Prince_michal [ Centurion ]
cda czy dvda
Skoro teraz cd-action nie sprzedaje gier w cd a w dvd to powinno sie nazywać DVD-Action.
A tak w ogóle czy jets dostęp do zamówienia numeru 13/2005?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Nie będzie się nazywać DVD Action. Była już o tym mowa.
mefisto2006 [ Pretorianin ]
cda to znana i uznana marka wyrobiona przez 10 lat nie ma sensu jej zmieniac
poszukaj na allegro ten numer może bedzie

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Jasne, a może DużeDVD9GB - Action ?

Pirat099 [ Lack of degree ]
no bez przesady będziesz się o nazwę czepiał?
Mi zależy tylko na jakości czasopisma i nigdy nie założył bym takiego wątku...