GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzień dobry wieczór :-) tu gadamy o wszystkim i o niczym (1)

06.02.2007
23:53
smile
[1]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Dzień dobry wieczór :-) tu gadamy o wszystkim i o niczym (1)

Jak w tytule ^^

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2007-02-07 00:01:48


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2007-02-07 17:21:31

06.02.2007
23:53
[2]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

piersi?

YES. nie wiedziałem że wątek będzie w 2 wersjach :D

06.02.2007
23:54
[3]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Harrvan >> sry ale to był pomysł snopka ;)

06.02.2007
23:55
smile
[4]

Harrvan [ Senator ]

Tai

Wybaczam ci ... mam nadzieje ze jakos mi to wynagrodzisz

06.02.2007
23:55
smile
[5]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Radkoss, o grach, a nie cyckach, zboku.

06.02.2007
23:55
[6]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Post, żeby przypieczętować zwycięstwo tego wątku.

06.02.2007
23:56
smile
[7]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Ale przecież jest o grach? Wszystkim można się bawić, a bawienie się jest rodzajem gry ;]

06.02.2007
23:57
smile
[8]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*przeniesiony*

06.02.2007
23:58
smile
[9]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Panowie...co by nie mowic, ale wiosna sie zapowiada wysmienicie...wychodza dwie gry na ktore czekam...Stalker i TDU, bede mial prawdziwy dylemat co kupic, gralem w bete TDU przez 1,5 tygodnia i musze przyznac, ze gierka jest swietna, jak bedzie ze Stalkerem tego nie wiem, ale klimacik tej gierki bedzie na 100% przedni :)

jak bedziecie miec jakies nowe info to walic :)

07.02.2007
00:00
[10]

Soulcatcher [ Admin ]

NO KUUURDE ale ma być jeden a nie dwa, tamtem było sekundę wcześniej :)

dopisywac się o grach do tamtego a z tego zrobimy drugi

07.02.2007
00:00
[11]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ja sobie na wiosne (czyli na początku marca ;)) chyba kupie ten Extra Time do FIFY Manager 07 ... trzeba sprawdzić jak chłopakom wyszedł pierwszy dodatek do gry EA Sports ;)

07.02.2007
00:01
[12]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Soul --> wiem, zrobimy tak...jak tam dobijemy do 400 postow, to sie wtedy przeniesiuemy tutaj, a ja zmienie czesc na druga, moze byc?

07.02.2007
00:02
[13]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Ach, czyli drugi w sensie "drugi wątek" - ten nie o grach, a nie "druga część".

07.02.2007
00:03
[14]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

tak jak masz w tytule watku

07.02.2007
00:03
[15]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

*puka, uchyla drzwi*
Czy to przypadkiem nowy lokal DDW?

07.02.2007
00:06
[16]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Na to wygląda. Ale bez gier (takich na komp'a X'niespodzianki i PS'pudła) o innych "grach" tu chyba można pisać :D

07.02.2007
00:09
[17]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

czyli zawartosc ta sama tylko opakowanie inne ;p

07.02.2007
00:10
smile
[18]

siwCa [ Legend ]

PB zajebisty. Szczególnie jak już ktoś wspomniał ostatnia minuta. Wielki plus dla reżyserów.

07.02.2007
00:11
smile
[19]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Dzisiaj chyba napisałem na forum 50-60 postów. Chyba mi się bardzo nudzi ;]

07.02.2007
00:12
[20]

siwCa [ Legend ]

Hm, rzeczywiście masz się czym chwalić.

07.02.2007
00:23
[21]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Ciekaw jestem czy ten watek przetrwa..podobnie jak ten o grach, ktory mi zabral Harrvan :> hehe

07.02.2007
00:25
smile
[22]

Harrvan [ Senator ]

nie mialem takiego zamiaru ... poprostu gdy ja zalozylem watek to twoj post sie pojawil ze bedziesz zakladal

07.02.2007
00:28
[23]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Luz...to tylko watek :D

07.02.2007
00:31
smile
[24]

siwCa [ Legend ]

Niby tylko wątek, ale naprawde niesie ze sobą coś więcej. Ciekawe czy Stranger wpadnie jednak ?

07.02.2007
00:31
[25]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

I co moge tu wszystko napisac ? :) Moge jechać rząd np ? :>

07.02.2007
00:32
[26]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

siwCa -> Flyby sugerowal, ze watek bedzie prawie zawsze na samym dnie...oby sie mylil..ja mysle, ze tam sie zjawia nowe sooby z abonamentem i sobie porozmawiamy o grach..oby

07.02.2007
00:33
smile
[27]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Hmm, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ten wątek jest jakiś taki "pusty w środku"?

07.02.2007
00:35
[28]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

To nalej coś sensownego albo całkowicie coś głupiego :]

07.02.2007
00:35
smile
[29]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Trzeba tę pustkę jakoś zapełnić. DDW też wyrobiło sobie markę dopiero po jakimś czasie.

07.02.2007
00:46
[30]

siwCa [ Legend ]

Shifty, jakieś takie naciągane strasznie..

07.02.2007
00:48
[31]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Jak się dojdzie do Nieskrępowane rozmowy na dowolne tematy (623) to już na pewno nie będą puste :D

07.02.2007
00:57
smile
[32]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

:)

07.02.2007
01:02
smile
[33]

siwCa [ Legend ]

Branoc Nrndt.

07.02.2007
01:19
[34]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Ja chcialem jeszcze dzis obejrzec sobie Supernatutal, ale nie dam rady...klade sie, wlacze sobie tvn24 i poslucham co tam smiesznego nasi politycy tym razem wymyslili.

07.02.2007
01:38
smile
[35]

siwCa [ Legend ]

Jednak Dobranoc.

07.02.2007
02:16
smile
[36]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5792196

07.02.2007
08:22
smile
[37]

Garbizaur [ Legend ]

Czolgiem...

07.02.2007
10:47
[38]

Soulcatcher [ Admin ]

Hitman14 ---> no widzisz jaki jesteś przebiegły, jak lis.

07.02.2007
11:18
[39]

Widzący [ Senator ]

Czy zniknięcie Pożegnalnego Ddw jest w ramach nieskrępowania, czy może jestem za stary żeby wiedzieć co to jest nieskrępowanie?

07.02.2007
17:22
[40]

Soulcatcher [ Admin ]

proszę nowa propozycja nowy tytuł zaakceptowany.

07.02.2007
17:23
[41]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Jaką możemy mieć pewność, że i ten wątek po pewnym czasie nie zostanie uznany za "niewygodny"?

07.02.2007
17:27
[42]

Flyby [ Outsider ]

..żadnej pewności, Shifty

07.02.2007
17:27
smile
[43]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

jak macie watpliwosci to nie tworzcie ddw
Forum na tym nie ucierpi

07.02.2007
17:27
smile
[44]

siwCa [ Legend ]

'Słowo' admina.

07.02.2007
17:28
[45]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Shifty --> Widzac czas reakcji Soula to mamy jakies 3 lata :)

07.02.2007
17:29
smile
[46]

Flyby [ Outsider ]

.. a Ty na coś cierpisz, alexej ? ..za nas ?

..cześć Cody ;)

07.02.2007
17:31
[47]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Witaj, Flyby :)
Co tam? :)

07.02.2007
17:32
[48]

Flyby [ Outsider ]

..smutno Cody ;( ..sama widzisz

07.02.2007
17:35
smile
[49]

matisf [ X ]

i jeszcze tak w formie grawicznej przy nastepnej czesci wpiszmy cz.2, bedzie ladniej wygladac
Dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby

07.02.2007
17:35
[50]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No, DDW nam zabrali...
Ale co zrobic. Dla nas i tak to zawsze bedzie DDW :)

07.02.2007
17:38
[51]

Flyby [ Outsider ]

..Cody - oby ;)

07.02.2007
17:39
[52]

matisf [ X ]

*podaje pepsi Cody*
*rozglada sie*
troche zmian i moze bdzie podobnie jak dwaniej, jakis okop tam tu kanapa, moze szafa grajaca?

07.02.2007
17:39
[53]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jakies watpliwosci? ;)
*bierze Pepsi od matisf'a* Dzieki :)
*wypija i zabiera sie za optymalizowanie tego pomieszczenia na potrzeby DDW*
*bierze saperke* :)

07.02.2007
17:41
[54]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Hmm, dziwnie się czuję będąc pod nadzorem Admina w tym wątku. Może za jakiś czas zacznie panować tu normalna atmosfera...

07.02.2007
17:42
[55]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Do tego, Shifty, musieliby by normalni ludzie ;) Tak wiec...nie martw sie :)
Pepsi?

07.02.2007
17:42
smile
[56]

siwCa [ Legend ]

Wielki brat patrzy.

07.02.2007
17:44
[57]

Flyby [ Outsider ]

..Cody - ehh ..poanalizuj trochę ..nic nie wiadomo ..dalej ;)

07.02.2007
17:44
[58]

misztel [ +0,10gr! ]

Eeee, whatsup sweeheart`s.

*Otwiera photoshopa*

07.02.2007
17:45
smile
[59]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Chętnie, Cody. :)

Za kilka dni kończy mi się abonament i jakoś nie mam motywacji do wykupienia go na kolejne dni. Tak więc pewnie zniknę na trochę. Ale pewnie wrócę, tyle, że nie wiem za ile, i czy w ogóle wrócę.

07.02.2007
17:46
[60]

matisf [ X ]

eh, brakowalo tu Cody :)

*wciaga wielka szafe grajaca*

*wrzuca 1zl*


Queen - The Show Must Go On

07.02.2007
17:47
[61]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Shifty --> Nie zostawiaj nas! *podaje Pepesi* Przeciez nie piszemy tu dla nazwy watku :)
Flyby --> Kiedy ja dzis caly dzien analizowałam :) teraz mam ochote na ich brak :P
matisf --> :)

07.02.2007
17:53
smile
[62]

Flyby [ Outsider ]

..tak matisf ..show must go on

..właśnie Cody, nie dla nazwy ;)

..nie śpiesz się, Shifty ;)

07.02.2007
17:55
[63]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No i jest dobrze :) Jak zawsze. A ja znow jestem głodna. :)

07.02.2007
17:57
[64]

matisf [ X ]

nie wiem jak wy, ale wczoraj poczytalem troche archiwum i bardzo chetnie bym zaprosil tu Soulcatcher tylko zeby zmienil sobie ksywe na jakas inna, z wiadomych przyczyn, i popisal czasem z nami, kiedys mial duzo ciekawego do powiedzenia, pewnie sie to nie zmienilo tylko jego rola stala sie bardziej odpowiedzialna?
Co damy mu pepsi jak przyjdzie ?

07.02.2007
17:58
[65]

Flyby [ Outsider ]

..Cody ..ja mam "grypę żołądkową" ..wczoraj zjadłem kromkę chleba a dzisiaj jak dotąd, bułkę ;)

..tak kiedyś pewnie było matisf - lecz wiele musiało się zmienić skoro przeszkadzała nazwa - z tego co pamiętam Soul nigdy jej zresztą nie lubił

07.02.2007
18:06
smile
[66]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*wrzuca 1zł*

Beethoven - String Quartet in C-Sharp Minor (Opus 131)


Cody, wiem, że nie piszemy dla nazwy wątku, tylko dla ludzi tu przebywających, ale czuję, że muszę dać sobie spokój na jakiś czas z tą kategorią. Za dużo mi krwii napsuła przez te kilka chwil.

Dzięki *otwiera i popija zimne pepsi*

07.02.2007
18:07
smile
[67]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

matisf tutaj :O i Flyby :O

dobra jak Orlando przyjdzie >> wrzuć na jakiś serw ten utwór z PB :)

07.02.2007
18:09
smile
[68]

zarith [ ]

07.02.2007
18:10
smile
[69]

matisf [ X ]

Shifty007 -> co nas, nie zabije to nas zmocni...

