komandos33 [ Pretorianin ]
Tibia- Czy na roku są Ghoule ?
Czy na roku są Ghoule ?
Moshimo [ FullMetal ]
U mnie na roku nie ma ghuli, chociaz niektorzy wykladowcy mogliby pod nich podchodzic.
Ralion [ Deva ]
U mnie jest jeden, właśnie szukamy jakiegoś wiedźminka coby sie nim zajął. Kto chętny?
komandos33 [ Pretorianin ]
widziałem jednego na katana quest ale był za ścianą i nie wiedziałem czy można się do niego dostać. ja mogę iść na tego ghoula tylko jestem na serwerze titania

lecram [ Konsul ]
Ehh naprawdę tak trudno tam napisać ??
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5975734&N=1
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Ja też widziałem tego na katana quest
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
Jest jheden obok questa na katane lecz nie ma dostepu do niego