GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chłodzenie grafy a o/c

06.02.2007
17:15
smile
[1]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Chłodzenie grafy a o/c

Teraz na standardowym chłodzeniu podkręciłem swojego Sapphire Radeon 9600XT 128/128 z fabrycznych zegarów 500/594 na 570/630. Dałoby się coś z tego jeszcze wycisnąć? Może gdybym kupił i zamontował radiatorki na pamięci na karcie to wycisnąłbym z nich coś więcej?

06.02.2007
19:07
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

UP

06.02.2007
19:10
[3]

Aniek [ Mr Devil ]

Jak kupisz same radiatory to nie da ci to dużo. Musiałbyś też kupić dobre chłodzenie na GPU.

06.02.2007
19:14
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ale mi chodzi o same pamięci, czy przy lepszym chłodzeniu bardziej się podkręcą bez sypania artami?

06.02.2007
19:15
[5]

Aniek [ Mr Devil ]

Będzie się lepiej podkręcać ale prawdopodobnie będzie potrzebny V-Mod.

06.02.2007
19:16
[6]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Aha to lipa bo w to to ja się jusz bawić niebędę.
Dobra dzięki ;p

06.02.2007
19:20
[7]

Aniek [ Mr Devil ]

Dla mnie to hobby ;-) Ale faktycznie - jeśli ktoś się nie zna, może spalić kartę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.