Flyby-> wiesz, latwo jest nam osadzac ale widzimy tylko jedna strone medalu, ja staram sie raczej wyposrodkowac i zrozumiec inna osobe, choc czasem emocje biora glowe. Nie koniecznie to byla tylko jednej osoby maniera tylko jakis problem, niedokonca nam wyjasniony, moge tylko spekulowac ze Gol sie rozwija i to co autorzy tego serwisu robia to z jakims planem na przyszlosc, obym sie nie mylil
Edit
dokladnie, brak danych o co mialem pretensje i tez wykonalem analize na miejscu, tyle ze sie trochu potem zastanowilem :)

07.02.2007
18:13
[70]

Flyby [ Outsider ]

..cholera, Shifty ..trafiłeś w dziesiątkę z tym Beethovenem - lubię to ;)

..matisf ..odpowiem krótko - brak danych: ..domniemywania i osądy są wtedy bez sensu ..analizuję według chwili bieżącej i swoich potrzeb

07.02.2007
18:39
[71]

Mazio [ Mr Offtopic ]

postawił bym wam dzisiaj kolejkę z okazji urodzin ale nie mam jak
najgorsze, że dopadła mnie depresja jakiej jeszcze nigdy nie miałem, muszę się z tego jakoś wygrzebać... jeśli macie czym wypijcie moje zdrowie, a ja zaraz napiję się waszego dobrym, czerwonym winem

btw - nazwa nie jest najważniejsza, ważni są ludzie
rozumiem, że nie zgadzacie się z tylko z przymusem, którego nie rozumiecie... cóż, i ja go nie pojmuję ale jeśli chcę tu dalej pisać muszę się na pewne rzeczy zgadzać. Ogólnie to i tak wychodzi często na plus. Myślę o stylu administrowania tym forum. Rzekłem. Szczerze.

07.02.2007
18:40
[72]

misztel [ +0,10gr! ]

Jedź do Izraela. Tam Cię podłączą, a jak wyznasz miłość 65 letniemu panu doktorowi, to może da Ci jakieś bonusy do mózgu!

07.02.2007
18:42
[73]

zarith [ ]

mazio - pić to nie wypiję ale wyjdę na mury babilonu if it's ok with u:)

07.02.2007
18:52
smile
[74]

Flyby [ Outsider ]

..i pewnie masz rację, Mazio ..nie wypada mieć depresji w dzień urodzin a najlepiej w ogóle ich nie obchodzić tak jak ja to robię ..hmm ..życzenia ..żyj nam sto lat w dobrym nastroju, Mazio

..zapomniałbym, Twoje zdrowie ..spełniam Colą bo nią się właśnie leczę ;)

07.02.2007
18:54
smile
[75]

matisf [ X ]

*twoje zdrowie Mazio*
:)

07.02.2007
18:55
smile
[76]

Paradox [ Loon ABO mode ]

A ja mam pytanie do Soulcatchera, który zapewne ze zdwojoną uwagą czyta ten temat. Otóż co takiego nieładnego ma w swojej nazwie temat "Znaleziono na GOLu"? Bo nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego mój post usunięto z tego wątku po tym, jak się do niego dopisałem.

07.02.2007
18:57
[77]

Soulcatcher [ Admin ]

Paradox ---> wątek znaloziono na GOLu był miejscem gdzi ebyły publikowane posty łamiace regulamin w postaci screenów z obrazków.

07.02.2007
18:57
smile
[78]

Sandro [ GOL ]

...można?

*ciągnie za sobą skrzynie pełne Coli i Pepsi*

07.02.2007
19:00
smile
[79]

Flyby [ Outsider ]

..hraaabio, witamy ..ale się dzisiaj spiję ;)

07.02.2007
19:01
smile
[80]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Soul - aha, ok.

Mazio - 100 lat :). Szesnastka piękny wiek :)

07.02.2007
19:14
smile
[81]

Stitch001 [ Witcher ]

Witam!
Ale mam (jakby to Iksek powiedziała) zamot.
Na wszystko brak czasu...
Projekt muszę zrobić do soboty i pewnie nauczyć się na poprawkę (także w sobotę) heh...


btw W którym wątku mam pisać? Tutaj czy w Luźnych(..)?
Aha i ktoś może mi powiedzieć czemu zniknał pożegnalny ddw (ten z przekroczoną liczbą postów o jakieś 50)?

07.02.2007
19:15
[82]

matisf [ X ]

Stitch001 -> tu gadamy o wszystki i o niczym a tam o grach wiec wybor nalezy do ciebie :)
powiedzmy ze niszczyl mechaniz forum, dajmy juz se siana ok ? Mazio ma urodziny !

07.02.2007
19:27
smile
[83]

Mazio [ Mr Offtopic ]

aż mi głupio teraz, wygląda jakbym się napraszał życzeń...
a prawda jest taka, że dziś potrzebuję trochę tego wirtualnego ciepła
spędzam ten wieczór jedynie z dziewczyną, jutro rano do pracy, w której notabene dzisiaj miałem scysję z kolegą i nie bawie się specjalnie dobrze. Zresztą po którychś tam z rzędu urodzinach ta uroczystość przestaje być czymś specjalnie wzniosłym, a zaczyna być przypomnieniem jak szybko tyka nasz zegar życia. Dlatego nie bądźcie frajerami - cieszcie się życiem póki sprawia wam przyjemność.
hyhy - wysłałem dziewczynę po wino - a co, wolno mi dzisiaj! :)

07.02.2007
19:32
smile
[84]

Stitch001 [ Witcher ]

Zapomniałem...

Mazio - Syckiego najlepsiejszego, pazurzastej Isi, dziewczyny .... (wpisz odpowiednie ;P ), mało problemów oraz duuużo zabawek i piasku w piaskownicy...

07.02.2007
19:41
[85]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Ponownie dopisuje się do prośby Taikuna, żeby Orlando wrzucił ten utwór (z PB) na jakiś serwerek.

*bierze puszkę pepsi z kraty Sandro*

07.02.2007
19:41
smile
[86]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..może ja trochę zmienię Maziowe przykazanie: ..cieszcie się życiem tak aby jak najdłużej sprawiało wam przyjemność ;) ..niby niewielka zmiana ..niby ;)

07.02.2007
19:43
[87]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

radziu >> dziekuj Shiftiemu ;)

07.02.2007
19:46
[88]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Chwała Ci Shifti :D

*wrzuca 1 zł*

Alexi Murdoch - Home

edit. No fakt trochę popchrzaniłem ;)

07.02.2007
19:50
smile
[89]

Mazio [ Mr Offtopic ]

:)

07.02.2007
19:50
smile
[90]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

*czyta post radzia*

OMFG

07.02.2007
19:53
smile
[91]

matisf [ X ]

19:52
[96]Szenk [Master of Blaster]

Gdzie?

A tak w ogóle, korzystając z - nienajlepszej może, ale zawsze - okazji chciałbym pozdrowić wszystkich starych bywalców tego cyklu (nie mylić "starości" z wiekiem) i powiedzieć im wszystkim: Dzień dobry wieczór (więcej się nie odważę) :)
Gniew jest zdrowszy od depresji.


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6006970&N=1

07.02.2007
19:54
[92]

Adam50000 [ Konsul ]

Jutro kończy mi się abonament. Więc nie będę miał dostępu do prenium :(

07.02.2007
19:58
smile
[93]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

*wrzuca 1 zł*

Sweet Home Alabama Lyrics - Lynyrd Skynyrd



"przynosi skrzynkę piwa"

Pepsi jest nie zdrowe, piwo też, ale picie sprawia przyjemność.

07.02.2007
20:17
[94]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Jakie piwo ? Ja byle czego do ust nie biore ^^ *patrzy w kierunku Harrvana by ten nie rzucił sprośnym żartem* :)

07.02.2007
20:27
[95]

Flyby [ Outsider ]

..(wnosi sake dla Taikuna)

07.02.2007
20:28
[96]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Flyby >> wiesz jak postępować z prawdziwymi japońcami :) ale wole Starogardzką ;)

07.02.2007
20:32
smile
[97]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Taikun, kojarzysz ten kawalek? :>



spoiler start
Prison Break S01E05 - koncowka :)
spoiler stop

07.02.2007
20:34
[98]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

spoiler start

Orlando >> już zasysam ;) ale przypomnij mi co było pod koniec 1x5 ? bo na lapku nie mam tego :)

07.02.2007
20:35
smile
[99]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

spoiler start
Scofield, pick up your gear... you're being transfered...
spoiler stop


Po pierwszych sekundach odrazu poznasz :)

07.02.2007
20:37
smile
[100]

Mazio [ Mr Offtopic ]

kończę wino - nie polecam Sonoma Vineyards 2002 Reserve - deliktanie mówiąc chyba im szmata wpadła do beczki
ale zaraz idę po kolejne więc tym razem może będzie coś lepszego
pierwszego - Blossom Hill - nie będę zachwalał bo każdemu konesorowi wina kalifornijskiego powinno być znane!

ogólnie jakby mi lepiej

07.02.2007
20:37
[101]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Mam to jużchyba :) wczoraj jak szukałem "Home" znalazłem tylko "Orange" tego wykonawcy :) swoją drogą to chyba z OST z The O.C. więc Stranger powinien to znać ;) ale ściągne raz jeszcze i sprawdze :)

07.02.2007
20:39
smile
[102]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ale chociaz posluchales?
Jesli nie kojarzysz moge wyciac ten fragment, no problem.

07.02.2007
20:39
smile
[103]

Flyby [ Outsider ]

..mnie też byłoby lepiej Mazio ;) ..zdradź nazwę trzeciego ;)

07.02.2007
20:41
[104]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

O widzę, że nawet Orlando tu zajrzał :) to może jednak w tym wątku się coś będzie działo. Bo w tym drugim "konkurencyjnym" w karczmach naraze skończyło się na tym, że obecni przy wczorajszej akcji z Soulem wyjaśniają pozostałym zajście.

07.02.2007
20:42
smile
[105]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

O widzę, że nawet Orlando tu zajrzał :)

O ja to taka wazna persona? :>

07.02.2007
20:42
[106]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Orlando >> nie sluchałem ... ale właśnie sprawdzam ... to rzeczywiscie to ! :D


spoiler start
Scofield, pick up your gear... you're being transfered...
spoiler stop


:D Co ja sobie wtedy myślałem ... boszzz :) myślałem że się popłacze :) ... a masz może muzyke z momentu gdy

spoiler start
Linc idzie na krzesło, i żegna się ze wszystkimi ?
spoiler stop

07.02.2007
20:44
[107]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

*wlacza odcinek PB*

No... but we will fins out :)

btw. tez mi sie na placz zbieralo... pieknie dobrana muzyka....

07.02.2007
20:48
[108]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ale w tej drugiej scenie

to już naprawdę powstrzymywałem się od płaczu :) kurde ... dawno tak nie miałem :)

chodzi mi o:

spoiler start
momenty gdy sie Linc żegna i idzie na krzesełko ;]
spoiler stop

07.02.2007
20:52
[109]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Hmm... znalazlem fragment w S01E14 gdzie

spoiler start
idzie na krzeslo
spoiler stop
ale nie slyszalem zadnej muzyczki...

07.02.2007
20:54
[110]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

xD ... a może jej tam nie było :/ tylko sam moment mnie wzruszył ... hmmmm ... ale dałbym głowe że gdy sie żegnają jest muzyka :)

07.02.2007
20:56
[111]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nie... tylko cisza...

