ereyty [ Bragiel ]
Polacy wicemistrzami świata w Piłce Ręcznej
Wielkie gratulacje. Nikt się tego nie spodziewał. Brawo Polacy!

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
jeszcze ich zdyskwalifikują

chickenom [ ]
taaa serio? A wątku o piłće recznej nie widzisz?

Janczes [ You'll never walk alone ]
No cóż... Złota nie mamy, ale ze srebra mozemy byc spokojnie dumni :D:D
BRAVO!
ereyty [ Bragiel ]
>>>
taaa serio? A wątku o piłće recznej nie widzisz?>>>
Taki sukces zasługuje na osobny wątek.
Cieszmy się i gratulujmy, a nie kłóćmy bo na to nie pora.

gladius [ Subaru addict ]
Przegraliśmy złoto.

ronn [ moralizator ]
gratulacje :)

Splinter_fraz [ Stalker ]
Też napiszę jak ronn :) Gratulacje !

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Było tak blisko!
Zniósłbym porażkę z każdym, ale nie z Niemcami, heh.
Ward [ Senator ]
tu gratulacje , dłużej ponarzekamy sobie w tym o meczu ;->
mamy tylko srebro bo nasi zapomnieli o strzydłach , przed chwila pokazali statystykę rzutów i rzutów celnych
z lewej 0/0 z prawej niewiele lepiej , głową w mur bijąc zdobyliśmy i tak aż 24 bramki

Finthos [ Konsul ]
Przegraliśmy złoto, w b. kiepskim stylu i na własne życzenie. Nie, nie cieszę się i nie gratuluję-bo mam dość pieprzenia wszystkiego w meczach o jakąś porządną stawkę.
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Było blisko...przegralismy na własne życzenie...nie wykorzystalismy wyniku 21:22...
Jednak GRATULUJE I JESTEM DUMNY
Coy2K [ Veteran ]
przecież wicemistrzami (co najmniej) byliśmy już przed meczem z Niemcami... wiec nie wiem po co zalozyles ten odkrywczy wątek
o Małyszu nikt wątku nie zakladal...

wornock [ Generaďż˝ ]
Ja tam żałuje.Jak juz tak daleko zaszli to by mogli wygrać. Szkoda, ze akurat ze szwabami przegraliśmy

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Brawo!
Coy2k--->
Pewnie dlatego, że gawiedź narzeka teraz, jak spieprzyliśmy finał (kilka powyższych postów na przykład), zapominając, że naszej drużynie należą się wielkie gratulacje!
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Małysz wygrał
Wolałem się nie stresować i nie oglądałem finału
A jaki wynik ?
LooreNz [ Creators ]
Ciesze się że mamy srebro ale złoto mogliśmy zdobyć bez żadnych problemów gdyby nie te błędy. Zrobi ich tak dużo ze masakra. Niemcy nic szczególnego nie prezentują.
Wielka szkoda. No ale cóż cieszmy się :)
Wiewiórk<-- 29 :24 dla Niemców.
Tak Małysz wrócił do formy. Jest mistrzem