GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

thief - antologia - problem

06.02.2007
22:49
[1]

HENIO55 [ Konsul ]

thief - antologia - problem

dzisiaj doszlo do mnie thief antologia . i i 2 dzialaja normalnie a 3 mi wyskakuje tekie cos ---->
uruchamialem gre z admina i z goscia ..

i tylko mi sie na chwilke klepsydra wlaczy a pozniej nic i tylko w menedzerze pisze --->

co jest ?

06.02.2007
22:54
[2]

HENIO55 [ Konsul ]

nikt niewie ??

06.02.2007
22:57
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

O ile dobrze pamiętam czasami sporo trzeba było poczekać.

06.02.2007
22:57
[4]

master53 [ Hans Kloss ]

To ja się przyłączę bo mam inny problem z Antologią Thief'a.

Włączając Thief'a I zupełnie nie ma dźwięku. Przestawiałem już wszystko w ustawieniach i nic. Sterowniki do SB Live! mam najnowsze. Wie ktoś w czym może być problem ?

06.02.2007
22:59
[5]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Może spróbuj starsze? Ja miałem problemy z grafiką w Thiefie: DP, zainstalowanie starszych (nawet dużo) sterowników pomogło.

06.02.2007
23:01
[6]

HENIO55 [ Konsul ]

no bez przesady . czekam juz 5 minut
uruchomie ponownie kompa . moze to cos da ...

06.02.2007
23:11
[7]

HENIO55 [ Konsul ]

no i dalej nic . zainstaluje teraz z konta administratora .. moze to pomoze . ..

06.02.2007
23:31
[8]

HENIO55 [ Konsul ]

a z admina wyskakuje mi zas blad podczas tworzenia folderu thief 3 i jak dam anuluje to mi sie instalator wylacza ... robie wlasnie reinstall . :D moze to cos da ...

a moze byc to wina steroenikow ??? bo mam wersje 52.cos tam

06.02.2007
23:41
[9]

HENIO55 [ Konsul ]

to to ze nie chce mi sie wlaczyc to moze byc przez sterowniki ?

07.02.2007
00:10
[10]

HENIO55 [ Konsul ]

poddaje sie... pomozcie . blagam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.