Kurde, to Orange Sky jest swietne :D

07.02.2007
20:58
smile
[112]

Flyby [ Outsider ]

..gdy Takun z Orlandem
serial oglądali
to padłszy w ramiona
wspólnie zaszlochali
..ło jeju i ooaaa
jak on jej, mu ona ..
..Orciuu, nie wytrzymam
Taikunku, ja skonam

07.02.2007
20:59
[113]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Obejrzyj pierwsze piec odcinkow Prison Breaka, to razem z nami zaszlochasz.

07.02.2007
21:00
[114]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

A rzeczywiście cisza ;)

Orlando >> Flyby zazdrości ;)

07.02.2007
21:00
[115]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Orlando - po prostu chodziło mi o to, że stara ekipa z DDW się zaczyna tu zbierać jeszcze Strangera brakuje.

Co do tej muzyczki z PB - jakoś jej nie pamiętam.

07.02.2007
21:01
[116]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Radziu_1990 >> jeśli nie pamietasz tej muzyczki to tak jakbyś nie oglądał filmu :)

07.02.2007
21:02
[117]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Zaraz wytne i wrzuce na sendspace'a...

07.02.2007
21:03
[118]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Orlando >> ale co ? Orange Sky ?

07.02.2007
21:04
smile
[119]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nie, koncowke 5 odcinka, skoro nie kojarzy chlopak...

07.02.2007
21:05
[120]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

:D

Właśnie sprawdziłem ten odcinek Orlando :) Ambruzzi tam jest genialny :) ale ogólnie cały ten motyw jest wspaniały :)

07.02.2007
21:13
[121]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Już obejrzałem :P Nie musisz się fatygować.

Naprawdę jedna z najlepszych scen ;)

07.02.2007
21:14
smile
[122]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Trudno, przynajmniej mam wyciety fragment ;)

07.02.2007
21:18
smile
[123]

Flyby [ Outsider ]

..tak Radziu dołączył
wspólnie się szczepili
w serialowe niebo
pospołu wstąpili..
..organy im grały
gdy tak wzlatywali
i tylko gdzieś w dole
dziewuchy szlochały..

07.02.2007
21:19
[124]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Jakby to powiedział Hrrvan, Flyby, anal w najlepszym wykonaniu :)

07.02.2007
21:19
smile
[125]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

A wiecie, że jutro nowy LOST? Kto ogląda?

07.02.2007
21:20
smile
[126]

matisf [ X ]

o w morde, ale mi po brzuchu jezdzi, i glowa mnie boli...

07.02.2007
21:22
smile
[127]

Flyby [ Outsider ]

..ja Cię nie zaraziłem, matisf ..daję słowo

07.02.2007
21:23
[128]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ja oglądam ofkoz :) ale pewnie jutro wieczorkiem dopiero ... aż tak mi na tym serialu nie zależy żeby zarywać noce ^^

07.02.2007
21:23
[129]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Może Ci to pepsi zaszkodziło.

Co do LOSTa - będzie ktoś miał linka do jakiegoś szybkiego serwera czy pozostaje mi tylko torrent?

07.02.2007
21:31
[130]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Witam :)
Wyszło mi sie z domu na chwilke.
I mam Pepsi! :) MAX ale zawsze to Pepsi :)

07.02.2007
21:40
[131]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Flyby -> Sam to piszesz czy skądś bierzesz ? Bo jak sam to:

*kłania się nisko*

Słyszałem o Prison Break'u. Ale ten serial chyba nie chodzi w Polsce ;> ? Najlepszy serial jaki oglądałem to 24h.

07.02.2007
21:44
smile
[132]

matisf [ X ]

zaczynam zmieniac kolory ...

07.02.2007
21:47
[133]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Radkos --> jest na Polsacie Skazany Na Smierc.

07.02.2007
21:50
[134]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Buuu mam cyfre+ może jest na satelicie za darmo :D Zaraz lukne na darmowe kanały z hotbird'a. A skąd brać stare odcinki ?

07.02.2007
21:57
smile
[135]

Flyby [ Outsider ]

..ale się Cody chwali ..phi .. myślałby kto że upały są

..skoro Radkoss pyta
ma wena juz gada:
na ramieniu mym
duch wieszcza
wciąż mi podpowiada
..wieszcz był raczej cienki
na ogół pijany
a że pisał za gorzałę
wciąż chodził zachlany
..i byłem ostatnim
drinka mu stawiałem
wieszczu sie obalił
ja ducha dostałem .. ;)

07.02.2007
21:57
smile
[136]

misztel [ +0,10gr! ]

Co wy na to ;>

Wersja z głupotami:

Wersja bez głupot:

07.02.2007
21:58
[137]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ta pierwsza lepsza :)


widze ktoś tu sobie załatwia (bez)płatną protekcje u Soula :>

07.02.2007
21:58
[138]

misztel [ +0,10gr! ]

No wiesz, trzeba zdobyć respekt na mieście.

07.02.2007
22:00
[139]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Flyby bardzo fajnie piszesz :]
Niestety Polsat'u nie ma :( nie mam jak oglądać :( buuu
A to logo bez tych strzałek.

07.02.2007
22:01
[140]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ojejej, wlasnie zadzwonił do mnie OBO i normalnie jestem happy :)

07.02.2007
22:02
[141]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Zeby zdobyć rispekt w miescie musisz być elo ziomem ... yoł men ... i mieć gruuuuby kajdan na szyi ... yoł

(m)

07.02.2007
22:03
smile
[142]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

O "LOL":-)

Tu widzę jednak też coś się utrzymało:-) Szczerze, to już nie qmam, który to wątek. Ale już mi się pisać na ten temat nie chce. W ramach ostatecznego komentarza tutaj też Wam jednak wkleję filmik, bo diabli wiedzą, który wątek jutro zniknie. Zaznaczam, że gdybym dziś to kręcił, to na pewno byłby inny tytuł:-) :

07.02.2007
22:04
smile
[143]

Flyby [ Outsider ]

..wiesz co, misztel ? ..liczyć w takim momencie na poczucie humoru Admina byłoby lekkomyślnością

07.02.2007
22:05
[144]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Flyby >> no co Ty :) Admin w tej chwili po zlikwidowaniu wylęgarni spamerów jest hepi jak nigdy dotąd ;)

07.02.2007
22:09
[145]

misztel [ +0,10gr! ]

Nie wiem jak wy, ale ja zaśpiewam sobie..

Fuck you
Suck my fuckin' dick

You be rippin' off the fuckin' kids
While they be payin' their hard earned money to read about the bands
They want to know about
Printin' lies startin' controversy
You wanta antagonize me
Antagonize me motherfucker
Get in the ring motherfucker
And I'll kick your bitchy little ass
PUNK

I don't like you, I just hate you
I gonna kick your ass,
Oh yeah! Ohyeah!

07.02.2007
22:09
[146]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

misztel - 1wsze logo fajniejsze.

07.02.2007
22:10
[147]

misztel [ +0,10gr! ]

No to jak tak, no to niech Snopuś je walnie.

07.02.2007
22:11
smile
[148]

Mazio [ Mr Offtopic ]

trzecie wino - windo de cośtam
ogólnie da.. je radę

07.02.2007
22:24
smile
[149]

Flyby [ Outsider ]

..skoro nazwa wina nie ma znaczenia to dajesz sobie radę, Mazio

..Angelord ten filmik o niewykorzystanych możliwościach fajny jest ;)

07.02.2007
22:25
[150]

matisf [ X ]

dobranoc DDW!

07.02.2007
22:28
smile
[151]

Stitch001 [ Witcher ]

Ciekawi mnie gdzie wcięło Strangera...

Mam problem :(
Poprawkę będę pisał w sobotę i muszę zrobić projekt systemu informatycznego (też na sobotę) w sumie sam (bo partner z którym go mam robić, napisał do mnie coś takiego "Wnoś ze ja sobie z tmy nie poradze").
Muszę teraz wydębić wolne w pracy. Zobaczymy czy dadzą mi na jutro i piątek.

07.02.2007
22:31
smile
[152]

Mazio [ Mr Offtopic ]

próbowaliście kiedyś zgofrować rzeczywistość?

07.02.2007
22:33
smile
[153]

matisf [ X ]

Mazio -> jak Gofer tu pisal to staral sie to na codzien zrobic :D

ale ide juz spac :)

07.02.2007
22:34
smile
[154]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

ooo mam ochotę na gofry chyba sobie zrobię :D THX Mazio

07.02.2007
22:35
[155]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Wybaczcie mi, ale nie dam loga...niech logo bedzie od drugiego watku.

07.02.2007
22:36
[156]

Flyby [ Outsider ]

..dobranoc matisf

..Stranger ma delegację, Stitch a Ty upuść sobie komputer na nogę ..dostaniesz wolne i bedzie oki

..snopek jak myślisz, masz pecha czy szczęście w życiu?

07.02.2007
22:38
[157]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Wypiłam Pepsi to moge kopac :)

07.02.2007
22:40
[158]

misztel [ +0,10gr! ]

Czemu nie możesz snopek? Nie masz abonamentu czy co?

07.02.2007
22:41
[159]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tak, zapewne Snopek nie ma abonamentu, misztel :P

07.02.2007
22:41
smile
[160]

Stitch001 [ Witcher ]

Flyby - Który? Laptopa mam starego i w sumie nie będzie mi go żal, ale PC bendem bronił jak Lfica sfe lfienta.

07.02.2007
22:43
smile
[161]

Flyby [ Outsider ]

..kop Cody ..a nie zapomnij o kolczastym drucie

..nic za darmo Stitch ..laptopem to możesz bić komary

07.02.2007
22:51
[162]

misztel [ +0,10gr! ]

Cody - Ironizowałem :p

07.02.2007
22:54
smile
[163]

Stitch001 [ Witcher ]

Flyby - wiesz myślę, że ten komar to musiałby być wielości dorodnego szczura na ten mój laptop ;)

07.02.2007
22:54
[164]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Bedzie drut, Flyby :) Co za okop bez drutu. Bedzie tez lodowka i satelita :)
misztel --> Ja tez, ekhm :P

07.02.2007
22:56
[165]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby --> hmm, zmiennie.
misztel -> nie wazne :)

07.02.2007
22:59
smile
[166]

Flyby [ Outsider ]

..to musi być stary laptop, Stitch ;)

..aaa satelita ..to nowość Cody ..pewnie ze względu na seriale ;)

..skoro zmienne, snopek ..a co z tą płcią ?

..wiadomość dla Shifty,ego ..wciąż jeszcze nie zainstalowałem CoH ;) ..ale się zirytuje

07.02.2007
23:08
[167]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby --> nie rozumiem za bardzo o co pytasz :)

07.02.2007
23:09
[168]

Mazio [ Mr Offtopic ]

rany, rany, kręci mi się w głowie
to był ważny dzień - moja Ania była na rozmowie o pracę, z radością stwierdzam, że ma dobrze w głowie poukładane... , czasem nie wiem jak wiele we mnie jest opiekuńczej miłości, a jak wiele pożądania, przeplatają się we mnie oba uczucia i łączą w szczęście jakim jest tak późno poznana dziewczyna... czasem warto czekać długo. Doprawdy życie jest piękne nawet na tak banalnym forum o grach.

07.02.2007
23:12
smile
[169]

Stitch001 [ Witcher ]

Flyby - Coś takiego:

Clevo 3300B (600MHz, 128MB, 2GB hdd, ale za to k. graficzna ATI Rage 8MB)

07.02.2007
23:17
smile
[170]

Flyby [ Outsider ]

..czyli Mazio, słusznie się kręci w głowie ;)

..jak zwykle snopek intryguje mnie Twoje wcielenie w jak wyglądamy czy jakoś tam - fotki ;)

..mimo wszystko trochę go szkoda na szczura, Stitch ;)

07.02.2007
23:20
smile
[171]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zauważyliście jacy ci z rozmów o grach są napuszeni?

