GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy na tej konfiguracji....

07.02.2007
08:12
[1]

Mariano Italiano [ Pretorianin ]

Czy na tej konfiguracji....

Pwinien mi chodzić NFS Carbon w najwyższych detalach, czy to raczej za słaby sprzęt ?



Czyli nie ma co się martwić , że przycina na najwyższych. Za słaba grafa ?

07.02.2007
08:14
[2]

Aniek [ Mr Devil ]

Na średnich może pójdzie.

07.02.2007
08:16
[3]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

po pierwsze to laptop a te raczej do gier nie sa stworzone a po drugie mam dwa razy potezniejszy sprzet i tutaj co prawda gram na maksymalnej dla mnie rodzdzielczosci ale o najwyzszych detalach moge zapomniec wiec nie wydaje mi sie ze gra pojdzie na podanym przez ciebie sprzecie

07.02.2007
08:17
[4]

Aniek [ Mr Devil ]

Karta za słaba do max detali - 7300 Go.

07.02.2007
08:38
[5]

matchaus [ sturmer ]

Jeśli chodzi o Asusa, to dopiero dokładając 1000 PLN do tego co tu zaprezentowałeś, dostaniesz przyzwoitą platformę do "jako-takiego" grania.
Nawet w nowości.



Tańsze modele oferują albo GF Go 7300, albo GF Go6200
(nie należy też zapominać o wydajnym procesorze)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.