zajmuje, ale proszę. :)
[email protected]

siwCa [ Legend ]
Komu znowu nie pasowało nowe DDW.
Co za oszołomy.
TyTuSPL [ Love United ]
już nie ma DDW Karczmy...albo w premium jest,ale nie mogę sparwdzić...
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Masz racje... chodzilo...
Fuck the system...

siwCa [ Legend ]
Nie, to jest przegięci. Gówno dowodzący na forum mówił, że w 'karczmach' może być. Teraz widać znowu coś go piecze.
Orlando, masz rację, trzeba się przenieść, gdzieś gdzie nie będzie takich krzywych akcji i adminów.

Flyby [ Outsider ]
..nazwa w Premium została zmieniona na taką jaką życzył sobie Soul "Karczma DDW" - nazwał to minimalnymi wymaganiami - okazuje się że to nie o to chodzi .. została zlikwidowana i "Karczma DDW"..

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Teraz już jestem pewien, że od samego początku nie chodziło o zmianę nazwy wątku, tylko o wyplewienie "chwastów" z kategorii Premium. A sama propozycja zmiany nazwy na "Karczma DDW" byłą sugestią wyniesienia się z tejże kategorii. To jest po prostu chore.
Róbcie tak dalej, skoro nie zależy Wam na pieniądzach czytelników. Powiem tyle, nie zaprowadzi Was to do w dobrą stronę.
Róbcie sobie co chcecie z tym postem. Nie dbam o to.
matisf [ X ]
:|
Tak, życie nauczylo mnie ze nalezy liczyc sie z kazdym nawet najmniejszym i najzwyklejszym czlowieczkiem na swiecie, widocznie inni mieli "lepsze" doswiadczenia odemnie...
Damy rade panowie, nie tu to gdzie indziej, nie latwo jest zamknac usta takim indywidualista jak my.
Soul -> wydawalo mi sie, znaczy doszlem do wniosku wczoraj ze chodzilo Ci o brak subordynacji, dzis sie pogubilem...
Soulcatcher [ Admin ]
Wczoraj padły propozycje nazw wątków seryjnych w kategorii premium i wątki takie zostały utworzone. Możecie w nich pisać.
Jeżeli chcecie inne nazwy proszę o sygnał np. na emaila tak abyśmy mogi je zaakceptować.
Prosiłem wczoraj aby nie zakładać nowych wątków seryjnych w kategorii premium.

Garbizaur [ Legend ]
no to pozostaje DDW w karczmach...

matisf [ X ]
to teraz tu stukamy...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6006236&N=1

rothonu [ Pretorianin ]
Poziomu nie trzymaliscie tam za wielkiego, ale w wolnym kraju, kazdy moze nie trzymac poziomu jak chce, jezeli tylko nie wadzi to nikomu. Nikomu nie wadzilo. Trzymam za was kciuki i zycze powodzenia.
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
Soul - Wiesz co Ty mówisz? Człowieku, mają e-mailować do Ciebie z prośbą o założenie wątku? Daj sobie siana, zapal coś, albo wypij nasze zdrowie, ale odejdź od kompa.
Reszta - Wy też dajcie sobie siana - To tylko forum, tylko internet, i tylko zmiana kategorii, co was tak dręczy?

matisf [ X ]
QQuel -> spoku, sytuacja sie unormowala...

Szenk [ Master of Blaster ]
No tak, wiedziałem, że ddw beze mnie sobie nie poradzi i padnie, gdy zabraknie moich znanych powszechnie przymiotów, a to pracowitości i chęci :)

matisf [ X ]
Wiec ja juz dawno (zreszta nie tylko ja) lamentowalem ze juz nas nie odwiedzasz, zastanawialimy sie nawet czy to przez twoj pracocholizm ;)
Czesc Szenk :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Nooooo.... taaaa.... bardzo ciągle zapracowany jestem :)

QrKo [ Legend ]
O Szenk :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Gdzie?
A tak w ogóle, korzystając z - nienajlepszej może, ale zawsze - okazji chciałbym pozdrowić wszystkich starych bywalców tego cyklu (nie mylić "starości" z wiekiem) i powiedzieć im wszystkim: Dzień dobry wieczór (więcej się nie odważę) :)

Flyby [ Outsider ]
..Szenk ?! ..przemiła niespodzianka ;) .. z zrzadka gdzieś się przewijał wśród rosnącego stosu książek .. ;) ..już się bałem że go ten stos przywali ..ale nie jest tak źle
..nieustająco dzień dobry nie zapominając o wieczorze, Szenk

SirGoldi [ Gladiator ]
Szenk, a.i.n..., Pieklikotek, mortan_młotekwojenny i reszta gwardii...
To były czasy. :-)
A propos starego powitania z Szenkiem:
Cześć Szenk.
:-P

matisf [ X ]
Goldi boy, znaczy SirGoldi :) taaaa, + Padre + Piokos + i inni :)
a jeszcze Verminus, byl :)

Flyby [ Outsider ]
..i SirGoldi na arenie
zawsze piękny
zawsze w cenie
..znów zwycięsko
ku nam kroczy..
a my przecieramy oczy
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
moge ?

