GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tomasz Lis

06.02.2007
21:33
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Tomasz Lis

co o nim sądzicie

ja go i lubie i nie.Cenie go bo fajnie rozmawia w programie z politykami,ale nie lubie go bo jest według mnie zarozumiały.Ale to tylko moje zdanie,każdy moze miec inne

06.02.2007
21:34
[2]

mycha921 [ Potępiony ]

Może być :P

06.02.2007
21:36
[3]

zylla® [ Centurion ]

a kto to :>??

06.02.2007
21:37
[4]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

1. Skąd wiesz że jest zarozumiały? Rozmawiałeś z nim?
2. Po co ten kolejny wątek...tak bliski polityki...
3. Nie można kogoś lubić i nie lubić...albo pyry albo szneka...
4. Fajnie rozmawia z politykami...możesz rozwinąć??


Ja go lubie, zachowuje się jak normalny człowiek, nie jak jakaś gwiazda. Gdy z nim robiłem wywiad co chwile sobie żartował i mówił mi czy dobrze go przeprowadzam, dawał wskazówki itd.

06.02.2007
21:38
[5]

magister_oc [ Pretorianin ]

moim zdaniem jest stronniczy a dziennikarz powiien byc obiektywny no cuż nie lubie go

06.02.2007
21:39
[6]

magister_oc [ Pretorianin ]

gdzie ten twój wywiad można zobaczyc

06.02.2007
21:40
[7]

Garbizaur [ Legend ]

Trudno mi powiedzieć czy lubię go czy nie... Na pewno go cenię - za to, do czego doszedł w swoim mimo wszystko krótkim życiu. Poza tym bardzo podobały mi się jego książki, które czytałem czyli "Co z tą Polską" oraz "Nie tylko Fakty". Szczególnie ta druga była imho fajnie i ciekawie napisana.

Co do jego poglądów - nie wiem czy jest stronniczy, wiem natomiast że jakieś poglądy i upodobania ma, co prezentuje w tv i książkach. :)

06.02.2007
21:41
smile
[8]

Deser [ neurodeser ]

magister_oc - "no cuż" nie pomogę, bo nie wiem.

06.02.2007
21:47
[9]

halohalohalo [ Konsul ]

Chodzi o to że czasami zadaje dziwne pytania

06.02.2007
21:50
[10]

Garbizaur [ Legend ]

halohalohalo ---> ty też zadajesz na tym forum dziwne pytania... ;-P

07.02.2007
00:21
smile
[11]

Caine [ Książę Amberu ]

Ujdzie. Co prawda wciąż zgrywa obiektywnego, ale w porównaniu z Żakowskim czy Najsztubem to niemal Amerykanin. Z Clinton News Network.

07.02.2007
00:27
[12]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Normalny dociekliwy człowiek... a jeśli dla Ciebie dociekliwy = zarozumiały, to już nie moja sprawa.

07.02.2007
00:36
[13]

hilander [ ]

Chodzi o to że czasami zadaje dziwne pytania

NIE - chodzi o to, że często zadajesz pytania "na wyrost" coś tam znajdzisz, coś na szybko wymyślisz coś rzucisz at hoc by tylko było bez uzasadnienia i konkretnej treści ... to nie są dziwne pytania tylko najzwyczjaniej głupie (jak dla mnie) jeśli masz poklask wsród juniorów to ciesz sie nim, ale u ceniącej sie mniejszości forum takowego nie bedziesz miał wiec moze warto pomyślec nad załozeniem kolejnego sapmowskiego wątku ...

aloha czy jak tam ...

07.02.2007
00:42
smile
[14]

simon_templar [ Pretorianin ]

KOMUCH

07.02.2007
00:48
[15]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

Nazwiskiem to go chyba sam Bóg pokarał.

07.02.2007
01:03
smile
[16]

simon_templar [ Pretorianin ]

Victor Sopot-----------> masz racje

07.02.2007
01:08
[17]

Robi27 [ Mes que un club ]

a to lisek i dwie jego sikoreczki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.