Mariano Italiano [ Pretorianin ]
Czy na tej konfiguracji....
Pwinien mi chodzić NFS Carbon w najwyższych detalach, czy to raczej za słaby sprzęt ?
Czyli nie ma co się martwić , że przycina na najwyższych. Za słaba grafa ?
Aniek [ Mr Devil ]
Na średnich może pójdzie.
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
po pierwsze to laptop a te raczej do gier nie sa stworzone a po drugie mam dwa razy potezniejszy sprzet i tutaj co prawda gram na maksymalnej dla mnie rodzdzielczosci ale o najwyzszych detalach moge zapomniec wiec nie wydaje mi sie ze gra pojdzie na podanym przez ciebie sprzecie
Aniek [ Mr Devil ]
Karta za słaba do max detali - 7300 Go.
matchaus [ sturmer ]
Jeśli chodzi o Asusa, to dopiero dokładając 1000 PLN do tego co tu zaprezentowałeś, dostaniesz przyzwoitą platformę do "jako-takiego" grania.
Nawet w nowości.
Tańsze modele oferują albo GF Go 7300, albo GF Go6200
(nie należy też zapominać o wydajnym procesorze)