GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sapphire radeon 9550 128/128

06.02.2007
19:03
[1]

pcfanek [ Pretorianin ]

sapphire radeon 9550 128/128

witam was
dzisiejsze pytanie brzmi nastepujaco
czy wynik 6431 pkt w 3D Mark 2001 SE to jest dobrze?
taktowania seryjne tej karty to 250/200 (core/memory)
a moja jest podkrecona na 320/235

config mojego kompa to
Athlon XP 2200+ 1,8 ghz Throughbred
512 RAM 233 mhz elixir
plyta ecs K7S6A

i czy mozna jakos wiecej wyciagnac z tej karty nie ingerujac w jej hclodzenie??
pozdro

06.02.2007
19:04
[2]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

hehe ja w FX 5500 bez OC mam 8800

06.02.2007
19:07
[3]

pcfanek [ Pretorianin ]

tylko ze moze w innej wersji 3d marka??
bo ten w ktorym ja testuje bardzo kladzie nacisk na komaptybilnosc grafy z prockiem i ramem takze wiesz;)

06.02.2007
19:08
[4]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

w 3d 01 SE

06.02.2007
19:29
[5]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Toster.ziom => Nie zmyślaj już dziecko tych swoich wyników. Aha, podobno masz już 6200? Nadal czekamy na screeny z Gothica3.

06.02.2007
19:33
[6]

pcfanek [ Pretorianin ]

no wlasnie 8800 na gf fx 5500 ktory jest w kompatybilnosci podobny do 9550 ktory jeszcze jest krecony na 9600 to troche smieszne:):)

spoko ziom;p
haha

06.02.2007
22:13
[7]

marko74 [ Konsul ]

mało, a nawet bardzo mało
moja jedzie ccały czas na: core speed na 330, memory na 265 , bez artefaktów, chłodzenie standardowe
w 3D M 2001 SE robi około 10 000 pkt i ludzie takie wyniki z niej przeważnie wyduszają
( Win XP, sterowniki Omega, Athlon XP 3200, 1 GB RAM )

06.02.2007
22:17
[8]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

8800 w 3D Mark 01 S.E. ale przy 640x480 i bez AA .
Przy domyślnych ustrawieniach - 7100
Screeny z Gothica 3 zajmują 3 MB :)
Jutro wrzuce ( zmniejszone ) bo dzisiaj musiałem go jeszcze przeinstalować, nie wiem dlaczego się zrypał.
Jak ktoś chce to może filmik wrzuce ( jak narazie ma 80 MB :)
:):):)

06.02.2007
22:18
[9]

Toshi_ [ Pretorianin ]

marko -> zauważ bystrzaku, że jest drobna różnica między twoim prockiem i RAMem a parametrami pcfanka.

06.02.2007
22:20
[10]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

ale nie zauważyłeśże ten cały program bez trudu mieści się w pamięci karty graficznej ( 96MB )
A procesor nie ma zbyt dużego znaczenia bo ja przy zmianie z Athlona 1333 na Athlona 64 1800 miałem 10 % więcej

06.02.2007
22:20
[11]

hohner111 [ TransAm ]

Toster - sciagnij irfanview i zmniejsz wielkosc (nie rozmiar pixeli) obrazka i wrzucaj...

06.02.2007
22:29
[12]

pcfanek [ Pretorianin ]

moze powinienem przetestowac na 640x480??
aa tez mam wylaczone

06.02.2007
22:29
[13]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

zaraz wrzuce zdjecia na dzial o gothic 3 wiesz na który
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5978515&N=1

07.02.2007
06:56
[14]

pcfanek [ Pretorianin ]

UP

ponawiam moje pytanie
co zrobic zeby jeszcze ciut wwiecej wyciagnac?

07.02.2007
09:07
smile
[15]

BE_WANTED [ Konsul ]

pcfanek -> Poczytaj sobie a wyciągniesz nawet 440/520 MHz :)


ps. Bez dodatkowego chłodzenia ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.