GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I zapraszam old crew

07.02.2007
10:42
smile
[1]

matisf [ X ]

Ddw Cwtwwszdnk. I zapraszam old crew

Witam,
Bez abonamentu, nie uprzywilejowani, podenerwowani, ze straconą wiara w ludzi…
Wiem że może być ciężko, jestem pewien ze cześć tego nie przetrwa, ale sadze ze warto.
Bo jeśli pisaliśmy w ddw tylko dla szpanu to jest mi wstyd, wyniosłem z tego wątku dużo dobrego, i mogłem porozmawiać z zajebistymi ludźmi. Rzeczy przemijają nazwy się zmieniają, my zostaniemy sobą. Mam nadzieje ze prawdziwego ducha DDW jesteśmy w stanie stworzyć wszędzie.
Co wy na to ?

07.02.2007
10:47
smile
[2]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

piersi

07.02.2007
10:48
smile
[3]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Wiedziałem, że ktoś to prędziej czy później zrobi. Ciekawe czy reszta zdecyduje się wrócić na stare nowe śmieci?

07.02.2007
10:48
smile
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

07.02.2007
10:49
smile
[5]

matisf [ X ]

Czesc Ewunia

07.02.2007
10:50
smile
[6]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

btw matisf w pierwszym zdaniu jest blad "nieuprzywilejowani" razem, poza tym odpisz mi tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5999581&N=1
o co Ci chodzi :D

07.02.2007
10:51
[7]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Matisf, i proponuję wkleić w pierwszym poście odpowiedź Soulcatchera, tak na wypadek żeby nikogo z góry nie korcił przycisk "Delete".

07.02.2007
10:51
smile
[8]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no cześć cześć;)

patrzę co kombinujecie;)

07.02.2007
10:52
smile
[9]

matisf [ X ]

Z premium nam sie kazano wyprowadzic, szukam miejca dla reszty, ale widze ze moze byc ciezko :)

07.02.2007
10:53
smile
[10]

TyTuSPL [ Love United ]

Kurde...a myślałem, że dostałem darmowy abonament :D Witam. Może jeszcze mnie pamiętacie. :D

07.02.2007
10:53
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oo nic nie wiem na ten temat.zara wykupię abonament i obadam.

07.02.2007
11:19
[12]

peeyack [ Weekend Warrior ]

A co sie stalo z DDW? Moze jakies info dla niewtajemiczonych?

07.02.2007
11:20
smile
[13]

Paradox [ Loon ABO mode ]

peeyack - ocenzurowano :P. Nie no, zostalo zamkniete z powodu niezrozumialego tytulu :)

07.02.2007
11:22
[14]

frer [ Freelancer ]

Joł ziomy, mi się właśnie abo skończyło wczoraj, a dzięki Soulowi nie mam zamiaru już kupować. :)
Btw gdzie japońce i jak się w końcu zakończył spór z Soulem ??

07.02.2007
11:22
[15]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Peeyack --> Podaj swojego maila to Ci coś podeślę.

07.02.2007
11:25
[16]

Buby [ Perfekt ]

Czyli DDW na premium padło? Z tego co rozumiem?

A swoją drogą...

Witam wszystkich :)


I może mi ktos wyjaśnić, co się stało się ?

07.02.2007
11:26
[17]

TyTuSPL [ Love United ]

Szkoda, że już nie będzie abo ddw, albo dobrze :D nie muszę kupować abonamentu...

07.02.2007
11:27
[18]

frer [ Freelancer ]

Ale w sumie co za różnica, przynajmniej kasy nie trzeba w błoto wyrzucać. Ja osobiście poza ddw do niczego abonamentu nie potrzebowałem. ;P

07.02.2007
12:17
[19]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

DDW Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 623 tak bardzo kuło w oczy w pREMIUM, że zostało skasowane.

żałosne :/
Jeszcze tydzień temu chciałem wykupić abonament na dłużej, ale teraz nie widzę powdu dla którego miałbym to zrobić. Nie będzę dofinansowywać instytucji, która wirtualnie bije ludzi w mordę...

07.02.2007
12:20
[20]

Jeckyl [ Rekrut ]

O co w ogóle tam poszło?

07.02.2007
12:27
smile
[21]

matisf [ X ]

Jeckyl -> o nazwe...

07.02.2007
12:29
[22]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Shifty, zdążyłeś zapisać wątek, czy tylko ja go mam na dysku? :>

07.02.2007
12:31
smile
[23]

Jeckyl [ Rekrut ]

mastif--> Nie rozumiem. Przez nazwę wątek został skasowany i przeniesiony do karczm? Przecież to bez sensu :/

07.02.2007
12:32
[24]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Hitman --> Mam do postu 443 włącznie. Czyli niekompletny.

07.02.2007
12:34
[25]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Mam do 464. Chcesz? :>

07.02.2007
12:34
smile
[26]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

:O Pewnie! Jeszcze się pytasz?

07.02.2007
12:35
[27]

Jeckyl [ Rekrut ]

Hitman czy i ja mógłbym prosić?
Zobaczę sobie o co poszło.

07.02.2007
12:39
[28]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Shifty

Moj mail to nick + wp.pl

07.02.2007
12:40
[29]

zarith [ ]

z czystej ciekawości poproszę też, [email protected] - chociaż w życiu nie przypuszcxzałem że z własnej woli będę czytał stare odcinki ddw.

07.02.2007
12:41
[30]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

burżuazja w jednym miejscu. odpalić lont!

07.02.2007
12:45
smile
[31]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Shifty, Jeckyl, peeyack, zarith --> Poszło. :)

07.02.2007
12:50
smile
[32]

siwCa [ Legend ]

Witam.

Teraz trzeba siedzieć wśród plebsu i brzydoty, ale co poradzić.

[ ed ] Hitman, czekam zanim pójdzie. :)

07.02.2007
12:54
smile
[33]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

siwCa, chyba coś puka ci na skrzynkę. :>

Buby i piokos - wam też.

07.02.2007
12:57
smile
[34]

siwCa [ Legend ]

* idzie otworzyć *

* dziękuje *

07.02.2007
13:00
[35]

Buby [ Perfekt ]

Można też prosić? Z góry dzięki :)

[email protected]

07.02.2007
13:08
[36]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

ja też poproszę

[mój nick na GOLu]@interia.pl

07.02.2007
13:11
[37]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Piokos, Buby --> odbierzcie pocztę.

07.02.2007
13:13
smile
[38]

TyTuSPL [ Love United ]

Też można prosić ? :P

[email protected]

dzięki wielkie :D

07.02.2007
13:19
smile
[39]

Deepdelver [ Legend ]

Nie ma lepszego sposobu promocji wątku na GOLu niż jego skasowanie. :)

BTW rozbijanie mikrospołeczności to teraz jakaś ogólnonarodowa świecka tradycja?

07.02.2007
13:24
smile
[40]

zarith [ ]

ech ci admini... i oni mają czelność wyzywać innych od dzieci (mazia naprzykład). co prawda ddw straciło dla mnie to 'coś' jakieś 400-500 odcinków temu, ale tak czy owak z przykrością przyjąłem wiadomość o śmierci niegdyś mojego ulubionego wątku. dobrze chociaż, że specjalnie na okoliczność tego pogrzebu został zmieniony regulamin forum - jak się bawić, to z orkiestrą:)

[`]


btw, kiedyś w tytule ddw nie było skrótu, tylko pełna nazwa. może po prostu wrócicie do tego rozwiązania?

07.02.2007
13:28
[41]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

zarith => taka nazwa też się w ncy z pon na wtorek pojawiła i została zmieniona przez admina na coś takiego

Stranger => napisałeś posta i sam go skasowałeś po minucie?

07.02.2007
13:30
[42]

kastore [ Troll Slayer ]

Piokos nazwa adekwatna do banera co się pojawił na górze :)

btw czy "DDW ...." to skrót od czegoś, bo nie dotarłem do pierwszego wątka. Archiwum zeczyna się na numerze 5 DDW.

Edit znalazłem
Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.

07.02.2007
13:34
smile
[43]

EG2006_43991898 [ Krasnoludki w klatce ]

o co loto tutaj bo nie w temacie

07.02.2007
13:35
smile
[44]

siwCa [ Legend ]

kastore, bo trzeba bardziej powęszyć.
DDW - Dzień Dobry Wieczór.

