pcfanek [ Pretorianin ]
sapphire radeon 9550 128/128
witam was
dzisiejsze pytanie brzmi nastepujaco
czy wynik 6431 pkt w 3D Mark 2001 SE to jest dobrze?
taktowania seryjne tej karty to 250/200 (core/memory)
a moja jest podkrecona na 320/235
config mojego kompa to
Athlon XP 2200+ 1,8 ghz Throughbred
512 RAM 233 mhz elixir
plyta ecs K7S6A
i czy mozna jakos wiecej wyciagnac z tej karty nie ingerujac w jej hclodzenie??
pozdro
Toster.ziom [ Pretorianin ]
hehe ja w FX 5500 bez OC mam 8800
pcfanek [ Pretorianin ]
tylko ze moze w innej wersji 3d marka??
bo ten w ktorym ja testuje bardzo kladzie nacisk na komaptybilnosc grafy z prockiem i ramem takze wiesz;)
Toster.ziom [ Pretorianin ]
w 3d 01 SE
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Toster.ziom => Nie zmyślaj już dziecko tych swoich wyników. Aha, podobno masz już 6200? Nadal czekamy na screeny z Gothica3.
pcfanek [ Pretorianin ]
no wlasnie 8800 na gf fx 5500 ktory jest w kompatybilnosci podobny do 9550 ktory jeszcze jest krecony na 9600 to troche smieszne:):)
spoko ziom;p
haha
marko74 [ Konsul ]
mało, a nawet bardzo mało
moja jedzie ccały czas na: core speed na 330, memory na 265 , bez artefaktów, chłodzenie standardowe
w 3D M 2001 SE robi około 10 000 pkt i ludzie takie wyniki z niej przeważnie wyduszają
( Win XP, sterowniki Omega, Athlon XP 3200, 1 GB RAM )
Toster.ziom [ Pretorianin ]
8800 w 3D Mark 01 S.E. ale przy 640x480 i bez AA .
Przy domyślnych ustrawieniach - 7100
Screeny z Gothica 3 zajmują 3 MB :)
Jutro wrzuce ( zmniejszone ) bo dzisiaj musiałem go jeszcze przeinstalować, nie wiem dlaczego się zrypał.
Jak ktoś chce to może filmik wrzuce ( jak narazie ma 80 MB :)
:):):)
Toshi_ [ Pretorianin ]
marko -> zauważ bystrzaku, że jest drobna różnica między twoim prockiem i RAMem a parametrami pcfanka.
Toster.ziom [ Pretorianin ]
ale nie zauważyłeśże ten cały program bez trudu mieści się w pamięci karty graficznej ( 96MB )
A procesor nie ma zbyt dużego znaczenia bo ja przy zmianie z Athlona 1333 na Athlona 64 1800 miałem 10 % więcej
hohner111 [ TransAm ]
Toster - sciagnij irfanview i zmniejsz wielkosc (nie rozmiar pixeli) obrazka i wrzucaj...
pcfanek [ Pretorianin ]
moze powinienem przetestowac na 640x480??
aa tez mam wylaczone
Toster.ziom [ Pretorianin ]
zaraz wrzuce zdjecia na dzial o gothic 3 wiesz na który
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5978515&N=1
pcfanek [ Pretorianin ]
UP
ponawiam moje pytanie
co zrobic zeby jeszcze ciut wwiecej wyciagnac?

BE_WANTED [ Konsul ]
pcfanek -> Poczytaj sobie a wyciągniesz nawet 440/520 MHz :)
ps. Bez dodatkowego chłodzenia ;)