pawelcz3 [ Konsul ]
Jaka gra?
Jaka waszym zdaniem gra jest lepsza Sno-cross Extreme czy Śnieżny Rajd 2002?
Pirat099 [ Lack of degree ]
Nie grałem osobiście, ale uważam że to pierwsze