halski88 [ Pan Prezes ]
K300i i kabel
Ma ktos w Was SE k300i i laczy go z komputerem przez kabel usb? Potrzebuje informacji jakiego baurate uzywacie, tj mozna sprawdzic go np. w FMA(Float Moblie Agent) w zakładce Settings, lub w MyPhoneExplorer. I jakiego portu uzywacie do łaczenia?
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
mam usb i wkładam taka wtyczke to jest podczerwień i się łącze
halski88 [ Pan Prezes ]
ale uzywasz jakis programow typu floAt's Mobile Agent albo MyPhoneExplorer do zarządzania wnętrzem telefonu, tj. smsami, kalendarzem,obrazkami itp?