GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka nazwa wątku seryjnego w kategorii Premium.

06.02.2007
23:28
[1]

Soulcatcher [ Admin ]

Jaka nazwa wątku seryjnego w kategorii Premium.

Jeżeli ktoś widzi potrzebę zakładania seryjnego wątku w kategorii premium może tutaj zaproponować jego tytuł. Nazwa na oddawać treść wątku czyli nieskrępowaną rozmowę na dowolne tematy. Jeżeli nie ma potrzeby tworzenia takiego wątku to pytania nie ma.

06.02.2007
23:29
smile
[2]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Luźne rozmowy o grach - cz.1

06.02.2007
23:30
smile
[3]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy - 1

06.02.2007
23:31
[4]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Raczej Luźne rozmowy na forum, Niekontrolowane rozmowy. Przecież chyba 5% textu było poświęcone graniu.

06.02.2007
23:31
[5]

Soulcatcher [ Admin ]

snopek9 ---> bardzo dobra nazwa tylko nie jestem pewien czy one mają być o grach. Ja bym chętnie powiedział pod jakimś lewym nikiem co myślę o niektórych produkcjach.


Hitman14 ---> no widzisz jak chcesz to potrafisz coś dobergo wymyślić.

06.02.2007
23:31
[6]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Juz widzę te tysiące postów z zapytaniami ...

snopek >> jeśli chodzi o ten wątek to ja jestem za :) co już podkreślałem wczesniej ;)

Soul >> a czemu pod lewym nickiem ?

06.02.2007
23:32
[7]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Soul --> ale ja nie mowie o kontynuacji watku DDW, ale zupelnie nowym watku :)

06.02.2007
23:32
smile
[8]

Paradox [ Loon ABO mode ]

A to jesli tytulu nie zatwierdzi Soul to nie mozna sobie takiej karczmy założyć :)?

Może
Abonenckie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (ATWA) :)?

06.02.2007
23:32
[9]

Soulcatcher [ Admin ]

Zawsze można zrobić dwa.


Paradox ---> bez żadnych dwuznaczności w tytule. W treści będzie zapewnie różnie ale tytuł musi być wzorowy.

06.02.2007
23:32
[10]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Można zawsze stary wątek podzielić na kilka mniejszych. O grach, o życiu i śmierci itp.

EDIT: Grrr zawszę musisz coś napisać szybciej :D

06.02.2007
23:38
smile
[11]

Harrvan [ Senator ]

Realne, nierealne rozmowy na krancach rzeczywistosci [1]

06.02.2007
23:39
[12]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Wątek dla niedokońca realnych ludzi [1]

06.02.2007
23:39
smile
[13]

Paradox [ Loon ABO mode ]

"Gadu gadu" :)

06.02.2007
23:41
[14]

Soulcatcher [ Admin ]

OK wiem że te tytuły nie brzmią super ekstra ale nie są złe, można się przyzwyczaić a warunki zostaną spełnione.

A więc:


Luźne rozmowy o grach

i

Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy

są oficjalnymi nazwami wątków jeżeli ktoś będzie chciał w nich pisac :).
Tylko trzymajmy się tematyki jeśli można, ja zgłaszam swój mały akces akces do gier, będę wam dawał cynk o nowych betach dostępnych w internecie.

A jak będą zbyt patetyczne (a przynajmniej na razie na takie wyglądają) to najwyżej jej zmienimy.

06.02.2007
23:43
smile
[15]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

No to kto zakłada "Luźne rozmowy o grach" ? :)

06.02.2007
23:44
smile
[16]

Harrvan [ Senator ]

Ja moge ... zgadzacie sie ?

06.02.2007
23:44
[17]

Soulcatcher [ Admin ]

Taikun44 ---> tylko błagam jak o grach to o grach, a jak na kazdy temat to w tym drugim.

06.02.2007
23:46
[18]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ale dlaczego do mnie z tym tekstem ? :) W DDW o grach się nie dało rozmawiać .. nie moja wina

06.02.2007
23:46
smile
[19]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

F5, F5, F5, gdzie jest ten wątek :P ?

EDIT: Ale trzeba raczej sprecyzować "gry", bo gierki słowne też podchodzą pod ten temat :D ?

06.02.2007
23:46
smile
[20]

Harrvan [ Senator ]

To rozumiem ze obowiazujaca nazwa to : Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy

06.02.2007
23:46
smile
[21]

Soulcatcher [ Admin ]

Taikun44 ---> bo ty byłeś pod ręką.

06.02.2007
23:48
smile
[22]

Harrvan [ Senator ]

Radkoss

Taa ... to moze jeszcze gry wstepne ? :p

06.02.2007
23:49
smile
[23]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

No :P

Ew. granie na nerwach admina ;)

06.02.2007
23:50
smile
[24]

Harrvan [ Senator ]

Tai

Slyszales ? w koncu powstanie watek o jakim marzylismy ...

O grach wstepnych i nie tylko [1] albo Na jeden temat w Premium [1]

edit: albo dajmy na to gra na flecie ... gra na trabce ... gra na harmonijce ... ROX

06.02.2007
23:50
smile
[25]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Dlatego trzeba to sprecyzować. "Chciałbym popisać i takiej fajnej nowej gierce. Otóż dzisiaj w łóżku podczas gry wstępnej ......"

06.02.2007
23:50
[26]

Mortan [ ]

To ja bym chcial jeszcze o filmach i serialach, a co mnie dziwi na forum nigdy nie przyjał sie zaden dluzszy watek filmowo-serialowy, dziwne nie ?

