GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dysk Sata w trayu w bezpiecznym usuwaniu sprzętu

04.02.2007
17:07
smile
[1]

anatri [ Centurion ]

Dysk Sata w trayu w bezpiecznym usuwaniu sprzętu

W bezpiecznym usuwaniu sprzętu pojawił się dysk SATA maxtor, nie wiem z jakiej przyczyny, jest to troche denerwujące, jak mogę usunąć stamtąd dysk?. Proszę o pomoc.

04.02.2007
17:12
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Nie możesz. Ale możesz zrobić coś takiego:
Wybierasz właściwości Menu Start --> Zakładka "Pasek zadań" --> Zaznacz "Ukryj ikony nieaktywne" --> Kliknij "Dostosuj" --> Znajdź "Bezpieczne usuwanie sprzętu i wybierz "Zawsze ukryty"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.