Soulcatcher [ Admin ]
Jaka nazwa wątku seryjnego w kategorii Premium.
Jeżeli ktoś widzi potrzebę zakładania seryjnego wątku w kategorii premium może tutaj zaproponować jego tytuł. Nazwa na oddawać treść wątku czyli nieskrępowaną rozmowę na dowolne tematy. Jeżeli nie ma potrzeby tworzenia takiego wątku to pytania nie ma.

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Luźne rozmowy o grach - cz.1

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy - 1
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Raczej Luźne rozmowy na forum, Niekontrolowane rozmowy. Przecież chyba 5% textu było poświęcone graniu.
Soulcatcher [ Admin ]
snopek9 ---> bardzo dobra nazwa tylko nie jestem pewien czy one mają być o grach. Ja bym chętnie powiedział pod jakimś lewym nikiem co myślę o niektórych produkcjach.
Hitman14 ---> no widzisz jak chcesz to potrafisz coś dobergo wymyślić.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Juz widzę te tysiące postów z zapytaniami ...
snopek >> jeśli chodzi o ten wątek to ja jestem za :) co już podkreślałem wczesniej ;)
Soul >> a czemu pod lewym nickiem ?
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Soul --> ale ja nie mowie o kontynuacji watku DDW, ale zupelnie nowym watku :)

Paradox [ Loon ABO mode ]
A to jesli tytulu nie zatwierdzi Soul to nie mozna sobie takiej karczmy założyć :)?
Może
Abonenckie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (ATWA) :)?
Soulcatcher [ Admin ]
Zawsze można zrobić dwa.
Paradox ---> bez żadnych dwuznaczności w tytule. W treści będzie zapewnie różnie ale tytuł musi być wzorowy.
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Można zawsze stary wątek podzielić na kilka mniejszych. O grach, o życiu i śmierci itp.
EDIT: Grrr zawszę musisz coś napisać szybciej :D

Harrvan [ Senator ]
Realne, nierealne rozmowy na krancach rzeczywistosci [1]
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Wątek dla niedokońca realnych ludzi [1]

Paradox [ Loon ABO mode ]
"Gadu gadu" :)
Soulcatcher [ Admin ]
OK wiem że te tytuły nie brzmią super ekstra ale nie są złe, można się przyzwyczaić a warunki zostaną spełnione.
A więc:
Luźne rozmowy o grach
i
Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy
są oficjalnymi nazwami wątków jeżeli ktoś będzie chciał w nich pisac :).
Tylko trzymajmy się tematyki jeśli można, ja zgłaszam swój mały akces akces do gier, będę wam dawał cynk o nowych betach dostępnych w internecie.
A jak będą zbyt patetyczne (a przynajmniej na razie na takie wyglądają) to najwyżej jej zmienimy.

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
No to kto zakłada "Luźne rozmowy o grach" ? :)

Harrvan [ Senator ]
Ja moge ... zgadzacie sie ?
Soulcatcher [ Admin ]
Taikun44 ---> tylko błagam jak o grach to o grach, a jak na kazdy temat to w tym drugim.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Ale dlaczego do mnie z tym tekstem ? :) W DDW o grach się nie dało rozmawiać .. nie moja wina

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
F5, F5, F5, gdzie jest ten wątek :P ?
EDIT: Ale trzeba raczej sprecyzować "gry", bo gierki słowne też podchodzą pod ten temat :D ?

Harrvan [ Senator ]
To rozumiem ze obowiazujaca nazwa to : Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy

Soulcatcher [ Admin ]
Taikun44 ---> bo ty byłeś pod ręką.

Harrvan [ Senator ]
Radkoss
Taa ... to moze jeszcze gry wstepne ? :p

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
No :P
Ew. granie na nerwach admina ;)

Harrvan [ Senator ]
Tai
Slyszales ? w koncu powstanie watek o jakim marzylismy ...
O grach wstepnych i nie tylko [1] albo Na jeden temat w Premium [1]
edit: albo dajmy na to gra na flecie ... gra na trabce ... gra na harmonijce ... ROX

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Dlatego trzeba to sprecyzować. "Chciałbym popisać i takiej fajnej nowej gierce. Otóż dzisiaj w łóżku podczas gry wstępnej ......"
Mortan [ ]
To ja bym chcial jeszcze o filmach i serialach, a co mnie dziwi na forum nigdy nie przyjał sie zaden dluzszy watek filmowo-serialowy, dziwne nie ?