SirGoldi [ Gladiator ]
Jak mogłem zapomnieć ojca Michała, piokosa...
I Flyby, który zawsze dwie kropki stawia... :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Dobra, dobra - nie obściskiwać mnie tak :)
Czy mógłby mi ktoś w oględny sposób wytłumaczyć, co się stało i o co chodzi? Pewnie, gdybym głębiej przeszukał archiwa internetu, sam bym się mógł tego dowiedzieć, ale mnie się, wiecie co... :)

matisf [ X ]
Moj pierwszy DDW i pokaznie sie Flyby to byl numer 152 -> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2756274
Szenk -> poszlo o zmiane nazwy watka, soul zaproponowal "karczma DDD" i delikatnie mowiac nie podporzadkowalismy sie :)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Hitman - poproszę DDW 223 na [email protected]
edit. To w końcu gdzie gadamy? tu czy w premium na tym Soulowskim wątku?
Flyby [ Outsider ]
..screen piokosa wyżej (początek), Szenk i nasze posty tutaj właściwie wszystko wyjaśniają, Szenk - Ddw zmieniło nazwę ..
12.09.2004 - dzięki matisf .. i ja pytałem sakramentalnie ..nie pamietałem tego ;)

Szenk [ Master of Blaster ]
Aha, wyjaśnienia widzę, czytam i... nie pojmuję tego do końca. Ale to pewnie wina... sam nie wiem czego.
Znaczy że w premium nie można już pisać i zakładac wątków ot tak, bez cenzury?
Trzeba najpierw sie pytać o pozwoleństwo?
Flyby [ Outsider ]
..chyba tak ..sam nie wiem Szenk, naprawdę
matisf [ X ]
Flyby -> :), ja nie pamietalem ze tak dawno zaczolem tu pisac :)
Szenk -> nie tylko seryjnych i premium stalo sie moderowane, chyba,
wsumie to tylko tym ze tam pisza ludzie ktozy posiadaja abonament, nie wiem, moze sie to wyjasni w przeciagu kilku dni...

Szenk [ Master of Blaster ]
To w takim razie czym się teraz różni premium od reszty forum?

Szybki Rozporek Nie jest Zły [ Pretorianin ]
Można prosić tamten wątek na maila? Wczoraj byłem nieobecny, ale pamiętam DDW i nie rozumiem w czym problem, może wątek mi rozjaśni :)
Adres: szybkirozporek na tlen.pl
Thx.

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
matist, Flyby, Szenk - ja bym powiedział więcej. Według mnie Premium jest teraz najbardziej moderowaną kategorią. Przecież np. w Karczmach nie trzeba pytać się o pozwolenie założenia wątku...

piokos [ Malpa w czerwonym ]
Szenku => tym, że pREMIUM jest płatne

Szenk [ Master of Blaster ]
Dalej nic nie rozumiem. Albo tak tłumaczycie, albo sami nie wiecie, albo sytuacja jest z rodzaju tych raczej dziwnych :)

matisf [ X ]
sami nie wiemy i jest dziwnie :)

Flyby [ Outsider ]
..pytanie nie do nas, Szenk ..gdybym miał odpowiedzieć od siebie - tym się różni że wciąż ja tam jestem i kilka osób ze starej gwardii Ddw ;)
Garbizaur [ Legend ]
Dziwne to mało powiedziane... Soul najpierw "zasugerował", by nowa nazwa brzmiała "Karczma DDW", po czym dziś po założeniu takowego wątku został on (o ile się nie mylę) skasowany. :-/

Szenk [ Master of Blaster ]
Bez tajemnic życie byłoby nieciekawe. Są na świecie rzeczy, wiem, że nic nie wiem, panta rei i takie tam :)
hctkko [ The Prodigy ]
można prosić to co wszyscy na maila? :) adres w profilu.

Flyby [ Outsider ]
..tajemnice na strychu,
pełne tajemnic piwnice
szafę otwierasz, trup wypada
ah .. tajemnicze jest życie

Szenk [ Master of Blaster ]
Nasi piłkarze też się, widać, zastanawiają mocno nad tą sytuacją, gdyż Słowacy zaskoczyli ich w pierwszych sekundach meczu, wykorzystując ich rzucające się w oczy zamyślenie :D
Garbizaur [ Legend ]
zamyślenie??? hmmmm nie przeceniasz naszych chłopców? ;-P

Buby [ Perfekt ]
To co? Winą za wynik meczu obarczamy Soula? ;P
frer [ Freelancer ]
No widzę, że nasza podróbka ddw się rozkręca. Gdybym nie oglądał Stargate Atlantis (btw wypasione zakończenie sezonu moim zdaniem) ani nie grał w JA2 to bym pospamował z wami. :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Garbizaur ---> No, przynajmniej sprawiali takie wrażenie.
Choć nie wykluczam, że może być ono mylące, a wynikać może nie z głębokiej pracy umysłowej, tylko np. upojnej nocy lub być skutkiem wyrazu twarzy, jaki towarzyszy głębokiemu namysłowi - a jednak, ha! :P - co też oni tu robią, i kto to są ci faceci w niebieskim :)
Garbizaur [ Legend ]
Szenk ---> No to już raczej... ;-D A co do facetów w niebieskim... jeszcze pomyślą, że to policja i zaczną ich... faulować... ;-P

