
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Dzień dobry wieczór :-) tu gadamy o wszystkim i o niczym (1)
Jak w tytule ^^
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2007-02-07 00:01:48
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2007-02-07 17:21:31
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
piersi?
YES. nie wiedziałem że wątek będzie w 2 wersjach :D
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Harrvan >> sry ale to był pomysł snopka ;)

Harrvan [ Senator ]
Tai
Wybaczam ci ... mam nadzieje ze jakos mi to wynagrodzisz

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Radkoss, o grach, a nie cyckach, zboku.
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Post, żeby przypieczętować zwycięstwo tego wątku.

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Ale przecież jest o grach? Wszystkim można się bawić, a bawienie się jest rodzajem gry ;]

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*przeniesiony*

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Panowie...co by nie mowic, ale wiosna sie zapowiada wysmienicie...wychodza dwie gry na ktore czekam...Stalker i TDU, bede mial prawdziwy dylemat co kupic, gralem w bete TDU przez 1,5 tygodnia i musze przyznac, ze gierka jest swietna, jak bedzie ze Stalkerem tego nie wiem, ale klimacik tej gierki bedzie na 100% przedni :)
jak bedziecie miec jakies nowe info to walic :)
Soulcatcher [ Admin ]
NO KUUURDE ale ma być jeden a nie dwa, tamtem było sekundę wcześniej :)
dopisywac się o grach do tamtego a z tego zrobimy drugi
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Ja sobie na wiosne (czyli na początku marca ;)) chyba kupie ten Extra Time do FIFY Manager 07 ... trzeba sprawdzić jak chłopakom wyszedł pierwszy dodatek do gry EA Sports ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Soul --> wiem, zrobimy tak...jak tam dobijemy do 400 postow, to sie wtedy przeniesiuemy tutaj, a ja zmienie czesc na druga, moze byc?
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Ach, czyli drugi w sensie "drugi wątek" - ten nie o grach, a nie "druga część".
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
tak jak masz w tytule watku
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
*puka, uchyla drzwi*
Czy to przypadkiem nowy lokal DDW?
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Na to wygląda. Ale bez gier (takich na komp'a X'niespodzianki i PS'pudła) o innych "grach" tu chyba można pisać :D
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
czyli zawartosc ta sama tylko opakowanie inne ;p

siwCa [ Legend ]
PB zajebisty. Szczególnie jak już ktoś wspomniał ostatnia minuta. Wielki plus dla reżyserów.

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Dzisiaj chyba napisałem na forum 50-60 postów. Chyba mi się bardzo nudzi ;]
siwCa [ Legend ]
Hm, rzeczywiście masz się czym chwalić.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Ciekaw jestem czy ten watek przetrwa..podobnie jak ten o grach, ktory mi zabral Harrvan :> hehe

Harrvan [ Senator ]
nie mialem takiego zamiaru ... poprostu gdy ja zalozylem watek to twoj post sie pojawil ze bedziesz zakladal
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Luz...to tylko watek :D

siwCa [ Legend ]
Niby tylko wątek, ale naprawde niesie ze sobą coś więcej. Ciekawe czy Stranger wpadnie jednak ?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
I co moge tu wszystko napisac ? :) Moge jechać rząd np ? :>
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
siwCa -> Flyby sugerowal, ze watek bedzie prawie zawsze na samym dnie...oby sie mylil..ja mysle, ze tam sie zjawia nowe sooby z abonamentem i sobie porozmawiamy o grach..oby

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Hmm, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ten wątek jest jakiś taki "pusty w środku"?
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
To nalej coś sensownego albo całkowicie coś głupiego :]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Trzeba tę pustkę jakoś zapełnić. DDW też wyrobiło sobie markę dopiero po jakimś czasie.
siwCa [ Legend ]
Shifty, jakieś takie naciągane strasznie..
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Jak się dojdzie do Nieskrępowane rozmowy na dowolne tematy (623) to już na pewno nie będą puste :D

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
:)

siwCa [ Legend ]
Branoc Nrndt.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Ja chcialem jeszcze dzis obejrzec sobie Supernatutal, ale nie dam rady...klade sie, wlacze sobie tvn24 i poslucham co tam smiesznego nasi politycy tym razem wymyslili.

siwCa [ Legend ]
Jednak Dobranoc.

Scatterhead [ łapaj dzień ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5792196

Garbizaur [ Legend ]
Czolgiem...
Soulcatcher [ Admin ]
Hitman14 ---> no widzisz jaki jesteś przebiegły, jak lis.
Widzący [ Senator ]
Czy zniknięcie Pożegnalnego Ddw jest w ramach nieskrępowania, czy może jestem za stary żeby wiedzieć co to jest nieskrępowanie?
Soulcatcher [ Admin ]
proszę nowa propozycja nowy tytuł zaakceptowany.
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Jaką możemy mieć pewność, że i ten wątek po pewnym czasie nie zostanie uznany za "niewygodny"?
Flyby [ Outsider ]
..żadnej pewności, Shifty

alexej [ Piwny Mędrzec ]
jak macie watpliwosci to nie tworzcie ddw
Forum na tym nie ucierpi

siwCa [ Legend ]
'Słowo' admina.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Shifty --> Widzac czas reakcji Soula to mamy jakies 3 lata :)

Flyby [ Outsider ]
.. a Ty na coś cierpisz, alexej ? ..za nas ?
..cześć Cody ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Witaj, Flyby :)
Co tam? :)
Flyby [ Outsider ]
..smutno Cody ;( ..sama widzisz

matisf [ X ]
i jeszcze tak w formie grawicznej przy nastepnej czesci wpiszmy cz.2, bedzie ladniej wygladac
Dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
No, DDW nam zabrali...
Ale co zrobic. Dla nas i tak to zawsze bedzie DDW :)
Flyby [ Outsider ]
..Cody - oby ;)
matisf [ X ]
*podaje pepsi Cody*
*rozglada sie*
troche zmian i moze bdzie podobnie jak dwaniej, jakis okop tam tu kanapa, moze szafa grajaca?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Jakies watpliwosci? ;)
*bierze Pepsi od matisf'a* Dzieki :)
*wypija i zabiera sie za optymalizowanie tego pomieszczenia na potrzeby DDW*
*bierze saperke* :)
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Hmm, dziwnie się czuję będąc pod nadzorem Admina w tym wątku. Może za jakiś czas zacznie panować tu normalna atmosfera...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Do tego, Shifty, musieliby by normalni ludzie ;) Tak wiec...nie martw sie :)
Pepsi?

siwCa [ Legend ]
Wielki brat patrzy.
Flyby [ Outsider ]
..Cody - ehh ..poanalizuj trochę ..nic nie wiadomo ..dalej ;)
misztel [ +0,10gr! ]
Eeee, whatsup sweeheart`s.
*Otwiera photoshopa*

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Chętnie, Cody. :)
Za kilka dni kończy mi się abonament i jakoś nie mam motywacji do wykupienia go na kolejne dni. Tak więc pewnie zniknę na trochę. Ale pewnie wrócę, tyle, że nie wiem za ile, i czy w ogóle wrócę.
matisf [ X ]
eh, brakowalo tu Cody :)
*wciaga wielka szafe grajaca*
*wrzuca 1zl*
Queen - The Show Must Go On
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Shifty --> Nie zostawiaj nas! *podaje Pepesi* Przeciez nie piszemy tu dla nazwy watku :)
Flyby --> Kiedy ja dzis caly dzien analizowałam :) teraz mam ochote na ich brak :P
matisf --> :)

Flyby [ Outsider ]
..tak matisf ..show must go on
..właśnie Cody, nie dla nazwy ;)
..nie śpiesz się, Shifty ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
No i jest dobrze :) Jak zawsze. A ja znow jestem głodna. :)
matisf [ X ]
nie wiem jak wy, ale wczoraj poczytalem troche archiwum i bardzo chetnie bym zaprosil tu Soulcatcher tylko zeby zmienil sobie ksywe na jakas inna, z wiadomych przyczyn, i popisal czasem z nami, kiedys mial duzo ciekawego do powiedzenia, pewnie sie to nie zmienilo tylko jego rola stala sie bardziej odpowiedzialna?
Co damy mu pepsi jak przyjdzie ?
Flyby [ Outsider ]
..Cody ..ja mam "grypę żołądkową" ..wczoraj zjadłem kromkę chleba a dzisiaj jak dotąd, bułkę ;)
..tak kiedyś pewnie było matisf - lecz wiele musiało się zmienić skoro przeszkadzała nazwa - z tego co pamiętam Soul nigdy jej zresztą nie lubił

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*wrzuca 1zł*
Beethoven - String Quartet in C-Sharp Minor (Opus 131)
Cody, wiem, że nie piszemy dla nazwy wątku, tylko dla ludzi tu przebywających, ale czuję, że muszę dać sobie spokój na jakiś czas z tą kategorią. Za dużo mi krwii napsuła przez te kilka chwil.
Dzięki *otwiera i popija zimne pepsi*