07.02.2007
13:35
[45]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

kastore --> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1733062

07.02.2007
13:36
smile
[46]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Kastore --> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1733062

07.02.2007
13:37
smile
[47]

Pawelinho [ Pretorianin ]

Co to znaczy Ddw Cwtwwszdnk?






wiem, to juz nie jest śmieszne

07.02.2007
13:38
[48]

kastore [ Troll Slayer ]

No już znalazłem, szukałem po "ddw" ale później sie skapowałem że wcześniej była właśnie ta normalna długa nazwa, to poszukałem wątków tworzonych przez Angelorda i

Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.

07.02.2007
13:40
smile
[49]

siwCa [ Legend ]

kastore, gratulacje. :)

Ale i tak to nie to co było choćby przedwczoraj.

07.02.2007
13:44
[50]

Flyby [ Outsider ]

..Witajcie moi mili ..piszę to ze względu na Was, tych którzy mnie znają lub prawie, trochę lubią lub nie bardzo ;) ..w zasadzie decyzję już podjąłem tylko pewnie ciężko mi będzie ją wykonać .. Chciałbym uniknąć owego "rozdzierania szat" o którym z przekąsem wspomina Soul .. Nie cierpię kiedy ludzi i miejsce zabawy traktuje się instrumentalnie - zmieniając w zależności od potrzeb i widzenia własnego zasady i regulaminy ..Zawsze starałem się być z nimi w zgodzie ale okazuje się że to za mało - w trakcie zabawy okazuje się że bawisz się człowieku nie tak - że ktoś lepiej od ciebie wie jak się masz bawić tylko dlatego że ma inne poczucie humoru i spojrzenie na świat..
..To jego prawo, rządzi tym wirtualnym światkiem i chce go widzieć tak a nie inaczej i byłoby to w porządku gdyby jak o tym wspominałem wyżej, było wiadomo czego się trzymać.. A tak nie jest..
..

07.02.2007
13:46
[51]

kastore [ Troll Slayer ]

Siwca --> myśle że po upublicznieniu wątka nie bede pierwszym i nie ostatnim który o to zapyta. Poza tym parę razy już gościłem na premium i DDW nie korciło mnie żeby wejść do środka wątka. A już na pewno nie przeszkadzała mi nazwa, w końcu to premium, niby bez cenzury.

07.02.2007
13:50
[52]

siwCa [ Legend ]

kastore, a komu miała przeszkadać ? był to wątek dl aosób, których ona interesowała i tylko dla nich. widocznie przeszkadzał.. :/

07.02.2007
13:51
[53]

kastore [ Troll Slayer ]

Siwca --> może odstraszała od kategorii premium. Gdzie przez długie tygodnie była jedynym wątkiem.

07.02.2007
13:51
[54]

Buby [ Perfekt ]

Ja powiem tylko jedno...

Reakcja Admina spóźniona o jakieś 600 wątków.

Reszty nie chcę komentować, by nie rozpoczynać tu jakichkolwiek, nazwijmy to, "burd".

07.02.2007
13:52
[55]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

kastore => to nie banner, to logo wstawione przez zakładającego :)


[edit]

może odstraszała

raczej ci co kupowali abonamenty nie mieli nic ciekawego do powiedzenia w tej kategorii, woleli napisać to na ogólnym, bo spektrum odbiorców szersze

07.02.2007
13:59
[56]

Flyby [ Outsider ]

..trzeba było Buby zjawić się w Ddw i tam wypisać swoje krytyki - byłoby o czym pogadać ;)

07.02.2007
13:59
[57]

Buggi [ Konsul ]

Wyślijcie mi też wątek za sporem z Soulem. [email protected]

07.02.2007
14:01
[58]

kastore [ Troll Slayer ]

Piokos --> prorocze :) btw, smok, ddw, co teraz?

07.02.2007
14:04
smile
[59]

ronn [ moralizator ]

Tak, wyszło na to, że chodzi o nazwę. "Ddw Cwtwwszdnk" okazało się bowiem oficjalną nazwą jakiegoś towarzysta wędkarskiego i chcieli wytoczyć golowi proces o bezprawne wykorzystanie skrótu oO

07.02.2007
14:04
[60]

Kerth [ Pretorianin ]

Htiman14, wyślesz mi też ? jeszcze niedawno jak miałem abonament wątek normalnie działał, a teraz nagle już nie pasuje :|

07.02.2007
14:05
smile
[61]

siwCa [ Legend ]

Jak wyglądacie, bo nazwa będzie niezrozumiała.

ALbo Bezzsennność w trosce o to, że GOLowiczenie śpią, a to źle dla ich zdrowia.

07.02.2007
14:06
smile
[62]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

kastore => smok jeszcze niedokończony :)

07.02.2007
14:07
[63]

Buby [ Perfekt ]

Flyby -> abonament mi się skończył :)

A zapewne i tam bym się nie dopisywał... postałbym z boku, a potem może, może... :]

07.02.2007
14:14
smile
[64]

Deepdelver [ Legend ]

kastore --> zapomniałeś o CMHQ :D

07.02.2007
14:14
smile
[65]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Teraz to troche glupie, bo akurat karczmy do niepopularnych kategorii nie naleza ;)

07.02.2007
14:14
[66]

Flyby [ Outsider ]

..szkoda Buby - wierz mi, różnie było z Ddw ..wygłupy, spamerstwo ..niemniej rozmawialiśmy tam o wszystkim ..o grach, serialach, sprawach codziennych ..i był specyficzny humor ..nie wiem, może on się nie podobał?..a może to było złe że rzeczywiście była to "mikrospołeczność" ? ;)

07.02.2007
14:17
[67]

Buby [ Perfekt ]

Flyby -> był taki okres czasu (ok. 5 dni... ale zawsze :) ) gdy udzielałem się dość mocno ;)

edit. poprawka stylistyzna



Szczerze mówiąc, nic do DDW nie mam. Choć na początku "troszkę" ciężko się wgryźć w klimat, to potem już z górki :)

07.02.2007
14:22
[68]

Flyby [ Outsider ]

..masz większy staż ..mogło to być dosyć dawno ..wybacz, jeżeli za moich czasów, to nie pamiętam

..kiedy tam zawitałem, różnie bywało ;)

07.02.2007
14:24
smile
[69]

Mortan [ ]

07.02.2007
14:27
smile
[70]

Buby [ Perfekt ]

Flyby -> Czy większy staż ma znaczenie? Nie, raczej nie... przynajmniej dla mnie

Zwłaszcza, że miałem przerwę (ok. 1 roku), podczas której wogóle się nie udzielałem tutaj.

Staż nic nie oznacza, liczy się tylko to, jak się zachowujesz, o :) I jak często się udzielasz.
Przynajmniej ja tak uważam...i dotyczy to tego forum.

Swoją drogą, DDW odkryłem ok. rok temu :) Mnie przez długo okres czasu wogóle nie

interesował abonament. Teraz wykupywałem, bo GOL'e mi się uzbierały i chciałem tego

zasmakować ;)



Właśnie, peeyack mi przypomniał.

Dziękuję za przysłanie mi tych maili :)

07.02.2007
14:30
[71]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Dzieki za maila. Sporo wyjasnia.

07.02.2007
14:31
[72]

Garbizaur [ Legend ]

Wiedziałem, że ktoś to zrobi wcześniej czy później... :-]

btw. gdzie jest nr 624? :)

btw2. jeżeli można również prosić o DDW 623... [email protected]


dziex za e-maila! :)

07.02.2007
15:03
smile
[73]

InsicT [ Konsul ]

[email protected] Dziękuje

07.02.2007
15:05
[74]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

To ja tez poprosze o maila, brutu[at]wp.pl, w sumie premium i roczny abonament mialem dawno temu i niespecjalnie mnie owo "kolko wzajemnej adoracji" interesowalo, ale chetnie poczytam coz to sie wydarzylo, bo w sumie chyba nikomu nie powinien owy watek przeszkadzac...

07.02.2007
15:09
smile
[75]

Gilmar [ Easy Rider ]

Witam zgromadzonych.