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Akysz! Akysz DDW ! Akysz!
Ja Was stąd przegonie, lepszejszuchy zagnuśniałe ! Akysz!
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Zacytowałbym tutaj pewnego posta matisfa ... ale nie chce bana :>

Flyby [ Outsider ]
..łoj Generale a obejrzyjcie się za siebie ile was szkieletów goni - gonić chce jak jego samego gonią

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Ech, nie ma nic bardziej stałego, niż zmiany. Widzę, że administracja GOLa szaleje, usuwa nieistniejące wątki, albo takie, w których sama próbowała coś zmienić i poprawić. Ale pewnie nie wyszło. Zatem, a propos szkieletów, zmian, czy komentarzy na temat "Ddw" :
Choć pewnie, gdybym dziś ten filmik kręcił, to tytuł zawierałby mniej "niezrozumiałych znaków".:)
Garbizaur [ Legend ]
Co tu tak pusto? Jednak wszyscy wrócili do Premium?
btw. Dzień dobry! :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Dobry Garbizaurze ;)

TyTuSPL [ Love United ]
Można tutaj pisać ?
Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Pewnie:-)
Mastalyo [ Centurion ]
Dzień dobry !

kastore [ Troll Slayer ]
A ja już słyszę dźwięk gilotyny czasu :) coś poleci....
Garbizaur [ Legend ]
co znowu poleci... może chociaż ten dzień będzie bez niespodzianek... ;-P <marzenie ściętej głowy mode off>
Dobry Taikunie... :) co słychać u Was? Ja powinienem się brać za naukę "podstaw informatyki w biznesie", ale strasznie mi się nie chce... a to już jutro... i do tego jeszcze jutro wyniki z kilku examów... ehhhh :-/

matisf [ X ]
mnie Flyby zarazil i mam grype zoladkowa...
TyTuSPL [ Love United ]
matisf--> trzymaj się :)
Ja od 2 tygodni siedzę w domu, bo chory jestem, a od poniedziałku ferie się u mnie zaczynają ;d
Garbizaur [ Legend ]
matisf ---> uuuu... to kiepsko... życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Ja się pewnie rozchoruję w przyszłym tygodniu, zawsze choruję w czasie kiedy mam wolne od zajęć... a przerwa międzysemestralna już od poniedziałku :-]

Mortan [ ]
Cześć Szenk

Szenk [ Master of Blaster ]
Ale mi się, wiecie co... :)
Dobry...

Stitch001 [ Witcher ]
Witam!
Ale mi się nic nie chce...
frer [ Freelancer ]
Stitch --> Nie narzekaj, ja mam jeszcze 2 na pewno niezaliczone egzaminy i jeden niewiadomy. Wszystko pod rząd w przyszłym tygodniu środa, czwartek, piątek. :P
Garbizaur [ Legend ]
Stitch ---> zamiast narzekać, bierz się do roboty... :-]

Flyby [ Outsider ]
..dzień dobry chorym doraźnie oraz obłożnie i jeszcze zdrowym ;)
..przyjmuję zgłoszenia na grypę żołądkową zwykłą oraz specjalną - w tym drugim przypadku gwarantowany spadek wagi tak dokuczliwy w naszym wypasionym społeczeństwie ..hmm ..za ewentualne komplikacje odpowiada UE
..Szenk, w wypadku mojej grypy zapewniam że będzie Ci się nareszcie chciało - ale tylko jedno.. ;)

siwCa [ Legend ]
czas na PB z ojcem bo się wkręcił i nie może wytrzymać do następnej niedzieli :)

Flyby [ Outsider ]
..nie ma to jak dobre uczynki, siwCa ;)
Garbizaur [ Legend ]
taaaa... PB potrafi przykuć uwagę do tv... :-]

matisf [ X ]
:) ^
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
siwCa >> żeby potem ojciec Cię krzesłem nie okładał gdy się odcinki skończą :)

Stitch001 [ Witcher ]
siwCa a pomyślałeś o konsekwencjach?
Co się stanie, jak mu przez przypadek wyłączysz/skasujesz ten serial?
Jeszcze cię krzesłem zaj..., zabije...

siwCa [ Legend ]
.. już się na mnie drze bo ósmy odcinek nie chce się nagrać. 'co ty za gówniane płyty kupujesz' itp/

siwCa [ Legend ]
Wiecie może gdzie mogę dostać archiwalne gazety. Chodzi mi o numer 'Mojego psa' z 01/2001.
Flyby [ Outsider ]
..w redakcji "Mojego psa" siwCa - na prawo od wejścia siedzi starsza pani na stosie numerów archiwalnych ..żeby się podniosła trzeba jej powiedzieć że wzywa ją naczelny ..łapiesz pierwsy lepszy numer, uciekasz a na drugi dzień wymieniasz na właściwy..

