
Tomal_P [ Konsul ]
Rachunkowość. HELP!!!
Czy może ktoś mi pomóc?? Czym się różni wariant porównawczy od kalkulacyjnego w rachunku zysków i strat?? ........................HELP!!!

Caine [ Książę Amberu ]
Jeden jest prowadzony na kontach zespołu czwartego, drugi na piątkach...

Tomal_P [ Konsul ]
a co z kosztami??

eLJot [ Listonosz ]
A Google wyłączyli??
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Inaczej obliczasz wynik ze sprzedaży.

Tomal_P [ Konsul ]
Chodzi mi dokładnie o to: gdzie sie umieszcza koszty?? jakie sie otwiera konta??
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Tomal_P --> wejdź w link, który Ci podałam, są tam wzory RZiS w obu wariantach. Nie otwierasz żadnych kont, tylko obliczasz wynik finansowy.