07.02.2007
23:21
[172]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby --> eh...ja tam raz na tydzien zagladam to nie zalapalem...moja plec pozostaje nie zmienna, w przeciwienstwie do szczescia :)

07.02.2007
23:23
[173]

Flyby [ Outsider ]

..bo jak się rozmawia na poważne tematy, Mazio, to trzeba poważnie rozmawiać ;)

..tam jest jakiś snopek89 ..to Ty?

07.02.2007
23:25
smile
[174]

Stitch001 [ Witcher ]

No Mazio, strasznie napusz(cz)eni, ;P
]:->

Fly - toć to żona snopka ;)

07.02.2007
23:27
[175]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby --> Juz Ci odpowiedzialem na to pytanie, chyba 2 czesci temu...moze ktos ma moje zdjecie jakie kiedys dalem to rozwieje Twoje watpliwosci...jeszcze tylko napisze...TO NIE JESTEM JA.

07.02.2007
23:27
smile
[176]

Flyby [ Outsider ]

..żartujesz sobie, Stitch ? ..żona snopka ?!

..widać że to nie Ty snopek bo to chyba ona - tylko dlaczego snopek89 a Ty snopek9? ..widzisz jak to mnie gnębi?

07.02.2007
23:27
[177]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Flyby >> ile razy będziesz się o to pytał ? :)

Stitch >> kurde z taką cudzą żoną to aż (wstaw odpowiednia liczbe) przykazanie warto złamać ;)

07.02.2007
23:29
smile
[178]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

No MUSI być w tej "niepopularnej kategorii", jakis poważny wątek, żeby znowu całej uwagi "pewnych, mających coś do powiedzenia osób w pewnej firmie" nie skupiła na sobie wymiana ludzkich, życiowych, subtelnych i często intymnych poglądów:-) Trza ratować Soula przed zawałem. Jestem dokładnie w Jego wieku, i siebie też chcę chronić:-))))

07.02.2007
23:31
smile
[179]

Mazio [ Mr Offtopic ]

pokasowałem parę zjadliwych wpisów...
co bym nie chciał powiedzieć to gry już mnie nie kręcą... tak starzeję się, ale ja to przynajmniej robię z klasą

07.02.2007
23:34
[180]

Flyby [ Outsider ]

..rzuciłeś trochę światła Angelord - coś mi się tam po głowie snuło ;) ..najgorsze że ja na razie w sieciowych grach zielony jestem i nie bardzo mogę uczestniczyć ..

..pytam Taikun bo mi się fotki podobały - pamiętliwy jestem ;)

07.02.2007
23:38
[181]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Mazio --->

Ano z grami tak już jest, że im dalej, tym trudniej, żeby coś zakręciło. Ale polecam Ci "The Movies", w tym to przynajmniej można sobie filmy kręcić, banalne i nie-banalne kreskówki. I to właściwie nie jest gra, a de facto nasycony pierwiastkami z gier, kreator filmowy:-)

07.02.2007
23:42
[182]

Mazio [ Mr Offtopic ]

stałem się gruboskórny i potrzebuję dużej dawki emocji by poczuć...
ostatnio ruszył mnie Farcry...
teraz sam już nie wiem co mogłoby
ale śledzę nowości i wierzę, że jeszcze stanę się młodym bogiem w świecie gdzie refleks nie ustępuje karcie graficznej, a moje palce będą delikatnie pieścić myszkę w spaźmie rozkoszy fragowania...

i tylko bezmyślna apodyktyczność tudzież doradzona przebiegłość albo wkur*ająca nieomylność psuje mi chęć podzielenia się owym oczekiwaniem z innymi. Stwórzmy społeczeństwo kur, które będą gdakać gdy sypnie się im ziarno. Każda zniesie jajo. Z kokardą.

07.02.2007
23:45
[183]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Flyby >> tia ;) ja też :]

07.02.2007
23:47
[184]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby, Sandro _>

Konwoj.PQ-17.02

---INFO---
produkcja: Rosja
gatunek: Wojenny
Średnia ocena: 7,8/10

---OPIS---
Film opowiada historię transportu sprzętu wojskowego wysłanego przez aliantów do Związku Radzieckiego podczas II wojny światowej. W czerwcu 1942 roku z Islandii wyruszył konwój ponad 70 okrętów. Miał dostarczyć armii radzieckiej ponad 290 samolotów, 495 czołgów, 4246 wozów bojowych i transporterów oraz ponad 150 ton innego sprzętu. Przeciwko niemy stanęła flota i lotnictwo Trzeciej Rzeszy.
Film został zrealizowany z wielką dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem najnowszych technik komputerowych. Efektem tego są doskonałe sceny walk na morzu.


Ogladaliscie moze to?

07.02.2007
23:49
[185]

Flyby [ Outsider ]

..to też ważne o czym Mazio pisze - jest część refleksji związana z grami z którymi niesłychanie ciężko się podzielić ..czasami próbuję i nie każdy to łapie ..Samych problemów technicznych czy wartościujących nie ma na tyle aby pchać się z wątkiem - piszą inni - czasem dopisać się można i to robię ..
..aż muszę dopisać - naprawdę jestem starym graczem i czuję się tutaj w pełni ..jakby to napisać ..wiarygodny, na miejscu ?

..ja nie oglądałem, snopek ..wiele podobnych, tego nie

08.02.2007
00:04
[186]

Mazio [ Mr Offtopic ]

dobranoc, w głowie mi się miesza

08.02.2007
00:05
[187]

Flyby [ Outsider ]

..dobrej nocy Mazio

08.02.2007
00:08
[188]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Mazio --->

Stwórzmy społeczeństwo kur, które będą gdakać gdy sypnie się im ziarno. Każda zniesie jajo. Z kokardą.

Zapominasz o roli Koguta. Ten ma i kury, i ziarno. I gdakać wcale nie musi. Czasem sobie zapieje. Kiedy lis da mu z buta. Ot, drobna, fałszywa nuta.

Wkleję Wam jeszcze jeden swój filmik - bo coś ostatnio uciekam od słów, w stronę obrazu...





08.02.2007
00:23
[189]

Flyby [ Outsider ]

..kukułka z zegara w nowej roli ? ..ehh ..chyba patrzę bez głębi ;) ..tak czy owak, podoba mi się, Angelord chociażby ze względu na jakby to powiedzieć, pewną profesjonalność ;)

08.02.2007
00:38
[190]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Ech, postanowiłem coś i się tego nie trzymam. Zatem, dobrej nocy i do widzenia, a raczej do przeczytania. :)

08.02.2007
00:46
smile
[191]

Flyby [ Outsider ]

..Shifty ..raptus z Ciebie czasem okrutny ;) ..Twoja przyszła może mieć z Tobą ciężko - dobrej nocy ;)

08.02.2007
00:53
smile
[192]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, żaden raptus, tylko postanowień się nie łamie. A postanowiłem, jak Stranger, nie pisać w Ddw pod inną nazwą i zamierzam się tego trzymać. Przynajmniej przez czas, który uznam za odpowiedni. :>

Jak wrócę, masz mieć już jakiś poważniejszy progres w CoH! ;)

Abonament mam jeszcze przez kilka dni, więc od czasu do czasu będę rzucał okiem na Wasze wypociny. :>

Jeszcze jedną rzecz muszę dokończyć i mogę iść spać. Dobranoc jeszcze raz. ;)

08.02.2007
01:14
smile
[193]

Flyby [ Outsider ]

..rozumiem Shifty ..znowu będę miał przez Ciebie trudności z zaśnięciem ..hmm ..wiesz, Stranger to Stranger a Shifty to Shifty ..nie zawsze to co może Stranger może Shifty, bywa też odwrotnie ;)
..co do postanowień ..źle jest kiedy służą tylko sobie ..one mają warunkować a nie być warunkiem tylko dla siebie ..Mam nadzieję że nie postanowisz od dzisiaj nie jeść ..musiałbyś szybko przywiązywć się do komputera aby przeciąg z DDW Cię nie wywiał ..jeszcze raz dobranoc ;)

.. taa ..dobrej nocy DDW

08.02.2007
03:03
smile
[194]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ostatni gasi nowe, jakieś takie mniej szpanerskie światło? ;)

...i chyba już powrócił z tej stosunkowo krótkiej delegacji :P chociaż gdyby nie miał do kogo wracać, to pewnie by dobrowolnie przedłużył sobie ten url... eee... tą delegacyjkę ;)

08.02.2007
06:48
[195]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
*wyskakuje z okopu*
Satelita działa!
Flyby --> Nie dla seriali, po prostu chciałam zrobic cos czego nie robiłam wczesniej. POmyslalam, ze satelita todobry pomysl :) Dobry, nie? A seriale bedzie mozna ogladac na secialnym kompie. Stranger ma taki w trumnie. Tyle, ze dla innych juz nie bedzie zielony...:P

08.02.2007
07:04
smile
[196]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Cody, kojarzysz? :>

08.02.2007
08:15
smile
[197]

matisf [ X ]

yellow, cala noc nie spalem ...

08.02.2007
09:52
smile
[198]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, rozumiem, ale sprostuję - ja postanowiłem nie pisać tu już wcześniej, a nie dlatego, żeby pójść za Strangerem. Tak, żeby nikt sobie nie myślał. :)

*wrzuca 1zł*
Lynyrd Skynyrd - Free bird

08.02.2007
10:30
smile
[199]

Garbizaur [ Legend ]

08.02.2007
11:26
smile
[200]

siwCa [ Legend ]

08.02.2007
11:59
smile
[201]

siwCa [ Legend ]

08.02.2007
13:24
smile
[202]

Flyby [ Outsider ]

..(patrzy w błękitne niebo za oknem) ..dobrze że Stranger z delegacji wrócił ;) ..i mam nadzieję że free birdy Shiftiego nie zawadzą o satelitę Cody ..i że matisf nie jest chory na to co ja ..jak tak, to ma trzy dni z głowy i na pewno schudnie ..dzień dobry wszystkim ;)

08.02.2007
13:39
smile
[203]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Orlando --> Jailbreak! Świetny kawałek, im więcej go słucham tym bardziej mi się podoba. :)) Jak mają jeszcze jakieś kawałki w tych klimatach to proponuj. Sprawdzę z chęcią. :)

08.02.2007
15:40
smile
[204]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ide do lasu bawic sie ASG

08.02.2007
15:42
smile
[205]

zarith [ ]

to uważaj orlando mi ostatnio policja skonfiskowała dwa pistoleciki asg i ostrzegła, że miałem farta że swat nie przyjechał:)

08.02.2007
16:03
smile
[206]

Flyby [ Outsider ]

..czyżbyś toczył bitwę zarith na środku ulicy a może ostrzeliwałeś się z pędzącego samochodu !?

08.02.2007
16:08
[207]

matisf [ X ]

noo, do nas tez SWATA chcieli, wszysko bylo okej dopuki kolega nie zaczal szczelac z gloka do "jaskiniowcow" bo pyskowali na nas w parku :)

08.02.2007
16:12
[208]

misztel [ +0,10gr! ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6012694&N=1

Zapraszam znawców piłki nożnej <keke>

08.02.2007
16:12
smile
[209]

Flyby [ Outsider ]

..o, matisf dycha ;) ..matisf, chcesz bułkę ?

08.02.2007
16:15
smile
[210]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

bułkę czy kulkę?

08.02.2007
16:18
[211]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Brrr.. za zimno.. sprobujemy jutro..

08.02.2007
16:19
smile
[212]

Flyby [ Outsider ]

..a bo ja wiem Stranger co matisf w tej chwili woli ?