Stitch001 [ Witcher ]
siwCa - zobacz w Bibliotece Narodowej w Wa-wie. Ona prenumeruje naprawdę dużo czasopism. Może taki chł.am, sry.. taką wspaniałą gazetę też.
Garbizaur [ Legend ]
Albo w bibliotece na Koszykowej.
btw. Czołgiem :-]
Flyby [ Outsider ]
..ciekawe czy siwCa znalazł w końcu tego "Swojego psa"
TyTuSPL [ Love United ]
Dobry wszystkim.
Kurczę...moja mama poprosiła mnie żebym wytrzasnął z kądś płytę Rubika :/

Flyby [ Outsider ]
..robi się kącik poszukujących ;) ..podobno Tytusie, Kaczka moze podmienić Rubika: :

Shifty007 [ 101st Airborne ]
O kostce rubika słyszałem, mogę nawet podać namiary na sklep. Ale płyta? Pierwsze słyszę. :P
TyTuSPL [ Love United ]
pff...Kaczka...ja bym zmienił nazwisko na jego miejscu ;)

Flyby [ Outsider ]
..może raczej Rubik by zmienił żeby z kostką się nie kojarzyć ? ..bo jak o Kaczkę chodzi to nazwisko ma w sam raz do twórczości ..no i przyszłość światłą przed sobą gdyby się do polityki wziął
frer [ Freelancer ]
Boże czego wy słuchać. Ja już wolę j-popu słuchać. ;)

TyTuSPL [ Love United ]
Ja tego nie słuchać. Moja mama tego słuchać.
Ja słuchać tego co mam na last.fm.
frer [ Freelancer ]
To współczuję. Choć to zawsze lepiej niż jakby miała słuchać radia maryja. :)
siwCa [ Legend ]
Tutys, na gg masz.
Garbizaur [ Legend ]
A DDW w karczmach upadlo...
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
takie życie :)

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Aż się muszę wpisać w takim wątku.
Może i wersja freeware, ale jest :)
frer [ Freelancer ]
Niektórzy jeszcze sesji nie zakończyli i raczej nie zakończą w najbliższym czasie, więc nie mają tak dużo czasu żeby się wypowiadać. :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
frer >> wykładowców do betonu ! :)
frer [ Freelancer ]
Taikun --> Żeby tylko się dało. Ci najgorsi to tylko na egzaminy się pojawiają, widać, że boją się o swoje życie. :)
Garbizaur [ Legend ]
frer ---> ja wczoraj miałem ostatni exam... ciekawe ile będzie do poprawy w marcu... myślę, że co najmniej dwa... :-]
Tai ---> normalnie codziennie ciekawy pomysł na życie.... ;-P
frer [ Freelancer ]
Garbizaur --> To i tak macie luz, u nas trzeba w dwa tygodnie zaliczyć 4 egzaminy łącznie z poprawkami. Najgorsze jest to, że o tym kto zdał, a kto nie, dowiadujemy dopiero się na 2-3 dni przed poprawką. Jak czegoś do 19 lutego nie zaliczymy to albo warunek, albo nawet powtórka przedmiotu. :P
Garbizaur [ Legend ]
frer ---> w takim razie życzę powodzenia. :)
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
Dobra, będę nieokrzesany i zadam durne pytanie:
Zastanawiało mnie to już wcześniej, jak miałem abonament - co oznacza ten skrót: Ddw Cwtwwszdnk??
Edit:
OK znalazłem:
Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Post [42]

Flyby [ Outsider ]
..to zauczony frer tutaj betoni ? ..niech Ci frer naprężenia nie wysiądą ;)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
a jakie wątki sa teraz na premium?? :D
Flyby [ Outsider ]
..oprócz Ddw z uproszczoną nazwą bardzo dobry wątek o grach gdzie zagląda Soul ..

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
uproszczoną nazwą? czyli ?
frer [ Freelancer ]
Flyby --> Abo nie mam to muszę tu nabijać posty. Może po sesji pomyśle nad rocznym GOLMaxem choć kasy mi szkoda, bo na LCDka muszę oszczędzać. :)
Flyby [ Outsider ]
..kasztaneczuszek .."Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym" ..
..rozumiem, frer ..ale cieszy to że zawsze na Ciebie liczyć można ..

