GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doom 3 - kto zagra?

05.02.2007
16:44
smile
[1]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Doom 3 - kto zagra?

Kto by zagrał w Dooma 3 dzisiaj o 18:00 albo jutro o 15:00? Single jest za straszny... :D

05.02.2007
16:55
[2]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

up

05.02.2007
17:14
smile
[3]

Doom III [ Pretorianin ]

To jakaś strategia czy rpg?

05.02.2007
17:18
smile
[4]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Ja mógłbym zagrać. Ale już raczej jutro, bo dziś nie zdąże zainstalować.
Najchętniej bym spróbował cooperativa.

05.02.2007
18:52
[5]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

up

05.02.2007
19:29
[6]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Ja też pogram jutro jak będę miał czas.

06.02.2007
15:37
smile
[7]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Gra ktoś jeszcze w Dooma??
Jak coś to dajcie znać,zainstaluje i mogę pograć.

07.02.2007
17:34
[8]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

up2

07.02.2007
17:56
smile
[9]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Przecież napisałem, że moge zagrać, ale nie zareagowałeś.

07.02.2007
18:33
[10]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Maccpol ---> Jak ma się trzynaście lat to się nie powinno grać w gry od 18 co?
To rodzice Ci kupili czy z Netu ściągałeś?

07.02.2007
21:46
[11]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

EG2006----> Pożyczyłem od kumpla. A wiesz co jest najśmieszniejsze? Że mój tato mówi żebym mu zabił potwora bo sam ginie. :D

infernus----> Powiedz kiedy i zbierz ekipę to ok.

08.02.2007
15:59
[12]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

up

08.02.2007
16:33
[13]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Maccpol --> Szkoda, że mój tata nie jest taki. Co prawda mogę grać w Hitmany, Far Cry'a, GTA itp., ale cały czas mi gada, że gdyby się ksiądz dowiedział to bym nie był ministrantem, że na pewno nie pochwala takich gier itd. Mama jest spoko.

08.02.2007
17:00
smile
[14]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

że gdyby się ksiądz dowiedział to bym nie był ministrantem
lol! Spadłem z krzesła. Moja rada: przestań być ministrantem.

08.02.2007
17:02
smile
[15]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

ROTFL

08.02.2007
17:03
smile
[16]

szarzasty [ rammsteinick ]

a moja rada: przstań grać w D3.

PS. co sie z tymi 13-latkami porobiło. żeby bać sie grać w grexD

09.02.2007
14:18
[17]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Kto ci powiedział że ja się boję grać w D3?

wysia---> Mówiłem to parę dni temu. Już nieaktualne. Teraz nie boję się niczego...

Nelly---> Nie mam. :/

09.02.2007
14:19
smile
[18]

wysia [ Generaďż˝ ]

"Kto ci powiedział że ja się boję grać w D3?"
"Single jest za straszny..."

09.02.2007
14:20
smile
[19]

Nelly8 [ Legionista ]

a może zagramy w Wolfenstein Enemy Territory?

09.02.2007
14:28
[20]

faq57 [ Legionista ]

infernus 67 -> stary, a co w tym smiesznego, ze mlody jest ministrantem??? chce sluzyc wiec co w tym zlego? zastanow sie co piszesz bo twoje posty sa smieszne...

09.02.2007
14:32
smile
[21]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

faq57>> A ty czytaj dokładnie. A mówi się, że teraz w szkole uczy się czytania z rozumieniem.
Nie śmieję się z tego, ze jest ministrantem tylko z tego, że ksiądz by go podał do dymisji, gdyby się dowiedział w jakie gra gry.

09.02.2007
14:45
smile
[22]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Nelly8-podaj ip serwera:D

09.02.2007
14:50
smile
[23]

Nelly8 [ Legionista ]

zagraj o godzinie 15:00 na serwerze 80.86.84.192:28000 mój pseudonim mikra pl dziś

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.