..zimno Orlando? ..nie trzeba czaić się w kącie ;)

08.02.2007
16:34
[213]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

miztel --> zagralem...ale 3 odpowiedzi, a moze nawet 4 nie jestem pewny :) gdybys napisal o jakie nagrody chodzi to bym poszukal na google :D

08.02.2007
16:38
smile
[214]

siwCa [ Legend ]

Wytłumaczcie mi jedno.

Dlaczego mam płytę z PB, która u mnie hula normalnie, można z niej kopiować odtwarzać, a u mojego ojca i kolegi nie działa..

08.02.2007
16:55
smile
[215]

matisf [ X ]

mila pani w aptece dala mi jakas zolta breje do picia, narazie sie trzymam ok :)

08.02.2007
17:02
smile
[216]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ide grac w No One Lives Forever... :D

"Do you want to buy my monkey?"

08.02.2007
17:18
smile
[217]

zarith [ ]

niestety flyby, nic tak romantycznego:) kupiliśmy sobie po pistolecie z kumplem, coby trochę do innych kumpli i siebie postrzelać; przez przypadek zostaliśmy przyłapani przez policję na strzelaniu do drzewa, a tu w londynie mają pierdolca po tych wszystkich zamachach:) gdzieś nawet przeczytałem, że nie można mieć śrubokrętu w samochodzie (tzn można w bagażniku), bo to znak że jest się go gotowym użyć przeciwko innej istocie ludzkiej...

...to nie żart:)

08.02.2007
17:37
smile
[218]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Dopiero teraz zauwazylem moja gafe...

Przyjmij Maziu, moj wirtulany, lecz szczery ladunek pozytywnych wibracji z okazji rocznicy przyjscia na swiat.

Twoje zdrowie przyjacielu.

08.02.2007
18:31
smile
[219]

siwCa [ Legend ]



Chcieć czy nie chcieć ?

08.02.2007
18:32
[220]

Flyby [ Outsider ]

..pd wieczór może być gorzej, matisf ..do picia radzę odgazowaną Colę, skuteczna, sprawdzałem na sobie
..widać to znak czasu zarith ..w Londynie biorąc pod uwagę ilość muzułmanów jak najbardziej zrozumiały ..zapomniałem że tam siedzisz ;)

..co do tej płyty siwCa ..muszą być różnice sprzętowe i w sterownikach ..lub rodzaj plyty im nie pasuje

08.02.2007
19:03
[221]

siwCa [ Legend ]

Flyby, ale teraz zauważyłem, że pare odcinków da się zgrać.

08.02.2007
19:06
[222]

matisf [ X ]

juz mi lepiej, ja pije odgazowane pepsi, az dziw bierze ze ona taka niedobra bez Co2

08.02.2007
19:11
[223]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Wiem że Stranger to czyta a na GG mi nie odpisze więc:

Stranger >> nie chcesz może kupić mojej V3i ? :)

08.02.2007
19:12
[224]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Do 100zł i jeśli dorzucisz gumową lalkę.

PS. Czy Ty kiedykolwiek miałeś coś dłużej niż przez rok?

08.02.2007
19:16
[225]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Stranger >> Ciebie miałem dłużej niż rok :P

dobra ... ale za lale musisz dopłacić :) nie moja wina że ten telefon jest dla mnie zbyt delikatny :) teraz choruje na n70 (albo coś podobnego) tylko że z 300 zł musiałbym dopłacić :)

08.02.2007
19:17
smile
[226]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A to lipa, wezmę sobie nówkę przy przedłużeniu umowy. ;)

08.02.2007
19:19
[227]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ja mam przedłużenie umowy z erą dopiero w październiku :) więc musze sobie coś na własną rękę załatwić ... a wypłata dopiero 15 ;) a studia trzeba opłacić też do 15 :/

08.02.2007
19:21
smile
[228]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ja mam w listopadzie :P ...ale z badziewiastym Sagemikiem o dziwo wytrzymuję.

08.02.2007
19:23
smile
[229]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Boszzzz ... Sażema masz a się z mojej motki śmiałeś !? :O LOL :P

Kurde, ale i tak najlepszym telefonem dla mnie i tak będzie Nokia 7650 :) fajne funkcje a i pierd*** w samoobronie kogoś się dało ;)

08.02.2007
19:25
smile
[230]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A widzisz, nie przywiązuję tak dużej wagi do posiadania superwypasistej komórki, choć jak mówię - na Motkę może się skuszę.

08.02.2007
19:27
[231]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Jedyny fajny bajer w niej to to że możesz sobie otwierać ją jak Mahone, szybki ruch ręki i otwarta ... ale zrobisz tak parę razy i padnie taśma i telefon do kosza :) no ale przez jakiś czas się lansowałeś ... no i tablety jakieś trzeba kupic i trzymać w długopisie ;)

08.02.2007
19:29
smile
[232]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"no i tablety jakieś trzeba kupic i trzymać w długopisie ;)"
początkowo myślałem, że chodzi ci o tablet do pisania :D

08.02.2007
19:32
smile
[233]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

no i przydałby się jakiś świr żeby go w towarzystwie wypychać przez okna + stylowy garniak i wymęczona koszula i Mahone jak malowany

08.02.2007
19:36
smile
[234]

matisf [ X ]

dobra koniec wygibasow, kto zna niemiecki na tyle zeby mi powiedziec jak powastala nazwa tego miasta, i czy tam jest jakas legenda bo moj zaslob slownictwa ogranicza sie do szaise :)
V


08.02.2007
19:45
smile
[235]

Flyby [ Outsider ]

..proszę, matisf :

08.02.2007
19:48
smile
[236]

matisf [ X ]

*bije glowa w stol*
A bylem tam....

Moja rodzicielka Ci dziekuje, nareszcie bede miaj ja z glowy ;)

08.02.2007
19:52
smile
[237]

Flyby [ Outsider ]

..matisf, szkoda stołu

08.02.2007
19:54
[238]

matisf [ X ]

*wrzuca 1 zl*

Berserk - Metallica "Unforgiven"

08.02.2007
20:57
smile
[239]

siwCa [ Legend ]

bosz, mój starszy to ejst typ.. oglądnął cztero odcinki pod rząd i krzyczy, że mam mu dalej na płytki wrzucać :)

08.02.2007
21:06
[240]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Twój starszy to nie typ tylko pirat ! :P

08.02.2007
21:10
[241]

siwCa [ Legend ]

Drogowy.

08.02.2007
21:11
smile
[242]

Garbizaur [ Legend ]

*wrzuca 1 zł*
Weekend - Jesteś Playboyem

08.02.2007
21:30
smile
[243]

siwCa [ Legend ]

A ty jesteś plejbojem, nananana, wszystkie beda twoje, nananana. :)

======

Koncert: Red Hot Chili Peppers

Bilety: 2 x Red Hot Chili Peppers - 115.00 - płyta

Kwota zamówienia: 230 PLN + 10 PLN za koszt przesyłki.

Płatno¶ć należy uregulować w terminie 3 dni od daty otrzymania niniejszego potwierdzenia.
Po tym terminie rezerwacja biletów zostanie anulowana.


Hell Yeah!

08.02.2007
21:33
[244]

Garbizaur [ Legend ]

Red Hoci grają w moje urodziny - jakby ktoś chciał mi zrobić prezent - nie obrażę się... ;-P

08.02.2007
21:34
smile
[245]

matisf [ X ]

*wrzuca 1zl*
Snow ((Hey Oh))

08.02.2007
21:35
[246]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Zrobie Ci prezent Garbi i zamówie SOBIE te bilety :]

08.02.2007
21:38
[247]

Garbizaur [ Legend ]

Taikun ---> dziex... jestes Koffany :-P

08.02.2007
21:39
smile
[248]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

08.02.2007
21:41
smile
[249]

siwCa [ Legend ]

*wrzuca 1zł*

Rammstein - Striped.

08.02.2007
21:48
smile
[250]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

*wrzuca 100 zł banknot bo go stać*

Orange Sky - Alexi Murdoch (Prison Break)



Pozdro dla Orlanda ;) ciągle teraz słucham dwóch utworów tego kolesia :) jakby ktoś miał płytke ;)to sendspace ;d

08.02.2007
21:55
smile
[251]

siwCa [ Legend ]

Taikun chcesz soundtrack z PB czy płytkę tego kolesia solo ?

08.02.2007
21:56
smile
[252]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

1864. Alexi Murdoch - All My Days (4:57)
1865. Alexi Murdoch - Breathe (4:17)
1866. Alexi Murdoch - Home (5:50)
1867. Alexi Murdoch - Song For You (4:38)
1868. Alexi Murdoch - Dream About Flying (4:50)
1869. Alexi Murdoch - Wait (5:57)
1870. Alexi Murdoch - Love You More (2:36)
1871. Alexi Murdoch - Blue Mind (5:43)
1872. Alexi Murdoch - Shine (7:46)
1873. Alexi Murdoch - 12 (6:50)
1874. Alexi Murdoch - Orange Sky (6:11)

Zanim ja to wrzuce na sendspace, to zdarzysz sciagnac polowe albumu :D

08.02.2007
22:11
smile
[253]

Flyby [ Outsider ]

..wrzuca za darmo ..

08.02.2007
22:25
[254]

matisf [ X ]

jak wam sie podoba ->
tylko to prbka nic nie poukldane sam pomysl ????

08.02.2007
22:31
[255]

Flyby [ Outsider ]

..pomysł może być, matisf ..tylko teraz dobrze złożyć to do kupy to drugi pomysł ;)

08.02.2007
22:31
smile
[256]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, zajebiste! Tylko nie wiem co lepsze, kawałek, Dodge Charger, czy ta(te) pani(e)? :>

465. Alexi Murdoch - All My Days (4:57)
466. Alexi Murdoch - Breathe (4:17)
467. Alexi Murdoch - Home (5:50)
468. Alexi Murdoch - Song For You (4:38)
469. Alexi Murdoch - Dream About Flying (4:50)
470. Alexi Murdoch - Wait (5:57)
471. Alexi Murdoch - Love You More (2:36)
472. Alexi Murdoch - Blue Mind (5:43)
473. Alexi Murdoch - Shine (7:46)
474. Alexi Murdoch - 12 (6:50)
475. Alexi Murdoch - Orange Sky (6:11)

:P

matisf --> Sam pomysł nienajgorszy, ale do stylu można by się przyczepić. :)

*szybko wychodzi, żeby nikt nie zauważył, że był w ddw* :P

08.02.2007
22:38
smile
[257]

Flyby [ Outsider ]

..Shifty ..nikomu nie mów ale ja to wybrałem ze względu na tytuł i panie ;)

08.02.2007
22:42
[258]

siwCa [ Legend ]

Wiecie może gdzie mogę dostać archiwalne gazety. Chodzi mi o numer 'Mojego psa' z 01/2001.

08.02.2007
22:43
[259]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Lubicie kotki...lubicie dobra muze...

prosze >

:)


I prosba :) 26 sekunda, zaczyna sie pewien kawalek...dajcie linka do tego :D

08.02.2007
22:49
smile
[260]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Stawiam na Manu Chao - King Of The Bongo

08.02.2007
22:55
smile
[261]

MAROLL [ Legend ]

08.02.2007
22:56
smile
[262]

Mazio [ Mr Offtopic ]

ten drugi wątek jakiś taki drętwy

08.02.2007
22:56
smile
[263]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Witam, Admirale. I odrazu zegnam, ide spac.

Jutro zaczynaja mi sie ferie, wiec troche popisze.

08.02.2007
22:57
[264]

MAROLL [ Legend ]

Dzień dobranoc. A co to jest ferie? :D

08.02.2007
22:58
smile
[265]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ferie, bądź feriae, to starorzymskie określenie dni odpoczynku poświęconych obrzędom religijnym dla któregoś z bóstw.
Współcześnie pojęcia tego używa się w odniesieniu do dni wolnych od nauki szkolnej.
Włoskiego sformułowania ferie używa się również w odniesieniu do "wakacji sądowych" (vacatio legis).