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Mało orgynalny tytuł xD
TyTuSPL [ Love United ]
Dobry wszystkim...więc na premium też jest wątek ?
Flyby [ Outsider ]
..ano jest Tytusie ;)
frer [ Freelancer ]
Ta teraz "elita" gola nie chce się pojawiać z hołotą i dlatego tu nie widzimy Taikunów czy innych Strangerów. :D

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
frer --> nie elita tylko próchno :P:P

Flyby [ Outsider ]
..podejrzewam frer, że przemawia przez Ciebie brak abonamentu ;) ..Taikuna pochłaniają prawie bez reszty japońskie anime zaś Strangera cele naukowe ;)
..fe kasztaneczuszek ..potrafisz chociaż świecić tak ładnie jak próchno ? ;)
frer [ Freelancer ]
Mnie powinna pochłaniać mechanika teoretyczna, ale chyba zaraz pójdę dokończyć Final Fantasy 8 którego "męczę" od dobrych dwóch lat. Gierka genialna, ale nabijanie leveli strasznie nudne. Dobrze przynajmniej, że w końcu mogę mojego pada wykorzystać, bo tylko się kurzył (dosłownie) odkąd skończyłem GTA SA. :)
Flyby [ Outsider ]
..ja CoH-a męczę, frer - uparłem sie na "potyczki" które są ewidentnie źle "wyważone" na korzyść komputera - wiele nerwów już straciłem z tego tytułu..

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
to próchno sie świeci ?? xD

frer [ Freelancer ]
Flyby --> Ja ostatnie kilka dni męczyłem Jagged Alliance 2 i po tym mam dość strategi taktycznych. Szczególnie po akcji jak zakampiłem 3 najemnikami koło drzwi i pokonałem kilkunastu elitarnych żołnierzy prawie nie odnosząc obrażeń w ten sposób. Za to śmieszy mnie jak szeregowi żołnierze potrafią z poza zasięgu broni załatwić mnie jedną serią.
Flyby [ Outsider ]
..na ogół w JA 2 takie "kwiatki" się nie zdarzają, frer - opcje używania i skuteczności broni są dobrze zrobione ..Jak zagrasz kilka razy znajdziesz sporo ciekawostek w pozytywnym znaczeniu tego słowa ..Poczytaj stronę o modach dla tej gry, warto
..aha, taktyka w CoH bardzo się różni od tej w JA 2 ..CoH jest szczerze mówiąc "rasowym" RTS
i obu gier lepiej nie porównywać ;)
..a świeci, kasztaneczuszek, świeci a raczej fosforyzuje - tyle że w nocy i nie każde ;) ..trzeba powłóczyć się po starych lasach
frer [ Freelancer ]
Flyby > Takie gry to i tak nie dla mnie. Ja się za bardzo przywiązuje do postaci traktując grę jak jakiegoś rpg i w efekcie mam super wypasionego IMPa i 10 najemników dość średnich. :P
matisf [ X ]
ufff

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
kurcze.. ile nowości człowiek sie może dowiedzieć... gdzie ja teraz stary las znajde xD
Flyby [ Outsider ]
..to właśnie cała przyjemność JA 2, Silent Storm czy podobnych, frer - zadbać o swoją postać i drużynę ..podkręcać statystyki, dobierać broń a poem w akcji sprawdzić te starania ..Jeszcze tylko cRPG daje podobne smaczki ;)
..matisf pod naporem grypy żołądkowej czy już po ?
..Puszcza Białowieska, Lasy Janowskie, kasztaneczuszek .. i jeszcze gdzieś na Pomorzu spotykałem kawałki matecznika..starego lasu

Harrvan [ Senator ]
JA 2 ... ile to czasu sie spedzilo przy tej grze ... powracaja wspomnienia :)
Moja druzyna na poczatek :
Ja ( ;p)
Lynx
Steroid Gontarski
Hitman
Moja druzyna na koniec gry :
a ) Grupa szturmowa
Ja
Lynx
Scope
Reaper
Steroid
Hitman
b ) Grupa szkoleniowa
Ira
Dimitr
+ kiepasy z Merca

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Flyby.. ja z pomorza jestem.. gdzie ten matecznik ??

matisf [ X ]
po, ale ciezko bylo...
dzis sie relaksuje :)

Flyby [ Outsider ]
..moją ulubioną najemniczką była Buzz ..zwłaszcza jak ją złapały nerwy ..zawsze miała kłopoty z amunicją z tego powodu ;)
..chociażby okolice Wilczego Szańca, kasztaneczuszek ..a i po zachodniej stronie nad niektórymi jeziorami, nazw już nie pamiętam, były piękne lasy ..zbierałem tam poroża pogubione i podglądałem lisy ;)
..nareszcie można normalnie jeść, nie matisf ? ;)

matisf [ X ]
Flyby-> noooo, wlasnie czekam na pizze :]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Nie rob mi smaka na pizze!!

matisf [ X ]
kazalem sobie dolozyc dodatkowy ser i keczup :)

Flyby [ Outsider ]
..wczoraj jadłem margeritę z dodatkami ;)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
AAAAAAAAA!!!
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Flyby ale Wilczy Szaniec to na mazaurach jest czyli stosunkowo daleko ode mnie.... a co do lisów to tak nie ładnie podglądać:P Foxx wyraził na to zgode? :P

matisf [ X ]
->

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Przesadziles...

matisf [ X ]

Flyby [ Outsider ]
..kasztaneczuszek ..chyba się Foxxa nie pytałem ..w każdym razie na mój widok w Ddw, profilaktycznie znika w krzakach ;)
..czuję że przez ten pizzowy napór będę musiał zjeść ..hmm ..białą kiełbasę, kapustę z grzybami i barszcz czerwony ;)

