kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Diablo! ^_^
Czy w Diablo (jedynkę) można grać po necie, bo mi kumpel zaoferował pożyczenie gierki... jak tak to może mały turniejek na GOLu? :)
Yorqus [ Centurion ]
Można :]
TyTuSPL [ Love United ]
Jest opcja online, ale nie wiem czy jeszcze działa, ale jeśli tak to mogę zagrać :)
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Aha, bo to chyba przez Battle.Net nie jest, bo go chyba w tedy nawet nie było. :) Mógłby ktoś to sprawdzić?
Volk [ Generaďż˝ ]
Jest BN i nawet jeszcze ludzie graja.
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
Battle Net dziala, zostal on stworzony wlasnie dla Diablo1

John_Kruger [ Baron ]
jak ktos potrzebuje
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
John_Kruger --> lól Śmieszne to... :P

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
John_Kruger => Czego to Ruscy nie wymyślą...
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Turniej hmmm może się dołącze ^^
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
nie radze jednak grac na BN...chwala polskiego Retaila przeminela lata temu... ach to byly czasy... az lezka sie w oku kreci gdy pomysle o OKD...
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Tal_Rascha -> To na czym grać? Priv serverki?
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
nie wiem, nie gram od paru lat, jak jakis czas temu wszedlem to niewytzrymalem tam wiecej niz 5 min... ogolnie panuje tam chamstwo co kiedys bylo niedopomyslenia, ja jestem z tzw Starej Gwardii i wiem jak bylo niegdys.
Mozesz grac na BN ale nie licz na przyjazna atmosfere i gre bez cheatow...
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
A nie da rady czegos w stylu "sami ludzie z GOLa" np.? Jakiś server założyć u kogoś na kompie?
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
sadze ze jest to wykonalne, ale nie wiem jak bo sie na tym nie znam, ale sadze ze taki komp musialby byc dosc mocny, pamietam jakies 4-5 lat temu byla Forteca, ale nie wierze by ten serwer dalej istnial
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Znajduje same pod 2... :/ Chyba będzie ciężko... ale cosik sie wymyśli.
Volk [ Generaďż˝ ]
A nie wystarczy ze ktos po prostu zalozy gre na bn z haslem? Musi miec tylko zew IP.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
A to jest motyw! MadaKośnik ma zew. ip z Neo 512... ale chyba na Diablo styknie... :)
Volk [ Generaďż˝ ]
Moze i ja bym pogral jakbym plytki sie doszukal.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
A zapraszamy... ja właśnie płytkę załatwiam. :)
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
na D1 jest ograniczenie do 4 graczy w grze, a jak 2 osoby maja fire walla to sie nie widza nawzajem
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
To sie powyłącze FireWall'e. :) 4 to troszkę mało. :/
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
ale tu chodzi o serwerowy i jak nie ma ktos zew i to nie widzi innych graczy bez zew ip (nie jest to regula ale tak sie zdarzalo)
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Eh to kiepsko... ale pożyjemy zobaczymy jak wyjdzie. :)
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
ew jakis linuksiarz moze postawic PvPGN
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Hmmm... pod Battle.neta mi się nie łączy... ale chyba będzie można pograć przez Hamachi. :)
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Trzeba było spatchowac... :P Już działa...
UPik...

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Ja mogę zagrać!
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Jka mi kumpel pytke pozyczy to ja też się piszę
boskijaro [ Generaďż˝ ]
Tez moge zagrac :D jaki serwer i haslo na hamachi?
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
UP... gra ktoś?

zalo [ Generaďż˝ ]
gram jeszcze w wersje na PSX i musze powiedziec ze jest cool! szczególnie gra z kolega na 2 padach i wspolne zalatwianie potworow(walka ramie w ramie)
to musze przyznac swietna konwersja!
i nie narzekam na brak gry w necie bo cały czas gram z kumplem we 2