08.02.2007
23:00
smile
[266]

MAROLL [ Legend ]

Ano właśnie. Trochę już zapomniałem o tym ;]

08.02.2007
23:07
[267]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]



bylo juz to na golu>? nawet niezle :)

08.02.2007
23:12
smile
[268]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

ale dorwalem porcje kawalow, obrazkow i filmikow...masakra

linka nie dam bo sie nie mozna rejestrowac, sry

08.02.2007
23:13
[269]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

snopek >> no jak nie działa to po co to ukrywać ;)

08.02.2007
23:17
[270]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

zagubieni, seson 5 zapowiada sie ciekawie


widze, ze nie chcecie wiecej..to sobie piszcie ;p


LOL, to jest genialne! VV



08.02.2007
23:36
smile
[271]

Flyby [ Outsider ]

..rany boskie snopek dasz radę cały net tu zwalić ?!

..Shifty, zainstalowałem CoH, rozpocząłem szkolenie i sierżant dwa razy wdeptał mnie w błoto..

..Mazio, nic się nie martw po remoncie zawsze śmierdzi farbą

08.02.2007
23:38
[272]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Jak się gra widzi?

08.02.2007
23:44
smile
[273]

Flyby [ Outsider ]

..ładna i dobrze zrobiona Shifty ..na razie nie wiele widzę bo oczy mam zalepione tym błotem - ale jak skończę szkolenie ..

..a bardziej serio to mi się widzi że to prawie ideał tego typu gier ..póki co, rzecz jasna ;)

08.02.2007
23:52
smile
[274]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Odniosłem podobne wrażenie. Bawiłeś się już artylerią? :>

Ech, przy Was nie można nic postanawiać, bo postanowienia takie z góry skazane są na klęskę. ;) Tak, czy inaczej, za pięć dni i tak znikam. :)

Ale znając życie, długo na głodzie nie wytrzymam. ;D

09.02.2007
00:04
[275]

Flyby [ Outsider ]

..jeszcze nie Shifty ..ale ja kocham moździerze i już sobie wyobrażam jaką będę miał uciechę - czuję że ta gra będzie dla mnie tak jak Oblivion - długo do użycia ;)
..wiesz Shifty jaka to frajda łamać postanowienia? ..wszystko smakuje dwa razy lepiej ;)

..i zostawiłbyś nas Shifty? ..Ty, zasłużony już w bojach, dzielnie stojący na beznadziejnym szańcu, zeszedłbyś teraz porzucając chwałę i sztandar ?!

09.02.2007
00:07
[276]

foxx [ lisek ]

[..]zeszedłbyś teraz porzucając chwałę i sztandar ?!

Moge podtrzymac chwałę i sztandar przez ten czas :>

09.02.2007
00:15
smile
[277]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Sam widzisz, Flyby. Nie jestem już tutaj potrzebny. :) Zresztą, jak długo jednostka może utrzymywać posterunek? Kiedyś muszą nadejść posiłki, które ją "zluzują". ;)

Gra jest naprawdę znakomita i zapewniam Cię, że tak prędko jej nie wywalisz. :) Ja niestety byłem zmuszony zrobić ten krok. Save'y zajmowały zbyt wiele miejsca na partycji systemowej. :)

09.02.2007
00:22
smile
[278]

Flyby [ Outsider ]

..lisek?! ..Shiftyyy ..taż on weźmie sztandar, chwale zrobi coś brzydkiego i zniknie w krzakach !!
..jakbyś się na liskach nie znał ..

..żeby zainstalować CoH musiałem wywalić Blitzkrieg 2 którego prawie nie ruszyłem ..jak ten CoH tak się rozrasta to nie dobrze..

09.02.2007
00:23
smile
[279]

Stitch001 [ Witcher ]

Niech wyśpi się za mnie ktoś, żeby nie musiał spać ktoś (czyt. ja)...

spoiler start
ALE MI SIĘ CHCE SPAĆ
spoiler stop

09.02.2007
00:29
smile
[280]

Flyby [ Outsider ]

..o nie Stitch, nie będę odejmował Ci snu tak potrzebnego niewyżytemu organizmowi - stul oczęta i lulaj

09.02.2007
00:30
smile
[281]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Stitch --> Nie ma sprawy, tylko wybierz odpowiedni wariant snu. 9h/10h/11h/12h* Jutro postaram się wyspać i za Ciebie. ;)

* niepotrzebne wywalić w cholerę! :P


Flyby, a no też prawda. Nie pomyślałem o tym, jeszcze franca narobi na chwałę i zwieje ze sztandarem. Widzisz lisie? Flyby Cię przejrzał. :P

A tymczasem idę sobie zaparzyć herbatkę, ktoś reflektuje? ;)

09.02.2007
00:40
smile
[282]

Flyby [ Outsider ]

..też idę parzyć Shifty ..przecież nie pijasz Earl Grey

09.02.2007
00:47
[283]

Stitch001 [ Witcher ]

Mi zieloną, albo czerwoną. Byle by nie czarną.
Zadnych zapachowych także nie.
Owocowa może takzę być.

ale literówki walę. CHyba się jednak położę. Projekt jest na sobote, a w sumie zostąło tlyko wszystko posładać do kupy, Diagramy DPD i ERD zrobione.
Jeszce tylko jakiś ściema-opis i projekt gotoey.

09.02.2007
00:50
smile
[284]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*podaje czerwoną herbatę o smaku różano-jabłkowym*

Wreszcie znalazłem królika! :>

09.02.2007
00:52
[285]

Stitch001 [ Witcher ]

Braciak - a śpij 21h, da raade?

09.02.2007
00:54
[286]

Flyby [ Outsider ]

..królika, Shifty ?! ..Alicję też ?!

09.02.2007
00:54
[287]

Stitch001 [ Witcher ]

btw
Zieloną herbatę z Vitaxa (liściasta) mam w domu (jest świetna).
Czerwoną piłem raz. 9także liściastą).
Kocham za to owocowe.

P.S. Właśnie zdałe sobie sprawę, że piszę jakbym był na fazie....
Wniosek: Praca może upić.
Wniosek2. Idę spać.

09.02.2007
00:58
smile
[288]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Tak, tyle, że była już częściowo przetrawiona przez tego królika - jakiś taki mutant. ;)

Stitch, zobaczymy, co da się zrobić. A Ty naprawdę kładź się już spać. ;) edit: Dobranoc.

Flyby, wracając do CoH, jak dojdziesz do portu w Cherbourgu to czeka Cię świetny motyw. Chętnie bym się pochwalił screenami i/lub krótko opisał, ale nie chcę Ci psuć przyjemności z gry. ;)

09.02.2007
01:04
smile
[289]

Flyby [ Outsider ]

..znając siebie, będę grał powolutku, Shifty a do Cherbourga daleko ..po szkoleniu pewnie zafunduję sobie jakąś potyczkę w ramach dalszych ćwiczeń i dopiero kampanię;)

09.02.2007
01:11
smile
[290]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Hmm, słusznie. Większa przyjemność z gry. :)

Ledwo zamówiłem jedną grę w Pre-Orderze, a tu już następna się pojawiła i zaczyna mnie okropnie kusić. S.T.A.L.K.E.R. Czekam na tą grę od pierwszych niusów, aż wreszcie pojawia się w momencie gdy nie mam już pieniędzy, chamstwo. :P

Widziałeś, Flyby? Co o niej sądzisz? https://www.gry-online.pl/sklep/karta_produktu.asp?ID=1595

Ogólnie ten rok zapowiada się bardzo interesująco w branży gier komputerowych, tylko skąd brać taką fortunę na te wszystkie nowe tytuły? Będzie ciężko.

09.02.2007
01:25
smile
[291]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

[253] >>>

nie znałem Flyby'a z tej strony ;)

09.02.2007
01:32
smile
[292]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

oglądaliście może nowego J. Bonda? Polecam!
A Daniel Craig jest świetny do tej roli, Brosnan przy nim to laluś :).

We wtorek byłem na tym filmie z bratem, sami siedzieliśmy na sali :D (seans o 22:25)

09.02.2007
01:32
smile
[293]

foxx [ lisek ]

..lisek?! ..Shiftyyy ..taż on weźmie sztandar, chwale zrobi coś brzydkiego i zniknie w krzakach !!
..jakbyś się na liskach nie znał ..


Pffff, ja ? No co wy ?


piokos -> Owszem, niezly film.

09.02.2007
01:33
smile
[294]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Oglądałem, również uważam, że film był świetny. Zdecydowanie najlepszy z serii, a i aktorki niczego sobie... ;)

09.02.2007
01:36
[295]

Flyby [ Outsider ]

..yyy Stranger ..istnieje możliwość że ja sam wciąż siebie słabo znam..

..Shifty ..o mimo wszystko wciąż zapowiedź - na pewno nie kupię jej "na pniu" - będzie to pomyślę bo oczywiście też "mam smaka" ;)

..Bondy lubię piokos - obejrzę ;)

..lisku a trąbic na alarm umiesz ?

09.02.2007
01:47
[296]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

- martini z wódką!
- wstrząśnięte czy zmieszane?
- mam to w dupie.

:D

09.02.2007
01:59
smile
[297]

Flyby [ Outsider ]

..a ja nie będę o tej porze pił ;)

09.02.2007
02:00
smile
[298]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Mocny tekst, rozwalił mnie. :))

To już druga? Dobranoc wszystkim.

09.02.2007
02:03
smile
[299]

Flyby [ Outsider ]

..capstrzyyyk ..żeby lisek umiał grać na trąbce to by odtrąbił - ale nie umie a już się łapie za sztandar i chwałę

..gdy oczęta zamkniesz
w wojskowym namiocie
otoczą Cię zaraz
pielęgniarek krocie
każda będzie miała
nad pępek fartuszek
ukołysze biedną
wojskowego duszę..

..i dobrej nocy Ddw

09.02.2007
02:14
smile
[300]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

No to jeszcze Metallica - Fixxxer na dobranoc. ;)



Świetny kawałek. Przesłucham po raz ostatni i zmykam.

09.02.2007
09:22
smile
[301]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

NIEEEE!!!! SNIEEEEGG!!!

09.02.2007
10:08
[302]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

a u mnie się topi...

09.02.2007
10:19
smile
[303]

Flyby [ Outsider ]

..śnieg ? ..świetnie nadaje się do maskowania dzielnych strzelców - działania na froncie fińskim to udowodniły - jedno czyste prześcieradło Orlando i znikasz z oczu wrogów, broń tymczasowo pokrywasz warstwą pasty do zębow ;)

09.02.2007
10:27
[304]

misztel [ +0,10gr! ]

Jaki śnieg? :]

09.02.2007
10:28
[305]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

nadal biały...

09.02.2007
10:42
[306]

misztel [ +0,10gr! ]

A ja nie wiem o czym wy mówicie :]

09.02.2007
11:21
smile
[307]

Flyby [ Outsider ]

..to Orlando wie ..ja opieram się na pamieci i tradycji

09.02.2007
11:25
smile
[308]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Orlando, Flyby dobrze prawi. ;) Potwierdzam skuteczność tego maskowania, dodatkowo polecam prześcieradło przybrudzić w niektórych miejscach, dla lepszego efektu. Pasty do zębów nie używałem do maskowania broni. Polecam owinąć ją skrawkami białego materiału, najważniejsze jest rozbicie kształtu giwery. :))

PS, Nie ma to jak Ghillie suit, tyle że na inny okres. :]

Witam wszystkich.

edit: Ostatecznie takie rozwiązanie też możesz wybrać. -->

09.02.2007
11:41
[309]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

u mnie tez spadl...ale to nawet lepiej...mozna nabrac troche kondycji odgarniajac go :)

09.02.2007
11:52
smile
[310]

Flyby [ Outsider ]

..Twoje kocie radio, snopek, spodobało się ;) .. może znajdziesz coś podobnego zamiast walczyć ze śniegiem ? ..I tak stopnieje

09.02.2007
11:57
[311]

siwCa [ Legend ]

Ponawiam pytanko. Wiecie skąd wziąć stare numery gazet ?