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
jak bym zobaczył Flybego który sie na mnie czai też bym uciekał xD
a co do jedzenia.. marchewke sobie wcinam wlasnie :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, właściwie to jak wymawiać Twoja ksywkę? Pytam, bo widziałem już kilka różnych odmian. Począwszy na Flajbim, na Flajbaju kończąc. ;)
Osobiście druga wydaje mi się poprawna i to jej używam. :)
frer [ Freelancer ]
Przerwa w graniu, idę oglądnąć pilota BSG na AXN. :)
Flyby [ Outsider ]
..tak Shifty ..Flajbaj ..ja siebie tak wymawiam ;)
..kasztaneczuszek ..jak patrzę na ilość tej marchewki ..otóż nie wiem czy wiesz do czego prowadzi nadmiar karotenu - zrobisz sie nie tylko dziwnie żółty ale możesz też z czasem oślepnąć i dostać raka płuc .. ;)

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Moja druzyna na poczatek :
Ja ( ;p)
Lynx
Steroid Gontarski
Hitman

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Flyby a co w dziesiejszych czasach nie jest kancerogenne ?? A tak pozatym to nie żółty a bardziej pomaranczowy :P poprawia opalenizne:)
frer [ Freelancer ]
W dzisiejszych czasach łatwiej o raka nawet po zjedzeniu pomidora niż po napromieniowaniu rentgenem przy prześwietleniu. :D
kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]
Takie czasy...

Flyby [ Outsider ]
..podejrzewam kasztaneczuszek że nie mówisz o prawdziwej opaleniźnie tylko o tej dziwnej powłoce jaką sobie fundują co poniektórzy - różne mazidła w zależności od składu i podkładu dają komiczne efekty nowego podgatunku japońców .. Jest to zabawne ale tak naturalne jak europejskie dredy ;)
..tak sie właśnie zastanawiałem frer - że gdybym zafundował sobie ową "dietę" hodującą moje mięśnie z dodatkiem do środka i nazewnątrz środków zmieniających wygląd skóry, przy jednoczesnych zabiegach chociażby o dredy, moje życie stało by się bogatsze o niepowtarzalne wstrząsy - chyba pójdę na naukę do kasztaneczuszka

matisf [ X ]
bogatsze o niepowtarzalne wsstrząsy
Flyby [ Outsider ]
..hmm ..czy ja powiedziałem coś do śmiechu, matisf ? ;) ..to pewnie przez tę marchewkę ;)

matisf [ X ]
wyobrazilem sobie, jak uciekasz przed grupa rozjudzonych skinhedow (masz na glowie deredy)

TyTuSPL [ Love United ]
ja pierdzele...ale mam rodzinkę...

Flyby [ Outsider ]
..nie pomyslałem o komplikacjach matisf - czy jak ktoś chce pięknie wyglądać to myśli o tym że jego rodzinka jest szczęśliwa kiedy śpi a na ulicy biją go dla rozrywki ?
..każda porządna rodzinka musi sprawiać kłopoty, Tytus
frer [ Freelancer ]
Flyby --> Idź na naukę na polibudę to codziennie będziesz miał wstrząsy, a nawet konwulsje jak tylko z wykładów wyjdziesz. :)

Flyby [ Outsider ]
..za żadne skarby, frer ..mój umysł nie ma wytrzymałości stalowych belek a także nie życzy sobie zabetonowania
..idę sobie postrzelać ..może zajrzę do JA 2 ?
frer [ Freelancer ]
Ja właśnie podbiłem Medunę całą po trudnych bataliach. :)
Btw dowiedziałem się już jak wspaniale poszło zaliczenie z wytrzymałości materiałów. Zdały 3 osoby na prawie 30 osobową grupę. Super wynik prawda ?? :P
TyTuSPL [ Love United ]
Dziś postanowiłem wrócić do Obliviona ;) Ale nie wiem czy kontynuować grę czy zacząć przygodę zupełnie od początku...
frer [ Freelancer ]
O właśnie, przecież ja mam jeszcze do przejścia obrzydliviona. Ale to już chyba po sesji. :)
KuKi|71 [ Centurion ]
frer --> u mnie jest podobnie:) na 40 osób zdało 8, no ale tak to już jest podobno z "wydymałką".
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
frer >> żaden Oblivion ! :P nawet nie myśl o nim ! do nauki ! :)
Gotman [ Generaďż˝ ]
Ddw wywalone z premium? Szkoda, kiedyś nawet napisałem tam kilka postów :)
frer [ Freelancer ]
Taikun --> I tak mi się teraz nie chce zaczynać grać. Od jutra muszę się ostro uczyć. Mam na pewno 2 egzaminy do zaliczenia jeszcze. Jak do tego jeszcze matma mi dojdzie to już warunek mam zapewniony, bo się nie wyrobie.
KuKi|71 --> Ale to chyba specjalnie niektórzy tak studentów oblewają żeby sobie statystykę narobić. Zresztą trudno zdać, jak 2 na 4 ćwiczenia które były do zrobienia pojawiły się raz na wykładzie i tyle. Chociaż może właśnie dlatego koleś dał, bo się wkurzył, że na 100 osób na wykłady chodziło 15-20. ;)
Gotman --> Ddw dalej jest w premium, a to jest taka wersja dla ubogich (czyli dla mnie i mnie podobnych). :D

