GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się nazywała gra internetowa w szukanie stolic?

07.02.2007
10:14
[1]

Szybki Rozporek Nie jest Zły [ Pretorianin ]

Jak się nazywała gra internetowa w szukanie stolic?

Jak się zwała gra online, w której klikało się na mapie świata i dostawało punkty za jak nabliższe kliknięcie podanego przez grę miasta? :)

07.02.2007
11:24
smile
[2]

Turgon [ Centurion ]

Geosense

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.