
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Tragiczny wypadek !! TYLKO OD 50 lat ...
Snopek89 [ Pretorianin ]
Jak już mówimy o wypadkach.
Wypadek F1.
Volk [ Generaďż˝ ]
srednio smieszny

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Nic ciekawego...
mons [ Generaďż˝ ]
zajebiste :D
matisf [ X ]
taa, tylko z ostatnim dzwigiem to fake :)

master53 [ Hans Kloss ]
Ruska myśl techniczna :D
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Stare.
Ostatnie zdjecie, to przerobiony fotos numer 4.

Triple_X [ Pretorianin ]
Najwiekszym fake tych zdjec, jest to ze jakis idiota napisal, ze to sie w Rosji dzieje i wszyscy w to wierza

lord of the dick [ Pretorianin ]
może być
^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
drugi wypadek fake ;)

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
stare ale jare :)
mycha921 [ Potępiony ]
Hehe :D Ciekawy fake :P

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
Dobre jest ;]

Deton [ Konsul ]
Pomysłowy fake :)

Piotrus1pan [ Senator ]
Może być

mautrix [ Subarashii ]
nawet nawet :D

sajes [ Hala Madryt !! ]
Sp000ko00 xD

Karl_o [ APOCALYPSE ]
widac, ze to przerobka poprzedniego zdjecia. Spojrzcie, jak pierwszy dzwig wyciagal samochod to tam stara taka biala motorowka, gdy przyjechal drugi dzwig i zaczal wyciagac pozostale samochody juz jej nie bylo. Az tu nagle gdy ciezarowka zaczela wpadac do wody nagle motorowka sie pojawila :) Mimo wszystko i tak pocieszne ;)

Swink [ Fantasy ]
nienajgorsze ;]
Babiczka [ Generaďż˝ ]
up :P

N2 [ negroz ]
Ciekawe co przsłali potem, śmigłowiec transportowy?
Bekam_xD [ Pretorianin ]
Duzy ten pierwszy dzwig
stanson [ Szeryf ]
Fake jak siemasz Wiktor. Ale pomysłowe ;)

Narel [ Pretorianin ]
Snopek89
Jak już mówimy o wypadkach.
Wypadek F1.
<--- hehe zdecydowanie lepsze niz to z dzwigiem xD
Babiczka [ Generaďż˝ ]
up :P
misztel [ +0,10gr! ]
Na pierwszy rzut oka fake. I nieśmieszny.

Igierr [ Warrior ]
nawet się zaśmiałem

Kozi89 [ Generaďż˝ ]
interesujące :)

Darek Of Radlin [ Pretorianin ]
takie se...
Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
Gdyby ktoś porządnie zrobił fotomontaż tego ostatniego zdjęcia to to by nawet ciekawe było, bo pewnie większość by się na to złapała a tak to shit jest...

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
dobre!!!!!!!

owens [ Konsul ]
Niezłe..

Fox123 [ Junior ]
taaa

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Nwet
Fifura [ RHCP ]
Fajne, ale fałszywe :P
Ruinort [ Jónior ]
moze byc ciekawe kto wyciagnol tego duzego :)
Babiczka [ Generaďż˝ ]
upik ;]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Nie skomentuję tego.......