GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tibia- Czy na roku są Ghoule ?

05.02.2007
10:35
[1]

komandos33 [ Pretorianin ]

Tibia- Czy na roku są Ghoule ?

Czy na roku są Ghoule ?

05.02.2007
10:41
[2]

Moshimo [ FullMetal ]

U mnie na roku nie ma ghuli, chociaz niektorzy wykladowcy mogliby pod nich podchodzic.

05.02.2007
10:44
[3]

Ralion [ Deva ]

U mnie jest jeden, właśnie szukamy jakiegoś wiedźminka coby sie nim zajął. Kto chętny?

05.02.2007
10:44
[4]

komandos33 [ Pretorianin ]

widziałem jednego na katana quest ale był za ścianą i nie wiedziałem czy można się do niego dostać. ja mogę iść na tego ghoula tylko jestem na serwerze titania

05.02.2007
16:46
smile
[5]

lecram [ Konsul ]

Ehh naprawdę tak trudno tam napisać ??

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5975734&N=1

05.02.2007
16:47
[6]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Ja też widziałem tego na katana quest


spoiler start


Tibia jest suxx!!!


spoiler stop

07.02.2007
12:14
[7]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

Jest jheden obok questa na katane lecz nie ma dostepu do niego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.