
MDstc [ Pretorianin ]
Wu Tang Clan.
Czy lubicie Wu Tang Clan ?

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Lubimy
Ed. ostatnio zrobilem podobny watek o Johnnym Cashu i tam dalem czesc jego biografii i liczbe wydanych albumow a takze jego zdjecie wiec sadze ze twoj watek jest troche ubogi

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Nie przepadam.