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
matisf tutaj :O i Flyby :O
dobra jak Orlando przyjdzie >> wrzuć na jakiś serw ten utwór z PB :)

zarith [ ]

matisf [ X ]
Shifty007 -> co nas, nie zabije to nas zmocni...
Flyby-> wiesz, latwo jest nam osadzac ale widzimy tylko jedna strone medalu, ja staram sie raczej wyposrodkowac i zrozumiec inna osobe, choc czasem emocje biora glowe. Nie koniecznie to byla tylko jednej osoby maniera tylko jakis problem, niedokonca nam wyjasniony, moge tylko spekulowac ze Gol sie rozwija i to co autorzy tego serwisu robia to z jakims planem na przyszlosc, obym sie nie mylil
Edit
dokladnie, brak danych o co mialem pretensje i tez wykonalem analize na miejscu, tyle ze sie trochu potem zastanowilem :)
Flyby [ Outsider ]
..cholera, Shifty ..trafiłeś w dziesiątkę z tym Beethovenem - lubię to ;)
..matisf ..odpowiem krótko - brak danych: ..domniemywania i osądy są wtedy bez sensu ..analizuję według chwili bieżącej i swoich potrzeb
Mazio [ Mr Offtopic ]
postawił bym wam dzisiaj kolejkę z okazji urodzin ale nie mam jak
najgorsze, że dopadła mnie depresja jakiej jeszcze nigdy nie miałem, muszę się z tego jakoś wygrzebać... jeśli macie czym wypijcie moje zdrowie, a ja zaraz napiję się waszego dobrym, czerwonym winem
btw - nazwa nie jest najważniejsza, ważni są ludzie
rozumiem, że nie zgadzacie się z tylko z przymusem, którego nie rozumiecie... cóż, i ja go nie pojmuję ale jeśli chcę tu dalej pisać muszę się na pewne rzeczy zgadzać. Ogólnie to i tak wychodzi często na plus. Myślę o stylu administrowania tym forum. Rzekłem. Szczerze.
misztel [ +0,10gr! ]
Jedź do Izraela. Tam Cię podłączą, a jak wyznasz miłość 65 letniemu panu doktorowi, to może da Ci jakieś bonusy do mózgu!
zarith [ ]
mazio - pić to nie wypiję ale wyjdę na mury babilonu if it's ok with u:)

Flyby [ Outsider ]
..i pewnie masz rację, Mazio ..nie wypada mieć depresji w dzień urodzin a najlepiej w ogóle ich nie obchodzić tak jak ja to robię ..hmm ..życzenia ..żyj nam sto lat w dobrym nastroju, Mazio
..zapomniałbym, Twoje zdrowie ..spełniam Colą bo nią się właśnie leczę ;)

matisf [ X ]
*twoje zdrowie Mazio*
:)

Paradox [ Loon ABO mode ]
A ja mam pytanie do Soulcatchera, który zapewne ze zdwojoną uwagą czyta ten temat. Otóż co takiego nieładnego ma w swojej nazwie temat "Znaleziono na GOLu"? Bo nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego mój post usunięto z tego wątku po tym, jak się do niego dopisałem.
Soulcatcher [ Admin ]
Paradox ---> wątek znaloziono na GOLu był miejscem gdzi ebyły publikowane posty łamiace regulamin w postaci screenów z obrazków.

Sandro [ GOL ]
...można?
*ciągnie za sobą skrzynie pełne Coli i Pepsi*

Flyby [ Outsider ]
..hraaabio, witamy ..ale się dzisiaj spiję ;)

Paradox [ Loon ABO mode ]
Soul - aha, ok.
Mazio - 100 lat :). Szesnastka piękny wiek :)

Stitch001 [ Witcher ]
Witam!
Ale mam (jakby to Iksek powiedziała) zamot.
Na wszystko brak czasu...
Projekt muszę zrobić do soboty i pewnie nauczyć się na poprawkę (także w sobotę) heh...
btw W którym wątku mam pisać? Tutaj czy w Luźnych(..)?
Aha i ktoś może mi powiedzieć czemu zniknał pożegnalny ddw (ten z przekroczoną liczbą postów o jakieś 50)?
matisf [ X ]
Stitch001 -> tu gadamy o wszystki i o niczym a tam o grach wiec wybor nalezy do ciebie :)
powiedzmy ze niszczyl mechaniz forum, dajmy juz se siana ok ? Mazio ma urodziny !

Mazio [ Mr Offtopic ]
aż mi głupio teraz, wygląda jakbym się napraszał życzeń...
a prawda jest taka, że dziś potrzebuję trochę tego wirtualnego ciepła
spędzam ten wieczór jedynie z dziewczyną, jutro rano do pracy, w której notabene dzisiaj miałem scysję z kolegą i nie bawie się specjalnie dobrze. Zresztą po którychś tam z rzędu urodzinach ta uroczystość przestaje być czymś specjalnie wzniosłym, a zaczyna być przypomnieniem jak szybko tyka nasz zegar życia. Dlatego nie bądźcie frajerami - cieszcie się życiem póki sprawia wam przyjemność.
hyhy - wysłałem dziewczynę po wino - a co, wolno mi dzisiaj! :)

Stitch001 [ Witcher ]
Zapomniałem...
Mazio - Syckiego najlepsiejszego, pazurzastej Isi, dziewczyny .... (wpisz odpowiednie ;P ), mało problemów oraz duuużo zabawek i piasku w piaskownicy...
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Ponownie dopisuje się do prośby Taikuna, żeby Orlando wrzucił ten utwór (z PB) na jakiś serwerek.
*bierze puszkę pepsi z kraty Sandro*

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..może ja trochę zmienię Maziowe przykazanie: ..cieszcie się życiem tak aby jak najdłużej sprawiało wam przyjemność ;) ..niby niewielka zmiana ..niby ;)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
radziu >> dziekuj Shiftiemu ;)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Chwała Ci Shifti :D
*wrzuca 1 zł*
Alexi Murdoch - Home
edit. No fakt trochę popchrzaniłem ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
:)

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
*czyta post radzia*
OMFG

matisf [ X ]
19:52
[96]Szenk [Master of Blaster]
Gdzie?
A tak w ogóle, korzystając z - nienajlepszej może, ale zawsze - okazji chciałbym pozdrowić wszystkich starych bywalców tego cyklu (nie mylić "starości" z wiekiem) i powiedzieć im wszystkim: Dzień dobry wieczór (więcej się nie odważę) :)
Gniew jest zdrowszy od depresji.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6006970&N=1
Adam50000 [ Konsul ]
Jutro kończy mi się abonament. Więc nie będę miał dostępu do prenium :(

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
*wrzuca 1 zł*
Sweet Home Alabama Lyrics - Lynyrd Skynyrd
"przynosi skrzynkę piwa"
Pepsi jest nie zdrowe, piwo też, ale picie sprawia przyjemność.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Jakie piwo ? Ja byle czego do ust nie biore ^^ *patrzy w kierunku Harrvana by ten nie rzucił sprośnym żartem* :)
Flyby [ Outsider ]
..(wnosi sake dla Taikuna)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Flyby >> wiesz jak postępować z prawdziwymi japońcami :) ale wole Starogardzką ;)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Taikun, kojarzysz ten kawalek? :>
Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Mazio [ Mr Offtopic ]
kończę wino - nie polecam Sonoma Vineyards 2002 Reserve - deliktanie mówiąc chyba im szmata wpadła do beczki
ale zaraz idę po kolejne więc tym razem może będzie coś lepszego
pierwszego - Blossom Hill - nie będę zachwalał bo każdemu konesorowi wina kalifornijskiego powinno być znane!
ogólnie jakby mi lepiej
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Mam to jużchyba :) wczoraj jak szukałem "Home" znalazłem tylko "Orange" tego wykonawcy :) swoją drogą to chyba z OST z The O.C. więc Stranger powinien to znać ;) ale ściągne raz jeszcze i sprawdze :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Ale chociaz posluchales?
Jesli nie kojarzysz moge wyciac ten fragment, no problem.

Flyby [ Outsider ]
..mnie też byłoby lepiej Mazio ;) ..zdradź nazwę trzeciego ;)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
O widzę, że nawet Orlando tu zajrzał :) to może jednak w tym wątku się coś będzie działo. Bo w tym drugim "konkurencyjnym" w karczmach naraze skończyło się na tym, że obecni przy wczorajszej akcji z Soulem wyjaśniają pozostałym zajście.

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
O widzę, że nawet Orlando tu zajrzał :)
O ja to taka wazna persona? :>
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Orlando >> nie sluchałem ... ale właśnie sprawdzam ... to rzeczywiscie to ! :D
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
*wlacza odcinek PB*
No... but we will fins out :)
btw. tez mi sie na placz zbieralo... pieknie dobrana muzyka....
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Ale w tej drugiej scenie
to już naprawdę powstrzymywałem się od płaczu :) kurde ... dawno tak nie miałem :)
chodzi mi o:
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Hmm... znalazlem fragment w S01E14 gdzie
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
xD ... a może jej tam nie było :/ tylko sam moment mnie wzruszył ... hmmmm ... ale dałbym głowe że gdy sie żegnają jest muzyka :)
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Nie... tylko cisza...
Kurde, to Orange Sky jest swietne :D

Flyby [ Outsider ]
..gdy Takun z Orlandem
serial oglądali
to padłszy w ramiona
wspólnie zaszlochali
..ło jeju i ooaaa
jak on jej, mu ona ..
..Orciuu, nie wytrzymam
Taikunku, ja skonam
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Obejrzyj pierwsze piec odcinkow Prison Breaka, to razem z nami zaszlochasz.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
A rzeczywiście cisza ;)
Orlando >> Flyby zazdrości ;)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Orlando - po prostu chodziło mi o to, że stara ekipa z DDW się zaczyna tu zbierać jeszcze Strangera brakuje.
Co do tej muzyczki z PB - jakoś jej nie pamiętam.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Radziu_1990 >> jeśli nie pamietasz tej muzyczki to tak jakbyś nie oglądał filmu :)
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Zaraz wytne i wrzuce na sendspace'a...
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Orlando >> ale co ? Orange Sky ?

