GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

cda czy dvda

06.02.2007
21:11
[1]

Prince_michal [ Centurion ]

cda czy dvda

Skoro teraz cd-action nie sprzedaje gier w cd a w dvd to powinno sie nazywać DVD-Action.
A tak w ogóle czy jets dostęp do zamówienia numeru 13/2005?

06.02.2007
21:12
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Nie będzie się nazywać DVD Action. Była już o tym mowa.

06.02.2007
21:12
[3]

mefisto2006 [ Pretorianin ]

cda to znana i uznana marka wyrobiona przez 10 lat nie ma sensu jej zmieniac
poszukaj na allegro ten numer może bedzie

06.02.2007
21:13
smile
[4]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Jasne, a może DużeDVD9GB - Action ?

07.02.2007
13:20
smile
[5]

Pirat099 [ Lack of degree ]

no bez przesady będziesz się o nazwę czepiał?
Mi zależy tylko na jakości czasopisma i nigdy nie założył bym takiego wątku...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.