09.02.2007
12:00
smile
[312]

Flyby [ Outsider ]

..rany boskie, siwCa

09.02.2007
12:01
smile
[313]

siwCa [ Legend ]

09.02.2007
12:02
smile
[314]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Z makulatorowoarchiwownieantykwariatorniowni. :)

09.02.2007
12:02
smile
[315]

siwCa [ Legend ]

ale w ogóle jest taka opcja ?

09.02.2007
12:06
smile
[316]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby --> niestety, z podobnych mam tylko to , ale to juz bylo na GOlu :)

ale zobaczcie to, niezle sie usmialem

09.02.2007
12:08
smile
[317]

misztel [ +0,10gr! ]

A ja będę miał w mieście biedronkę :]

09.02.2007
12:11
[318]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

misztel, tylko tam nie pracuj bo marnie skonczyusz >>

09.02.2007
12:14
smile
[319]

siwCa [ Legend ]

snopek miałem taką tapete długo.

09.02.2007
12:18
[320]

misztel [ +0,10gr! ]

Snopek - zamierzałem się tam zatrudnić w wakacje, jakaś robótka :P

09.02.2007
12:23
[321]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

ehh, juz 4 osoby sie pytalo na gadu czy Snopek89 to ja...2 z nich myslalo nawet ze mamy taki sam nick :/

Henryk i Alina z Krakowa odwiedzają Londyn. Na lotnisku biorą taksówkę i
jadą do centrum miasta. Podróż trwa długo i taksówkarz postanawia
porozmawiać z pasażerami.
Where are you from? - pyta.
We are from Poland - odpowiada Henryk. Alina, która nie zna angielskiego,
pyta chłopaka, o co pytał taksówkarz.
Chce wiedzieć, skąd jesteśmy - odpowiada Alfred.
Where do you live in Poland? - brzmi kolejne pytanie taksówkarza.
We live in Kraków - mówi Alfred.
Oh my God! In Kraków! I had there the worst fuck in my life! - krzyczy przerażony taksówkarz.
Alina znów pyta chłopaka, o co chodzi.
Taksówkarz mówi, że cię zna.

09.02.2007
12:26
smile
[322]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

To wywal GG z profilu. Ja już dawno tak zrobiłem.

09.02.2007
12:33
[323]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Nie wywale, czasem ktos chce cos istotnego i po co ma wysylac na maila pytanie, albo pisac na forum zebym sie odezwal...zreszta czasem jest to troche irytujace jak ktos nie ma podanego, bez urazy dla Ciebie i innych, ale mysle sobie, ze uwazaja sie takie osoby za niewiadomo kogo...pewnie nie mam racji :)

09.02.2007
12:34
smile
[324]

siwCa [ Legend ]

Snopku, mamy podobne odczucia.

09.02.2007
12:44
smile
[325]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Snopek, wcale nie uważam się za niewiadomo kogo, tylko kilka razy odzywała się do mnie dzieciarnia z GOLa żeby "poklikać", czy w innych błahych sprawach. Z tego powodu wypieprzyłem kontakt. Od tej pory jak ktoś coś ode mnie potrzebuje - pisze na mail, albo na forum, żebym się odezwał.

09.02.2007
12:49
[326]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Shifty -> spoko, mowie tylko jakie mialem odczucie...powody kazdy jakies tam ma, znam dwie osoby ktore mi tak napisaly na gg, sam sobie tego nie wymyslilem :)

Mam do Ciebie prosbe :)

Mozesz znalezc screena z TDU gdzie widac jak skacze na tej skoczni kolo latarni?

09.02.2007
12:51
smile
[327]

Flyby [ Outsider ]

..coś Wam się nie podoba GG-gdakacze ?!

09.02.2007
12:54
[328]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Shifty --> juz nic, znalazlem...

Flyby --> hehe, wszystko jest cacy...ja nie mam gg tak swoja droga.

09.02.2007
13:06
[329]

misztel [ +0,10gr! ]

A, tam.. jak mam Gadu i wczoraj 3 osoby poprosiły mnie o linki do LOST, to pomogłem, respekt wzrósł i ogólnie whatsup sweetheart.

09.02.2007
13:09
[330]

Flyby [ Outsider ]

..jak to nie masz ?! ..wiesz co snopek, ściemniasz i to nie tylko z GG ..właśnie uzbrajam się w ogromną dawkę dobrei woli, cierpliwości oraz zrozumienia ..uff

09.02.2007
13:20
[331]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby --> dobre, dobre...z czym niby sciemiam Twoim zdaniem?

a gadu gadu nie mam...mam komunikator tlen

09.02.2007
13:34
[332]

Flyby [ Outsider ]

..jasne snopek ;) .. a my nie jesteśmy w internecie tylko w necie i nie na Ziemi tylko w Kosmosie i nie jesteśmy ludźmi tylko homo sapiens, którym Ty usiłujesz zrobić wodę z mózgu..
..z rozkoszą wysłucham następnych Twoich racji a la lolowita ..

09.02.2007
13:43
[333]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby --> ehh, chodzi Ci o to, ze napisalem, ze ludzie ktorzy nie maja w profilu swoim podanego numeru gg maja sie za lepszych? przeciez od razu zaznaczylem, ze nie chodzi o wszystkich, mozesz wierzyc lub nie, ale sa takie osoby bo sie z nimi spotkalem tutaj na forum w jednym z watkow sportowych. To, ze nie mam gg mialo byc humorystyczne i nic wiecej, eh...dobrze, zenie wiem co to jest lolowita.

09.02.2007
13:50
[334]

siwCa [ Legend ]

o cholera.

09.02.2007
14:22
smile
[335]

Flyby [ Outsider ]

..no popatrz snopek jak my się rozmijamy - chociaż Ty żartujesz i ja żartuję ..ehh ..aż się siwCa zdziwił ;) ..a lolowita to pisowski "dyskutant" z wątku o Dornie ..zabawny

09.02.2007
14:22
smile
[336]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Snopek, zdaje się, że mam jeszcze nie publikowane screeny z Twoich lotów. Poszukam czy nie wywaliłem przypadkiem. :)

Jeden się ostał. Nie wiem czy go publikowałem już, czy nie. -->

09.02.2007
14:32
smile
[337]

siwCa [ Legend ]

Flyby, ja też żartuję. :)

Shifty, jakiego kompjutra trzeba mieć do tej gry i kiedy wyjdzie pełna wersja ?

09.02.2007
14:37
smile
[338]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

SiwCa --> Potrzebujesz mocnej maszyny, i jeśli chcesz pograć w trybie Multi z Forumowiczami najlepiej łącze szybsze niż 512. Dostępny jest Pre-Order: https://www.gry-online.pl/sklep/karta_produktu.asp?ID=6716 Gra polską premierę ma 15 marca 2007.
Zapraszam do wątku seryjnego: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6013880&N=1

Saleen S7 Twin Turbo w locie. :] -->

09.02.2007
14:58
smile
[339]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

\/ :D


Ja miałem raz podobny bug, ale gościu nie wylatywał w powietrze, tylko przemieszczał się po ziemi, przenikając przez wszystkie budynki. :)

09.02.2007
15:08
[340]

siwCa [ Legend ]

Shifty, zawsze można podmienić pare bebechów z komputera brata. On i tak nie skuma, a ja będę miał szybkiego kompa :)

Tylko z łączem problem, bo za neostrade 1mb nie będę płacił 131zł.

09.02.2007
15:11
[341]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

siwCa --> A nie masz u siebie Dialogu, Netii albo jakiegoś innego dobrego operatora?

09.02.2007
15:15
[342]

siwCa [ Legend ]

Dialogu nie ma u mnie, jest 800m od domu najbliżej, ale starsi nie chcą zmianiać nawet.
Netie moge wziąć, ale narzekają ludzie, podobno pingi skaczą i w ogóle lipa. No chyba, że masz inne info :)

09.02.2007
15:15
smile
[343]

zarith [ ]

tia. a ja ostatnio pogrywam w need for speed 4:)

09.02.2007
15:22
[344]

siwCa [ Legend ]

Hmm, Stranger ?

09.02.2007
15:28
smile
[345]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Nie mam żadnego info. Jestem zadowolonym klientem Dialogu. :P

09.02.2007
15:35
smile
[346]

siwCa [ Legend ]

Też bym chętnie był. Stranger, spróbuj pogadać z kolegami po fachu może oni się bardziej na tym znają. Tzn na Netii.

09.02.2007
15:38
[347]

misztel [ +0,10gr! ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5994684&N=1

O co chodzi Azziemu? :(

09.02.2007
15:39
smile
[348]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Jakbyś tak ciągle walił głupimi znacznikami, to też bym dostał pier***ca. ;)

siwCa --> Z tym będzie ciężko. Mogę popytać znajomych z gg, bo koledzy z Bielska w zasadzie jadą tylko na Dialogu, a Neo mają frajerzy, którym nie zależało na niższych cenach i nielimitowanym łączu (jeszcze przed zniesieniem limitów przez TP).

09.02.2007
15:43
smile
[349]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Dzisiaj naprawde ide postrzelac do lasu :D

Pa.

09.02.2007
15:47
[350]

siwCa [ Legend ]

Orlando, pomyślnych headów. :)

Stranger, z moich znajomych nikt nie ma Netti, a nana forum też nie zawsze obiektywne info się dostanie.

09.02.2007
15:54
[351]

KhRON [ Dominus Mortis ]

headshot! :d

<znalazł płytkę z oryginalnym standalone'owym CS-em>

:d

...

blah... patcha 1.0.0.5 nie mogę znaleźć :P to sobie pograłem... :P

[edit] Orlando, weźmiesz mnie do lasu? ;]

09.02.2007
16:47
smile
[352]

Flyby [ Outsider ]

..rety ..ludzie ..ale ten CoH wciągaaa ..a dopiero potyczką się bawię ..suuuper !

09.02.2007
18:47
[353]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Orlando >> jak Ty te napisy do filmów robisz ? :) jakiś specjalny program czy coś do wrzucania czasów ?

09.02.2007
18:54
smile
[354]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Neo mają frajerzy

Dzięki Stranger, zawsze wiedziałem, że mnie lubisz. ;)

09.02.2007
19:34
[355]

Stitch001 [ Witcher ]

O_o

Neo mają frajerzy
Dzięki Stranger, zawsze wiedziałem, że mnie lubisz. ;)


Bliźniak, to my naprawdem som tacy sami

09.02.2007
20:07
smile
[356]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

ojejujej... chodziło o anty-dialożkowych frajerów :P

09.02.2007
20:12
[357]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

nie tłumacz się ! :P na stos z nim ]:->

fook, kto i za co mi odjął 1 z rankingu xD za co ? Stranger ... mścisz się za Sienne Miller ? :P

09.02.2007
20:14
smile
[358]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

*rzuca całego Taikuna na stos*

09.02.2007
20:14
[359]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Stranger >> a to połówkie można ? kie ?

09.02.2007
20:20
smile
[360]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Wątpiłeś w to Stitch?

Stranger --> Wiem, zrozumiałem Twoje sentencje.
Ps. Gdybym miał jakiś wybór co do łącz na moim obszarze, na pewno nie zdecydowałbym się na Neostradę. :)

09.02.2007
20:29
[361]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Shifty >> pokaż jedną osobę która zdecydowałaby się na Neo gdyby miała jakiś większy wybór ? :>

09.02.2007
20:54
[362]

siwCa [ Legend ]

Jeśli teraz bym mógł przystąpić do Neo na nowcyh warunkach ( tzn. promocyjnych ) bym to zrobił. Tyle, że te sku***y zrobiły ofertę dla nowych uzytkowników, starcyh mając w dupie.