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Nie, koncowke 5 odcinka, skoro nie kojarzy chlopak...
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
:D
Właśnie sprawdziłem ten odcinek Orlando :) Ambruzzi tam jest genialny :) ale ogólnie cały ten motyw jest wspaniały :)
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Już obejrzałem :P Nie musisz się fatygować.
Naprawdę jedna z najlepszych scen ;)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Trudno, przynajmniej mam wyciety fragment ;)

Flyby [ Outsider ]
..tak Radziu dołączył
wspólnie się szczepili
w serialowe niebo
pospołu wstąpili..
..organy im grały
gdy tak wzlatywali
i tylko gdzieś w dole
dziewuchy szlochały..
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Jakby to powiedział Hrrvan, Flyby, anal w najlepszym wykonaniu :)

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
A wiecie, że jutro nowy LOST? Kto ogląda?

matisf [ X ]
o w morde, ale mi po brzuchu jezdzi, i glowa mnie boli...

Flyby [ Outsider ]
..ja Cię nie zaraziłem, matisf ..daję słowo
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Ja oglądam ofkoz :) ale pewnie jutro wieczorkiem dopiero ... aż tak mi na tym serialu nie zależy żeby zarywać noce ^^
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Może Ci to pepsi zaszkodziło.
Co do LOSTa - będzie ktoś miał linka do jakiegoś szybkiego serwera czy pozostaje mi tylko torrent?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Witam :)
Wyszło mi sie z domu na chwilke.
I mam Pepsi! :) MAX ale zawsze to Pepsi :)
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Flyby -> Sam to piszesz czy skądś bierzesz ? Bo jak sam to:
*kłania się nisko*
Słyszałem o Prison Break'u. Ale ten serial chyba nie chodzi w Polsce ;> ? Najlepszy serial jaki oglądałem to 24h.

matisf [ X ]
zaczynam zmieniac kolory ...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Radkos --> jest na Polsacie Skazany Na Smierc.
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Buuu mam cyfre+ może jest na satelicie za darmo :D Zaraz lukne na darmowe kanały z hotbird'a. A skąd brać stare odcinki ?

Flyby [ Outsider ]
..ale się Cody chwali ..phi .. myślałby kto że upały są
..skoro Radkoss pyta
ma wena juz gada:
na ramieniu mym
duch wieszcza
wciąż mi podpowiada
..wieszcz był raczej cienki
na ogół pijany
a że pisał za gorzałę
wciąż chodził zachlany
..i byłem ostatnim
drinka mu stawiałem
wieszczu sie obalił
ja ducha dostałem .. ;)

misztel [ +0,10gr! ]
Co wy na to ;>
Wersja z głupotami:
Wersja bez głupot:
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Ta pierwsza lepsza :)
widze ktoś tu sobie załatwia (bez)płatną protekcje u Soula :>
misztel [ +0,10gr! ]
No wiesz, trzeba zdobyć respekt na mieście.
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Flyby bardzo fajnie piszesz :]
Niestety Polsat'u nie ma :( nie mam jak oglądać :( buuu
A to logo bez tych strzałek.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ojejej, wlasnie zadzwonił do mnie OBO i normalnie jestem happy :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Zeby zdobyć rispekt w miescie musisz być elo ziomem ... yoł men ... i mieć gruuuuby kajdan na szyi ... yoł
(m)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
O "LOL":-)
Tu widzę jednak też coś się utrzymało:-) Szczerze, to już nie qmam, który to wątek. Ale już mi się pisać na ten temat nie chce. W ramach ostatecznego komentarza tutaj też Wam jednak wkleję filmik, bo diabli wiedzą, który wątek jutro zniknie. Zaznaczam, że gdybym dziś to kręcił, to na pewno byłby inny tytuł:-) :

Flyby [ Outsider ]
..wiesz co, misztel ? ..liczyć w takim momencie na poczucie humoru Admina byłoby lekkomyślnością
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Flyby >> no co Ty :) Admin w tej chwili po zlikwidowaniu wylęgarni spamerów jest hepi jak nigdy dotąd ;)
misztel [ +0,10gr! ]
Nie wiem jak wy, ale ja zaśpiewam sobie..
Fuck you
Suck my fuckin' dick
You be rippin' off the fuckin' kids
While they be payin' their hard earned money to read about the bands
They want to know about
Printin' lies startin' controversy
You wanta antagonize me
Antagonize me motherfucker
Get in the ring motherfucker
And I'll kick your bitchy little ass
PUNK
I don't like you, I just hate you
I gonna kick your ass,
Oh yeah! Ohyeah!
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
misztel - 1wsze logo fajniejsze.
misztel [ +0,10gr! ]
No to jak tak, no to niech Snopuś je walnie.

Mazio [ Mr Offtopic ]
trzecie wino - windo de cośtam
ogólnie da.. je radę

Flyby [ Outsider ]
..skoro nazwa wina nie ma znaczenia to dajesz sobie radę, Mazio
..Angelord ten filmik o niewykorzystanych możliwościach fajny jest ;)
matisf [ X ]
dobranoc DDW!

Stitch001 [ Witcher ]
Ciekawi mnie gdzie wcięło Strangera...
Mam problem :(
Poprawkę będę pisał w sobotę i muszę zrobić projekt systemu informatycznego (też na sobotę) w sumie sam (bo partner z którym go mam robić, napisał do mnie coś takiego "Wnoś ze ja sobie z tmy nie poradze").
Muszę teraz wydębić wolne w pracy. Zobaczymy czy dadzą mi na jutro i piątek.

Mazio [ Mr Offtopic ]
próbowaliście kiedyś zgofrować rzeczywistość?

matisf [ X ]
Mazio -> jak Gofer tu pisal to staral sie to na codzien zrobic :D
ale ide juz spac :)

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
ooo mam ochotę na gofry chyba sobie zrobię :D THX Mazio
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Wybaczcie mi, ale nie dam loga...niech logo bedzie od drugiego watku.
Flyby [ Outsider ]
..dobranoc matisf
..Stranger ma delegację, Stitch a Ty upuść sobie komputer na nogę ..dostaniesz wolne i bedzie oki
..snopek jak myślisz, masz pecha czy szczęście w życiu?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wypiłam Pepsi to moge kopac :)
misztel [ +0,10gr! ]
Czemu nie możesz snopek? Nie masz abonamentu czy co?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Tak, zapewne Snopek nie ma abonamentu, misztel :P

Stitch001 [ Witcher ]
Flyby - Który? Laptopa mam starego i w sumie nie będzie mi go żal, ale PC bendem bronił jak Lfica sfe lfienta.

Flyby [ Outsider ]
..kop Cody ..a nie zapomnij o kolczastym drucie
..nic za darmo Stitch ..laptopem to możesz bić komary
misztel [ +0,10gr! ]
Cody - Ironizowałem :p

Stitch001 [ Witcher ]
Flyby - wiesz myślę, że ten komar to musiałby być wielości dorodnego szczura na ten mój laptop ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Bedzie drut, Flyby :) Co za okop bez drutu. Bedzie tez lodowka i satelita :)
misztel --> Ja tez, ekhm :P
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby --> hmm, zmiennie.
misztel -> nie wazne :)

Flyby [ Outsider ]
..to musi być stary laptop, Stitch ;)
..aaa satelita ..to nowość Cody ..pewnie ze względu na seriale ;)
..skoro zmienne, snopek ..a co z tą płcią ?
..wiadomość dla Shifty,ego ..wciąż jeszcze nie zainstalowałem CoH ;) ..ale się zirytuje
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby --> nie rozumiem za bardzo o co pytasz :)
Mazio [ Mr Offtopic ]
rany, rany, kręci mi się w głowie
to był ważny dzień - moja Ania była na rozmowie o pracę, z radością stwierdzam, że ma dobrze w głowie poukładane... , czasem nie wiem jak wiele we mnie jest opiekuńczej miłości, a jak wiele pożądania, przeplatają się we mnie oba uczucia i łączą w szczęście jakim jest tak późno poznana dziewczyna... czasem warto czekać długo. Doprawdy życie jest piękne nawet na tak banalnym forum o grach.

Stitch001 [ Witcher ]
Flyby - Coś takiego:
Clevo 3300B (600MHz, 128MB, 2GB hdd, ale za to k. graficzna ATI Rage 8MB)

Flyby [ Outsider ]
..czyli Mazio, słusznie się kręci w głowie ;)
..jak zwykle snopek intryguje mnie Twoje wcielenie w jak wyglądamy czy jakoś tam - fotki ;)
..mimo wszystko trochę go szkoda na szczura, Stitch ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
zauważyliście jacy ci z rozmów o grach są napuszeni?
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby --> eh...ja tam raz na tydzien zagladam to nie zalapalem...moja plec pozostaje nie zmienna, w przeciwienstwie do szczescia :)
Flyby [ Outsider ]
..bo jak się rozmawia na poważne tematy, Mazio, to trzeba poważnie rozmawiać ;)
..tam jest jakiś snopek89 ..to Ty?

Stitch001 [ Witcher ]
No Mazio, strasznie napusz(cz)eni, ;P
]:->
Fly - toć to żona snopka ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby --> Juz Ci odpowiedzialem na to pytanie, chyba 2 czesci temu...moze ktos ma moje zdjecie jakie kiedys dalem to rozwieje Twoje watpliwosci...jeszcze tylko napisze...TO NIE JESTEM JA.