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Witajcie lamy. ;)
frer [ Freelancer ]
O pojawił się nasz władca lam, czyli lamemaster Shifty. :D
Gotman [ Generaďż˝ ]
Aha! Dziękuję za info :) Po pierwszych kilku postach myślałem, że już DDW nie ma na prem :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Frer, co tam słychować? Co do Twojego Obliviona, bierz się od zaraz. Nauka może poczekać. ;D
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
lam king :)
frer [ Freelancer ]
Shifty --> Powtórka przedmiotu na polibudzie kosztuje tyle co 2-3 oryginalne Obliviony, więc raczej wolę się pouczyć niż grać. :P

Flyby [ Outsider ]
..tak pożądanie nam
dzielnego frera toczy
..między nauką a grą
choć ledwie widzi już na oczy
..w klawiszach ugrzęzły mu palce
a w głowie beton pulsuje,
czy ktoś tak jak dzielny frer
cały ból życia czuje?
..do rana będzie walczył i wybierał
między pokusą a cnotą
ahh ..gdzież jest prawda, gdzie
co śmieci a co złoto .. ;)

frer [ Freelancer ]
<-- Flyby

Conroy [ Dwie Szopy ]
Dzień dobry wieczór, zawsze chciałem się wpisać w DDW.

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Ale to tylko wersja demo.

Conroy [ Dwie Szopy ]
Nie mam pieniędzy na pełną. Jak skończę pić to zacznę zbierać kasę, ale do tego czasu wymrze piąte pokolenie członków tego wątku.
frer [ Freelancer ]
Eh ledwo doszedłem do tego jak skonfigurować emulator psxa, a już nie mam czasu pograć w FF9. :P
Fribejs [ Pretorianin ]
moze powiedzie cos o sobie?
frer [ Freelancer ]
Fribejs --> Jestem seksowną nastolatką z dużymi cyckami, lubię sex i mam różowe stringi, poklikash ?? :P

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Fribejs --> Hej! Jestem Ania. Mam 12 lat. Szukam przyjaciół.
frer [ Freelancer ]
Hitman --> Pszeciesz ja jestem twojom najnajnajlepszom psiapsiułkom, plawda ? ;)

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
frer --> Kasiu, ależ oczywiście. Jednak przyjaciół nigdy za wiele, zwłaszcza, jeśli są nimi młodzi, muskularni chłopcy, tacy jak Fribejs. :>

Flyby [ Outsider ]
..co jest !? ..myślicie że to jakas netowa speluna jest !? ..może pan Fribejs jest przebrany po cywilnemu ?!

frer [ Freelancer ]
This is fight club, no one talks about it. ;)

Flyby [ Outsider ]
..jeee ..to say the least
Garbizaur [ Legend ]
Czołgiem chłopaky :-]
frer [ Freelancer ]
No to zaczyna się kolejny nudny dzień który już muszę zmarnować na naukę. :P

TyTuSPL [ Love United ]
Dobry wszystkim...

Flyby [ Outsider ]
..już nie śpią ? ..
..nie ma nudnych dni frer
frer [ Freelancer ]
Flyby --> Dziś miałem mega nudny dzień, bo od rana nie siedziałem na kompie. :P
Flyby [ Outsider ]
..dlaczego dzień pełen pracy nazywasz nudnym dniem, frer?
frer [ Freelancer ]
Flyby --> Bo jest nudny ??
Flyby [ Outsider ]
..nie, może to być dzień pracowity, żmudny ..ale nudny?
frer [ Freelancer ]
Ja rozumiem, że coś jest nudne gdy nie przynosi mi satysfakcji w żadnym tego słowa znaczeniu.

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..frer ;) ..żadnej satysfakcji nie masz z tego że właśnie dołożyłeś kostkę wiedzy do Twojej przyszłości ? ..że nie wspomnę o poświęceniu ;) ..coś mi tu kręcisz
frer [ Freelancer ]
Flyby --> Tak trudno zrozumieć, że nie mam skłonności masochistycznych ? :P

Flyby [ Outsider ]
..nic a nic z sado-macho !?
frer [ Freelancer ]
Nope. ;)

Flyby [ Outsider ]
..dobra ;) ..tak czy owak Ddw czeka frer ..właśnie gościmy Cody która znalazła chwilę czasu ..prawie cud ;)
frer [ Freelancer ]
Ja po sesji mam nadzieje do was wrócić. To co oficjalnie kończymy tą niedoróbkę ddw ?? ;)
Flyby [ Outsider ]
..do końca trochę miejsca zostało, szkoda go ..w sumie to wątek "historyczny" ;)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
ziuuum
*czytaj trochę nieszkodliwe spamu z premium, tak na koneic*