06.02.2007
23:50
smile
[27]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Kto ma pomysl na wstepniak? :)

Mortan --> moj watek nie wypalil :) mozesz go odkopan, nie byl taki zly chyba :D "seriale" ...moge go zmodyfikowac jakos :DD

06.02.2007
23:51
[28]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Ja ... ale nei dzisiaj ;) ide oglądać Death Note :) cya

06.02.2007
23:51
smile
[29]

Harrvan [ Senator ]

snopek

Najlepszy wstepniak to brak wstepniaka

06.02.2007
23:52
[30]

Soulcatcher [ Admin ]

Mortan ---> do tematu filmów wrócimy jesienią zaufaj mi. Zostańmy na razie przy grach i gadaniu o wszystkim tak aby nie zabrako ludzi.

06.02.2007
23:52
smile
[31]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

DDW Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - ver 2.0 ;p

06.02.2007
23:52
[32]

Soulcatcher [ Admin ]

No robić ten wątek o grach to wam coś fajnego wkleję :)

06.02.2007
23:53
[33]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Zaraz zrobie :) ale bez wstepniaka bedzie :p

06.02.2007
23:53
[34]

Harrvan [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6006231&N=1

06.02.2007
23:53
[35]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Tal_Rascha -> nie zaczynaj :D aż chyba się ludzie powstrzymują od pisania słów Ddw jak widze.

06.02.2007
23:53
[36]

Mortan [ ]

Jesienią ? Jesien mnie srednio urzadza, bo jak mi plany wypalą to mnie tu nie bedzie ale sadze ze i tak warto sprobowac z filmami i serialami, choc moze to lepiej na golnym forum.

06.02.2007
23:53
[37]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

OO ... Harrvan, Soul ma pewnie screeny z Playboy Mansion 2 z fotorealistyczną grafiką ! :)

06.02.2007
23:54
[38]

Harrvan [ Senator ]

To ja poprosze :D

Ja bylem pierwszy ! moj watek pierwszy ;p;p;p

06.02.2007
23:55
[39]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Tak jak myślałem powstał wątek 2 razy. Soul zdecyduj który pójdzie do śmieci :D

06.02.2007
23:56
[40]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

ten od Harrvka zostawic :D

06.02.2007
23:59
[41]

Deepdelver [ Legend ]

Luźne rozmowy o grach --> Okołogrowe Pogaduchy

Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy --> Wszechtopikowa Jazda Bez Trzymanki

07.02.2007
00:00
[42]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Co do tego watku o grach...no zrobilismy dubla...Harrvan zrobil pierwszy watek, wiec moj bedzie czescia 2, jak dobijemy tam jakims cudem do 400 to sie przeniesiemy do mojego, bo nie chce zebym zostal z 7 postowym watkiem :p

07.02.2007
00:15
[43]

siwCa [ Legend ]

Skorzystam jeszcze z tego wątku, aby nie robić smietnika w nowych.

Czy 400 postów to wymóg konieczny? Nie można zejść do 300 czy cuś ?

07.02.2007
00:17
[44]

Soulcatcher [ Admin ]

siwCa --> zostańmy na dwa tygodnie przy 400 postach i zobaczymy jak to działa, takie było zamierzenie

07.02.2007
00:19
[45]

siwCa [ Legend ]

Tzn z mojego punktu widzenia działa słabo. Oczywiście to wina mojego łącza, ale podejrzewam, że osób z podobną sytuacją jest więcej..

[ ed ] ale ok, nie ma sensu prowadzić jakiś sporów więc niech będzie. z resztą co ja mam do gadania.. ;)

07.02.2007
00:21
[46]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

To moze i ja sie o cos zapytam, :) ciekawe czy uzyskam odpowiedz :>

Czy ten watek rowniez musi byc robiony po 400 postach? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5937865&N=1

moze dojsc do dziwacznej rzeczy, bedzie jakas nowa impreza, a my tytule umieszczamy jakas "mysl" ktora nawiazuje do obecnej sytuacji, juz teraz czasem powoduje to zabawne sceny ( np > Milan na szczycie..." a ten ma serie 10 porazek... ), ale gdy bedzie 400 postowy watek to takie sytuacje beda caly czas...jak ktos w tamtym watku sie juz wypowiedzial, rozwiazaniem moze byc zakladanie nowych czesci przez osobe z abonamentem...ale moze wymog 400 postowych watkow tyczy sie tylko karczm?

07.02.2007
11:08
smile
[47]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Soul, a co z tematami typu "konkursy" gdzie np. zgłasza sie 20 dowcipów i potem wybiera najlepsze, w nich też na siłe trzeba ciagnac do 400 czy mozna sobie zalozyc nową część np. po 120 postach :)?

07.02.2007
17:19
[48]

matisf [ X ]

hmmm...
Nieskrępowana rozmowa na dowolne tematy jest strasznie "patetyczne"
Czy mozna by bylo zmienic nazwe na
Dzień dobry wieczór:-) Chcę w tym wątku wyrazić swoje zdziwienie dla niepopularnej kategorii.

Lub Dzień dobry wieczór :-) tu gadamy o wszystkim i o niczym

Ładnie prosze o rozpatrzenie mojej skromnej prosby...

09.02.2007
00:06
smile
[49]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Ja chciałem poprosić o utworzenie nowej karczmy na premium "Muzyczne rekomendacje" czy cos takiego, gdzie po prostu wrzucaloby sie tytul fajnej, malo znanej piosenki z zaznaczeniem gatunku, jaki kogos zainteresuje. Moim zdaniem spisaloby sie to calkiem niezle, hm?

np.

Julian DJ & Davide Sonar - Y.R.M.L.mp3 [techno]

itp. ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.