GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes 3 problem grania przez Hamachi

04.02.2007
17:24
smile
[1]

żbike [ Konsul ]

Heroes 3 problem grania przez Hamachi

Mam taki problem razem z kumplami chcemy pograć w heroes 3 przez ten program, i mamy taki problem kiedy jeden z kumpli robi serwer to ja i mój drógi kumpel nie możemy wejść na ten serwer, a kiedy ja zrobię serwer to wtedy ten co robił przedtem nie może się dołączyć a każdy inny może spokojnie wejść. Wiecie o co chodzi ? Gramy przez TCP/IP

04.02.2007
18:16
[2]

żbike [ Konsul ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.