HENIO55 [ Konsul ]
thief - antologia - problem
dzisiaj doszlo do mnie thief antologia . i i 2 dzialaja normalnie a 3 mi wyskakuje tekie cos ---->
uruchamialem gre z admina i z goscia ..
i tylko mi sie na chwilke klepsydra wlaczy a pozniej nic i tylko w menedzerze pisze --->
co jest ?
HENIO55 [ Konsul ]
nikt niewie ??
Narmo [ Naczelny Maruda ]
O ile dobrze pamiętam czasami sporo trzeba było poczekać.
master53 [ Hans Kloss ]
To ja się przyłączę bo mam inny problem z Antologią Thief'a.
Włączając Thief'a I zupełnie nie ma dźwięku. Przestawiałem już wszystko w ustawieniach i nic. Sterowniki do SB Live! mam najnowsze. Wie ktoś w czym może być problem ?
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Może spróbuj starsze? Ja miałem problemy z grafiką w Thiefie: DP, zainstalowanie starszych (nawet dużo) sterowników pomogło.
HENIO55 [ Konsul ]
no bez przesady . czekam juz 5 minut
uruchomie ponownie kompa . moze to cos da ...
HENIO55 [ Konsul ]
no i dalej nic . zainstaluje teraz z konta administratora .. moze to pomoze . ..
HENIO55 [ Konsul ]
a z admina wyskakuje mi zas blad podczas tworzenia folderu thief 3 i jak dam anuluje to mi sie instalator wylacza ... robie wlasnie reinstall . :D moze to cos da ...
a moze byc to wina steroenikow ??? bo mam wersje 52.cos tam
HENIO55 [ Konsul ]
to to ze nie chce mi sie wlaczyc to moze byc przez sterowniki ?
HENIO55 [ Konsul ]
poddaje sie... pomozcie . blagam