Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Napęd DVD nie czyta mi płyt DVD9.
Wszystkie inne płytki oprócz DVD9 mi normalnie odczytuje :( Wie ktoś dlaczego ?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
1. Może w ogóle nie powinien?
2. Może masz nieaktualny firmware?
mycha921 [ Potępiony ]
Uszkodzony ? Zbyt stary ? Za stare firmware ? Lipna płyta ?

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Płyta z CD-action nieporysowana. Kiedyś czytał (przed formatem) Nie wiem kiedy był wgrywany firmware.
Edit: Zrobiłem Firmware update z 1.04 na 3.07 może coś pomoże :D Restart
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Niestety nic nie pomogło :(
Ja tą nagrywarką nagrywałem płytki 2'warstwowe.
Kaczorowy [ Konsul ]
CD-A zwykle robi kiepskiej jakości płytki, więc może dlatego. A filmy na DVD odczytuje?
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Nie wiem czy mam jakiś film na DVD9 ale na 4 na 100% odczytuje.