Flyby [ Outsider ]
..żartujesz sobie, Stitch ? ..żona snopka ?!
..widać że to nie Ty snopek bo to chyba ona - tylko dlaczego snopek89 a Ty snopek9? ..widzisz jak to mnie gnębi?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Flyby >> ile razy będziesz się o to pytał ? :)
Stitch >> kurde z taką cudzą żoną to aż (wstaw odpowiednia liczbe) przykazanie warto złamać ;)

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
No MUSI być w tej "niepopularnej kategorii", jakis poważny wątek, żeby znowu całej uwagi "pewnych, mających coś do powiedzenia osób w pewnej firmie" nie skupiła na sobie wymiana ludzkich, życiowych, subtelnych i często intymnych poglądów:-) Trza ratować Soula przed zawałem. Jestem dokładnie w Jego wieku, i siebie też chcę chronić:-))))

Mazio [ Mr Offtopic ]
pokasowałem parę zjadliwych wpisów...
co bym nie chciał powiedzieć to gry już mnie nie kręcą... tak starzeję się, ale ja to przynajmniej robię z klasą
Flyby [ Outsider ]
..rzuciłeś trochę światła Angelord - coś mi się tam po głowie snuło ;) ..najgorsze że ja na razie w sieciowych grach zielony jestem i nie bardzo mogę uczestniczyć ..
..pytam Taikun bo mi się fotki podobały - pamiętliwy jestem ;)
Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Mazio --->
Ano z grami tak już jest, że im dalej, tym trudniej, żeby coś zakręciło. Ale polecam Ci "The Movies", w tym to przynajmniej można sobie filmy kręcić, banalne i nie-banalne kreskówki. I to właściwie nie jest gra, a de facto nasycony pierwiastkami z gier, kreator filmowy:-)
Mazio [ Mr Offtopic ]
stałem się gruboskórny i potrzebuję dużej dawki emocji by poczuć...
ostatnio ruszył mnie Farcry...
teraz sam już nie wiem co mogłoby
ale śledzę nowości i wierzę, że jeszcze stanę się młodym bogiem w świecie gdzie refleks nie ustępuje karcie graficznej, a moje palce będą delikatnie pieścić myszkę w spaźmie rozkoszy fragowania...
i tylko bezmyślna apodyktyczność tudzież doradzona przebiegłość albo wkur*ająca nieomylność psuje mi chęć podzielenia się owym oczekiwaniem z innymi. Stwórzmy społeczeństwo kur, które będą gdakać gdy sypnie się im ziarno. Każda zniesie jajo. Z kokardą.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Flyby >> tia ;) ja też :]
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby, Sandro _>
Konwoj.PQ-17.02
---INFO---
produkcja: Rosja
gatunek: Wojenny
Średnia ocena: 7,8/10
---OPIS---
Film opowiada historię transportu sprzętu wojskowego wysłanego przez aliantów do Związku Radzieckiego podczas II wojny światowej. W czerwcu 1942 roku z Islandii wyruszył konwój ponad 70 okrętów. Miał dostarczyć armii radzieckiej ponad 290 samolotów, 495 czołgów, 4246 wozów bojowych i transporterów oraz ponad 150 ton innego sprzętu. Przeciwko niemy stanęła flota i lotnictwo Trzeciej Rzeszy.
Film został zrealizowany z wielką dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem najnowszych technik komputerowych. Efektem tego są doskonałe sceny walk na morzu.
Ogladaliscie moze to?
Flyby [ Outsider ]
..to też ważne o czym Mazio pisze - jest część refleksji związana z grami z którymi niesłychanie ciężko się podzielić ..czasami próbuję i nie każdy to łapie ..Samych problemów technicznych czy wartościujących nie ma na tyle aby pchać się z wątkiem - piszą inni - czasem dopisać się można i to robię ..
..aż muszę dopisać - naprawdę jestem starym graczem i czuję się tutaj w pełni ..jakby to napisać ..wiarygodny, na miejscu ?
..ja nie oglądałem, snopek ..wiele podobnych, tego nie
Mazio [ Mr Offtopic ]
dobranoc, w głowie mi się miesza
Flyby [ Outsider ]
..dobrej nocy Mazio
Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Mazio --->
Stwórzmy społeczeństwo kur, które będą gdakać gdy sypnie się im ziarno. Każda zniesie jajo. Z kokardą.
Zapominasz o roli Koguta. Ten ma i kury, i ziarno. I gdakać wcale nie musi. Czasem sobie zapieje. Kiedy lis da mu z buta. Ot, drobna, fałszywa nuta.
Wkleję Wam jeszcze jeden swój filmik - bo coś ostatnio uciekam od słów, w stronę obrazu...
Flyby [ Outsider ]
..kukułka z zegara w nowej roli ? ..ehh ..chyba patrzę bez głębi ;) ..tak czy owak, podoba mi się, Angelord chociażby ze względu na jakby to powiedzieć, pewną profesjonalność ;)
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Ech, postanowiłem coś i się tego nie trzymam. Zatem, dobrej nocy i do widzenia, a raczej do przeczytania. :)

Flyby [ Outsider ]
..Shifty ..raptus z Ciebie czasem okrutny ;) ..Twoja przyszła może mieć z Tobą ciężko - dobrej nocy ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, żaden raptus, tylko postanowień się nie łamie. A postanowiłem, jak Stranger, nie pisać w Ddw pod inną nazwą i zamierzam się tego trzymać. Przynajmniej przez czas, który uznam za odpowiedni. :>
Jak wrócę, masz mieć już jakiś poważniejszy progres w CoH! ;)
Abonament mam jeszcze przez kilka dni, więc od czasu do czasu będę rzucał okiem na Wasze wypociny. :>
Jeszcze jedną rzecz muszę dokończyć i mogę iść spać. Dobranoc jeszcze raz. ;)

Flyby [ Outsider ]
..rozumiem Shifty ..znowu będę miał przez Ciebie trudności z zaśnięciem ..hmm ..wiesz, Stranger to Stranger a Shifty to Shifty ..nie zawsze to co może Stranger może Shifty, bywa też odwrotnie ;)
..co do postanowień ..źle jest kiedy służą tylko sobie ..one mają warunkować a nie być warunkiem tylko dla siebie ..Mam nadzieję że nie postanowisz od dzisiaj nie jeść ..musiałbyś szybko przywiązywć się do komputera aby przeciąg z DDW Cię nie wywiał ..jeszcze raz dobranoc ;)
.. taa ..dobrej nocy DDW

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ostatni gasi nowe, jakieś takie mniej szpanerskie światło? ;)
...i chyba już powrócił z tej stosunkowo krótkiej delegacji :P chociaż gdyby nie miał do kogo wracać, to pewnie by dobrowolnie przedłużył sobie ten url... eee... tą delegacyjkę ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
*wyskakuje z okopu*
Satelita działa!
Flyby --> Nie dla seriali, po prostu chciałam zrobic cos czego nie robiłam wczesniej. POmyslalam, ze satelita todobry pomysl :) Dobry, nie? A seriale bedzie mozna ogladac na secialnym kompie. Stranger ma taki w trumnie. Tyle, ze dla innych juz nie bedzie zielony...:P

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Cody, kojarzysz? :>

matisf [ X ]
yellow, cala noc nie spalem ...

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, rozumiem, ale sprostuję - ja postanowiłem nie pisać tu już wcześniej, a nie dlatego, żeby pójść za Strangerem. Tak, żeby nikt sobie nie myślał. :)
*wrzuca 1zł*
Lynyrd Skynyrd - Free bird

Garbizaur [ Legend ]

siwCa [ Legend ]

siwCa [ Legend ]

Flyby [ Outsider ]
..(patrzy w błękitne niebo za oknem) ..dobrze że Stranger z delegacji wrócił ;) ..i mam nadzieję że free birdy Shiftiego nie zawadzą o satelitę Cody ..i że matisf nie jest chory na to co ja ..jak tak, to ma trzy dni z głowy i na pewno schudnie ..dzień dobry wszystkim ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Orlando --> Jailbreak! Świetny kawałek, im więcej go słucham tym bardziej mi się podoba. :)) Jak mają jeszcze jakieś kawałki w tych klimatach to proponuj. Sprawdzę z chęcią. :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Ide do lasu bawic sie ASG

zarith [ ]
to uważaj orlando mi ostatnio policja skonfiskowała dwa pistoleciki asg i ostrzegła, że miałem farta że swat nie przyjechał:)

Flyby [ Outsider ]
..czyżbyś toczył bitwę zarith na środku ulicy a może ostrzeliwałeś się z pędzącego samochodu !?
matisf [ X ]
noo, do nas tez SWATA chcieli, wszysko bylo okej dopuki kolega nie zaczal szczelac z gloka do "jaskiniowcow" bo pyskowali na nas w parku :)
misztel [ +0,10gr! ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6012694&N=1
Zapraszam znawców piłki nożnej <keke>

Flyby [ Outsider ]
..o, matisf dycha ;) ..matisf, chcesz bułkę ?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
bułkę czy kulkę?
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Brrr.. za zimno.. sprobujemy jutro..