Pozwolicie, że nieśmiało zapytam...

piokos ---------> co to znaczy smok jeszcze niedokończony :) ???
Tłumacz się tu zaraz [Małpo w czerwonym]. :-))

07.02.2007
15:14
[76]

MAROLL [ Legend ]

[email protected]

07.02.2007
15:19
[77]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6008099&N=1

07.02.2007
15:22
[78]

ssummoner [ ]

Mnie też wyślecie? Nie wiem kto się tym teraz zajmuje, ale proszę. :)
[email protected]

07.02.2007
16:26
smile
[79]

siwCa [ Legend ]

Komu znowu nie pasowało nowe DDW.

Co za oszołomy.

07.02.2007
16:45
[80]

TyTuSPL [ Love United ]

już nie ma DDW Karczmy...albo w premium jest,ale nie mogę sparwdzić...

07.02.2007
16:45
[81]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Masz racje... chodzilo...

Fuck the system...

07.02.2007
16:49
smile
[82]

siwCa [ Legend ]

Nie, to jest przegięci. Gówno dowodzący na forum mówił, że w 'karczmach' może być. Teraz widać znowu coś go piecze.

Orlando, masz rację, trzeba się przenieść, gdzieś gdzie nie będzie takich krzywych akcji i adminów.

07.02.2007
16:54
smile
[83]

Flyby [ Outsider ]

..nazwa w Premium została zmieniona na taką jaką życzył sobie Soul "Karczma DDW" - nazwał to minimalnymi wymaganiami - okazuje się że to nie o to chodzi .. została zlikwidowana i "Karczma DDW"..

07.02.2007
17:02
smile
[84]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Teraz już jestem pewien, że od samego początku nie chodziło o zmianę nazwy wątku, tylko o wyplewienie "chwastów" z kategorii Premium. A sama propozycja zmiany nazwy na "Karczma DDW" byłą sugestią wyniesienia się z tejże kategorii. To jest po prostu chore.
Róbcie tak dalej, skoro nie zależy Wam na pieniądzach czytelników. Powiem tyle, nie zaprowadzi Was to do w dobrą stronę.

Róbcie sobie co chcecie z tym postem. Nie dbam o to.

07.02.2007
17:06
[85]

matisf [ X ]

:|
Tak, życie nauczylo mnie ze nalezy liczyc sie z kazdym nawet najmniejszym i najzwyklejszym czlowieczkiem na swiecie, widocznie inni mieli "lepsze" doswiadczenia odemnie...


Damy rade panowie, nie tu to gdzie indziej, nie latwo jest zamknac usta takim indywidualista jak my.

Soul -> wydawalo mi sie, znaczy doszlem do wniosku wczoraj ze chodzilo Ci o brak subordynacji, dzis sie pogubilem...

07.02.2007
17:10
[86]

Soulcatcher [ Admin ]

Wczoraj padły propozycje nazw wątków seryjnych w kategorii premium i wątki takie zostały utworzone. Możecie w nich pisać.

Jeżeli chcecie inne nazwy proszę o sygnał np. na emaila tak abyśmy mogi je zaakceptować.


Prosiłem wczoraj aby nie zakładać nowych wątków seryjnych w kategorii premium.

07.02.2007
17:35
smile
[87]

Garbizaur [ Legend ]

no to pozostaje DDW w karczmach...

07.02.2007
18:04
smile
[88]

matisf [ X ]

to teraz tu stukamy...

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6006236&N=1

07.02.2007
18:55
smile
[89]

rothonu [ Pretorianin ]

Poziomu nie trzymaliscie tam za wielkiego, ale w wolnym kraju, kazdy moze nie trzymac poziomu jak chce, jezeli tylko nie wadzi to nikomu. Nikomu nie wadzilo. Trzymam za was kciuki i zycze powodzenia.

07.02.2007
19:12
[90]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Soul - Wiesz co Ty mówisz? Człowieku, mają e-mailować do Ciebie z prośbą o założenie wątku? Daj sobie siana, zapal coś, albo wypij nasze zdrowie, ale odejdź od kompa.

Reszta - Wy też dajcie sobie siana - To tylko forum, tylko internet, i tylko zmiana kategorii, co was tak dręczy?

07.02.2007
19:14
smile
[91]

matisf [ X ]

QQuel -> spoku, sytuacja sie unormowala...

07.02.2007
19:31
smile
[92]

Szenk [ Master of Blaster ]

No tak, wiedziałem, że ddw beze mnie sobie nie poradzi i padnie, gdy zabraknie moich znanych powszechnie przymiotów, a to pracowitości i chęci :)

07.02.2007
19:33
smile
[93]

matisf [ X ]

Wiec ja juz dawno (zreszta nie tylko ja) lamentowalem ze juz nas nie odwiedzasz, zastanawialimy sie nawet czy to przez twoj pracocholizm ;)
Czesc Szenk :)

07.02.2007
19:39
smile
[94]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nooooo.... taaaa.... bardzo ciągle zapracowany jestem :)

07.02.2007
19:43
smile
[95]

QrKo [ Legend ]

O Szenk :)

07.02.2007
19:52
smile
[96]

Szenk [ Master of Blaster ]

Gdzie?

A tak w ogóle, korzystając z - nienajlepszej może, ale zawsze - okazji chciałbym pozdrowić wszystkich starych bywalców tego cyklu (nie mylić "starości" z wiekiem) i powiedzieć im wszystkim: Dzień dobry wieczór (więcej się nie odważę) :)

07.02.2007
19:54
smile
[97]

Flyby [ Outsider ]

..Szenk ?! ..przemiła niespodzianka ;) .. z zrzadka gdzieś się przewijał wśród rosnącego stosu książek .. ;) ..już się bałem że go ten stos przywali ..ale nie jest tak źle

..nieustająco dzień dobry nie zapominając o wieczorze, Szenk

07.02.2007
19:56
smile
[98]

SirGoldi [ Gladiator ]

Szenk, a.i.n..., Pieklikotek, mortan_młotekwojenny i reszta gwardii...

To były czasy. :-)

A propos starego powitania z Szenkiem:

Cześć Szenk.

:-P

07.02.2007
19:58
smile
[99]

matisf [ X ]

Goldi boy, znaczy SirGoldi :) taaaa, + Padre + Piokos + i inni :)
a jeszcze Verminus, byl :)

07.02.2007
19:59
smile
[100]

Flyby [ Outsider ]

..i SirGoldi na arenie
zawsze piękny
zawsze w cenie
..znów zwycięsko
ku nam kroczy..
a my przecieramy oczy

07.02.2007
19:59
[101]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

moge ?

07.02.2007
20:02
smile
[102]

SirGoldi [ Gladiator ]

Jak mogłem zapomnieć ojca Michała, piokosa...

I Flyby, który zawsze dwie kropki stawia... :)

07.02.2007
20:02
smile
[103]

Szenk [ Master of Blaster ]

Dobra, dobra - nie obściskiwać mnie tak :)

Czy mógłby mi ktoś w oględny sposób wytłumaczyć, co się stało i o co chodzi? Pewnie, gdybym głębiej przeszukał archiwa internetu, sam bym się mógł tego dowiedzieć, ale mnie się, wiecie co... :)

07.02.2007
20:03
smile
[104]

matisf [ X ]

Moj pierwszy DDW i pokaznie sie Flyby to byl numer 152 -> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2756274


Szenk -> poszlo o zmiane nazwy watka, soul zaproponowal "karczma DDD" i delikatnie mowiac nie podporzadkowalismy sie :)

07.02.2007
20:04
[105]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Hitman - poproszę DDW 223 na [email protected]

edit. To w końcu gdzie gadamy? tu czy w premium na tym Soulowskim wątku?

07.02.2007
20:06
[106]

Flyby [ Outsider ]

..screen piokosa wyżej (początek), Szenk i nasze posty tutaj właściwie wszystko wyjaśniają, Szenk - Ddw zmieniło nazwę ..

12.09.2004 - dzięki matisf .. i ja pytałem sakramentalnie ..nie pamietałem tego ;)

07.02.2007
20:09
smile
[107]

Szenk [ Master of Blaster ]

Aha, wyjaśnienia widzę, czytam i... nie pojmuję tego do końca. Ale to pewnie wina... sam nie wiem czego.
Znaczy że w premium nie można już pisać i zakładac wątków ot tak, bez cenzury?
Trzeba najpierw sie pytać o pozwoleństwo?

