
anatri [ Centurion ]
Dysk Sata w trayu w bezpiecznym usuwaniu sprzętu
W bezpiecznym usuwaniu sprzętu pojawił się dysk SATA maxtor, nie wiem z jakiej przyczyny, jest to troche denerwujące, jak mogę usunąć stamtąd dysk?. Proszę o pomoc.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Nie możesz. Ale możesz zrobić coś takiego:
Wybierasz właściwości Menu Start --> Zakładka "Pasek zadań" --> Zaznacz "Ukryj ikony nieaktywne" --> Kliknij "Dostosuj" --> Znajdź "Bezpieczne usuwanie sprzętu i wybierz "Zawsze ukryty"