
żbike [ Konsul ]
Heroes 3 problem grania przez Hamachi
Mam taki problem razem z kumplami chcemy pograć w heroes 3 przez ten program, i mamy taki problem kiedy jeden z kumpli robi serwer to ja i mój drógi kumpel nie możemy wejść na ten serwer, a kiedy ja zrobię serwer to wtedy ten co robił przedtem nie może się dołączyć a każdy inny może spokojnie wejść. Wiecie o co chodzi ? Gramy przez TCP/IP
żbike [ Konsul ]
up