07.02.2007
20:12
[108]

Flyby [ Outsider ]

..chyba tak ..sam nie wiem Szenk, naprawdę

07.02.2007
20:13
[109]

matisf [ X ]

Flyby -> :), ja nie pamietalem ze tak dawno zaczolem tu pisac :)

Szenk -> nie tylko seryjnych i premium stalo sie moderowane, chyba,
wsumie to tylko tym ze tam pisza ludzie ktozy posiadaja abonament, nie wiem, moze sie to wyjasni w przeciagu kilku dni...

07.02.2007
20:14
smile
[110]

Szenk [ Master of Blaster ]

To w takim razie czym się teraz różni premium od reszty forum?

07.02.2007
20:16
smile
[111]

Szybki Rozporek Nie jest Zły [ Pretorianin ]

Można prosić tamten wątek na maila? Wczoraj byłem nieobecny, ale pamiętam DDW i nie rozumiem w czym problem, może wątek mi rozjaśni :)

Adres: szybkirozporek na tlen.pl

Thx.

07.02.2007
20:17
smile
[112]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

matist, Flyby, Szenk - ja bym powiedział więcej. Według mnie Premium jest teraz najbardziej moderowaną kategorią. Przecież np. w Karczmach nie trzeba pytać się o pozwolenie założenia wątku...

07.02.2007
20:19
smile
[113]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Szenku => tym, że pREMIUM jest płatne

07.02.2007
20:21
smile
[114]

Szenk [ Master of Blaster ]

Dalej nic nie rozumiem. Albo tak tłumaczycie, albo sami nie wiecie, albo sytuacja jest z rodzaju tych raczej dziwnych :)

07.02.2007
20:22
smile
[115]

matisf [ X ]

sami nie wiemy i jest dziwnie :)

07.02.2007
20:23
smile
[116]

Flyby [ Outsider ]

..pytanie nie do nas, Szenk ..gdybym miał odpowiedzieć od siebie - tym się różni że wciąż ja tam jestem i kilka osób ze starej gwardii Ddw ;)

07.02.2007
20:23
[117]

Garbizaur [ Legend ]

Dziwne to mało powiedziane... Soul najpierw "zasugerował", by nowa nazwa brzmiała "Karczma DDW", po czym dziś po założeniu takowego wątku został on (o ile się nie mylę) skasowany. :-/

07.02.2007
20:24
smile
[118]

Szenk [ Master of Blaster ]

Bez tajemnic życie byłoby nieciekawe. Są na świecie rzeczy, wiem, że nic nie wiem, panta rei i takie tam :)

07.02.2007
20:24
[119]

hctkko [ The Prodigy ]

można prosić to co wszyscy na maila? :) adres w profilu.

07.02.2007
20:34
smile
[120]

Flyby [ Outsider ]

..tajemnice na strychu,
pełne tajemnic piwnice
szafę otwierasz, trup wypada
ah .. tajemnicze jest życie

07.02.2007
20:38
smile
[121]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nasi piłkarze też się, widać, zastanawiają mocno nad tą sytuacją, gdyż Słowacy zaskoczyli ich w pierwszych sekundach meczu, wykorzystując ich rzucające się w oczy zamyślenie :D

07.02.2007
20:40
[122]

Garbizaur [ Legend ]

zamyślenie??? hmmmm nie przeceniasz naszych chłopców? ;-P

07.02.2007
20:41
smile
[123]

Buby [ Perfekt ]

To co? Winą za wynik meczu obarczamy Soula? ;P

spoiler start
żart, of kors :)
spoiler stop

07.02.2007
20:42
[124]

frer [ Freelancer ]

No widzę, że nasza podróbka ddw się rozkręca. Gdybym nie oglądał Stargate Atlantis (btw wypasione zakończenie sezonu moim zdaniem) ani nie grał w JA2 to bym pospamował z wami. :)

07.02.2007
20:44
smile
[125]

Szenk [ Master of Blaster ]

Garbizaur ---> No, przynajmniej sprawiali takie wrażenie.

Choć nie wykluczam, że może być ono mylące, a wynikać może nie z głębokiej pracy umysłowej, tylko np. upojnej nocy lub być skutkiem wyrazu twarzy, jaki towarzyszy głębokiemu namysłowi - a jednak, ha! :P - co też oni tu robią, i kto to są ci faceci w niebieskim :)

07.02.2007
20:45
[126]

Garbizaur [ Legend ]

Szenk ---> No to już raczej... ;-D A co do facetów w niebieskim... jeszcze pomyślą, że to policja i zaczną ich... faulować... ;-P

07.02.2007
21:02
smile
[127]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Akysz! Akysz DDW ! Akysz!
Ja Was stąd przegonie, lepszejszuchy zagnuśniałe ! Akysz!

07.02.2007
21:04
[128]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Zacytowałbym tutaj pewnego posta matisfa ... ale nie chce bana :>

07.02.2007
21:05
smile
[129]

Flyby [ Outsider ]

..łoj Generale a obejrzyjcie się za siebie ile was szkieletów goni - gonić chce jak jego samego gonią

07.02.2007
21:33
smile
[130]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Ech, nie ma nic bardziej stałego, niż zmiany. Widzę, że administracja GOLa szaleje, usuwa nieistniejące wątki, albo takie, w których sama próbowała coś zmienić i poprawić. Ale pewnie nie wyszło. Zatem, a propos szkieletów, zmian, czy komentarzy na temat "Ddw" :



Choć pewnie, gdybym dziś ten filmik kręcił, to tytuł zawierałby mniej "niezrozumiałych znaków".:)

08.02.2007
08:17
[131]

Garbizaur [ Legend ]

Co tu tak pusto? Jednak wszyscy wrócili do Premium?

btw. Dzień dobry! :)

08.02.2007
08:21
[132]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Dobry Garbizaurze ;)

08.02.2007
08:28
smile
[133]

TyTuSPL [ Love United ]

Można tutaj pisać ?

08.02.2007
08:35
[134]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Pewnie:-)

08.02.2007
08:37
[135]

Mastalyo [ Centurion ]

Dzień dobry !

08.02.2007
08:38
smile
[136]

kastore [ Troll Slayer ]

A ja już słyszę dźwięk gilotyny czasu :) coś poleci....

08.02.2007
08:49
[137]

Garbizaur [ Legend ]

co znowu poleci... może chociaż ten dzień będzie bez niespodzianek... ;-P <marzenie ściętej głowy mode off>

Dobry Taikunie... :) co słychać u Was? Ja powinienem się brać za naukę "podstaw informatyki w biznesie", ale strasznie mi się nie chce... a to już jutro... i do tego jeszcze jutro wyniki z kilku examów... ehhhh :-/

08.02.2007
08:50
smile
[138]

matisf [ X ]

mnie Flyby zarazil i mam grype zoladkowa...

08.02.2007
08:52
[139]

TyTuSPL [ Love United ]

matisf--> trzymaj się :)

Ja od 2 tygodni siedzę w domu, bo chory jestem, a od poniedziałku ferie się u mnie zaczynają ;d

08.02.2007
08:56
[140]

Garbizaur [ Legend ]

matisf ---> uuuu... to kiepsko... życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Ja się pewnie rozchoruję w przyszłym tygodniu, zawsze choruję w czasie kiedy mam wolne od zajęć... a przerwa międzysemestralna już od poniedziałku :-]

08.02.2007
11:19
smile
[141]

Mortan [ ]

Cześć Szenk

08.02.2007
11:39
smile
[142]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ale mi się, wiecie co... :)

Dobry...

