GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ściągnąć teledysk ze strony ?

05.02.2007
13:06
smile
[1]

Arcy Hp [ Legend ]

Jak ściągnąć teledysk ze strony ?

Witam

Mam strone



I chcialbym ściągnąć ten teledysk z tej strony. Mam tą wtyczke do FF ale ona tutaj nic nie pomaga. Macie jakieś inne metody?

Pozdrawiam.

05.02.2007
13:22
smile
[2]

John_Kruger [ Baron ]

moze inaczej:

1. zgraj program : vdownloader


2. tu jest teledysk na youtube:


3. uruchom program, wklej ten link i zgraj na dysk

05.02.2007
13:28
[3]

Qbaa [ Senator ]

Arcy Hp ściągnąłem to, z Twojego linku programem VLC
kliknij prawym film, właściwości. skopiuj adres z Lokalizacji.
w VLC, wciskasz Play, wklejasz skopiowany adres do Customize (na dole okienka), zaznaczasz Sream/Save, Settings.
zaznacz File, podaj ścieżkę pliku w jakim chcesz zapisać film, zaznacz ASF, OK, OK
jak już dojdzie do końca, a samo się nie zakończy (nie zniknie pasek postępu), to sam wciśnij stop.

05.02.2007
13:53
[4]

Arcy Hp [ Legend ]

Dzięki John :)

05.02.2007
14:40
smile
[5]

Qbaa [ Senator ]

nie ma za co

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.