GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polacy wicemistrzami świata w Piłce Ręcznej

04.02.2007
17:54
[1]

ereyty [ Bragiel ]

Polacy wicemistrzami świata w Piłce Ręcznej

Wielkie gratulacje. Nikt się tego nie spodziewał. Brawo Polacy!

04.02.2007
17:55
smile
[2]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

jeszcze ich zdyskwalifikują

04.02.2007
17:56
smile
[3]

chickenom [ ]

taaa serio? A wątku o piłće recznej nie widzisz?

04.02.2007
17:56
smile
[4]

Janczes [ You'll never walk alone ]

No cóż... Złota nie mamy, ale ze srebra mozemy byc spokojnie dumni :D:D

BRAVO!

04.02.2007
17:57
[5]

ereyty [ Bragiel ]

>>>
taaa serio? A wątku o piłće recznej nie widzisz?>>>
Taki sukces zasługuje na osobny wątek.
Cieszmy się i gratulujmy, a nie kłóćmy bo na to nie pora.

04.02.2007
17:57
smile
[6]

gladius [ Subaru addict ]

Przegraliśmy złoto.

04.02.2007
17:58
smile
[7]

ronn [ moralizator ]

gratulacje :)

04.02.2007
18:00
smile
[8]

Splinter_fraz [ Stalker ]

Też napiszę jak ronn :) Gratulacje !

04.02.2007
18:01
smile
[9]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Było tak blisko!

Zniósłbym porażkę z każdym, ale nie z Niemcami, heh.

04.02.2007
18:01
[10]

Ward [ Senator ]

tu gratulacje , dłużej ponarzekamy sobie w tym o meczu ;->
mamy tylko srebro bo nasi zapomnieli o strzydłach , przed chwila pokazali statystykę rzutów i rzutów celnych
z lewej 0/0 z prawej niewiele lepiej , głową w mur bijąc zdobyliśmy i tak aż 24 bramki

04.02.2007
18:01
smile
[11]

Finthos [ Konsul ]

Przegraliśmy złoto, w b. kiepskim stylu i na własne życzenie. Nie, nie cieszę się i nie gratuluję-bo mam dość pieprzenia wszystkiego w meczach o jakąś porządną stawkę.

04.02.2007
18:02
[12]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Było blisko...przegralismy na własne życzenie...nie wykorzystalismy wyniku 21:22...

Jednak GRATULUJE I JESTEM DUMNY

04.02.2007
18:02
[13]

Coy2K [ Veteran ]

przecież wicemistrzami (co najmniej) byliśmy już przed meczem z Niemcami... wiec nie wiem po co zalozyles ten odkrywczy wątek

o Małyszu nikt wątku nie zakladal...

04.02.2007
18:02
smile
[14]

wornock [ Generaďż˝ ]

Ja tam żałuje.Jak juz tak daleko zaszli to by mogli wygrać. Szkoda, ze akurat ze szwabami przegraliśmy

04.02.2007
18:02
smile
[15]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Brawo!

Coy2k--->
Pewnie dlatego, że gawiedź narzeka teraz, jak spieprzyliśmy finał (kilka powyższych postów na przykład), zapominając, że naszej drużynie należą się wielkie gratulacje!

04.02.2007
18:04
[16]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Małysz wygrał
Wolałem się nie stresować i nie oglądałem finału
A jaki wynik ?

04.02.2007
18:04
[17]

LooreNz [ Creators ]

Ciesze się że mamy srebro ale złoto mogliśmy zdobyć bez żadnych problemów gdyby nie te błędy. Zrobi ich tak dużo ze masakra. Niemcy nic szczególnego nie prezentują.
Wielka szkoda. No ale cóż cieszmy się :)




Wiewiórk<-- 29 :24 dla Niemców.
Tak Małysz wrócił do formy. Jest mistrzem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.