GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo! ^_^

05.02.2007
21:43
[1]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Diablo! ^_^

Czy w Diablo (jedynkę) można grać po necie, bo mi kumpel zaoferował pożyczenie gierki... jak tak to może mały turniejek na GOLu? :)

05.02.2007
21:44
[2]

Yorqus [ Centurion ]

Można :]

05.02.2007
21:45
[3]

TyTuSPL [ Love United ]

Jest opcja online, ale nie wiem czy jeszcze działa, ale jeśli tak to mogę zagrać :)

05.02.2007
21:46
[4]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Aha, bo to chyba przez Battle.Net nie jest, bo go chyba w tedy nawet nie było. :) Mógłby ktoś to sprawdzić?

05.02.2007
21:47
[5]

Volk [ Generaďż˝ ]

Jest BN i nawet jeszcze ludzie graja.

05.02.2007
21:48
[6]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

Battle Net dziala, zostal on stworzony wlasnie dla Diablo1

05.02.2007
21:48
smile
[7]

John_Kruger [ Baron ]

jak ktos potrzebuje

05.02.2007
21:52
[8]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

John_Kruger --> lól Śmieszne to... :P

05.02.2007
21:55
smile
[9]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

John_Kruger => Czego to Ruscy nie wymyślą...

05.02.2007
21:57
[10]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Turniej hmmm może się dołącze ^^

05.02.2007
22:00
[11]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

nie radze jednak grac na BN...chwala polskiego Retaila przeminela lata temu... ach to byly czasy... az lezka sie w oku kreci gdy pomysle o OKD...

05.02.2007
22:02
[12]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Tal_Rascha -> To na czym grać? Priv serverki?

05.02.2007
22:05
[13]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

nie wiem, nie gram od paru lat, jak jakis czas temu wszedlem to niewytzrymalem tam wiecej niz 5 min... ogolnie panuje tam chamstwo co kiedys bylo niedopomyslenia, ja jestem z tzw Starej Gwardii i wiem jak bylo niegdys.
Mozesz grac na BN ale nie licz na przyjazna atmosfere i gre bez cheatow...

05.02.2007
22:06
[14]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

A nie da rady czegos w stylu "sami ludzie z GOLa" np.? Jakiś server założyć u kogoś na kompie?

05.02.2007
22:08
[15]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

sadze ze jest to wykonalne, ale nie wiem jak bo sie na tym nie znam, ale sadze ze taki komp musialby byc dosc mocny, pamietam jakies 4-5 lat temu byla Forteca, ale nie wierze by ten serwer dalej istnial

05.02.2007
22:17
[16]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Znajduje same pod 2... :/ Chyba będzie ciężko... ale cosik sie wymyśli.

05.02.2007
22:20
[17]

Volk [ Generaďż˝ ]

A nie wystarczy ze ktos po prostu zalozy gre na bn z haslem? Musi miec tylko zew IP.

05.02.2007
22:21
[18]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

A to jest motyw! MadaKośnik ma zew. ip z Neo 512... ale chyba na Diablo styknie... :)

05.02.2007
22:23
[19]

Volk [ Generaďż˝ ]

Moze i ja bym pogral jakbym plytki sie doszukal.

05.02.2007
22:25
[20]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

A zapraszamy... ja właśnie płytkę załatwiam. :)

05.02.2007
22:31
[21]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

na D1 jest ograniczenie do 4 graczy w grze, a jak 2 osoby maja fire walla to sie nie widza nawzajem

05.02.2007
22:32
[22]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

To sie powyłącze FireWall'e. :) 4 to troszkę mało. :/

05.02.2007
22:43
[23]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

ale tu chodzi o serwerowy i jak nie ma ktos zew i to nie widzi innych graczy bez zew ip (nie jest to regula ale tak sie zdarzalo)

05.02.2007
22:47
[24]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Eh to kiepsko... ale pożyjemy zobaczymy jak wyjdzie. :)

05.02.2007
23:00
[25]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

ew jakis linuksiarz moze postawic PvPGN

06.02.2007
14:01
[26]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Hmmm... pod Battle.neta mi się nie łączy... ale chyba będzie można pograć przez Hamachi. :)

06.02.2007
20:19
[27]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Trzeba było spatchowac... :P Już działa...

UPik...

06.02.2007
20:27
smile
[28]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Ja mogę zagrać!

06.02.2007
20:29
[29]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Jka mi kumpel pytke pozyczy to ja też się piszę

06.02.2007
20:38
[30]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Tez moge zagrac :D jaki serwer i haslo na hamachi?

07.02.2007
20:15
[31]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

UP... gra ktoś?

08.02.2007
15:09
smile
[32]

zalo [ Generaďż˝ ]

gram jeszcze w wersje na PSX i musze powiedziec ze jest cool! szczególnie gra z kolega na 2 padach i wspolne zalatwianie potworow(walka ramie w ramie)

to musze przyznac swietna konwersja!

i nie narzekam na brak gry w necie bo cały czas gram z kumplem we 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.