
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Doom 3 - kto zagra?
Kto by zagrał w Dooma 3 dzisiaj o 18:00 albo jutro o 15:00? Single jest za straszny... :D
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
up

Doom III [ Pretorianin ]
To jakaś strategia czy rpg?

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Ja mógłbym zagrać. Ale już raczej jutro, bo dziś nie zdąże zainstalować.
Najchętniej bym spróbował cooperativa.
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
up
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Ja też pogram jutro jak będę miał czas.

Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Gra ktoś jeszcze w Dooma??
Jak coś to dajcie znać,zainstaluje i mogę pograć.
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
up2

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Przecież napisałem, że moge zagrać, ale nie zareagowałeś.
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Maccpol ---> Jak ma się trzynaście lat to się nie powinno grać w gry od 18 co?
To rodzice Ci kupili czy z Netu ściągałeś?
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
EG2006----> Pożyczyłem od kumpla. A wiesz co jest najśmieszniejsze? Że mój tato mówi żebym mu zabił potwora bo sam ginie. :D
infernus----> Powiedz kiedy i zbierz ekipę to ok.
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
up
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Maccpol --> Szkoda, że mój tata nie jest taki. Co prawda mogę grać w Hitmany, Far Cry'a, GTA itp., ale cały czas mi gada, że gdyby się ksiądz dowiedział to bym nie był ministrantem, że na pewno nie pochwala takich gier itd. Mama jest spoko.

infernus67 [ Prezes Misiura ]
że gdyby się ksiądz dowiedział to bym nie był ministrantem
lol! Spadłem z krzesła. Moja rada: przestań być ministrantem.

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
ROTFL

szarzasty [ rammsteinick ]
a moja rada: przstań grać w D3.
PS. co sie z tymi 13-latkami porobiło. żeby bać sie grać w grexD
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Kto ci powiedział że ja się boję grać w D3?
wysia---> Mówiłem to parę dni temu. Już nieaktualne. Teraz nie boję się niczego...
Nelly---> Nie mam. :/

wysia [ Generaďż˝ ]
"Kto ci powiedział że ja się boję grać w D3?"
"Single jest za straszny..."

Nelly8 [ Legionista ]
a może zagramy w Wolfenstein Enemy Territory?
faq57 [ Legionista ]
infernus 67 -> stary, a co w tym smiesznego, ze mlody jest ministrantem??? chce sluzyc wiec co w tym zlego? zastanow sie co piszesz bo twoje posty sa smieszne...

infernus67 [ Prezes Misiura ]
faq57>> A ty czytaj dokładnie. A mówi się, że teraz w szkole uczy się czytania z rozumieniem.
Nie śmieję się z tego, ze jest ministrantem tylko z tego, że ksiądz by go podał do dymisji, gdyby się dowiedział w jakie gra gry.

Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Nelly8-podaj ip serwera:D

Nelly8 [ Legionista ]
zagraj o godzinie 15:00 na serwerze 80.86.84.192:28000 mój pseudonim mikra pl dziś