09.02.2007
20:57
[363]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

siwCa >> bo starzy mają albo nadal umowy albo już umowy się skończyły i nic ich nie przekona do NEO :)

09.02.2007
20:57
[364]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

*pada zmeczony na lozku*

Zajebiscie bylo! Allah akbar!

*zasypia*


Chrrr...

09.02.2007
21:01
[365]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

A bawił się ktoś z Was nLite'm ? :)

09.02.2007
21:03
smile
[366]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

To jakaś nowa generacja gumowych lal?

09.02.2007
21:07
smile
[367]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

nie ... wibratorów odby ... zresztą przecież ich używasz i reklamujesz więc powinieneś wiedzieć ... a tam btw. miało być miło i przytulnie :P a Ty z takim sprośnym żartem wyskakujesz :P


geeez ... nLite jest genialny :D teraz instalując w pracy windowsa będe miał totalny luuzzzz przez 40 minut :D

09.02.2007
21:56
smile
[368]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

1) nie był znowu taki sprośny
2) na dalsze sprośne rozwinięcie sam bym nie wpadł ;)

co to ten nGay?

09.02.2007
22:14
smile
[369]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby, a nie mówiłem, że cholerstwo wciąga człowieka do reszty? :P

09.02.2007
22:14
smile
[370]

Mazio [ Mr Offtopic ]

allright?

09.02.2007
22:23
[371]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Stranger >> a nie uczyli Was w BB obsługi google ? :)

09.02.2007
22:28
smile
[372]

siwCa [ Legend ]

Nokia n73 ? co myślicie.

chodzi o zamiane za moją motke v3x na właśnie n73.

09.02.2007
22:31
[373]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

warto :) ja sam szukam jakieś zamiany mojej motki V3i na N70 albo Nokie 6680 :)

ale Mahone ma V3i ... i Strangerkowi sie podoba :(

napisał postów: 9700 ;]

09.02.2007
22:33
smile
[374]

siwCa [ Legend ]

Taik, to już jakiś argument. W sumie zadowolony jesten z v3x, ale w porównaniu n73 jest o wiele,wiele lepsza. Tyle, że nie ma lanserskiej klapki :)

09.02.2007
22:35
smile
[375]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*wrzuca 1zł*
Dire Straits - Telegraph road

09.02.2007
22:37
smile
[376]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

siwCa >> gdyby nie ta klapka i to że motka jest cieniutka ... nie kupiłbym jej ... a tak wyrywasz wszystkich niezależnie od płci i wyznania na tą klapke :)

ostatnio wyrwałem córkę Kaczyńskiego i już się rozwodzi :)

09.02.2007
23:04
smile
[377]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"a tak wyrywasz wszystkich niezależnie od płci i wyznania na tą klapke :)"
próbowałeś te wszystkie opcje?

PS. to dlaczego mi pisałeś gg o randce z Piotrkiem? ;)

09.02.2007
23:08
smile
[378]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Widzieliscie filmik...

Kilka osob na autostradzie wylazlo z pedzacego samochodu i sobie na jezdni slizgawke zrobilo?

ma ktos link do youtube>?

09.02.2007
23:11
smile
[379]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Stranger >> Piotrek ? Fajna d... dobra osoba :) ale serio mówie otwierasz klapke w towarzystwie i wyrywasz nawet 100 letnia dziewice ;) kup, sprawdź ... i nie zdawaj relacji :p

09.02.2007
23:13
smile
[380]

Mazio [ Mr Offtopic ]

bitroots! nawet nie odpowiedzą na powitanie...

09.02.2007
23:16
[381]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

joł źią !

*odpowiada na powitanie Mazia w specyficzny dla siebie sposób*

09.02.2007
23:22
smile
[382]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Oj... czyżby więc jakaś 100-letnia dziewica przyczepiła się do ciebie na stałe, skoro chcesz się komórki pozbyć? :P

09.02.2007
23:25
smile
[383]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

już nie dziewica :P ]:->

ostatnio tylko Ty się do mnie przyczepiłeś :P pewnie tą Motorole chcesz :>

09.02.2007
23:26
[384]

Mazio [ Mr Offtopic ]

przesiadłem się na notebooka współlokatora, co za $@$ wymyślił 400 postów w wątku?!

09.02.2007
23:27
smile
[385]

siwCa [ Legend ]

Na v3x nawet wyrwałem Anke jedzącą spaghetti pudliszek. oczywiście odesła od stołu.

09.02.2007
23:29
[386]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

OMFG. Anke z Pudliczek wyrwałeś !? OMFG :) Ja wyrwałem tą starą Ukrainke co jest z Wladkiem w Klanie :)

09.02.2007
23:31
[387]

siwCa [ Legend ]

Taikun, bo wiesz ja o Ty to dwa inne światy. Man nie masz ze mną szans, Anka nie chciała odejść, ale jak eksplołżyn zapuściłem to i jej matka zaczęła coś do mnie..

09.02.2007
23:32
smile
[388]

Flyby [ Outsider ]

..eee ..eee ..(wpada do Ddw z armatnim pociskiem w tyłku) ..ja się tak nie bawie ..kiedy jezdem aliantem po kilku minutach mam na karku hordy Tygrysów, Panter i Germańców w bojowym szale - zanim zdążę odkaszlnąć już po mnie ..więc na tej samej mapie zostaję Germańcem i ledwie zdążę wyprodukować kilku faszystów nie mówiąc o zakichanym czołgu już rozjeżdżają mnie Amerykańce uzbrojone w co się tylko da - ten co tą grę ustawiał bez wątpienia kocha komputery ..ale jak w takiej sytuacji grać ?
..wszystko przez Shifty'ego ..namówił mnie ..wydałem pieniądze ..a teraz będę bał się zasnąć

09.02.2007
23:34
smile
[389]

siwCa [ Legend ]

na czitach, Flyby, na czitach.

09.02.2007
23:34
[390]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Eksplołżyn jest spoko :) nigdy techno nie trawiłem ... ale od kiedy jeżdże na studia z gościem który słucha tylko tego jakoś przestałem wymiotować na samą myśl o techniawie ;) a niektóre kawałki nawet fajne ... jak sie upijesz po zaliczeniu sesji ;)

09.02.2007
23:37
[391]

siwCa [ Legend ]

Taikun, nie lubie jak dla kogoś każda nuta elektroniczna to techno. IMO eksplołżyn jest z dupy, ale taki Qlimax czy cuś. Czasami można posłuchać.

Idę dalej tą komedią na polsacie oglądać.

09.02.2007
23:39
smile
[392]

Flyby [ Outsider ]

..uważasz siwCa że już tak nisko upadłem?

09.02.2007
23:39
[393]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

E no nie każda ... jakiś tam żan pal de sar czy jak go tam zwą (ten kumpel Wałęsy) mi nie odpowiada mi zupełnie ... i raczej nic tego nie zmieni ... ale zaraz Wam kawał dobrej muzyki :>

09.02.2007
23:40
smile
[394]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

*dopiero teraz zauważa post [60]*

*wrzuca do jukeboxa CZARNĄ monetę*
AC/DC - Back in Black
YT --> (niestety wszystkie sensowne vidy pokasowali)
i jeszcze ;) -->

09.02.2007
23:48
smile
[395]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]



Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Aishita yue ni mebaeta aku no hana
Kore kara saki otozureru de arou subete wo
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai kara

Kajitsu ga tsugeta mirai
Risei wo wasureta machi
Kuroku yuganda ima wo
Yume, risou ni kaeru

Doushite? Boku wa kowareta Messiah?
Dare mo ga nozonda "owaru" wo...

Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Aishita yue ni mebaeta aku no hana
Kore kara saki otozureru de arou subete wo
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai

Itsuka boku ga misete ageru
Hikari kagayaku sora wo

Doushite? Boku wa kowareta Messiah?
Dare mo ga yume mita "rakuen" wo...

Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Aishita yue ni mebaeta aku no hana
Kore kara saki otozureru de arou subete wo
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai

Itsuka boku ga misete ageru
Hikari kagayaku sekai wo

Jakby co to muzyka z intra z Death Note (takie anime) tylko ze wizualnie to jakiś tam teledysk ... a i nie patrzeć na wygląd japońców bo ten akurat do pupy ;) a słuchać muzyki :P

09.02.2007
23:48
[396]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Macie o tej autostradzie...sam to wrzucilem, bo ja tego na youtube nie potrafie odszukac...a to jest niezle :)

09.02.2007
23:50
smile
[397]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

<---

Narobiłeś mi smaka avatarem i filmikiem. Niestety dopiero jutro sobie obejrzę E14. ;)

09.02.2007
23:53
[398]

AQA [ Pani Jeziora ]

Dobry wieczór :) Trzeba się gdzieś podziać po alkoholu :))

09.02.2007
23:55
smile
[399]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

o!

zaraz się zaczną niesamowite wyznania

*wyciąga popcorn, skacze na kanape i czeka*

10.02.2007
00:00
[400]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Chyba raczej w nowym watku beda te wyznania..o ile beda :)

ehh, nie klikacie w fajny link :)

10.02.2007
00:01
smile
[401]

Flyby [ Outsider ]

..Pani Jeziora po alkoholu? ..a piątek dzisiaj ..wieczór dobry ;)

..snopek naklikałem się dzisiaj jak wściekły - koty nowe masz?

10.02.2007
00:01
smile
[402]

Mazio [ Mr Offtopic ]

bosz... AQA, duszo siostrzana, utul

10.02.2007
00:02
[403]

AQA [ Pani Jeziora ]

Nie będzie wyznań. Jestem normalna i szczęśliwa :) Jeśli już, to mogę porymować :)))

10.02.2007
00:05
smile
[404]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Mogę się poświęcić i założyć nowy wątek. Co Wy na ten mały zabieg w nazwie? Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 1

10.02.2007
00:06
smile
[405]

Flyby [ Outsider ]

..szczęśliwa i lekka
nad falami fruwa
a na brzegu Mazio
przy butelce czuwa
..i ja tam byłem
chocia nic nie piłem
wpadłem do jeziora
i się utopiłem

..gadamy - rozmawiamy - nie wiem Shifty znaczenie to samo..mnie wsio ryba

10.02.2007
00:07
[406]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Flyby - > "prawie" jak koty



kilka osob wylazi z samochodu podczas szybkiej jazdy na autostradzie :) nie na dach...na jezdnie :D

10.02.2007
00:09
smile
[407]

Mazio [ Mr Offtopic ]

ja jestem nienormalny i szczęśliwy

10.02.2007
00:09
[408]

siwCa [ Legend ]

snopek

The video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.

10.02.2007
00:10
[409]

Astrea [ Genius Loci ]

Ech... AQA, jeszcze nie spisz?


Edit własne chamstwo, nie przywitałam sie. Bry wieczor :)

10.02.2007
00:11
smile
[410]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Zapraszamy: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6019512&N=1

10.02.2007
00:11
smile
[411]

AQA [ Pani Jeziora ]

Nikt się nie utopił
Zachłystnał się jeno.
Myślał, że już schodzi,
Bo w jeziorze ciemno.
Ale Pani tegoż
Jeziora metnego
Wyciągnęła z mułu
Wiotkie ciało jego (Flyby :))
Mazio, co na brzegu
Stał i lukał ślipiem
Czkawki dostał nagle
Wino pijąc chyłkiem :)

10.02.2007
00:18
[412]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie iumiem pisa na notebooku
dobranoc
posadzcie na moim grobie orchideeeeee

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.