Flyby [ Outsider ]
..a bo ja wiem Stranger co matisf w tej chwili woli ?
..zimno Orlando? ..nie trzeba czaić się w kącie ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
miztel --> zagralem...ale 3 odpowiedzi, a moze nawet 4 nie jestem pewny :) gdybys napisal o jakie nagrody chodzi to bym poszukal na google :D

siwCa [ Legend ]
Wytłumaczcie mi jedno.
Dlaczego mam płytę z PB, która u mnie hula normalnie, można z niej kopiować odtwarzać, a u mojego ojca i kolegi nie działa..

matisf [ X ]
mila pani w aptece dala mi jakas zolta breje do picia, narazie sie trzymam ok :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Ide grac w No One Lives Forever... :D
"Do you want to buy my monkey?"

zarith [ ]
niestety flyby, nic tak romantycznego:) kupiliśmy sobie po pistolecie z kumplem, coby trochę do innych kumpli i siebie postrzelać; przez przypadek zostaliśmy przyłapani przez policję na strzelaniu do drzewa, a tu w londynie mają pierdolca po tych wszystkich zamachach:) gdzieś nawet przeczytałem, że nie można mieć śrubokrętu w samochodzie (tzn można w bagażniku), bo to znak że jest się go gotowym użyć przeciwko innej istocie ludzkiej...
...to nie żart:)

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]
Dopiero teraz zauwazylem moja gafe...
Przyjmij Maziu, moj wirtulany, lecz szczery ladunek pozytywnych wibracji z okazji rocznicy przyjscia na swiat.
Twoje zdrowie przyjacielu.

siwCa [ Legend ]
Chcieć czy nie chcieć ?
Flyby [ Outsider ]
..pd wieczór może być gorzej, matisf ..do picia radzę odgazowaną Colę, skuteczna, sprawdzałem na sobie
..widać to znak czasu zarith ..w Londynie biorąc pod uwagę ilość muzułmanów jak najbardziej zrozumiały ..zapomniałem że tam siedzisz ;)
..co do tej płyty siwCa ..muszą być różnice sprzętowe i w sterownikach ..lub rodzaj plyty im nie pasuje
siwCa [ Legend ]
Flyby, ale teraz zauważyłem, że pare odcinków da się zgrać.
matisf [ X ]
juz mi lepiej, ja pije odgazowane pepsi, az dziw bierze ze ona taka niedobra bez Co2
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Wiem że Stranger to czyta a na GG mi nie odpisze więc:
Stranger >> nie chcesz może kupić mojej V3i ? :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Do 100zł i jeśli dorzucisz gumową lalkę.
PS. Czy Ty kiedykolwiek miałeś coś dłużej niż przez rok?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Stranger >> Ciebie miałem dłużej niż rok :P
dobra ... ale za lale musisz dopłacić :) nie moja wina że ten telefon jest dla mnie zbyt delikatny :) teraz choruje na n70 (albo coś podobnego) tylko że z 300 zł musiałbym dopłacić :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
A to lipa, wezmę sobie nówkę przy przedłużeniu umowy. ;)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Ja mam przedłużenie umowy z erą dopiero w październiku :) więc musze sobie coś na własną rękę załatwić ... a wypłata dopiero 15 ;) a studia trzeba opłacić też do 15 :/

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ja mam w listopadzie :P ...ale z badziewiastym Sagemikiem o dziwo wytrzymuję.

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Boszzzz ... Sażema masz a się z mojej motki śmiałeś !? :O LOL :P
Kurde, ale i tak najlepszym telefonem dla mnie i tak będzie Nokia 7650 :) fajne funkcje a i pierd*** w samoobronie kogoś się dało ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
A widzisz, nie przywiązuję tak dużej wagi do posiadania superwypasistej komórki, choć jak mówię - na Motkę może się skuszę.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Jedyny fajny bajer w niej to to że możesz sobie otwierać ją jak Mahone, szybki ruch ręki i otwarta ... ale zrobisz tak parę razy i padnie taśma i telefon do kosza :) no ale przez jakiś czas się lansowałeś ... no i tablety jakieś trzeba kupic i trzymać w długopisie ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"no i tablety jakieś trzeba kupic i trzymać w długopisie ;)"
początkowo myślałem, że chodzi ci o tablet do pisania :D

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
no i przydałby się jakiś świr żeby go w towarzystwie wypychać przez okna + stylowy garniak i wymęczona koszula i Mahone jak malowany

matisf [ X ]
dobra koniec wygibasow, kto zna niemiecki na tyle zeby mi powiedziec jak powastala nazwa tego miasta, i czy tam jest jakas legenda bo moj zaslob slownictwa ogranicza sie do szaise :)
V

Flyby [ Outsider ]
..proszę, matisf :

matisf [ X ]
*bije glowa w stol*
A bylem tam....
Moja rodzicielka Ci dziekuje, nareszcie bede miaj ja z glowy ;)

Flyby [ Outsider ]
..matisf, szkoda stołu
matisf [ X ]
*wrzuca 1 zl*
Berserk - Metallica "Unforgiven"

siwCa [ Legend ]
bosz, mój starszy to ejst typ.. oglądnął cztero odcinki pod rząd i krzyczy, że mam mu dalej na płytki wrzucać :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Twój starszy to nie typ tylko pirat ! :P
siwCa [ Legend ]
Drogowy.

Garbizaur [ Legend ]
*wrzuca 1 zł*
Weekend - Jesteś Playboyem

siwCa [ Legend ]
A ty jesteś plejbojem, nananana, wszystkie beda twoje, nananana. :)
======
Koncert: Red Hot Chili Peppers
Bilety: 2 x Red Hot Chili Peppers - 115.00 - płyta
Kwota zamówienia: 230 PLN + 10 PLN za koszt przesyłki.
Płatno¶ć należy uregulować w terminie 3 dni od daty otrzymania niniejszego potwierdzenia.
Po tym terminie rezerwacja biletów zostanie anulowana.
Hell Yeah!
Garbizaur [ Legend ]
Red Hoci grają w moje urodziny - jakby ktoś chciał mi zrobić prezent - nie obrażę się... ;-P

matisf [ X ]
*wrzuca 1zl*
Snow ((Hey Oh))
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Zrobie Ci prezent Garbi i zamówie SOBIE te bilety :]
Garbizaur [ Legend ]
Taikun ---> dziex... jestes Koffany :-P

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

siwCa [ Legend ]
*wrzuca 1zł*
Rammstein - Striped.

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
*wrzuca 100 zł banknot bo go stać*
Orange Sky - Alexi Murdoch (Prison Break)
Pozdro dla Orlanda ;) ciągle teraz słucham dwóch utworów tego kolesia :) jakby ktoś miał płytke ;)to sendspace ;d

siwCa [ Legend ]
Taikun chcesz soundtrack z PB czy płytkę tego kolesia solo ?

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
1864. Alexi Murdoch - All My Days (4:57)
1865. Alexi Murdoch - Breathe (4:17)
1866. Alexi Murdoch - Home (5:50)
1867. Alexi Murdoch - Song For You (4:38)
1868. Alexi Murdoch - Dream About Flying (4:50)
1869. Alexi Murdoch - Wait (5:57)
1870. Alexi Murdoch - Love You More (2:36)
1871. Alexi Murdoch - Blue Mind (5:43)
1872. Alexi Murdoch - Shine (7:46)
1873. Alexi Murdoch - 12 (6:50)
1874. Alexi Murdoch - Orange Sky (6:11)
Zanim ja to wrzuce na sendspace, to zdarzysz sciagnac polowe albumu :D

Flyby [ Outsider ]
..wrzuca za darmo ..
matisf [ X ]
jak wam sie podoba ->
tylko to prbka nic nie poukldane sam pomysl ????
Flyby [ Outsider ]
..pomysł może być, matisf ..tylko teraz dobrze złożyć to do kupy to drugi pomysł ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, zajebiste! Tylko nie wiem co lepsze, kawałek, Dodge Charger, czy ta(te) pani(e)? :>
465. Alexi Murdoch - All My Days (4:57)
466. Alexi Murdoch - Breathe (4:17)
467. Alexi Murdoch - Home (5:50)
468. Alexi Murdoch - Song For You (4:38)
469. Alexi Murdoch - Dream About Flying (4:50)
470. Alexi Murdoch - Wait (5:57)
471. Alexi Murdoch - Love You More (2:36)
472. Alexi Murdoch - Blue Mind (5:43)
473. Alexi Murdoch - Shine (7:46)
474. Alexi Murdoch - 12 (6:50)
475. Alexi Murdoch - Orange Sky (6:11)
:P
matisf --> Sam pomysł nienajgorszy, ale do stylu można by się przyczepić. :)
*szybko wychodzi, żeby nikt nie zauważył, że był w ddw* :P

Flyby [ Outsider ]
..Shifty ..nikomu nie mów ale ja to wybrałem ze względu na tytuł i panie ;)
siwCa [ Legend ]
Wiecie może gdzie mogę dostać archiwalne gazety. Chodzi mi o numer 'Mojego psa' z 01/2001.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Lubicie kotki...lubicie dobra muze...
prosze >
:)
I prosba :) 26 sekunda, zaczyna sie pewien kawalek...dajcie linka do tego :D

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Stawiam na Manu Chao - King Of The Bongo

MAROLL [ Legend ]

Mazio [ Mr Offtopic ]
ten drugi wątek jakiś taki drętwy

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Witam, Admirale. I odrazu zegnam, ide spac.
Jutro zaczynaja mi sie ferie, wiec troche popisze.
MAROLL [ Legend ]
Dzień dobranoc. A co to jest ferie? :D

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Ferie, bądź feriae, to starorzymskie określenie dni odpoczynku poświęconych obrzędom religijnym dla któregoś z bóstw.
Współcześnie pojęcia tego używa się w odniesieniu do dni wolnych od nauki szkolnej.
Włoskiego sformułowania ferie używa się również w odniesieniu do "wakacji sądowych" (vacatio legis).

MAROLL [ Legend ]
Ano właśnie. Trochę już zapomniałem o tym ;]
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
bylo juz to na golu>? nawet niezle :)

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
ale dorwalem porcje kawalow, obrazkow i filmikow...masakra
linka nie dam bo sie nie mozna rejestrowac, sry
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
snopek >> no jak nie działa to po co to ukrywać ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
zagubieni, seson 5 zapowiada sie ciekawie
widze, ze nie chcecie wiecej..to sobie piszcie ;p
LOL, to jest genialne! VV

Flyby [ Outsider ]
..rany boskie snopek dasz radę cały net tu zwalić ?!
..Shifty, zainstalowałem CoH, rozpocząłem szkolenie i sierżant dwa razy wdeptał mnie w błoto..
..Mazio, nic się nie martw po remoncie zawsze śmierdzi farbą
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Jak się gra widzi?

