
âřßůž® [ Pretorianin ]
counter strike - 1.6 stream
witam
Mam problem ze zmienieniem klawiszy. Chce miec chodzenie na numerycznej. Jak daje zeby move forward bylo pod 8 to po zaakceptowaniu nie dziala. Po ponownym wejscu w opcje klawiatury tam gdzie wpisywalem 8 nic nie ma :( nie wiem co jest nie tak, na numerycznych jest ustawione szybkie kupowanie. Moze to jest na stale i sie nie da tego zmienic? w opcjach klawiatury nie ma niby wykorzystanych klawiszy numerycznych. Jesli ktos wie jak zmienic klawisze w tej grze to bardzo prosze o pomoc ? moze sie da w jakims pliku to zapisac...?
âřßůž® [ Pretorianin ]
up ^^
litlat [ Konsul ]
Może masz numeryczną wyłączoną?:P
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
config.cfg - tam m.in. jest klawiszologia

Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Stream-pierwszy raz słysze:P