08.02.2007
12:34
smile
[143]

Stitch001 [ Witcher ]

Witam!
Ale mi się nic nie chce...

spoiler start
a musze zrobić na sobotę "tylko" :
- projekt,
- nauczyć się na egzam
(podałem tylko 2 najważniejsze)
spoiler stop

08.02.2007
13:07
[144]

frer [ Freelancer ]

Stitch --> Nie narzekaj, ja mam jeszcze 2 na pewno niezaliczone egzaminy i jeden niewiadomy. Wszystko pod rząd w przyszłym tygodniu środa, czwartek, piątek. :P

08.02.2007
13:10
[145]

Garbizaur [ Legend ]

Stitch ---> zamiast narzekać, bierz się do roboty... :-]

spoiler start

I komu ja to mówię, sam nie jestem lepszy... ;-P
spoiler stop

08.02.2007
13:34
smile
[146]

Flyby [ Outsider ]

..dzień dobry chorym doraźnie oraz obłożnie i jeszcze zdrowym ;)
..przyjmuję zgłoszenia na grypę żołądkową zwykłą oraz specjalną - w tym drugim przypadku gwarantowany spadek wagi tak dokuczliwy w naszym wypasionym społeczeństwie ..hmm ..za ewentualne komplikacje odpowiada UE

..Szenk, w wypadku mojej grypy zapewniam że będzie Ci się nareszcie chciało - ale tylko jedno.. ;)

08.02.2007
16:29
smile
[147]

siwCa [ Legend ]

czas na PB z ojcem bo się wkręcił i nie może wytrzymać do następnej niedzieli :)

08.02.2007
16:34
smile
[148]

Flyby [ Outsider ]

..nie ma to jak dobre uczynki, siwCa ;)

08.02.2007
16:56
[149]

Garbizaur [ Legend ]

taaaa... PB potrafi przykuć uwagę do tv... :-]

08.02.2007
21:35
smile
[150]

matisf [ X ]

:) ^

08.02.2007
21:37
[151]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

siwCa >> żeby potem ojciec Cię krzesłem nie okładał gdy się odcinki skończą :)

08.02.2007
21:59
smile
[152]

Stitch001 [ Witcher ]

siwCa a pomyślałeś o konsekwencjach?

Co się stanie, jak mu przez przypadek wyłączysz/skasujesz ten serial?

Jeszcze cię krzesłem zaj..., zabije...

spoiler start
zainspirowany postem Tai-czana
spoiler stop

08.02.2007
22:06
smile
[153]

siwCa [ Legend ]

.. już się na mnie drze bo ósmy odcinek nie chce się nagrać. 'co ty za gówniane płyty kupujesz' itp/

08.02.2007
22:42
smile
[154]

siwCa [ Legend ]

Wiecie może gdzie mogę dostać archiwalne gazety. Chodzi mi o numer 'Mojego psa' z 01/2001.

08.02.2007
23:41
[155]

Flyby [ Outsider ]

..w redakcji "Mojego psa" siwCa - na prawo od wejścia siedzi starsza pani na stosie numerów archiwalnych ..żeby się podniosła trzeba jej powiedzieć że wzywa ją naczelny ..łapiesz pierwsy lepszy numer, uciekasz a na drugi dzień wymieniasz na właściwy..

09.02.2007
00:57
smile
[156]

Stitch001 [ Witcher ]

siwCa - zobacz w Bibliotece Narodowej w Wa-wie. Ona prenumeruje naprawdę dużo czasopism. Może taki chł.am, sry.. taką wspaniałą gazetę też.

09.02.2007
07:06
[157]

Garbizaur [ Legend ]

Albo w bibliotece na Koszykowej.

btw. Czołgiem :-]

09.02.2007
11:23
[158]

Flyby [ Outsider ]

..ciekawe czy siwCa znalazł w końcu tego "Swojego psa"

09.02.2007
11:24
[159]

TyTuSPL [ Love United ]

Dobry wszystkim.

Kurczę...moja mama poprosiła mnie żebym wytrzasnął z kądś płytę Rubika :/

09.02.2007
11:46
smile
[160]

Flyby [ Outsider ]

..robi się kącik poszukujących ;) ..podobno Tytusie, Kaczka moze podmienić Rubika: :

09.02.2007
11:47
smile
[161]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

O kostce rubika słyszałem, mogę nawet podać namiary na sklep. Ale płyta? Pierwsze słyszę. :P

09.02.2007
11:47
[162]

TyTuSPL [ Love United ]

pff...Kaczka...ja bym zmienił nazwisko na jego miejscu ;)

09.02.2007
11:55
smile
[163]

Flyby [ Outsider ]

..może raczej Rubik by zmienił żeby z kostką się nie kojarzyć ? ..bo jak o Kaczkę chodzi to nazwisko ma w sam raz do twórczości ..no i przyszłość światłą przed sobą gdyby się do polityki wziął

09.02.2007
12:02
[164]

frer [ Freelancer ]

Boże czego wy słuchać. Ja już wolę j-popu słuchać. ;)

09.02.2007
12:03
smile
[165]

TyTuSPL [ Love United ]

Ja tego nie słuchać. Moja mama tego słuchać.

Ja słuchać tego co mam na last.fm.

09.02.2007
12:05
[166]

frer [ Freelancer ]

To współczuję. Choć to zawsze lepiej niż jakby miała słuchać radia maryja. :)

09.02.2007
12:46
[167]

siwCa [ Legend ]

Tutys, na gg masz.

10.02.2007
08:01
[168]

Garbizaur [ Legend ]

A DDW w karczmach upadlo...

10.02.2007
09:27
[169]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

takie życie :)

10.02.2007
09:33
smile
[170]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Aż się muszę wpisać w takim wątku.
Może i wersja freeware, ale jest :)

10.02.2007
09:40
[171]

frer [ Freelancer ]

Niektórzy jeszcze sesji nie zakończyli i raczej nie zakończą w najbliższym czasie, więc nie mają tak dużo czasu żeby się wypowiadać. :)

10.02.2007
09:45
[172]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

frer >> wykładowców do betonu ! :)

10.02.2007
09:51
[173]

frer [ Freelancer ]

Taikun --> Żeby tylko się dało. Ci najgorsi to tylko na egzaminy się pojawiają, widać, że boją się o swoje życie. :)

10.02.2007
09:55
[174]

Garbizaur [ Legend ]

frer ---> ja wczoraj miałem ostatni exam... ciekawe ile będzie do poprawy w marcu... myślę, że co najmniej dwa... :-]

Tai ---> normalnie codziennie ciekawy pomysł na życie.... ;-P

10.02.2007
10:11
[175]

frer [ Freelancer ]

Garbizaur --> To i tak macie luz, u nas trzeba w dwa tygodnie zaliczyć 4 egzaminy łącznie z poprawkami. Najgorsze jest to, że o tym kto zdał, a kto nie, dowiadujemy dopiero się na 2-3 dni przed poprawką. Jak czegoś do 19 lutego nie zaliczymy to albo warunek, albo nawet powtórka przedmiotu. :P

10.02.2007
12:20
[176]

Garbizaur [ Legend ]

frer ---> w takim razie życzę powodzenia. :)

10.02.2007
12:34
[177]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Dobra, będę nieokrzesany i zadam durne pytanie:

Zastanawiało mnie to już wcześniej, jak miałem abonament - co oznacza ten skrót: Ddw Cwtwwszdnk??

Edit:
OK znalazłem:
Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.

10.02.2007
12:37
[178]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Post [42]

10.02.2007
13:00
smile
[179]

Flyby [ Outsider ]

..to zauczony frer tutaj betoni ? ..niech Ci frer naprężenia nie wysiądą ;)

10.02.2007
13:05
smile
[180]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

a jakie wątki sa teraz na premium?? :D

10.02.2007
13:12
[181]

Flyby [ Outsider ]

..oprócz Ddw z uproszczoną nazwą bardzo dobry wątek o grach gdzie zagląda Soul ..

10.02.2007
13:18
smile
[182]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

uproszczoną nazwą? czyli ?

10.02.2007
13:18
[183]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Abo nie mam to muszę tu nabijać posty. Może po sesji pomyśle nad rocznym GOLMaxem choć kasy mi szkoda, bo na LCDka muszę oszczędzać. :)

10.02.2007
13:24
[184]

Flyby [ Outsider ]

..kasztaneczuszek .."Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym" ..

..rozumiem, frer ..ale cieszy to że zawsze na Ciebie liczyć można ..

10.02.2007
13:31
smile
[185]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Mało orgynalny tytuł xD

10.02.2007
13:39
[186]

TyTuSPL [ Love United ]

Dobry wszystkim...więc na premium też jest wątek ?