Flyby [ Outsider ]
..ładna i dobrze zrobiona Shifty ..na razie nie wiele widzę bo oczy mam zalepione tym błotem - ale jak skończę szkolenie ..
..a bardziej serio to mi się widzi że to prawie ideał tego typu gier ..póki co, rzecz jasna ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Odniosłem podobne wrażenie. Bawiłeś się już artylerią? :>
Ech, przy Was nie można nic postanawiać, bo postanowienia takie z góry skazane są na klęskę. ;) Tak, czy inaczej, za pięć dni i tak znikam. :)
Ale znając życie, długo na głodzie nie wytrzymam. ;D
Flyby [ Outsider ]
..jeszcze nie Shifty ..ale ja kocham moździerze i już sobie wyobrażam jaką będę miał uciechę - czuję że ta gra będzie dla mnie tak jak Oblivion - długo do użycia ;)
..wiesz Shifty jaka to frajda łamać postanowienia? ..wszystko smakuje dwa razy lepiej ;)
..i zostawiłbyś nas Shifty? ..Ty, zasłużony już w bojach, dzielnie stojący na beznadziejnym szańcu, zeszedłbyś teraz porzucając chwałę i sztandar ?!
foxx [ lisek ]
[..]zeszedłbyś teraz porzucając chwałę i sztandar ?!
Moge podtrzymac chwałę i sztandar przez ten czas :>

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Sam widzisz, Flyby. Nie jestem już tutaj potrzebny. :) Zresztą, jak długo jednostka może utrzymywać posterunek? Kiedyś muszą nadejść posiłki, które ją "zluzują". ;)
Gra jest naprawdę znakomita i zapewniam Cię, że tak prędko jej nie wywalisz. :) Ja niestety byłem zmuszony zrobić ten krok. Save'y zajmowały zbyt wiele miejsca na partycji systemowej. :)

Flyby [ Outsider ]
..lisek?! ..Shiftyyy ..taż on weźmie sztandar, chwale zrobi coś brzydkiego i zniknie w krzakach !!
..jakbyś się na liskach nie znał ..
..żeby zainstalować CoH musiałem wywalić Blitzkrieg 2 którego prawie nie ruszyłem ..jak ten CoH tak się rozrasta to nie dobrze..

Stitch001 [ Witcher ]
Niech wyśpi się za mnie ktoś, żeby nie musiał spać ktoś (czyt. ja)...

Flyby [ Outsider ]
..o nie Stitch, nie będę odejmował Ci snu tak potrzebnego niewyżytemu organizmowi - stul oczęta i lulaj

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Stitch --> Nie ma sprawy, tylko wybierz odpowiedni wariant snu. 9h/10h/11h/12h* Jutro postaram się wyspać i za Ciebie. ;)
* niepotrzebne wywalić w cholerę! :P
Flyby, a no też prawda. Nie pomyślałem o tym, jeszcze franca narobi na chwałę i zwieje ze sztandarem. Widzisz lisie? Flyby Cię przejrzał. :P
A tymczasem idę sobie zaparzyć herbatkę, ktoś reflektuje? ;)

Flyby [ Outsider ]
..też idę parzyć Shifty ..przecież nie pijasz Earl Grey
Stitch001 [ Witcher ]
Mi zieloną, albo czerwoną. Byle by nie czarną.
Zadnych zapachowych także nie.
Owocowa może takzę być.
ale literówki walę. CHyba się jednak położę. Projekt jest na sobote, a w sumie zostąło tlyko wszystko posładać do kupy, Diagramy DPD i ERD zrobione.
Jeszce tylko jakiś ściema-opis i projekt gotoey.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*podaje czerwoną herbatę o smaku różano-jabłkowym*
Wreszcie znalazłem królika! :>
Stitch001 [ Witcher ]
Braciak - a śpij 21h, da raade?
Flyby [ Outsider ]
..królika, Shifty ?! ..Alicję też ?!
Stitch001 [ Witcher ]
btw
Zieloną herbatę z Vitaxa (liściasta) mam w domu (jest świetna).
Czerwoną piłem raz. 9także liściastą).
Kocham za to owocowe.
P.S. Właśnie zdałe sobie sprawę, że piszę jakbym był na fazie....
Wniosek: Praca może upić.
Wniosek2. Idę spać.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Tak, tyle, że była już częściowo przetrawiona przez tego królika - jakiś taki mutant. ;)
Stitch, zobaczymy, co da się zrobić. A Ty naprawdę kładź się już spać. ;) edit: Dobranoc.
Flyby, wracając do CoH, jak dojdziesz do portu w Cherbourgu to czeka Cię świetny motyw. Chętnie bym się pochwalił screenami i/lub krótko opisał, ale nie chcę Ci psuć przyjemności z gry. ;)

Flyby [ Outsider ]
..znając siebie, będę grał powolutku, Shifty a do Cherbourga daleko ..po szkoleniu pewnie zafunduję sobie jakąś potyczkę w ramach dalszych ćwiczeń i dopiero kampanię;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Hmm, słusznie. Większa przyjemność z gry. :)
Ledwo zamówiłem jedną grę w Pre-Orderze, a tu już następna się pojawiła i zaczyna mnie okropnie kusić. S.T.A.L.K.E.R. Czekam na tą grę od pierwszych niusów, aż wreszcie pojawia się w momencie gdy nie mam już pieniędzy, chamstwo. :P
Widziałeś, Flyby? Co o niej sądzisz? https://www.gry-online.pl/sklep/karta_produktu.asp?ID=1595
Ogólnie ten rok zapowiada się bardzo interesująco w branży gier komputerowych, tylko skąd brać taką fortunę na te wszystkie nowe tytuły? Będzie ciężko.

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
[253] >>>
nie znałem Flyby'a z tej strony ;)

piokos [ Malpa w czerwonym ]
oglądaliście może nowego J. Bonda? Polecam!
A Daniel Craig jest świetny do tej roli, Brosnan przy nim to laluś :).
We wtorek byłem na tym filmie z bratem, sami siedzieliśmy na sali :D (seans o 22:25)

foxx [ lisek ]
..lisek?! ..Shiftyyy ..taż on weźmie sztandar, chwale zrobi coś brzydkiego i zniknie w krzakach !!
..jakbyś się na liskach nie znał ..
Pffff, ja ? No co wy ?
piokos -> Owszem, niezly film.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Oglądałem, również uważam, że film był świetny. Zdecydowanie najlepszy z serii, a i aktorki niczego sobie... ;)
Flyby [ Outsider ]
..yyy Stranger ..istnieje możliwość że ja sam wciąż siebie słabo znam..
..Shifty ..o mimo wszystko wciąż zapowiedź - na pewno nie kupię jej "na pniu" - będzie to pomyślę bo oczywiście też "mam smaka" ;)
..Bondy lubię piokos - obejrzę ;)
..lisku a trąbic na alarm umiesz ?
piokos [ Malpa w czerwonym ]
- martini z wódką!
- wstrząśnięte czy zmieszane?
- mam to w dupie.
:D

Flyby [ Outsider ]
..a ja nie będę o tej porze pił ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Mocny tekst, rozwalił mnie. :))
To już druga? Dobranoc wszystkim.

Flyby [ Outsider ]
..capstrzyyyk ..żeby lisek umiał grać na trąbce to by odtrąbił - ale nie umie a już się łapie za sztandar i chwałę
..gdy oczęta zamkniesz
w wojskowym namiocie
otoczą Cię zaraz
pielęgniarek krocie
każda będzie miała
nad pępek fartuszek
ukołysze biedną
wojskowego duszę..
..i dobrej nocy Ddw

Shifty007 [ 101st Airborne ]
No to jeszcze Metallica - Fixxxer na dobranoc. ;)
Świetny kawałek. Przesłucham po raz ostatni i zmykam.

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
NIEEEE!!!! SNIEEEEGG!!!
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
a u mnie się topi...

Flyby [ Outsider ]
..śnieg ? ..świetnie nadaje się do maskowania dzielnych strzelców - działania na froncie fińskim to udowodniły - jedno czyste prześcieradło Orlando i znikasz z oczu wrogów, broń tymczasowo pokrywasz warstwą pasty do zębow ;)
misztel [ +0,10gr! ]
Jaki śnieg? :]
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
nadal biały...
misztel [ +0,10gr! ]
A ja nie wiem o czym wy mówicie :]

Flyby [ Outsider ]
..to Orlando wie ..ja opieram się na pamieci i tradycji

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Orlando, Flyby dobrze prawi. ;) Potwierdzam skuteczność tego maskowania, dodatkowo polecam prześcieradło przybrudzić w niektórych miejscach, dla lepszego efektu. Pasty do zębów nie używałem do maskowania broni. Polecam owinąć ją skrawkami białego materiału, najważniejsze jest rozbicie kształtu giwery. :))
PS, Nie ma to jak Ghillie suit, tyle że na inny okres. :]
Witam wszystkich.
edit: Ostatecznie takie rozwiązanie też możesz wybrać. -->
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
u mnie tez spadl...ale to nawet lepiej...mozna nabrac troche kondycji odgarniajac go :)

Flyby [ Outsider ]
..Twoje kocie radio, snopek, spodobało się ;) .. może znajdziesz coś podobnego zamiast walczyć ze śniegiem ? ..I tak stopnieje
siwCa [ Legend ]
Ponawiam pytanko. Wiecie skąd wziąć stare numery gazet ?

