GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

K300i i kabel

04.02.2007
17:03
[1]

halski88 [ Pan Prezes ]

K300i i kabel

Ma ktos w Was SE k300i i laczy go z komputerem przez kabel usb? Potrzebuje informacji jakiego baurate uzywacie, tj mozna sprawdzic go np. w FMA(Float Moblie Agent) w zakładce Settings, lub w MyPhoneExplorer. I jakiego portu uzywacie do łaczenia?

04.02.2007
17:04
[2]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

mam usb i wkładam taka wtyczke to jest podczerwień i się łącze

04.02.2007
17:08
[3]

halski88 [ Pan Prezes ]

ale uzywasz jakis programow typu floAt's Mobile Agent albo MyPhoneExplorer do zarządzania wnętrzem telefonu, tj. smsami, kalendarzem,obrazkami itp?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.