
kurzew [ Legend ]
Ciekawe makiety
Musze przyznac, ze ktos wlozyl w to monostwo pracy i mial przy tym anielska cierpliwosc.

polak111 [ T42 ]
Szacun :P
Naprawdę ładne :)
Kocham ruskie strony ! :D

Coy2K [ Veteran ]
swietne... zwlaszcza most i kolaże... problemem niestety jest ( co zaobserwowałem po zdjeciach ) zapewne trudny dostep do wielu obszarow dla zwiedzających, bo ogladanie na odleglosc takich makiet to zadna przyjemnosc

Sir Skull [ Charr Shaman ]
Ładne :) Chętnie zobaczyłbym to na żywo.

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]
+18
:D
tsunami [ d-_-b ]
komus sie naaaapprraaawwddeee nudzilo. Pozatym ladnie to musialo kosztowac :/