Flyby [ Outsider ]
..rany boskie, siwCa

siwCa [ Legend ]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Z makulatorowoarchiwownieantykwariatorniowni. :)

siwCa [ Legend ]
ale w ogóle jest taka opcja ?

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby --> niestety, z podobnych mam tylko to , ale to juz bylo na GOlu :)
ale zobaczcie to, niezle sie usmialem

misztel [ +0,10gr! ]
A ja będę miał w mieście biedronkę :]
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
misztel, tylko tam nie pracuj bo marnie skonczyusz >>

siwCa [ Legend ]
snopek miałem taką tapete długo.
misztel [ +0,10gr! ]
Snopek - zamierzałem się tam zatrudnić w wakacje, jakaś robótka :P
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
ehh, juz 4 osoby sie pytalo na gadu czy Snopek89 to ja...2 z nich myslalo nawet ze mamy taki sam nick :/
Henryk i Alina z Krakowa odwiedzają Londyn. Na lotnisku biorą taksówkę i
jadą do centrum miasta. Podróż trwa długo i taksówkarz postanawia
porozmawiać z pasażerami.
Where are you from? - pyta.
We are from Poland - odpowiada Henryk. Alina, która nie zna angielskiego,
pyta chłopaka, o co pytał taksówkarz.
Chce wiedzieć, skąd jesteśmy - odpowiada Alfred.
Where do you live in Poland? - brzmi kolejne pytanie taksówkarza.
We live in Kraków - mówi Alfred.
Oh my God! In Kraków! I had there the worst fuck in my life! - krzyczy przerażony taksówkarz.
Alina znów pyta chłopaka, o co chodzi.
Taksówkarz mówi, że cię zna.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
To wywal GG z profilu. Ja już dawno tak zrobiłem.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Nie wywale, czasem ktos chce cos istotnego i po co ma wysylac na maila pytanie, albo pisac na forum zebym sie odezwal...zreszta czasem jest to troche irytujace jak ktos nie ma podanego, bez urazy dla Ciebie i innych, ale mysle sobie, ze uwazaja sie takie osoby za niewiadomo kogo...pewnie nie mam racji :)

siwCa [ Legend ]
Snopku, mamy podobne odczucia.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Snopek, wcale nie uważam się za niewiadomo kogo, tylko kilka razy odzywała się do mnie dzieciarnia z GOLa żeby "poklikać", czy w innych błahych sprawach. Z tego powodu wypieprzyłem kontakt. Od tej pory jak ktoś coś ode mnie potrzebuje - pisze na mail, albo na forum, żebym się odezwał.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Shifty -> spoko, mowie tylko jakie mialem odczucie...powody kazdy jakies tam ma, znam dwie osoby ktore mi tak napisaly na gg, sam sobie tego nie wymyslilem :)
Mam do Ciebie prosbe :)
Mozesz znalezc screena z TDU gdzie widac jak skacze na tej skoczni kolo latarni?

Flyby [ Outsider ]
..coś Wam się nie podoba GG-gdakacze ?!
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Shifty --> juz nic, znalazlem...
Flyby --> hehe, wszystko jest cacy...ja nie mam gg tak swoja droga.
misztel [ +0,10gr! ]
A, tam.. jak mam Gadu i wczoraj 3 osoby poprosiły mnie o linki do LOST, to pomogłem, respekt wzrósł i ogólnie whatsup sweetheart.
Flyby [ Outsider ]
..jak to nie masz ?! ..wiesz co snopek, ściemniasz i to nie tylko z GG ..właśnie uzbrajam się w ogromną dawkę dobrei woli, cierpliwości oraz zrozumienia ..uff
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby --> dobre, dobre...z czym niby sciemiam Twoim zdaniem?
a gadu gadu nie mam...mam komunikator tlen
Flyby [ Outsider ]
..jasne snopek ;) .. a my nie jesteśmy w internecie tylko w necie i nie na Ziemi tylko w Kosmosie i nie jesteśmy ludźmi tylko homo sapiens, którym Ty usiłujesz zrobić wodę z mózgu..
..z rozkoszą wysłucham następnych Twoich racji a la lolowita ..
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby --> ehh, chodzi Ci o to, ze napisalem, ze ludzie ktorzy nie maja w profilu swoim podanego numeru gg maja sie za lepszych? przeciez od razu zaznaczylem, ze nie chodzi o wszystkich, mozesz wierzyc lub nie, ale sa takie osoby bo sie z nimi spotkalem tutaj na forum w jednym z watkow sportowych. To, ze nie mam gg mialo byc humorystyczne i nic wiecej, eh...dobrze, zenie wiem co to jest lolowita.
siwCa [ Legend ]
o cholera.

Flyby [ Outsider ]
..no popatrz snopek jak my się rozmijamy - chociaż Ty żartujesz i ja żartuję ..ehh ..aż się siwCa zdziwił ;) ..a lolowita to pisowski "dyskutant" z wątku o Dornie ..zabawny

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Snopek, zdaje się, że mam jeszcze nie publikowane screeny z Twoich lotów. Poszukam czy nie wywaliłem przypadkiem. :)
Jeden się ostał. Nie wiem czy go publikowałem już, czy nie. -->

siwCa [ Legend ]
Flyby, ja też żartuję. :)
Shifty, jakiego kompjutra trzeba mieć do tej gry i kiedy wyjdzie pełna wersja ?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
SiwCa --> Potrzebujesz mocnej maszyny, i jeśli chcesz pograć w trybie Multi z Forumowiczami najlepiej łącze szybsze niż 512. Dostępny jest Pre-Order: https://www.gry-online.pl/sklep/karta_produktu.asp?ID=6716 Gra polską premierę ma 15 marca 2007.
Zapraszam do wątku seryjnego: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6013880&N=1
Saleen S7 Twin Turbo w locie. :] -->

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
\/ :D
Ja miałem raz podobny bug, ale gościu nie wylatywał w powietrze, tylko przemieszczał się po ziemi, przenikając przez wszystkie budynki. :)
siwCa [ Legend ]
Shifty, zawsze można podmienić pare bebechów z komputera brata. On i tak nie skuma, a ja będę miał szybkiego kompa :)
Tylko z łączem problem, bo za neostrade 1mb nie będę płacił 131zł.
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
siwCa --> A nie masz u siebie Dialogu, Netii albo jakiegoś innego dobrego operatora?
siwCa [ Legend ]
Dialogu nie ma u mnie, jest 800m od domu najbliżej, ale starsi nie chcą zmianiać nawet.
Netie moge wziąć, ale narzekają ludzie, podobno pingi skaczą i w ogóle lipa. No chyba, że masz inne info :)

zarith [ ]
tia. a ja ostatnio pogrywam w need for speed 4:)
siwCa [ Legend ]
Hmm, Stranger ?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Nie mam żadnego info. Jestem zadowolonym klientem Dialogu. :P

siwCa [ Legend ]
Też bym chętnie był. Stranger, spróbuj pogadać z kolegami po fachu może oni się bardziej na tym znają. Tzn na Netii.
misztel [ +0,10gr! ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5994684&N=1
O co chodzi Azziemu? :(

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Jakbyś tak ciągle walił głupimi znacznikami, to też bym dostał pier***ca. ;)
siwCa --> Z tym będzie ciężko. Mogę popytać znajomych z gg, bo koledzy z Bielska w zasadzie jadą tylko na Dialogu, a Neo mają frajerzy, którym nie zależało na niższych cenach i nielimitowanym łączu (jeszcze przed zniesieniem limitów przez TP).

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Dzisiaj naprawde ide postrzelac do lasu :D
Pa.
siwCa [ Legend ]
Orlando, pomyślnych headów. :)
Stranger, z moich znajomych nikt nie ma Netti, a nana forum też nie zawsze obiektywne info się dostanie.
KhRON [ Dominus Mortis ]
headshot! :d
<znalazł płytkę z oryginalnym standalone'owym CS-em>
:d
...
blah... patcha 1.0.0.5 nie mogę znaleźć :P to sobie pograłem... :P
[edit] Orlando, weźmiesz mnie do lasu? ;]

Flyby [ Outsider ]
..rety ..ludzie ..ale ten CoH wciągaaa ..a dopiero potyczką się bawię ..suuuper !
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Orlando >> jak Ty te napisy do filmów robisz ? :) jakiś specjalny program czy coś do wrzucania czasów ?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Neo mają frajerzy
Dzięki Stranger, zawsze wiedziałem, że mnie lubisz. ;)
Stitch001 [ Witcher ]
O_o
Neo mają frajerzy
Dzięki Stranger, zawsze wiedziałem, że mnie lubisz. ;)
Bliźniak, to my naprawdem som tacy sami

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
ojejujej... chodziło o anty-dialożkowych frajerów :P
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
nie tłumacz się ! :P na stos z nim ]:->
fook, kto i za co mi odjął 1 z rankingu xD za co ? Stranger ... mścisz się za Sienne Miller ? :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
*rzuca całego Taikuna na stos*
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Stranger >> a to połówkie można ? kie ?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Wątpiłeś w to Stitch?
Stranger --> Wiem, zrozumiałem Twoje sentencje.
Ps. Gdybym miał jakiś wybór co do łącz na moim obszarze, na pewno nie zdecydowałbym się na Neostradę. :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Shifty >> pokaż jedną osobę która zdecydowałaby się na Neo gdyby miała jakiś większy wybór ? :>
siwCa [ Legend ]
Jeśli teraz bym mógł przystąpić do Neo na nowcyh warunkach ( tzn. promocyjnych ) bym to zrobił. Tyle, że te sku***y zrobiły ofertę dla nowych uzytkowników, starcyh mając w dupie.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
siwCa >> bo starzy mają albo nadal umowy albo już umowy się skończyły i nic ich nie przekona do NEO :)
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
*pada zmeczony na lozku*
Zajebiscie bylo! Allah akbar!
*zasypia*
Chrrr...
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
A bawił się ktoś z Was nLite'm ? :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
To jakaś nowa generacja gumowych lal?