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Kto ma pomysl na wstepniak? :)
Mortan --> moj watek nie wypalil :) mozesz go odkopan, nie byl taki zly chyba :D "seriale" ...moge go zmodyfikowac jakos :DD
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Ja ... ale nei dzisiaj ;) ide oglądać Death Note :) cya

Harrvan [ Senator ]
snopek
Najlepszy wstepniak to brak wstepniaka
Soulcatcher [ Admin ]
Mortan ---> do tematu filmów wrócimy jesienią zaufaj mi. Zostańmy na razie przy grach i gadaniu o wszystkim tak aby nie zabrako ludzi.

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
DDW Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - ver 2.0 ;p
Soulcatcher [ Admin ]
No robić ten wątek o grach to wam coś fajnego wkleję :)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Zaraz zrobie :) ale bez wstepniaka bedzie :p
Harrvan [ Senator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6006231&N=1
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Tal_Rascha -> nie zaczynaj :D aż chyba się ludzie powstrzymują od pisania słów Ddw jak widze.
Mortan [ ]
Jesienią ? Jesien mnie srednio urzadza, bo jak mi plany wypalą to mnie tu nie bedzie ale sadze ze i tak warto sprobowac z filmami i serialami, choc moze to lepiej na golnym forum.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
OO ... Harrvan, Soul ma pewnie screeny z Playboy Mansion 2 z fotorealistyczną grafiką ! :)
Harrvan [ Senator ]
To ja poprosze :D
Ja bylem pierwszy ! moj watek pierwszy ;p;p;p
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Tak jak myślałem powstał wątek 2 razy. Soul zdecyduj który pójdzie do śmieci :D
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
ten od Harrvka zostawic :D
Deepdelver [ Legend ]
Luźne rozmowy o grach --> Okołogrowe Pogaduchy
Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy --> Wszechtopikowa Jazda Bez Trzymanki
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Co do tego watku o grach...no zrobilismy dubla...Harrvan zrobil pierwszy watek, wiec moj bedzie czescia 2, jak dobijemy tam jakims cudem do 400 to sie przeniesiemy do mojego, bo nie chce zebym zostal z 7 postowym watkiem :p
siwCa [ Legend ]
Skorzystam jeszcze z tego wątku, aby nie robić smietnika w nowych.
Czy 400 postów to wymóg konieczny? Nie można zejść do 300 czy cuś ?
Soulcatcher [ Admin ]
siwCa --> zostańmy na dwa tygodnie przy 400 postach i zobaczymy jak to działa, takie było zamierzenie
siwCa [ Legend ]
Tzn z mojego punktu widzenia działa słabo. Oczywiście to wina mojego łącza, ale podejrzewam, że osób z podobną sytuacją jest więcej..
[ ed ] ale ok, nie ma sensu prowadzić jakiś sporów więc niech będzie. z resztą co ja mam do gadania.. ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
To moze i ja sie o cos zapytam, :) ciekawe czy uzyskam odpowiedz :>
Czy ten watek rowniez musi byc robiony po 400 postach? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5937865&N=1
moze dojsc do dziwacznej rzeczy, bedzie jakas nowa impreza, a my tytule umieszczamy jakas "mysl" ktora nawiazuje do obecnej sytuacji, juz teraz czasem powoduje to zabawne sceny ( np > Milan na szczycie..." a ten ma serie 10 porazek... ), ale gdy bedzie 400 postowy watek to takie sytuacje beda caly czas...jak ktos w tamtym watku sie juz wypowiedzial, rozwiazaniem moze byc zakladanie nowych czesci przez osobe z abonamentem...ale moze wymog 400 postowych watkow tyczy sie tylko karczm?

Paradox [ Loon ABO mode ]
Soul, a co z tematami typu "konkursy" gdzie np. zgłasza sie 20 dowcipów i potem wybiera najlepsze, w nich też na siłe trzeba ciagnac do 400 czy mozna sobie zalozyc nową część np. po 120 postach :)?
matisf [ X ]
hmmm...
Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy jest strasznie "patetyczne"
Czy mozna by bylo zmienic nazwe na
Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.
Lub Dzień dobry wieczór :-) tu gadamy o wszystkim i o niczym
Ładnie prosze o rozpatrzenie mojej skromnej prosby...

Paradox [ Loon ABO mode ]
Ja chciałem poprosić o utworzenie nowej karczmy na premium "Muzyczne rekomendacje" czy cos takiego, gdzie po prostu wrzucaloby sie tytul fajnej, malo znanej piosenki z zaznaczeniem gatunku, jaki kogos zainteresuje. Moim zdaniem spisaloby sie to calkiem niezle, hm?
np.
Julian DJ & Davide Sonar - Y.R.M.L.mp3 [techno]
itp. ;)