10.02.2007
13:43
[187]

Flyby [ Outsider ]

..ano jest Tytusie ;)

10.02.2007
13:47
[188]

frer [ Freelancer ]

Ta teraz "elita" gola nie chce się pojawiać z hołotą i dlatego tu nie widzimy Taikunów czy innych Strangerów. :D

10.02.2007
13:53
smile
[189]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

frer --> nie elita tylko próchno :P:P

10.02.2007
13:54
smile
[190]

Flyby [ Outsider ]

..podejrzewam frer, że przemawia przez Ciebie brak abonamentu ;) ..Taikuna pochłaniają prawie bez reszty japońskie anime zaś Strangera cele naukowe ;)

..fe kasztaneczuszek ..potrafisz chociaż świecić tak ładnie jak próchno ? ;)

10.02.2007
13:57
[191]

frer [ Freelancer ]

Mnie powinna pochłaniać mechanika teoretyczna, ale chyba zaraz pójdę dokończyć Final Fantasy 8 którego "męczę" od dobrych dwóch lat. Gierka genialna, ale nabijanie leveli strasznie nudne. Dobrze przynajmniej, że w końcu mogę mojego pada wykorzystać, bo tylko się kurzył (dosłownie) odkąd skończyłem GTA SA. :)

10.02.2007
14:03
[192]

Flyby [ Outsider ]

..ja CoH-a męczę, frer - uparłem sie na "potyczki" które są ewidentnie źle "wyważone" na korzyść komputera - wiele nerwów już straciłem z tego tytułu..

10.02.2007
14:06
smile
[193]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

to próchno sie świeci ?? xD

10.02.2007
14:07
smile
[194]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Ja ostatnie kilka dni męczyłem Jagged Alliance 2 i po tym mam dość strategi taktycznych. Szczególnie po akcji jak zakampiłem 3 najemnikami koło drzwi i pokonałem kilkunastu elitarnych żołnierzy prawie nie odnosząc obrażeń w ten sposób. Za to śmieszy mnie jak szeregowi żołnierze potrafią z poza zasięgu broni załatwić mnie jedną serią.

10.02.2007
14:20
[195]

Flyby [ Outsider ]

..na ogół w JA 2 takie "kwiatki" się nie zdarzają, frer - opcje używania i skuteczności broni są dobrze zrobione ..Jak zagrasz kilka razy znajdziesz sporo ciekawostek w pozytywnym znaczeniu tego słowa ..Poczytaj stronę o modach dla tej gry, warto

..aha, taktyka w CoH bardzo się różni od tej w JA 2 ..CoH jest szczerze mówiąc "rasowym" RTS
i obu gier lepiej nie porównywać ;)

..a świeci, kasztaneczuszek, świeci a raczej fosforyzuje - tyle że w nocy i nie każde ;) ..trzeba powłóczyć się po starych lasach

10.02.2007
14:35
[196]

frer [ Freelancer ]

Flyby > Takie gry to i tak nie dla mnie. Ja się za bardzo przywiązuje do postaci traktując grę jak jakiegoś rpg i w efekcie mam super wypasionego IMPa i 10 najemników dość średnich. :P

10.02.2007
14:38
[197]

matisf [ X ]

ufff

10.02.2007
14:41
smile
[198]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

kurcze.. ile nowości człowiek sie może dowiedzieć... gdzie ja teraz stary las znajde xD

10.02.2007
14:43
[199]

Flyby [ Outsider ]

..to właśnie cała przyjemność JA 2, Silent Storm czy podobnych, frer - zadbać o swoją postać i drużynę ..podkręcać statystyki, dobierać broń a poem w akcji sprawdzić te starania ..Jeszcze tylko cRPG daje podobne smaczki ;)

..matisf pod naporem grypy żołądkowej czy już po ?

..Puszcza Białowieska, Lasy Janowskie, kasztaneczuszek .. i jeszcze gdzieś na Pomorzu spotykałem kawałki matecznika..starego lasu

10.02.2007
14:48
smile
[200]

Harrvan [ Senator ]

JA 2 ... ile to czasu sie spedzilo przy tej grze ... powracaja wspomnienia :)

Moja druzyna na poczatek :
Ja ( ;p)
Lynx
Steroid Gontarski
Hitman

Moja druzyna na koniec gry :
a ) Grupa szturmowa
Ja
Lynx
Scope
Reaper
Steroid
Hitman
b ) Grupa szkoleniowa
Ira
Dimitr
+ kiepasy z Merca

10.02.2007
14:51
smile
[201]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Flyby.. ja z pomorza jestem.. gdzie ten matecznik ??

10.02.2007
14:53
smile
[202]

matisf [ X ]

po, ale ciezko bylo...
dzis sie relaksuje :)

10.02.2007
15:03
smile
[203]

Flyby [ Outsider ]

..moją ulubioną najemniczką była Buzz ..zwłaszcza jak ją złapały nerwy ..zawsze miała kłopoty z amunicją z tego powodu ;)

..chociażby okolice Wilczego Szańca, kasztaneczuszek ..a i po zachodniej stronie nad niektórymi jeziorami, nazw już nie pamiętam, były piękne lasy ..zbierałem tam poroża pogubione i podglądałem lisy ;)

..nareszcie można normalnie jeść, nie matisf ? ;)

10.02.2007
15:07
smile
[204]

matisf [ X ]

Flyby-> noooo, wlasnie czekam na pizze :]

10.02.2007
15:08
smile
[205]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nie rob mi smaka na pizze!!

10.02.2007
15:10
smile
[206]

matisf [ X ]

kazalem sobie dolozyc dodatkowy ser i keczup :)

10.02.2007
15:11
smile
[207]

Flyby [ Outsider ]

..wczoraj jadłem margeritę z dodatkami ;)

10.02.2007
15:11
smile
[208]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

AAAAAAAAA!!!

10.02.2007
15:12
[209]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Flyby ale Wilczy Szaniec to na mazaurach jest czyli stosunkowo daleko ode mnie.... a co do lisów to tak nie ładnie podglądać:P Foxx wyraził na to zgode? :P

10.02.2007
15:14
smile
[210]

matisf [ X ]

->

10.02.2007
15:15
smile
[211]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Przesadziles...

10.02.2007
15:16
smile
[212]

matisf [ X ]

10.02.2007
15:22
smile
[213]

Flyby [ Outsider ]

..kasztaneczuszek ..chyba się Foxxa nie pytałem ..w każdym razie na mój widok w Ddw, profilaktycznie znika w krzakach ;)

..czuję że przez ten pizzowy napór będę musiał zjeść ..hmm ..białą kiełbasę, kapustę z grzybami i barszcz czerwony ;)

10.02.2007
15:30
smile
[214]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

jak bym zobaczył Flybego który sie na mnie czai też bym uciekał xD

a co do jedzenia.. marchewke sobie wcinam wlasnie :)

10.02.2007
15:41
smile
[215]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, właściwie to jak wymawiać Twoja ksywkę? Pytam, bo widziałem już kilka różnych odmian. Począwszy na Flajbim, na Flajbaju kończąc. ;)

Osobiście druga wydaje mi się poprawna i to jej używam. :)

10.02.2007
15:47
[216]

frer [ Freelancer ]

Przerwa w graniu, idę oglądnąć pilota BSG na AXN. :)

10.02.2007
15:54
[217]

Flyby [ Outsider ]

..tak Shifty ..Flajbaj ..ja siebie tak wymawiam ;)

..kasztaneczuszek ..jak patrzę na ilość tej marchewki ..otóż nie wiem czy wiesz do czego prowadzi nadmiar karotenu - zrobisz sie nie tylko dziwnie żółty ale możesz też z czasem oślepnąć i dostać raka płuc .. ;)

10.02.2007
16:18
smile
[218]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Moja druzyna na poczatek :
Ja ( ;p)
Lynx
Steroid Gontarski
Hitman

10.02.2007
16:20
smile
[219]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Flyby a co w dziesiejszych czasach nie jest kancerogenne ?? A tak pozatym to nie żółty a bardziej pomaranczowy :P poprawia opalenizne:)

10.02.2007
16:30
[220]

frer [ Freelancer ]

W dzisiejszych czasach łatwiej o raka nawet po zjedzeniu pomidora niż po napromieniowaniu rentgenem przy prześwietleniu. :D

10.02.2007
16:37
[221]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

Takie czasy...

