
Kolekrotek [ Legionista ]
Pytanie na temat pacha do herosa 5 kuznia przeznaczenia
Zamierzam zaintalowac pacha do herosika ale nie wiem czy nie bedzie problem bo ja mam wersje angileska a to jest CHYBA chyba do polskiej czy moze wystapic jakis porblem ?
__slim_sas__ [ Pretorianin ]
tak .. patch musi być do wersji angielskiej