GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Napęd DVD nie czyta mi płyt DVD9.

05.02.2007
18:17
[1]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Napęd DVD nie czyta mi płyt DVD9.

Wszystkie inne płytki oprócz DVD9 mi normalnie odczytuje :( Wie ktoś dlaczego ?

05.02.2007
18:23
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

1. Może w ogóle nie powinien?
2. Może masz nieaktualny firmware?

05.02.2007
18:27
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

Uszkodzony ? Zbyt stary ? Za stare firmware ? Lipna płyta ?

05.02.2007
18:38
smile
[4]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Płyta z CD-action nieporysowana. Kiedyś czytał (przed formatem) Nie wiem kiedy był wgrywany firmware.

Edit: Zrobiłem Firmware update z 1.04 na 3.07 może coś pomoże :D Restart

05.02.2007
18:47
[5]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Niestety nic nie pomogło :(
Ja tą nagrywarką nagrywałem płytki 2'warstwowe.

05.02.2007
18:50
[6]

Kaczorowy [ Konsul ]

CD-A zwykle robi kiepskiej jakości płytki, więc może dlatego. A filmy na DVD odczytuje?

05.02.2007
19:32
[7]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Nie wiem czy mam jakiś film na DVD9 ale na 4 na 100% odczytuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.