halohalohalo [ Konsul ]
Tomasz Lis
co o nim sądzicie
ja go i lubie i nie.Cenie go bo fajnie rozmawia w programie z politykami,ale nie lubie go bo jest według mnie zarozumiały.Ale to tylko moje zdanie,każdy moze miec inne
mycha921 [ Potępiony ]
Może być :P
zylla® [ Centurion ]
a kto to :>??
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
1. Skąd wiesz że jest zarozumiały? Rozmawiałeś z nim?
2. Po co ten kolejny wątek...tak bliski polityki...
3. Nie można kogoś lubić i nie lubić...albo pyry albo szneka...
4. Fajnie rozmawia z politykami...możesz rozwinąć??
Ja go lubie, zachowuje się jak normalny człowiek, nie jak jakaś gwiazda. Gdy z nim robiłem wywiad co chwile sobie żartował i mówił mi czy dobrze go przeprowadzam, dawał wskazówki itd.
magister_oc [ Pretorianin ]
moim zdaniem jest stronniczy a dziennikarz powiien byc obiektywny no cuż nie lubie go
magister_oc [ Pretorianin ]
gdzie ten twój wywiad można zobaczyc
Garbizaur [ Legend ]
Trudno mi powiedzieć czy lubię go czy nie... Na pewno go cenię - za to, do czego doszedł w swoim mimo wszystko krótkim życiu. Poza tym bardzo podobały mi się jego książki, które czytałem czyli "Co z tą Polską" oraz "Nie tylko Fakty". Szczególnie ta druga była imho fajnie i ciekawie napisana.
Co do jego poglądów - nie wiem czy jest stronniczy, wiem natomiast że jakieś poglądy i upodobania ma, co prezentuje w tv i książkach. :)

Deser [ neurodeser ]
magister_oc - "no cuż" nie pomogę, bo nie wiem.
halohalohalo [ Konsul ]
Chodzi o to że czasami zadaje dziwne pytania
Garbizaur [ Legend ]
halohalohalo ---> ty też zadajesz na tym forum dziwne pytania... ;-P

Caine [ Książę Amberu ]
Ujdzie. Co prawda wciąż zgrywa obiektywnego, ale w porównaniu z Żakowskim czy Najsztubem to niemal Amerykanin. Z Clinton News Network.
Danley [ Pontifex Maximus ]
Normalny dociekliwy człowiek... a jeśli dla Ciebie dociekliwy = zarozumiały, to już nie moja sprawa.
hilander [ ]
Chodzi o to że czasami zadaje dziwne pytania
NIE - chodzi o to, że często zadajesz pytania "na wyrost" coś tam znajdzisz, coś na szybko wymyślisz coś rzucisz at hoc by tylko było bez uzasadnienia i konkretnej treści ... to nie są dziwne pytania tylko najzwyczjaniej głupie (jak dla mnie) jeśli masz poklask wsród juniorów to ciesz sie nim, ale u ceniącej sie mniejszości forum takowego nie bedziesz miał wiec moze warto pomyślec nad załozeniem kolejnego sapmowskiego wątku ...
aloha czy jak tam ...

simon_templar [ Pretorianin ]
KOMUCH
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Nazwiskiem to go chyba sam Bóg pokarał.

simon_templar [ Pretorianin ]
Victor Sopot-----------> masz racje
Robi27 [ Mes que un club ]
a to lisek i dwie jego sikoreczki