GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Buahaha panowie i panie hit roku 2007 Boskie

06.02.2007
23:19
smile
[1]

kayler01 [ Konsul ]

Buahaha panowie i panie hit roku 2007 Boskie

Ostrzegam mocne :D Nie wiem czy bylo

06.02.2007
23:21
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

"Lepsiejsze" jest :

06.02.2007
23:27
smile
[3]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Za scenę ze znakiem 10/10, reszta średnia.

06.02.2007
23:28
[4]

kayler01 [ Konsul ]

Co ty gadasz :P Lukajcie lukajcie to tez mocne:

06.02.2007
23:28
[5]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Tylko na scenie ze znakiem się uśmiechnełem. Reszta żałosna

06.02.2007
23:31
[6]

Azzie [ bonobo ]

Ehhh ja tez chce byc taki za......y jak Hoff :(

06.02.2007
23:36
smile
[7]

lord of the dick [ Pretorianin ]

najleprza była ostatnia scena

06.02.2007
23:42
smile
[8]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Pierwsze żałosne, ale David jest zajebisty!

06.02.2007
23:56
[9]

craym [ Senator ]

hoff najlepszy,. chociaz pierwsza polowa filmu z pijokiem tez dobra (jak szukal widel jhest ok:)

06.02.2007
23:59
smile
[10]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Pamiętacie takiego weselnego grajka który połknął mikrofon? Myślałem, że zejdę ze śmiechu, ale nie mogę tego znaleźć na YouTube. Zarzuci linka ktoś?


Edit: Hahaha, znalazłem, jeśli ktoś nie widział, zbadajcie to :D

07.02.2007
00:01
smile
[11]

mons [ Generaďż˝ ]

wiecie, że prześladowanie to przestępstwo? tak, tak wiem że to lump, ale to też człowiek... film żałosny, choć scena z kapiszonami nawet śmieszna.

07.02.2007
00:48
smile
[12]

Alvarez [ REDLIGHT ]

Połknięcie mikrofonu niezłe. :)

07.02.2007
01:29
[13]

kayler01 [ Konsul ]

07.02.2007
01:32
[14]

kayler01 [ Konsul ]

piston ijego zajebisty sweter:

07.02.2007
01:34
[15]

kayler01 [ Konsul ]

super bieg :

07.02.2007
02:01
[16]

zmudix [ palnik ]


07.02.2007
09:56
[17]

kayler01 [ Konsul ]

Chlopaki daja rade :P

07.02.2007
10:23
[18]

Pvt. Creak [ Criav ]

ŻAŁOSNE :/ szkoda mi tego faceta... Eh, jakby mi ktoś tak robił kamerą, to operator leżałby w szpitalu z licznymi obrażeniami... Ale scena ze znakiem roxi :D

07.02.2007
10:23
[19]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pierwszy - mistrz!

David - mistrz!

07.02.2007
10:26
[20]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Szkoda mi goscia, ale przyznam, ze ostatnia scena zabawna :)

07.02.2007
10:47
[21]

kayler01 [ Konsul ]

Tonacy znaku sie chwyci :P

07.02.2007
10:54
[22]

Swink [ Fantasy ]

szkoda mi tych ludzi... ale scena ze znakiem dobra ;] (1 link)

07.02.2007
11:27
smile
[23]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]

OOGA CHAKKA HOOGA HOOGA OOGA CHAKKA David to mój idol, występuje w takich kozackich klipach i serialach. Powieszę se jego plakat nad łóżkiem ;)

07.02.2007
11:40
[24]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

przecież scena ze znakiem sfingowana jest. widac ja na dłoni.

07.02.2007
12:47
[25]

kayler01 [ Konsul ]

To zadna sciema to real life :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.