GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie na temat pacha do herosa 5 kuznia przeznaczenia

07.02.2007
08:23
smile
[1]

Kolekrotek [ Legionista ]

Pytanie na temat pacha do herosa 5 kuznia przeznaczenia

Zamierzam zaintalowac pacha do herosika ale nie wiem czy nie bedzie problem bo ja mam wersje angileska a to jest CHYBA chyba do polskiej czy moze wystapic jakis porblem ?

07.02.2007
08:50
[2]

__slim_sas__ [ Pretorianin ]

tak .. patch musi być do wersji angielskiej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.