TyTuSPL [ Love United ]
Dziś strasznie mnie wciągnęło Dawn Of War: Dark Crusade. I chciałem poczytać trochę w necie jakich ciekawych rzeczy o gierce, a tu taki zonk - nie ma żadnej polskiej strony poświęconej DoW.
frer [ Freelancer ]
TyTuSPL --> Bo my jesteśmy bardziej zacofani niż Zimbabwe. :P
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Tytus >> jest jedna tego co wiem pod patronatem gram :)
nie wiem jak z jakością tresci ... ale jest ;]
oczywiscie gram normalnie napisz ;)
TyTuSPL [ Love United ]
Z treścią to tam niestety słabo, bo bardzo mało. W zasadzie podstawowe rzeczy...

frer [ Freelancer ]
Jes Jes Jes, przynajmniej matma już jest zaliczona i z głowy. One is gone, two to go. ;)
Garbizaur [ Legend ]
Hehe... grats :)

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Ją ziąki xD
frer [ Freelancer ]
Mr.Eko --> Whatz up...
BSG !! BSG !! Jak ja uwielbiam BSG!!! A teraz czas się coś pouczyć. ;)

Flyby [ Outsider ]
..ciekaw jestem czy wciąż się uczy
frer [ Freelancer ]
Flyby --> Wali mnie uczenie się, jutro rano przed egzaminem porobię ściągi, a dziś oglądałem nowe odcinki Heroes i Dresden Files, a zaraz idę oglądać 24. ;)
Flyby [ Outsider ]
..aha ..czyli bez zmian ..a już myślałem ;)
frer [ Freelancer ]
Ja już się powoli szykuje na waruneczek z conajmniej jednego przedmiotu. ;)

Flyby [ Outsider ]
..waruneczek?! ..jaki pieszczoszek ;)
Garbizaur [ Legend ]
zboczuchy! ;-P

Flyby [ Outsider ]
..ależ Garbi ..jeżeli już to zboczuch ..to frer pieści się ze sobą
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
*rozglada sie*
Gdzie okopy?!

Flyby [ Outsider ]
..w demie nie wykopane, Cody ..jeszcze by sobie ludzie nogi połamali ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ale przeciez o to w nich chodiz, Flyby :)
*bierze saperke*
Wracam za 3 godziny :)

Garbizaur [ Legend ]
okopy? jakas wojna idzie?

frer [ Freelancer ]
Flyby --> Ja się samookaleczam ucząc mechaniki. ;)
Cześć Cody, co abonamencik się skończył, czy tak po prostu wpadasz ?? :D
Okopy dla ciebie zostawiliśmy, w końcu my nie mamy takich profesjonalnych saperek jak ty.
Garbizaur --> Na wojnę zawsze trzeba być gotowym.

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Wojna? Gdzie? :>
*otwiera szafkę, wyciąga dwa granaty, które chowa do kieszeni i przewiesza sobie przez ramię AK47*
Garbizaur [ Legend ]
Taaaa... wszyscy się zbroją... w takim razie może ja skoczę do sklepu chociaż po jakiś mały paralizator albo chociaż kij bejsbolowy... :-]
frer [ Freelancer ]
A ja chwytam za mojego gunblade'a i idę pograć w FF8. Taka super gra, a ja już ją dwa lata kończe. :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Witaj, frer, prawie sie steskniłam ;)
Przestalam kopac w połowie, bo film nudnawy.Chyba najslabsze Bollywood jakie dotychczas widzialam. Ale moze dlatego, ze nie ma Shar Rukha ;)
A teraz ide sie juz polozyc. Jutro znow o 6 trzeba wstac. Erotycznych Snow, DDW :)

Flyby [ Outsider ]
..a ja znowu w JA 2 grałem .. to chyba jakiś nałóg ..dobranoc

frer [ Freelancer ]
Flyby --> Ja już JA2 skończyłem, ale naprawdę dawno mi się tak fajnie nie grało. :)
Szkoda, że najwcześniej w sobotę dopiero będę miał całkowity spokój i będę mógł sobie znów w coś pograć. :P
Cody --> Prawie ?? Tylko prawie ?? No to rani moje uczucia. ;(
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Bo ja juz taka niedobra jestem, frer :)
Zaklada ktos nowe DDW? :)
frer [ Freelancer ]
Jak chcesz to ty możesz założyć, bo nigdy nie widziałem, żebyś to robiła. Poza tym ponoć do 400 trzeba dojechać w seryjnych wątkach. ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
400? To nieludzkie. I tak mi sie godzine ładuje ten watek. Juz 200 nie lubilam.
frer [ Freelancer ]
To załóż nowy i już, chyba 300 jednak wystarczy. Sam mam problemy z ładowaniem tego. :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Jest 380 postów. Myslę, że spokojnie można już założyć nową część i nikt się specjalnie nie będzie o to czepiał.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
No to lecimy z tym koksem i prosze zachowac konwencje :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6037923&N=1