10.02.2007
16:48
smile
[222]

Flyby [ Outsider ]

..podejrzewam kasztaneczuszek że nie mówisz o prawdziwej opaleniźnie tylko o tej dziwnej powłoce jaką sobie fundują co poniektórzy - różne mazidła w zależności od składu i podkładu dają komiczne efekty nowego podgatunku japońców .. Jest to zabawne ale tak naturalne jak europejskie dredy ;)

..tak sie właśnie zastanawiałem frer - że gdybym zafundował sobie ową "dietę" hodującą moje mięśnie z dodatkiem do środka i nazewnątrz środków zmieniających wygląd skóry, przy jednoczesnych zabiegach chociażby o dredy, moje życie stało by się bogatsze o niepowtarzalne wstrząsy - chyba pójdę na naukę do kasztaneczuszka

10.02.2007
16:49
smile
[223]

matisf [ X ]

bogatsze o niepowtarzalne wsstrząsy

10.02.2007
16:58
[224]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..czy ja powiedziałem coś do śmiechu, matisf ? ;) ..to pewnie przez tę marchewkę ;)

10.02.2007
16:59
smile
[225]

matisf [ X ]

wyobrazilem sobie, jak uciekasz przed grupa rozjudzonych skinhedow (masz na glowie deredy)

10.02.2007
17:00
smile
[226]

TyTuSPL [ Love United ]

ja pierdzele...ale mam rodzinkę...

10.02.2007
17:08
smile
[227]

Flyby [ Outsider ]

..nie pomyslałem o komplikacjach matisf - czy jak ktoś chce pięknie wyglądać to myśli o tym że jego rodzinka jest szczęśliwa kiedy śpi a na ulicy biją go dla rozrywki ?

..każda porządna rodzinka musi sprawiać kłopoty, Tytus

10.02.2007
19:08
[228]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Idź na naukę na polibudę to codziennie będziesz miał wstrząsy, a nawet konwulsje jak tylko z wykładów wyjdziesz. :)

10.02.2007
20:00
smile
[229]

Flyby [ Outsider ]

..za żadne skarby, frer ..mój umysł nie ma wytrzymałości stalowych belek a także nie życzy sobie zabetonowania

..idę sobie postrzelać ..może zajrzę do JA 2 ?

10.02.2007
20:47
[230]

frer [ Freelancer ]

Ja właśnie podbiłem Medunę całą po trudnych bataliach. :)
Btw dowiedziałem się już jak wspaniale poszło zaliczenie z wytrzymałości materiałów. Zdały 3 osoby na prawie 30 osobową grupę. Super wynik prawda ?? :P

10.02.2007
20:56
[231]

TyTuSPL [ Love United ]

Dziś postanowiłem wrócić do Obliviona ;) Ale nie wiem czy kontynuować grę czy zacząć przygodę zupełnie od początku...

10.02.2007
21:05
[232]

frer [ Freelancer ]

O właśnie, przecież ja mam jeszcze do przejścia obrzydliviona. Ale to już chyba po sesji. :)

10.02.2007
21:10
[233]

KuKi|71 [ Centurion ]

frer --> u mnie jest podobnie:) na 40 osób zdało 8, no ale tak to już jest podobno z "wydymałką".

10.02.2007
21:15
[234]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

frer >> żaden Oblivion ! :P nawet nie myśl o nim ! do nauki ! :)

10.02.2007
21:27
[235]

Gotman [ Generaďż˝ ]

Ddw wywalone z premium? Szkoda, kiedyś nawet napisałem tam kilka postów :)

10.02.2007
21:29
[236]

frer [ Freelancer ]

Taikun --> I tak mi się teraz nie chce zaczynać grać. Od jutra muszę się ostro uczyć. Mam na pewno 2 egzaminy do zaliczenia jeszcze. Jak do tego jeszcze matma mi dojdzie to już warunek mam zapewniony, bo się nie wyrobie.

KuKi|71 --> Ale to chyba specjalnie niektórzy tak studentów oblewają żeby sobie statystykę narobić. Zresztą trudno zdać, jak 2 na 4 ćwiczenia które były do zrobienia pojawiły się raz na wykładzie i tyle. Chociaż może właśnie dlatego koleś dał, bo się wkurzył, że na 100 osób na wykłady chodziło 15-20. ;)

Gotman --> Ddw dalej jest w premium, a to jest taka wersja dla ubogich (czyli dla mnie i mnie podobnych). :D

10.02.2007
21:30
smile
[237]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Witajcie lamy. ;)

10.02.2007
21:31
[238]

frer [ Freelancer ]

O pojawił się nasz władca lam, czyli lamemaster Shifty. :D

10.02.2007
21:32
[239]

Gotman [ Generaďż˝ ]

Aha! Dziękuję za info :) Po pierwszych kilku postach myślałem, że już DDW nie ma na prem :)

10.02.2007
21:34
smile
[240]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Frer, co tam słychować? Co do Twojego Obliviona, bierz się od zaraz. Nauka może poczekać. ;D

10.02.2007
21:35
[241]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

lam king :)

10.02.2007
21:37
[242]

frer [ Freelancer ]

Shifty --> Powtórka przedmiotu na polibudzie kosztuje tyle co 2-3 oryginalne Obliviony, więc raczej wolę się pouczyć niż grać. :P

10.02.2007
21:56
smile
[243]

Flyby [ Outsider ]

..tak pożądanie nam
dzielnego frera toczy
..między nauką a grą
choć ledwie widzi już na oczy

..w klawiszach ugrzęzły mu palce
a w głowie beton pulsuje,
czy ktoś tak jak dzielny frer
cały ból życia czuje?

..do rana będzie walczył i wybierał
między pokusą a cnotą
ahh ..gdzież jest prawda, gdzie
co śmieci a co złoto .. ;)

10.02.2007
22:59
smile
[244]

frer [ Freelancer ]

<-- Flyby

10.02.2007
23:07
smile
[245]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Dzień dobry wieczór, zawsze chciałem się wpisać w DDW.

10.02.2007
23:08
smile
[246]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Ale to tylko wersja demo.

10.02.2007
23:13
smile
[247]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nie mam pieniędzy na pełną. Jak skończę pić to zacznę zbierać kasę, ale do tego czasu wymrze piąte pokolenie członków tego wątku.

10.02.2007
23:15
[248]

frer [ Freelancer ]

Eh ledwo doszedłem do tego jak skonfigurować emulator psxa, a już nie mam czasu pograć w FF9. :P

10.02.2007
23:17
[249]

Fribejs [ Pretorianin ]

moze powiedzie cos o sobie?

10.02.2007
23:20
[250]

frer [ Freelancer ]

Fribejs --> Jestem seksowną nastolatką z dużymi cyckami, lubię sex i mam różowe stringi, poklikash ?? :P

10.02.2007
23:21
smile
[251]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Fribejs --> Hej! Jestem Ania. Mam 12 lat. Szukam przyjaciół.

10.02.2007
23:23
[252]

frer [ Freelancer ]

Hitman --> Pszeciesz ja jestem twojom najnajnajlepszom psiapsiułkom, plawda ? ;)

10.02.2007
23:24
smile
[253]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

frer --> Kasiu, ależ oczywiście. Jednak przyjaciół nigdy za wiele, zwłaszcza, jeśli są nimi młodzi, muskularni chłopcy, tacy jak Fribejs. :>

10.02.2007
23:26
smile
[254]

Flyby [ Outsider ]

..co jest !? ..myślicie że to jakas netowa speluna jest !? ..może pan Fribejs jest przebrany po cywilnemu ?!

10.02.2007
23:54
smile
[255]

frer [ Freelancer ]

This is fight club, no one talks about it. ;)

11.02.2007
00:00
smile
[256]

Flyby [ Outsider ]

..jeee ..to say the least

11.02.2007
08:45
[257]

Garbizaur [ Legend ]

Czołgiem chłopaky :-]

11.02.2007
10:06
[258]

frer [ Freelancer ]

No to zaczyna się kolejny nudny dzień który już muszę zmarnować na naukę. :P

11.02.2007
11:33
smile
[259]

TyTuSPL [ Love United ]

Dobry wszystkim...

