
Super Kotlet [ Schabowy ]
Chłodzenie grafy a o/c
Teraz na standardowym chłodzeniu podkręciłem swojego Sapphire Radeon 9600XT 128/128 z fabrycznych zegarów 500/594 na 570/630. Dałoby się coś z tego jeszcze wycisnąć? Może gdybym kupił i zamontował radiatorki na pamięci na karcie to wycisnąłbym z nich coś więcej?
Super Kotlet [ Schabowy ]
UP
Aniek [ Mr Devil ]
Jak kupisz same radiatory to nie da ci to dużo. Musiałbyś też kupić dobre chłodzenie na GPU.
Super Kotlet [ Schabowy ]
Ale mi chodzi o same pamięci, czy przy lepszym chłodzeniu bardziej się podkręcą bez sypania artami?
Aniek [ Mr Devil ]
Będzie się lepiej podkręcać ale prawdopodobnie będzie potrzebny V-Mod.
Super Kotlet [ Schabowy ]
Aha to lipa bo w to to ja się jusz bawić niebędę.
Dobra dzięki ;p
Aniek [ Mr Devil ]
Dla mnie to hobby ;-) Ale faktycznie - jeśli ktoś się nie zna, może spalić kartę.