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
nie ... wibratorów odby ... zresztą przecież ich używasz i reklamujesz więc powinieneś wiedzieć ... a tam btw. miało być miło i przytulnie :P a Ty z takim sprośnym żartem wyskakujesz :P
geeez ... nLite jest genialny :D teraz instalując w pracy windowsa będe miał totalny luuzzzz przez 40 minut :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
1) nie był znowu taki sprośny
2) na dalsze sprośne rozwinięcie sam bym nie wpadł ;)
co to ten nGay?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby, a nie mówiłem, że cholerstwo wciąga człowieka do reszty? :P

Mazio [ Mr Offtopic ]
allright?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Stranger >> a nie uczyli Was w BB obsługi google ? :)

siwCa [ Legend ]
Nokia n73 ? co myślicie.
chodzi o zamiane za moją motke v3x na właśnie n73.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
warto :) ja sam szukam jakieś zamiany mojej motki V3i na N70 albo Nokie 6680 :)
ale Mahone ma V3i ... i Strangerkowi sie podoba :(
napisał postów: 9700 ;]

siwCa [ Legend ]
Taik, to już jakiś argument. W sumie zadowolony jesten z v3x, ale w porównaniu n73 jest o wiele,wiele lepsza. Tyle, że nie ma lanserskiej klapki :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*wrzuca 1zł*
Dire Straits - Telegraph road

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
siwCa >> gdyby nie ta klapka i to że motka jest cieniutka ... nie kupiłbym jej ... a tak wyrywasz wszystkich niezależnie od płci i wyznania na tą klapke :)
ostatnio wyrwałem córkę Kaczyńskiego i już się rozwodzi :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"a tak wyrywasz wszystkich niezależnie od płci i wyznania na tą klapke :)"
próbowałeś te wszystkie opcje?
PS. to dlaczego mi pisałeś gg o randce z Piotrkiem? ;)

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Widzieliscie filmik...
Kilka osob na autostradzie wylazlo z pedzacego samochodu i sobie na jezdni slizgawke zrobilo?
ma ktos link do youtube>?

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Stranger >> Piotrek ? Fajna d... dobra osoba :) ale serio mówie otwierasz klapke w towarzystwie i wyrywasz nawet 100 letnia dziewice ;) kup, sprawdź ... i nie zdawaj relacji :p

Mazio [ Mr Offtopic ]
bitroots! nawet nie odpowiedzą na powitanie...
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
joł źią !
*odpowiada na powitanie Mazia w specyficzny dla siebie sposób*

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Oj... czyżby więc jakaś 100-letnia dziewica przyczepiła się do ciebie na stałe, skoro chcesz się komórki pozbyć? :P

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
już nie dziewica :P ]:->
ostatnio tylko Ty się do mnie przyczepiłeś :P pewnie tą Motorole chcesz :>
Mazio [ Mr Offtopic ]
przesiadłem się na notebooka współlokatora, co za $@$ wymyślił 400 postów w wątku?!

siwCa [ Legend ]
Na v3x nawet wyrwałem Anke jedzącą spaghetti pudliszek. oczywiście odesła od stołu.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
OMFG. Anke z Pudliczek wyrwałeś !? OMFG :) Ja wyrwałem tą starą Ukrainke co jest z Wladkiem w Klanie :)
siwCa [ Legend ]
Taikun, bo wiesz ja o Ty to dwa inne światy. Man nie masz ze mną szans, Anka nie chciała odejść, ale jak eksplołżyn zapuściłem to i jej matka zaczęła coś do mnie..

Flyby [ Outsider ]
..eee ..eee ..(wpada do Ddw z armatnim pociskiem w tyłku) ..ja się tak nie bawie ..kiedy jezdem aliantem po kilku minutach mam na karku hordy Tygrysów, Panter i Germańców w bojowym szale - zanim zdążę odkaszlnąć już po mnie ..więc na tej samej mapie zostaję Germańcem i ledwie zdążę wyprodukować kilku faszystów nie mówiąc o zakichanym czołgu już rozjeżdżają mnie Amerykańce uzbrojone w co się tylko da - ten co tą grę ustawiał bez wątpienia kocha komputery ..ale jak w takiej sytuacji grać ?
..wszystko przez Shifty'ego ..namówił mnie ..wydałem pieniądze ..a teraz będę bał się zasnąć

siwCa [ Legend ]
na czitach, Flyby, na czitach.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Eksplołżyn jest spoko :) nigdy techno nie trawiłem ... ale od kiedy jeżdże na studia z gościem który słucha tylko tego jakoś przestałem wymiotować na samą myśl o techniawie ;) a niektóre kawałki nawet fajne ... jak sie upijesz po zaliczeniu sesji ;)
siwCa [ Legend ]
Taikun, nie lubie jak dla kogoś każda nuta elektroniczna to techno. IMO eksplołżyn jest z dupy, ale taki Qlimax czy cuś. Czasami można posłuchać.
Idę dalej tą komedią na polsacie oglądać.

Flyby [ Outsider ]
..uważasz siwCa że już tak nisko upadłem?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
E no nie każda ... jakiś tam żan pal de sar czy jak go tam zwą (ten kumpel Wałęsy) mi nie odpowiada mi zupełnie ... i raczej nic tego nie zmieni ... ale zaraz Wam kawał dobrej muzyki :>

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
*dopiero teraz zauważa post [60]*
*wrzuca do jukeboxa CZARNĄ monetę*
AC/DC - Back in Black
YT --> (niestety wszystkie sensowne vidy pokasowali)
i jeszcze ;) -->

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Aishita yue ni mebaeta aku no hana
Kore kara saki otozureru de arou subete wo
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai kara
Kajitsu ga tsugeta mirai
Risei wo wasureta machi
Kuroku yuganda ima wo
Yume, risou ni kaeru
Doushite? Boku wa kowareta Messiah?
Dare mo ga nozonda "owaru" wo...
Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Aishita yue ni mebaeta aku no hana
Kore kara saki otozureru de arou subete wo
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai
Itsuka boku ga misete ageru
Hikari kagayaku sora wo
Doushite? Boku wa kowareta Messiah?
Dare mo ga yume mita "rakuen" wo...
Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Aishita yue ni mebaeta aku no hana
Kore kara saki otozureru de arou subete wo
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai
Itsuka boku ga misete ageru
Hikari kagayaku sekai wo
Jakby co to muzyka z intra z Death Note (takie anime) tylko ze wizualnie to jakiś tam teledysk ... a i nie patrzeć na wygląd japońców bo ten akurat do pupy ;) a słuchać muzyki :P
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Macie o tej autostradzie...sam to wrzucilem, bo ja tego na youtube nie potrafie odszukac...a to jest niezle :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
<---
Narobiłeś mi smaka avatarem i filmikiem. Niestety dopiero jutro sobie obejrzę E14. ;)
AQA [ Pani Jeziora ]
Dobry wieczór :) Trzeba się gdzieś podziać po alkoholu :))

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
o!
zaraz się zaczną niesamowite wyznania
*wyciąga popcorn, skacze na kanape i czeka*
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Chyba raczej w nowym watku beda te wyznania..o ile beda :)
ehh, nie klikacie w fajny link :)

Flyby [ Outsider ]
..Pani Jeziora po alkoholu? ..a piątek dzisiaj ..wieczór dobry ;)
..snopek naklikałem się dzisiaj jak wściekły - koty nowe masz?

Mazio [ Mr Offtopic ]
bosz... AQA, duszo siostrzana, utul
AQA [ Pani Jeziora ]
Nie będzie wyznań. Jestem normalna i szczęśliwa :) Jeśli już, to mogę porymować :)))

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Mogę się poświęcić i założyć nowy wątek. Co Wy na ten mały zabieg w nazwie? Dzień dobry wieczór. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym - 1

Flyby [ Outsider ]
..szczęśliwa i lekka
nad falami fruwa
a na brzegu Mazio
przy butelce czuwa
..i ja tam byłem
chocia nic nie piłem
wpadłem do jeziora
i się utopiłem
..gadamy - rozmawiamy - nie wiem Shifty znaczenie to samo..mnie wsio ryba
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Flyby - > "prawie" jak koty
kilka osob wylazi z samochodu podczas szybkiej jazdy na autostradzie :) nie na dach...na jezdnie :D

Mazio [ Mr Offtopic ]
ja jestem nienormalny i szczęśliwy
siwCa [ Legend ]
snopek
The video you have requested is not available.
If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.
Astrea [ Genius Loci ]
Ech... AQA, jeszcze nie spisz?
Edit własne chamstwo, nie przywitałam sie. Bry wieczor :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Zapraszamy: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6019512&N=1

AQA [ Pani Jeziora ]
Nikt się nie utopił
Zachłystnał się jeno.
Myślał, że już schodzi,
Bo w jeziorze ciemno.
Ale Pani tegoż
Jeziora metnego
Wyciągnęła z mułu
Wiotkie ciało jego (Flyby :))
Mazio, co na brzegu
Stał i lukał ślipiem
Czkawki dostał nagle
Wino pijąc chyłkiem :)
Mazio [ Mr Offtopic ]
nie iumiem pisa na notebooku
dobranoc
posadzcie na moim grobie orchideeeeee