11.02.2007
14:26
smile
[260]

Flyby [ Outsider ]

..już nie śpią ? ..

..nie ma nudnych dni frer

11.02.2007
18:25
[261]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Dziś miałem mega nudny dzień, bo od rana nie siedziałem na kompie. :P

11.02.2007
18:40
[262]

Flyby [ Outsider ]

..dlaczego dzień pełen pracy nazywasz nudnym dniem, frer?

11.02.2007
18:41
[263]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Bo jest nudny ??

11.02.2007
18:46
[264]

Flyby [ Outsider ]

..nie, może to być dzień pracowity, żmudny ..ale nudny?

11.02.2007
18:48
[265]

frer [ Freelancer ]

Ja rozumiem, że coś jest nudne gdy nie przynosi mi satysfakcji w żadnym tego słowa znaczeniu.

11.02.2007
18:55
smile
[266]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..frer ;) ..żadnej satysfakcji nie masz z tego że właśnie dołożyłeś kostkę wiedzy do Twojej przyszłości ? ..że nie wspomnę o poświęceniu ;) ..coś mi tu kręcisz

11.02.2007
19:09
[267]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Tak trudno zrozumieć, że nie mam skłonności masochistycznych ? :P

11.02.2007
19:17
smile
[268]

Flyby [ Outsider ]

..nic a nic z sado-macho !?

11.02.2007
19:20
[269]

frer [ Freelancer ]

Nope. ;)

11.02.2007
19:34
smile
[270]

Flyby [ Outsider ]

..dobra ;) ..tak czy owak Ddw czeka frer ..właśnie gościmy Cody która znalazła chwilę czasu ..prawie cud ;)

11.02.2007
19:36
[271]

frer [ Freelancer ]

Ja po sesji mam nadzieje do was wrócić. To co oficjalnie kończymy tą niedoróbkę ddw ?? ;)

11.02.2007
19:40
[272]

Flyby [ Outsider ]

..do końca trochę miejsca zostało, szkoda go ..w sumie to wątek "historyczny" ;)

11.02.2007
19:55
[273]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

ziuuum

*czytaj trochę nieszkodliwe spamu z premium, tak na koneic*

11.02.2007
19:58
smile
[274]

TyTuSPL [ Love United ]

Dziś strasznie mnie wciągnęło Dawn Of War: Dark Crusade. I chciałem poczytać trochę w necie jakich ciekawych rzeczy o gierce, a tu taki zonk - nie ma żadnej polskiej strony poświęconej DoW.

11.02.2007
20:00
[275]

frer [ Freelancer ]

TyTuSPL --> Bo my jesteśmy bardziej zacofani niż Zimbabwe. :P

11.02.2007
20:00
[276]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Tytus >> jest jedna tego co wiem pod patronatem gram :)

nie wiem jak z jakością tresci ... ale jest ;]

oczywiscie gram normalnie napisz ;)

11.02.2007
21:42
[277]

TyTuSPL [ Love United ]

Z treścią to tam niestety słabo, bo bardzo mało. W zasadzie podstawowe rzeczy...

12.02.2007
09:52
smile
[278]

frer [ Freelancer ]

Jes Jes Jes, przynajmniej matma już jest zaliczona i z głowy. One is gone, two to go. ;)

12.02.2007
10:09
[279]

Garbizaur [ Legend ]

Hehe... grats :)

12.02.2007
13:21
smile
[280]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Ją ziąki xD

12.02.2007
13:39
[281]

frer [ Freelancer ]

Mr.Eko --> Whatz up...

BSG !! BSG !! Jak ja uwielbiam BSG!!! A teraz czas się coś pouczyć. ;)

13.02.2007
18:50
smile
[282]

Flyby [ Outsider ]

..ciekaw jestem czy wciąż się uczy

13.02.2007
18:53
[283]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Wali mnie uczenie się, jutro rano przed egzaminem porobię ściągi, a dziś oglądałem nowe odcinki Heroes i Dresden Files, a zaraz idę oglądać 24. ;)

13.02.2007
19:09
[284]

Flyby [ Outsider ]

..aha ..czyli bez zmian ..a już myślałem ;)

13.02.2007
19:16
[285]

frer [ Freelancer ]

Ja już się powoli szykuje na waruneczek z conajmniej jednego przedmiotu. ;)

13.02.2007
19:26
smile
[286]

Flyby [ Outsider ]

..waruneczek?! ..jaki pieszczoszek ;)

13.02.2007
19:52
[287]

Garbizaur [ Legend ]

zboczuchy! ;-P

13.02.2007
21:23
smile
[288]

Flyby [ Outsider ]

..ależ Garbi ..jeżeli już to zboczuch ..to frer pieści się ze sobą

13.02.2007
21:27
[289]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
*rozglada sie*
Gdzie okopy?!

13.02.2007
21:33
smile
[290]

Flyby [ Outsider ]

..w demie nie wykopane, Cody ..jeszcze by sobie ludzie nogi połamali ;)

13.02.2007
21:40
[291]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ale przeciez o to w nich chodiz, Flyby :)
*bierze saperke*
Wracam za 3 godziny :)

13.02.2007
21:40
smile
[292]

Garbizaur [ Legend ]

okopy? jakas wojna idzie?

13.02.2007
21:43
smile
[293]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Ja się samookaleczam ucząc mechaniki. ;)

Cześć Cody, co abonamencik się skończył, czy tak po prostu wpadasz ?? :D
Okopy dla ciebie zostawiliśmy, w końcu my nie mamy takich profesjonalnych saperek jak ty.

Garbizaur --> Na wojnę zawsze trzeba być gotowym.

13.02.2007
22:01
smile
[294]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Wojna? Gdzie? :>

*otwiera szafkę, wyciąga dwa granaty, które chowa do kieszeni i przewiesza sobie przez ramię AK47*

13.02.2007
22:15
[295]

Garbizaur [ Legend ]

Taaaa... wszyscy się zbroją... w takim razie może ja skoczę do sklepu chociaż po jakiś mały paralizator albo chociaż kij bejsbolowy... :-]

13.02.2007
22:37
[296]

frer [ Freelancer ]

A ja chwytam za mojego gunblade'a i idę pograć w FF8. Taka super gra, a ja już ją dwa lata kończe. :D

13.02.2007
23:49
[297]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Witaj, frer, prawie sie steskniłam ;)
Przestalam kopac w połowie, bo film nudnawy.Chyba najslabsze Bollywood jakie dotychczas widzialam. Ale moze dlatego, ze nie ma Shar Rukha ;)
A teraz ide sie juz polozyc. Jutro znow o 6 trzeba wstac. Erotycznych Snow, DDW :)

14.02.2007
01:46
smile
[298]

Flyby [ Outsider ]

..a ja znowu w JA 2 grałem .. to chyba jakiś nałóg ..dobranoc

14.02.2007
08:55
smile
[299]

frer [ Freelancer ]

Flyby --> Ja już JA2 skończyłem, ale naprawdę dawno mi się tak fajnie nie grało. :)
Szkoda, że najwcześniej w sobotę dopiero będę miał całkowity spokój i będę mógł sobie znów w coś pograć. :P

Cody --> Prawie ?? Tylko prawie ?? No to rani moje uczucia. ;(

14.02.2007
11:23
[300]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Bo ja juz taka niedobra jestem, frer :)
Zaklada ktos nowe DDW? :)

14.02.2007
11:35
[301]

frer [ Freelancer ]

Jak chcesz to ty możesz założyć, bo nigdy nie widziałem, żebyś to robiła. Poza tym ponoć do 400 trzeba dojechać w seryjnych wątkach. ;)

14.02.2007
11:37
[302]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

400? To nieludzkie. I tak mi sie godzine ładuje ten watek. Juz 200 nie lubilam.

14.02.2007
11:41
[303]

frer [ Freelancer ]

To załóż nowy i już, chyba 300 jednak wystarczy. Sam mam problemy z ładowaniem tego. :)

14.02.2007
11:47
smile
[304]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Jest 380 postów. Myslę, że spokojnie można już założyć nową część i nikt się specjalnie nie będzie o to czepiał.

14.02.2007
11:49
[305]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No to lecimy z tym koksem i prosze zachowac konwencje :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6037923&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.